Vereniging 'Typhoon' op '42e Pupillencompetitie StARD (4e wedstrijd)'

Prijzen

Indy de Jong
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1410 punten
  • 60 meter   9,8
  • Balwerpen   28,77
  • Verspringen   3,70
Tom de Bruin
  • Jongens Pupil A1 - 1000m - 3:39,82
Annabel Uuldriks
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1369 punten
  • 60 meter   9,7
  • Balwerpen   21,69
  • Verspringen   3,90
Sofie Versteeg
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 3:52,49
Eloise van der Meijden
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1623 punten
  • 60 meter   9,4
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,04
  • Hoogspringen   1,32
Sanne Ouwehand
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1001 punten
  • 40 meter   7,7
  • Balwerpen   15,80
  • Verspringen   3,08
Djelana Venderbos
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 725 punten
  • 40 meter   7,9
  • Balwerpen   8,69
  • Verspringen   2,52
Djelana Venderbos
  • Meisjes Pupil Mini - 600m - 2:45,09

Hoogtepunten

Annabel Uuldriks MPA1 60m
  • 9,67
  • Eloise van der Meijden MPA2 Hoog
  • 1,32
  • Bjorn Schaaf JPA2 Hoog
  • 1,27
  • Jesse Snoek JPA2 60m
  • 9,45
  • Sofie Versteeg MPA1 60m
  • 9,51
  • Tom de Bruin JPA1 1000m
  • 3:39,82
  • Eloise van der Meijden MPA2 60m
  • 9,39
  • Indy de Jong JPA1 60m
  • 9,72
  • Aroen Ouajnan JPB 40m
  • 7,10
  • Annabel Uuldriks MPA1 Ver
  • 3,90
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mBalVerPunten totaal
    3 Indy de Jong 9,72 28,77 3,70 1410
    5 Luke Verhoeks 10,03 24,64 3,46 1262
    6 Tommy Zirkzee 9,74 20,40 3,47 1254
    7 Wouter Hagenaar 9,99 20,31 3,52 1224
    10 Tom de Bruin 10,32 21,87 3,50 1191
    12 Ché Bleuanus 10,12 17,21 3,35 1125
    15 Max de Bruin 10,78 21,45 3,11 1045
    16 Atze Alkema 10,29 11,14 3,03 934
    18 Giel Visser 10,98 12,60 2,91 842
    20 Lennert Hokke DNS DNS DNS 0
    20 Sebastian Jansen DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Tom de Bruin 3:39,82 ---
    6 Indy de Jong 3:54,63 ---
    7 Tommy Zirkzee 3:57,84 ---
    8 Wouter Hagenaar 3:59,85 ---
    9 Max de Bruin 4:01,62 ---
    10 Ché Bleuanus 4:02,33 ---
    14 Atze Alkema 4:12,83 ---
    15 Luke Verhoeks 4:19,48 ---
    17 Giel Visser 4:22,83 ---
    Lennert Hokke DNS ---
    Sebastian Jansen DNS ---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    9 Jesse Snoek 9,45 5,33 1,12 1360
    11 Bjorn Schaaf 10,42 5,17 1,27 1309
    12 Lars van Soest 10,39 5,68 1,17 1273
    15 Christian Klijn 10,87 5,72 1,12 1173
    16 Luuk Marcelissen 10,52 5,33 1,07 1159


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    5 Jesse Snoek 3:49,44 ---
    8 Lars van Soest 4:05,63 ---
    9 Bjorn Schaaf 4:08,88 ---
    13 Christian Klijn 4:21,40 ---
    16 Luuk Marcelissen 4:26,99 ---


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelVerPunten totaal
    8 Aroen Ouajnan 7,10 3,38 3,58 1183
    11 Salih Yaramis 7,43 4,62 2,90 1075
    15 Jelle Wisgerhof 7,22 3,43 2,83 1013
    16 Juda den Dekker 7,52 4,02 2,85 1003
    18 Sander de Baat 7,19 2,74 2,78 949
    22 Jelle de Haas 8,36 4,02 2,81 850
    27 Kai Keasberry 8,43 4,77 1,85 702


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Jelle Wisgerhof 4:02,48 ---
    9 Juda den Dekker 4:16,66 ---
    12 Aroen Ouajnan 4:22,39 ---
    13 Sander de Baat 4:26,41 ---
    20 Salih Yaramis 4:49,79 ---
    22 Kai Keasberry 5:06,37 ---
    26 Jelle de Haas 5:44,92 ---


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    19 Lars Boel 8,24 10,75 1,95 593
    20 Morris-Dean Brand 9,56 10,02 2,06 420
    23 Troy Vriesendorp DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    6 Lars Boel 2:26,48 ---
    21 Morris-Dean Brand 3:03,58 ---
    Troy Vriesendorp DNS ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mBalVerPunten totaal
    2 Annabel Uuldriks 9,67 21,69 3,90 1369
    4 Sofie Versteeg 9,51 16,00 3,69 1271
    7 Isa Versluis 10,28 17,13 3,44 1117
    20 Floortje Warnink 11,42 12,56 2,75 756


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Sofie Versteeg 3:52,49 ---
    4 Isa Versluis 3:53,92 ---
    5 Annabel Uuldriks 3:55,41 ---
    15 Floortje Warnink 4:45,18 ---


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    2 Eloise van...r Meijden 9,39 7,04 1,32 1623
    11 Inge Baaijens 10,29 4,61 1,02 1106
    17 Lieke van Asch 10,23 4,20 0,92 1011


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    8 Inge Baaijens 4:17,06 ---
    9 Eloise van...r Meijden 4:17,96 ---
    14 Lieke van Asch 4:32,70 ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalHoogPunten totaal
    8 Eef van de...angenberg 7,74 18,45 0,92 982
    14 Lieke den Hartog 8,23 13,60 0,82 749
    15 Esmée van Leeuwen 8,02 11,20 0,77 704
    19 Loa Diem DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    12 Eef van de...angenberg 4:56,43 ---
    14 Esmée van Leeuwen 5:07,80 ---
    16 Lieke den Hartog 5:13,66 ---
    Loa Diem DNS ---


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    2 Sanne Ouwehand 7,69 15,80 3,08 1001
    13 Veerle van Es 8,43 10,20 2,53 669


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    9 Sanne Ouwehand 2:43,20 ---
    10 Veerle van Es 2:43,35 ---


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    2 Djelana Venderbos 7,88 8,69 2,52 725


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    3 Djelana Venderbos 2:45,09 ---