Vereniging 'AV Passaat' op '42e Pupillencompetitie StARD (4e wedstrijd)'

Prijzen

Kelvin Mol
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1529 punten
  • 60 meter   9,2
  • Balwerpen   30,34
  • Verspringen   3,70
Kelvin Mol
  • Jongens Pupil A1 - 1000m - 3:42,82
Twan Gils
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1437 punten
  • 40 meter   7,0
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,06
  • Verspringen   3,70
Jayden Jeras
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1287 punten
  • 40 meter   6,8
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,28
  • Verspringen   3,40
Adi Coralic
  • Jongens Pupil B - 1000m - 3:47,98
Twan Gils
  • Jongens Pupil B - 1000m - 3:53,50
Roy van Gent
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1004 punten
  • 40 meter   7,9
  • Balwerpen   23,12
  • Verspringen   2,73
Levi de Bruin
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:13,92
Febe Goosens
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1313 punten
  • 60 meter   9,7
  • Balwerpen   20,25
  • Verspringen   3,72
Carlijne van der Maarel
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 3:38,91
Eva Blokland
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1641 punten
  • 60 meter   9,4
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,15
  • Hoogspringen   1,32
Fien Visser
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1535 punten
  • 60 meter   9,2
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,75
  • Hoogspringen   1,17
Eva Blokland
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 3:42,96
Nina Blokland
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1375 punten
  • 40 meter   6,8
  • Balwerpen   24,85
  • Hoogspringen   1,07
Yara Slingerland
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1067 punten
  • 40 meter   7,7
  • Balwerpen   13,62
  • Hoogspringen   1,12
Nina Blokland
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 4:08,70
Anna Valks
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:18,71
Lieke van Noorden
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:23,74
Fayenne Munten
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 764 punten
  • 40 meter   7,8
  • Balwerpen   9,60
  • Verspringen   2,55
Fayenne Munten
  • Meisjes Pupil Mini - 600m - 2:28,73

Hoogtepunten

Fien Visser MPA2 60m
  • 9,17
  • Bjarne van Valen JPA2 60m
  • 9,20
  • Nina Blokland MPB 40m
  • 6,79
  • Jayden Jeras JPB 40m
  • 6,79
  • Twan Gils JPB 40m
  • 6,92
  • Eva Blokland MPA2 60m
  • 9,32
  • Ravael Tjin Liep Shie JPB 40m
  • 6,93
  • Denise Saly MPA2 60m
  • 9,22
  • Eva Blokland MPA2 Hoog
  • 1,32
  • Kelvin Mol JPA1 60m
  • 9,14
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mBalVerPunten totaal
    1 Kelvin Mol 9,14 30,34 3,70 1529
    20 Merijn Boogaard DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Kelvin Mol 3:42,82 3:46,46
    Merijn Boogaard DNS 4:40,20


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    4 Bjarne van Valen 9,20 5,24 1,27 1509
    21 Luuk Boer 12,33 5,81 0,97 902
    22 Renzo Korevaar DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    10 Bjarne van Valen 4:09,93 3:43,90
    Luuk Boer DNS 5:06,60
    Renzo Korevaar DNS 4:08,01


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelVerPunten totaal
    1 Twan Gils 6,92 6,06 3,70 1437
    3 Jayden Jeras 6,79 4,28 3,40 1287
    4 Ravael Tj...Liep Shie 6,93 4,73 3,30 1268
    5 Adi Coralic 7,15 4,80 3,45 1254
    10 Olivier Markesteijn 7,37 4,21 3,00 1077
    12 Rinze Korevaar 7,41 4,07 3,07 1073
    13 Jelmer Korteland 7,22 3,97 2,76 1041
    20 Stijn Alma 7,70 2,54 2,93 861
    21 Jurre Chapel 7,88 3,58 2,63 859
    25 Andreas Bode 8,24 3,59 2,58 789
    28 Sjoerd Kleinjan 8,27 3,70 1,85 648


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Adi Coralic 3:47,98 3:47,37
    2 Twan Gils 3:53,50 3:56,94
    6 Ravael Tj...Liep Shie 4:13,65 4:03,26
    8 Jayden Jeras 4:16,43 4:11,75
    10 Olivier Markesteijn 4:19,18 4:12,53
    11 Jurre Chapel 4:22,20 4:21,66
    14 Jelmer Korteland 4:28,53 4:17,49
    15 Andreas Bode 4:34,40 4:31,47
    16 Stijn Alma 4:37,54 ---
    17 Rinze Korevaar 4:42,06 4:31,15
    19 Sjoerd Kleinjan 4:44,07 4:43,99


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    3 Roy van Gent 7,87 23,12 2,73 1004
    11 Levi de Bruin 7,48 9,67 2,63 842
    23 Fabian Baas DNS DNS DNS 0
    23 Thijmen Leenman DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Levi de Bruin 2:13,92 2:19,62
    8 Roy van Gent 2:29,81 2:34,43
    Fabian Baas DNS 2:39,63
    Thijmen Leenman DNS 3:18,30


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    7 Jorrit Boogaard 8,72 15,53 2,15 645


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    4 Jorrit Boogaard 2:47,13 2:54,73


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mBalVerPunten totaal
    3 Febe Goosens 9,67 20,25 3,72 1313
    8 Carlijne v...er Maarel 9,81 13,25 3,25 1089
    9 Yara Ruf 10,25 14,46 3,46 1084
    17 Sarah den Boer 10,94 15,72 3,02 922


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Carlijne v...er Maarel 3:38,91 3:35,19
    7 Febe Goosens 4:02,45 4:00,62
    10 Yara Ruf 4:07,00 4:26,58
    17 Sarah den Boer 4:53,68 4:50,46


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Eva Blokland 9,32 7,15 1,32 1641
    3 Fien Visser 9,17 6,75 1,17 1535
    4 Lieke Boshuizen 9,83 5,69 1,17 1359
    9 Denise Saly 9,22 4,79 0,82 1145
    10 Femke van der Waal 10,51 5,03 1,07 1140
    16 Maud Valks 10,50 3,77 1,02 1014
    18 Lina Oulad Moussa 11,47 3,86 0,92 824
    21 Linet den Hartog 12,87 4,15 0,92 700
    22 Ingeborg Kegge DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Eva Blokland 3:42,96 3:38,55
    5 Lieke Boshuizen 4:09,94 3:59,41
    12 Femke van der Waal 4:28,16 4:19,04
    16 Maud Valks 4:50,16 4:51,91
    17 Lina Oulad Moussa 5:13,27 4:58,56
    18 Linet den Hartog 5:55,04 5:10,76
    Denise Saly DNS ---
    Fien Visser DNS 4:04,18
    Ingeborg Kegge DNS 5:04,35


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalHoogPunten totaal
    1 Nina Blokland 6,79 24,85 1,07 1375
    3 Yara Slingerland 7,66 13,62 1,12 1067
    7 Cato Visser 7,29 13,23 0,92 986
    19 Maureen Polder DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Nina Blokland 4:08,70 4:05,46
    6 Cato Visser 4:36,88 4:28,07
    7 Yara Slingerland 4:40,89 4:31,31
    Maureen Polder DNS 4:11,88


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    6 Evanne Mol 7,63 12,87 2,76 899
    7 Lieke van Noorden 7,88 12,90 2,87 877
    9 Dieke van Hemert 7,92 12,02 2,49 778
    11 Anna Valks 7,87 8,84 2,50 727


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Anna Valks 2:18,71 2:15,07
    2 Lieke van Noorden 2:23,74 2:28,13
    8 Evanne Mol 2:40,13 2:31,81
    11 Dieke van Hemert 2:46,00 2:44,55


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Fayenne Munten 7,80 9,60 2,55 764
    8 Elin Korevaar DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Fayenne Munten 2:28,73 2:29,20
    Elin Korevaar DNS 3:03,22