Vereniging 'AV Spirit Oud Beijerland' op '42e Pupillencompetitie StARD (1e wedstrijd)'

Prijzen

Sebastiaan de Rooij
  • Jongens Pupil A1 - 1000m - 3:41,99
Raf Malais
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1520 punten
  • 60 meter   9,1
  • Balwerpen   23,03
  • Verspringen   4,00
Kevin van Boxtel
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1410 punten
  • 60 meter   9,3
  • Balwerpen   20,93
  • Verspringen   3,79
Tobias De Lange
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 853 punten
  • 40 meter   7,8
  • Balwerpen   12,25
  • Verspringen   2,74
Olivier van Gelder
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:17,49
Claudia Klootwijk
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 3:46,21
Valerie Holleman
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 4:02,32
Jessie Schuurman
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 4:17,22

Hoogtepunten

Lisanne Visser MPA1 60m
  • 9,68
  • Claudia Klootwijk MPA2 1000m
  • 3:46,21
  • Sebastiaan de Rooij JPA1 60m
  • 9,57
  • Raf Malais JPA2 60m
  • 9,03
  • Liv Fortuin MPA1 60m
  • 9,73
  • Fenne Viskil MPA2 60m
  • 10,06
  • Tamara Koedam MPA2 60m
  • 9,95
  • Raf Malais JPA2 Ver
  • 4,00
  • Kevin van Boxtel JPA2 60m
  • 9,24
  • Sebastiaan de Rooij JPA1 1000m
  • 3:41,99
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    4 Sebastiaan de Rooij 9,57 3,88 1,12 1237


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Sebastiaan de Rooij 3:41,99 ---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mBalVerPunten totaal
    1 Raf Malais 9,03 23,03 4,00 1520
    3 Kevin van Boxtel 9,24 20,93 3,79 1410
    12 Luca Barberis 10,35 20,12 3,26 1115
    14 Tim Heuders 11,01 17,10 3,44 1018


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Raf Malais 3:46,81 3:35,00
    11 Tim Heuders 4:18,90 ---
    17 Luca Barberis 4:34,72 ---
    20 Kevin van Boxtel 5:00,03 ---


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalHoogPunten totaal
    18 Valentijn Agterberg 8,50 14,21 0,87 754
    20 Sven Klompe 8,11 12,52 0,77 713
    23 Collin van Leenen 8,21 8,04 0,82 644
    26 Jayden Van Os 8,39 9,13 0,66 523


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    19 Valentijn Agterberg 5:10,64 ---
    21 Jayden Van Os 5:42,95 ---
    22 Sven Klompe 5:44,55 ---
    23 Collin van Leenen 5:52,55 ---


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    3 Tobias De Lange 7,80 12,25 2,74 853
    4 Bram van Gelder 8,00 14,57 2,68 847
    7 Daniel Neurdenburg 7,74 11,78 2,64 835
    10 Olivier van Gelder 8,16 15,88 2,45 795
    12 Duco van Leeuwen 8,28 13,27 2,47 737
    20 Chris Buitendijk 8,57 10,11 2,17 575


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Olivier van Gelder 2:17,49 ---
    4 Tobias De Lange 2:29,16 ---
    7 Duco van Leeuwen 2:31,44 ---
    10 Daniel Neurdenburg 2:33,42 ---
    16 Bram van Gelder 2:39,06 ---
    19 Chris Buitendijk 2:47,83 ---


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    8 Santiago Stolk 8,90 8,69 2,04 472


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    6 Santiago Stolk 2:59,23 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    4 Liv Fortuin 9,73 4,70 1,12 1271
    5 Lisanne Visser 9,68 3,97 1,12 1226
    13 Fenne Ruigrok 10,08 2,82 0,87 885


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Lisanne Visser 4:01,70 ---
    5 Fenne Ruigrok 4:04,66 ---
    11 Liv Fortuin 4:30,04 ---


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mBalVerPunten totaal
    6 Fenne Viskil 10,06 16,51 3,59 1171
    7 Tamara Koedam 9,95 10,43 3,42 1049
    9 Kim Pegels 10,48 13,11 3,41 1018
    13 Claudia Klootwijk 10,39 9,90 3,22 932
    15 Valerie Holleman 10,63 10,43 3,16 898


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Claudia Klootwijk 3:46,21 3:43,98
    3 Valerie Holleman 4:02,32 3:53,85
    4 Tamara Koedam 4:09,15 ---
    5 Kim Pegels 4:12,78 4:10,47
    8 Fenne Viskil 4:20,30 ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelVerPunten totaal
    8 Jessie Schuurman 7,65 3,65 2,75 930


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Jessie Schuurman 4:17,22 ---


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    8 Joy Viskil 8,11 8,30 2,46 666
    13 Roxy Van Daal 8,83 8,80 2,18 512
    14 Abby Van Gool 8,89 6,60 2,34 486
    15 Liwia Kozlowska 9,05 7,25 2,12 436


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    9 Abby Van Gool 2:50,06 ---
    10 Joy Viskil 2:50,08 ---
    12 Roxy Van Daal 2:58,80 ---
    14 Liwia Kozlowska 3:52,43 ---