Vereniging 'DEM' op 'Senioren 3e Divisie Poule 11 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

Jamaal Awad
  • Senioren mannen - 100m - 11,27
Martijn Dijkstra
  • Senioren mannen - 1500m - 4:16,74
Ronald Poel
  • Senioren mannen - 1500m - 4:18,85
Mats Beentjes
  • Senioren mannen - 400mH - 1:00,91
Dylan Langeveld
  • Senioren mannen - Polshoog - 4,00
Jamaal Awad
  • Senioren mannen - Ver - 6,33
Deborah Leguit
  • Senioren vrouwen - 800m - 2:42,26
Jessie Geel
  • Senioren vrouwen - 3000m - 10:53,87
Isis Beentjes
  • Senioren vrouwen - Hoog - 1,50
Isis Beentjes
  • Senioren vrouwen - HSS - 10,19

Hoogtepunten

Isis Beentjes Vsen Hoog
  • 1,50
  • Jamaal Awad Msen Ver
  • 6,33
  • Dylan Langeveld Msen Polshoog
  • 4,00
  • Jamaal Awad Msen 100m
  • 11,27
  • Martijn Dijkstra Msen 1500m
  • 4:16,74
  • Femke Janssen Vsen 100m
  • 13,32
  • Mats Beentjes Msen 400mH
  • 1:00,91
  • Dion Kies Vsen Speer
  • 30,43
  • Jessie Geel Vsen 3000m
  • 10:53,87
  • Isis Beentjes Vsen HSS
  • 10,19
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Jamaal Awad DEM Mannen Team 1 11,27 -0.4 m/s11,19 740
    11 Justen Kranthove DEM Mannen Team 1 12,11 +0.2 m/s11,90 0
    17 Timo van der Stoep DEM Mannen Team 2 12,47 +0.2 m/s12,33 488
    18 Noa Struyve DEM Mannen Team 2 12,49 +0.5 m/s--- 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    11 Justen Kranthove DEM Mannen Team 1 24,56 -0.1 m/s24,20 595
    13 Timo van der Stoep DEM Mannen Team 2 24,74 -0.7 m/s25,19 579
    23 Noa Struyve DEM Mannen Team 2 25,85 -0.7 m/s--- 0
    Kevin Jansen DEM Mannen Team 1 DNF 23,80 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Michiel va...der Groen DEM Mannen Team 1 53,38 53,00 663
    10 Karünzio Koulen DEM Mannen Team 1 56,17 57,00 0


    Senioren mannen - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Martijn Dijkstra DEM Mannen Team 1 4:16,74 4:10,00 683
    2 Ronald Poel DEM Mannen Team 1 4:18,85 4:10,00 0
    9 Piet van Vuuren DEM Mannen Team 2 4:25,85 4:25,00 618
    18 Jelco Kohlenberg DEM Mannen Team 2 4:46,51 4:25,00 0


    Senioren mannen - 400 meter horden (91cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Mats Beentjes DEM Mannen Team 1 1:00,91 59,70 676
    7 Joran van der Stoep DEM Mannen Team 2 1:08,44 --- 502


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Feniks Mannen (4x100m) AV Feniks - Msen 4 45,39 722
    2 DEM Mannen Team 1 (4x100m) DEM - Msen 4 45,93 692
    3 SV Noordkop Mannen (4x100m) SV Noordkop - Msen 4 46,40 666
    4 AV Lycurgus Mannen (4x100m) AV Lycurgus - Msen 4 46,82 643
    5 AV Hollandia Mannen (4x100m) AV Hollandia - Msen 4 46,88 640
    6 AV Trias Mannen (4x100m) AV Trias - Msen 4 47,30 617
    7 AV Hylas Mannen (4x100m) AV Hylas - Msen 4 47,52 606
    8 AV Edam Mannen (4x100m) AV Edam - Msen 4 47,64 599
    9 AV Castricum Mannen (4x100m) AV Castricum - Msen 4 48,26 568
    10 AV Atos Mannen (4x100m) AV Atos - Msen 4 49,46 508
    11 AV NOVA Mannen (4x100m) AV NOVA - Msen 4 56,38 215
    12 AV Suomi Mannen (4x100m) AV Suomi - Msen 4 DQ 0
    12 SAV Mannen (4x100m) SAV - Msen 4 DQ 0
    12 AC Waterland Mannen (4x100m) AC Waterland - Msen 0 DNS 0
    12 AKU / AV Startbaan Mannen (4x100m) - Msen 0 DNS 0
    12 AV DOKEV Anna Paulowna Mannen (4x100m) AV DOKEV Anna Paulowna - Msen 0 DNS 0
    12 DEM Mannen Team 2 (4x100m) DEM - Msen 0 DNS 0
    12 Phanos Mannen (4x100m) Phanos - Msen 1 DNS 0


    Senioren mannen - Speerwerpen 800 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    5 Dylan Langeveld DEM Mannen Team 1 44,61 X 45,92 43,82 45,92 --- 577
    20 Karünzio Koulen DEM Mannen Team 1 X X X 20,13 20,13 --- 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    12 Joris de Ruiter DEM Mannen Team 1 8,36 X X 8,89 8,89 --- 377
    14 Jack Dekker DEM Mannen Team 1 8,41 8,48 8,64 8,67 8,67 --- 0


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Mats Beentjes DEM Mannen Team 1 1,70 --- 587
    9 Duncan van Ling DEM Mannen Team 2 1,65 --- 540


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Dylan Langeveld DEM Mannen Team 1 4,00 --- 807
    8 Joran van der Stoep DEM Mannen Team 2 2,30 --- 304


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    2 Jamaal Awad DEM Mannen Team 1 X 6,07 6,33 X 6,33 +0.7 m/s--- 678
    6 Dylan Langeveld DEM Mannen Team 1 5,81 - - - 5,81 +0.0 m/s--- 0
    12 Noa Struyve DEM Mannen Team 2 5,06 5,16 5,25 5,41 5,41 +1.0 m/s--- 470
    16 Duncan van Ling DEM Mannen Team 2 X 5,18 5,21 5,10 5,21 +2.4 m/s--- 0


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Femke Janssen DEM Vrouwen 13,32 +0.9 m/s13,28 620
    Isis Beentjes DEM Vrouwen DNS 13,71 0


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    8 Ramona de Boer DEM Vrouwen 28,99 +1.5 m/s28,73 545
    Femke Janssen DEM Vrouwen DNS 27,28 0


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Deborah Leguit DEM Vrouwen 1:09,22 --- 529


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Deborah Leguit DEM Vrouwen 2:42,26 2:40,35 547


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Jessie Geel DEM Vrouwen 10:53,87 11:15,00 655


    Senioren vrouwen - 400 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Dion Kies DEM Vrouwen 1:23,79 1:26,08 419


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Zaanland Vrouwen (4x100m) AV Zaanland - Vsen 4 49,73 782
    2 AV Hollandia Vrouwen (4x100m) AV Hollandia - Vsen 4 51,94 677
    3 AV Lycurgus Vrouwen (4x100m) AV Lycurgus - Vsen 4 53,21 621
    4 Phanos Vrouwen (4x100m) Phanos - Vsen 4 53,83 594
    5 AV Trias Vrouwen (4x100m) AV Trias - Vsen 4 55,87 511
    6 DEM Vrouwen (4x100m) DEM - Vsen 4 56,06 504
    7 AC Waterland Vrouwen (4x100m) AC Waterland - Vsen 0 DNS 0
    7 AKU / AV Startbaan Vrouwen (4x100m) - Vsen 0 DNS 0
    7 AV DOKEV Anna Paulowna Vrouwen (4x100m) AV DOKEV Anna Paulowna - Vsen 0 DNS 0
    7 AV Feniks Vrouwen (4x100m) AV Feniks - Vsen 0 DNS 0
    7 AV Suomi Vrouwen (4x100m) AV Suomi - Vsen 0 DNS 0
    7 SAV Vrouwen (4x100m) SAV - Vsen 0 DNS 0
    7 SV Noordkop Vrouwen (4x100m) SV Noordkop - Vsen 0 DNS 0


    Senioren vrouwen - Speerwerpen 600 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    4 Dion Kies DEM Vrouwen 19,01 30,43 29,00 28,24 30,43 --- 606


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    10 Dion Kies DEM Vrouwen 8,24 8,08 8,60 8,86 8,86 --- 510


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Isis Beentjes DEM Vrouwen 1,50 1,66 726


    Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    3 Isis Beentjes DEM Vrouwen 9,57 10,19 9,80 9,70 10,19 +1.5 m/s9,68 664
    9 Ramona de Boer DEM Vrouwen 9,20 8,93 - 8,80 9,20 +0.5 m/s9,08 0