Vereniging 'Voorne Atletiek' op '3 de Pupillenwedstrijd regio Rijnmond'

Prijzen

Larissa Rodenburg
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1242 punten
  • 1000 meter   3:48,1
  • Balwerpen   21,38
  • Hoogspringen   1,12

Hoogtepunten

Cliff Kloosterman JPA1 1000m
  • 3:51,18
  • Rianne Hilferink MPB 40m
  • 6,98
  • Larissa Rodenburg MPA1 1000m
  • 3:48,01
  • Bas Troost JPA1 Hoog
  • 1,22
  • Zara Visser MPA2 Kogel
  • 7,86
  • Quinten van Overeem JPA2 Kogel
  • 7,95
  • Bas Troost JPA1 1000m
  • 3:44,80
  • Mitchel Monster JPA2 Kogel
  • 6,96
  • Loise Stomphorst MPA2 Ver
  • 4,07
  • Luna van den Bos MPB 40m
  • 7,46
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 1000mBalHoogPunten totaal
    5 Bas Troost 3:44,80 20,27 1,22 1318
    8 Cliff Kloosterman 3:51,18 26,90 1,07 1261
    16 Kris Rademakers 3:54,26 21,38 1,02 1137
    34 Jesse Dijksma 4:11,36 18,28 0,87 903
    55 Timme Pronk 4:59,79 13,00 0,87 640


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 1000mKogelVerPunten totaal
    17 Mitchel Monster 4:03,90 6,96 3,68 1313
    20 Quinten van Overeem 4:04,19 7,95 3,20 1271
    55 Jasper van der Vliet DNF DNS DNS 0


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    8 Sjoerd Amsing 8,23 25,03 2,75 972
    26 Ties Hilferink 8,59 11,99 2,45 663
    35 Valentijn Govaerts 9,15 12,00 2,10 516
    36 Thijmen Volker 8,93 7,24 2,04 436
    38 Jort Bekker DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil D - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    5 Kalle Dijksma 7,84 19,32 2,88 987
    13 Yannick van de Berg 8,19 12,13 2,81 799
    16 Tygo Thomas 8,19 10,97 2,60 735
    21 Kyan van Dorp 8,28 11,41 2,31 672
    22 Diogo de Sousa 8,64 13,36 2,40 670
    23 Sam Pons 8,45 10,74 2,47 665
    33 Mason Thompson 9,12 9,64 2,37 528


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 1000mBalHoogPunten totaal
    2 Larissa Rodenburg 3:48,01 21,38 1,12 1242
    14 Jasmijn Langendoen 4:10,05 16,20 1,12 1059
    26 Babette de Boer 4:24,62 15,65 1,02 916
    33 Isolde Dekker 4:13,36 9,12 1,02 846
    34 Emy van der Blom 4:41,28 12,65 1,07 841
    35 Nienke Moerman 4:35,47 11,29 1,07 837
    56 Charlotte Volker 5:08,16 12,40 0,92 642
    58 Quinty van der Blom 4:58,60 10,01 0,92 625
    70 Marieke Wolters --- --- --- 0


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 1000mKogelVerPunten totaal
    8 Loise Stomphorst 4:04,21 6,82 4,07 1382
    11 Zara Visser 4:16,62 7,86 3,54 1280
    16 Simone van...er Sanden 4:11,91 5,57 3,48 1153
    36 Jette van Bommel 4:22,08 4,57 3,12 971
    39 Dewi Piena 4:35,28 4,06 3,53 965
    40 Fleur van Broekhoven 4:51,20 6,18 3,00 947
    41 Naomy Kleijn 4:31,07 4,74 2,88 900
    45 Mika van Buren 4:40,99 4,81 2,66 824
    47 Joline Mandos 5:12,75 4,59 2,63 703


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    4 Rianne Hilferink 6,98 5,48 1,02 1286
    28 Luna van den Bos 7,46 3,28 0,87 915
    32 Chelsea de Pagter 7,61 3,16 0,87 876
    44 Jette van de Werk 8,36 3,32 0,82 724
    47 Nienke Hoogendoorn 8,42 2,32 0,92 699


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    9 Sanne Grijp 7,93 15,28 2,77 889
    11 Livia Bareman 7,75 11,97 2,71 851
    20 Isabel de Bruin 8,14 10,02 2,33 671
    24 Sara Hoftijzer 8,46 10,43 2,03 569
    25 Fleur van der Knaap 8,87 9,60 2,23 533


    Meisjes Pupil D - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    14 Norah-Lynn...tomphorst 8,82 7,84 2,00 457
    15 Linde Visser 9,15 7,34 2,09 419
    19 Esmee van der Weijde DNS DNS DNS 0
    19 Feline Moerman --- --- --- 0
    19 Lina Vrieze DNS DNS DNS 0
    19 Naomi Stijntjes --- --- --- 0