Vereniging 'AV Heerenveen' op 'Running Center Leeuwarden Loopavond op de baan'

Prijzen

Mart Bijker
  • Jongens Junior D - 1Mijl - 5:50,07
Eddy Elsinga
  • Masters Mannen - 150m - 20,44
Wieger Klijnstra
  • Masters Mannen - 150m - 25,36
Eddy Elsinga
  • Masters Mannen - 300m - 42,91
Wieger Klijnstra
  • Masters Mannen - 300m - 1:05,55
Feico Jansma
  • Masters Mannen - Discus - 23,81
Pieter Dogger
  • Senioren mannen - 150m - 19,37
Jordi Dommerholt
  • Senioren mannen - 1Mijl - 5:04,62
Jolanda Smedinga
  • Masters Vrouwen - 150m - 24,86
Jolanda Smedinga
  • Masters Vrouwen - 300m - 56,36
Nanou Hofmann
  • Meisjes Junior C - Discus - 21,63

Hoogtepunten

Jolanda Smedinga Vmas 150m
  • 24,86
  • Ruth Zijlstra MJC 300m
  • 45,66
  • Feico Jansma Mmas Discus
  • 23,81
  • Wieger Klijnstra Mmas 300m
  • 1:05,55
  • Nanou Hofmann MJC 150m
  • 21,72
  • Nanou Hofmann MJC Discus
  • 21,63
  • Eddy Elsinga Mmas 300m
  • 42,91
  • Ruth Zijlstra MJC 150m
  • 21,12
  • Eddy Elsinga Mmas 150m
  • 20,44
  • Wieger Klijnstra Mmas 150m
  • 25,36
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBP
    Rick Velkers DNS ---


    Jongens Junior C - 300 meter

    # Naam ResOBP
    Rick Velkers DNS ---


    Jongens Junior D - Engelse mijl

    # Naam Res OBP
    3 Mart Bijker 5:50,07 ---


    Masters Mannen - 150 meter

    # Naam Res OBP
    1 Eddy Elsinga 20,44 +4.0 m/s22,30
    3 Wieger Klijnstra 25,36 +2.3 m/s25,59


    Masters Mannen - 300 meter

    # Naam ResOBP
    1 Eddy Elsinga 42,91 45,00
    3 Wieger Klijnstra 1:05,55 1:05,08


    Masters Mannen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    3 Feico Jansma 23,81 ---
    4 Hans Hes 21,77 ---


    Masters Mannen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    4 Hans Hes 7,60 ---
    5 Feico Jansma 7,14 ---


    Senioren mannen - 150 meter

    # Naam Res OBP
    3 Pieter Dogger 19,37 +1.3 m/s---


    Senioren mannen - 300 meter

    # Naam ResOBP
    4 Pieter Dogger 41,71 ---


    Senioren mannen - Engelse mijl

    # Naam Res OBP
    1 Jordi Dommerholt 5:04,62 ---


    Masters Vrouwen - 150 meter

    # Naam Res OBP
    1 Jolanda Smedinga 24,86 +2.3 m/s26,02


    Masters Vrouwen - 300 meter

    # Naam ResOBP
    1 Jolanda Smedinga 56,36 57,60


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBP
    4 Ruth Zijlstra 21,12 +1.3 m/s21,40
    5 Nanou Hofmann 21,72 +4.0 m/s23,11


    Meisjes Junior C - 300 meter

    # Naam ResOBP
    4 Ruth Zijlstra 45,66 48,91
    Nanou Hofmann DNS 56,83


    Meisjes Junior C - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    2 Nanou Hofmann 21,63 21,44


    Senioren vrouwen - 10000 meter

    # Naam ResOBP
    5 Robin Nijholt 45:05,29 45:57,00