Vereniging 'Typhoon' op '42e Pupillencompetitie StARD (1e wedstrijd)'

Prijzen

Luke Verhoeks
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1249 punten
  • 60 meter   10,2
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,27
  • Hoogspringen   1,12
Tom de Bruin
  • Jongens Pupil A1 - 1000m - 3:44,18
Sofie Versteeg
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1346 punten
  • 60 meter   9,4
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,46
  • Hoogspringen   1,07
Sofie Versteeg
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 3:53,39
Loa Diem
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1217 punten
  • 40 meter   7,0
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,03
  • Verspringen   3,29
Loa Diem
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 4:20,35
Sanne Ouwehand
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 855 punten
  • 40 meter   7,9
  • Balwerpen   12,19
  • Verspringen   2,83
Djelana Venderbos
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 628 punten
  • 40 meter   8,4
  • Balwerpen   8,08
  • Verspringen   2,47

Hoogtepunten

Sofie Versteeg MPA1 1000m
  • 3:53,39
  • Annabel Uuldriks MPA1 60m
  • 9,65
  • Tommy Zirkzee JPA1 60m
  • 9,85
  • Jesse Snoek JPA2 60m
  • 9,57
  • Eloise van der Meijden MPA2 Ver
  • 3,97
  • Tom de Bruin JPA1 60m
  • 10,10
  • Indy de Jong JPA1 60m
  • 9,97
  • Sofie Versteeg MPA1 60m
  • 9,38
  • Tom de Bruin JPA1 1000m
  • 3:44,18
  • Loa Diem MPB 40m
  • 6,92
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    3 Luke Verhoeks 10,12 5,27 1,12 1249
    6 Tommy Zirkzee 9,85 4,47 1,07 1199
    8 Indy de Jong 9,97 4,80 0,97 1130
    10 Tom de Bruin 10,10 4,71 0,97 1104
    12 Ché Bleuanus 10,23 3,31 1,07 1052
    13 Wouter Hagenaar 10,32 3,38 1,07 1044
    17 Atze Alkema 10,13 3,27 0,92 953
    18 Lennert Hokke 10,81 4,25 0,87 898
    22 Giel Visser 11,42 3,65 0,87 776
    23 Max de Bruin 11,01 2,60 0,92 773
    24 Sebastian Jansen 11,21 4,06 0,77 760


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Tom de Bruin 3:44,18 ---
    4 Tommy Zirkzee 3:51,62 ---
    7 Ché Bleuanus 4:03,54 4:10,83
    8 Indy de Jong 4:05,50 ---
    12 Atze Alkema 4:14,02 ---
    13 Max de Bruin 4:16,60 ---
    14 Lennert Hokke 4:16,63 ---
    17 Wouter Hagenaar 4:19,53 ---
    19 Giel Visser 4:29,00 ---
    21 Sebastian Jansen 4:42,95 ---
    Luke Verhoeks DNS ---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mBalVerPunten totaal
    9 Bjorn Schaaf 10,67 25,85 3,39 1173
    10 Jesse Snoek 9,57 12,72 3,46 1160
    15 Lars van Soest 10,34 12,82 3,25 1000
    16 Christian Klijn 11,05 21,92 2,80 954
    17 Luuk Marcelissen 10,86 18,10 2,81 926


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    7 Lars van Soest 4:09,03 4:02,78
    9 Jesse Snoek 4:15,08 ---
    13 Bjorn Schaaf 4:20,92 ---
    15 Christian Klijn 4:29,11 ---
    18 Luuk Marcelissen 4:38,25 ---


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalHoogPunten totaal
    14 Aroen Ouajnan 7,46 11,57 0,87 886
    16 Salih Yaramis 8,06 17,16 0,77 798
    17 Jelle Wisgerhof 7,73 7,81 0,87 758
    19 Jelle de Haas 8,22 15,80 0,77 751
    21 Juda den Dekker 7,83 7,76 0,82 702
    22 Kai Keasberry 8,48 15,08 0,77 698


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Jelle Wisgerhof 4:02,29 ---
    13 Aroen Ouajnan 4:39,97 ---
    14 Juda den Dekker 4:41,69 ---
    15 Salih Yaramis 4:46,28 ---
    16 Kai Keasberry 4:51,35 ---
    25 Jelle de Haas 6:16,73 ---


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    5 Troy Vriesendorp 8,22 15,08 2,79 841
    21 Lars Boel 8,51 7,51 2,03 500
    25 Morris-Dean Brand 9,56 4,75 1,72 228


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    5 Lars Boel 2:29,62 ---
    8 Troy Vriesendorp 2:31,49 ---
    26 Morris-Dean Brand 5:31,22 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Sofie Versteeg 9,38 5,46 1,07 1346
    6 Annabel Uuldriks 9,65 4,37 1,07 1225
    7 Isa Versluis 10,26 5,08 1,07 1180
    17 Floortje Warnink 11,45 3,98 0,82 761


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Sofie Versteeg 3:53,39 ---
    7 Annabel Uuldriks 4:05,81 ---
    8 Isa Versluis 4:05,97 ---
    17 Floortje Warnink 5:40,81 ---


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mBalVerPunten totaal
    5 Eloise van...r Meijden 10,61 18,22 3,97 1194
    10 Lieke van Asch 10,34 11,27 3,34 990
    12 Inge Baaijens 10,68 13,52 3,18 951


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    6 Inge Baaijens 4:15,84 ---
    13 Lieke van Asch 4:36,25 ---
    Eloise van...r Meijden DNS ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelVerPunten totaal
    2 Loa Diem 6,92 4,03 3,29 1217
    11 Eef van de...angenberg 8,05 2,77 2,69 773
    15 Lieke den Hartog 8,34 2,83 2,46 686
    18 Esmée van Leeuwen 8,22 2,62 2,32 658


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Loa Diem 4:20,35 ---
    14 Eef van de...angenberg 5:04,26 ---
    15 Lieke den Hartog 5:11,90 ---
    17 Esmée van Leeuwen 5:57,94 ---


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    2 Sanne Ouwehand 7,89 12,19 2,83 855
    17 Veerle van Es DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    7 Sanne Ouwehand 2:48,52 ---
    Veerle van Es DNS ---


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    3 Djelana Venderbos 8,33 8,08 2,47 628


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    4 Djelana Venderbos 3:01,30 ---