Vereniging 'Groningen Atletiek' op 'Running Center Leeuwarden Loopavond op de baan'

Prijzen

Mejias Rosario
  • Jongens Junior B - 150m - 18,47
Piter Nijboer
  • Jongens Junior B - Discus - 38,56
Jurre Boerema
  • Jongens Junior C - 1Mijl - 5:37,83
Julian Keun
  • Jongens Junior D - 1Mijl - 5:25,28
Mathijs De Vroome
  • Masters Mannen - 10000m - 34:48,30
Rozemarie Fokkema
  • Meisjes Junior B - Discus - 31,20
Rozemarie Fokkema
  • Meisjes Junior B - Kogel - 12,06
Brecht van der Vliet
  • Meisjes Junior C - 300m - 42,46
Noortje Huitema
  • Meisjes Junior C - 300m - 42,51
Sterre Kievit
  • Meisjes Junior D - 150m - 21,61
Sterre Kievit
  • Meisjes Junior D - 300m - 49,70
Jip Boerema
  • Meisjes Junior D - 1Mijl - 5:50,96
Charlene Okken
  • Senioren vrouwen - Discus - 34,93
Charlene Okken
  • Senioren vrouwen - Kogel - 14,03

Hoogtepunten

Sterre Kievit MJD 300m
  • 49,70
  • Mathijs De Vroome Mmas 10000m
  • 34:48,30
  • Sterre Kievit MJD 150m
  • 21,61
  • Jurre Boerema JJC 1Mijl
  • 5:37,83
  • Julian Keun JJD 1Mijl
  • 5:25,28
  • Noortje Knoll MJC 300m
  • 47,26
  • Noortje Huitema MJC 300m
  • 42,51
  • Brecht van der Vliet MJC 300m
  • 42,46
  • Piter Nijboer JJB Discus
  • 38,56
  • Mejias Rosario JJB 150m
  • 18,47
  •  

    Jongens Junior B - 150 meter

    # Naam Res OBP
    3 Mejias Rosario 18,47 +1.3 m/s---


    Jongens Junior B - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Piter Nijboer 38,56 37,91


    Jongens Junior B - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Piter Nijboer DNS 14,70


    Jongens Junior C - Engelse mijl

    # Naam Res OBP
    2 Jurre Boerema 5:37,83 ---


    Jongens Junior D - Engelse mijl

    # Naam Res OBP
    2 Julian Keun 5:25,28 5:25,00


    Masters Mannen - 10000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Mathijs De Vroome 34:48,30 33:50,00


    Meisjes Junior B - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Rozemarie Fokkema 31,20 35,28


    Meisjes Junior B - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Rozemarie Fokkema 12,06 13,04


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBP
    Brecht van der Vliet DNS 19,16


    Meisjes Junior C - 300 meter

    # Naam ResOBP
    1 Brecht van der Vliet 42,46 43,00
    2 Noortje Huitema 42,51 42,44
    6 Noortje Knoll 47,26 50,01


    Meisjes Junior D - 150 meter

    # Naam Res OBP
    2 Sterre Kievit 21,61 +4.0 m/s22,23


    Meisjes Junior D - 300 meter

    # Naam ResOBP
    1 Sterre Kievit 49,70 ---


    Meisjes Junior D - Engelse mijl

    # Naam Res OBP
    1 Jip Boerema 5:50,96 ---


    Senioren vrouwen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Charlene Okken 34,93 ---


    Senioren vrouwen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Charlene Okken 14,03 ---