Vereniging 'Rotterdam Atletiek' op '3 de Pupillenwedstrijd regio Rijnmond'

Prijzen

Stein van Eijmeren
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1386 punten
  • 1000 meter   3:56,5
  • Balwerpen   30,49
  • Hoogspringen   1,22
Gyani Biekram
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1844 punten
  • 1000 meter   3:22,2
  • Kogelstoten 2 kilogram   9,05
  • Verspringen   4,59
David van der Velden
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1671 punten
  • 1000 meter   3:27,9
  • Kogelstoten 2 kilogram   8,98
  • Verspringen   3,94
Lucius van der Velden
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1489 punten
  • 40 meter   7,3
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,61
  • Hoogspringen   1,27
Elijah Waalring
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1362 punten
  • 40 meter   6,9
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,66
  • Hoogspringen   1,07
Lieven Vreugdenhil
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1288 punten
  • 40 meter   7,4
  • Balwerpen   29,27
  • Verspringen   3,29
Sam Huygen
  • Jongens Pupil D - Meerkamp - 1034 punten
  • 40 meter   7,3
  • Balwerpen   14,85
  • Verspringen   2,91
Georgina Taylor
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1718 punten
  • 1000 meter   3:28,5
  • Kogelstoten 2 kilogram   9,12
  • Verspringen   4,16
Mina Chokri
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1295 punten
  • 40 meter   7,1
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,05
  • Hoogspringen   1,02

Hoogtepunten

Gyani Biekram JPA2 Ver
  • 4,59
  • Yenthe Vreugdenhil MPA2 Kogel
  • 9,68
  • Noor Klein MPB 40m
  • 7,05
  • David van der Velden JPA2 1000m
  • 3:27,88
  • Georgina Taylor MPA2 Ver
  • 4,16
  • Georgina Taylor MPA2 1000m
  • 3:28,45
  • Joseph van Wijk JPA2 1000m
  • 3:29,26
  • Gyani Biekram JPA2 1000m
  • 3:22,17
  • Abenaezer Abraham Iftar JPA2 1000m
  • 3:27,85
  • Georgina Taylor MPA2 Kogel
  • 9,12
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 1000mBalHoogPunten totaal
    2 Stein van Eijmeren 3:56,46 30,49 1,22 1386
    18 Jordan Tosch 4:12,39 21,72 1,02 1056
    57 David Stam DNS 17,78 0,97 605
    59 Bram Schoots --- --- --- 0
    59 Enzo de Jong --- --- --- 0


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 1000mKogelVerPunten totaal
    1 Gyani Biekram 3:22,17 9,05 4,59 1844
    2 David van der Velden 3:27,88 8,98 3,94 1671
    8 Roman Cas... de Rooij 3:35,58 6,56 3,90 1483
    9 Joseph van Wijk 3:29,26 6,34 3,67 1463
    11 Dilano Smit 3:38,99 6,13 3,89 1435
    14 Jamie van Delden 3:40,07 6,57 3,51 1380
    15 Abenaezer ...ham Iftar 3:27,85 5,60 3,34 1360
    23 Marten de Ruiter 3:56,63 5,86 3,47 1240
    26 Maas van Kesteren 4:09,23 5,41 3,60 1178
    28 Tobias de Jong 4:23,71 7,91 3,11 1167
    30 Thijs Bogaard 4:10,14 5,78 3,28 1134
    45 Mattias va...jngaarden 4:17,90 4,61 3,20 1007
    53 Daniel Meijer 6:05,67 6,29 3,43 846
    55 Dilano Rodrigues --- --- --- 0
    55 Lukas Appenzeller --- --- --- 0


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    1 Lucius van...er Velden 7,21 6,61 1,27 1489
    2 Elijah Waalring 6,86 5,66 1,07 1362
    14 Timo van der Stel 7,30 4,56 1,02 1156
    49 Leule Abraham Iftar 8,31 4,40 0,82 816
    56 Hugo van Strien 8,60 2,68 0,87 669
    58 Killian Damjanic --- --- --- 0
    58 Noah Halidi --- --- --- 0


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Lieven Vreugdenhil 7,36 29,27 3,29 1288
    12 Ferre Alkemade 7,94 16,66 2,74 902
    14 Safouan el...ouchtaoui 8,12 11,34 3,10 854
    16 Filippe Heiberg 8,06 14,17 2,71 836
    17 Rafael Murk jansen 8,32 18,70 2,46 815
    18 Milo Baroffio 8,01 13,67 2,58 810
    19 Tygo van Delden 8,12 12,06 2,63 774
    20 Robert Jer...Domacasse 8,70 16,79 2,68 773
    37 Dominic Berkhof DNS 11,95 2,57 422


    Jongens Pupil D - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    2 Sam Huygen 7,27 14,85 2,91 1034
    8 Elias van Mourik 8,60 22,62 2,61 856
    25 Pieter van der Horst 8,63 11,65 2,47 655
    32 Oscar van Ballegoie 9,01 9,63 2,34 537
    34 Malikai Goldmann 8,31 7,64 1,92 511
    37 Floris van Strien 9,58 9,02 1,95 374
    39 Aymar Nouhassi 9,77 8,03 1,94 329
    41 Joep van Hooijdonk --- --- --- 0


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 1000mBalHoogPunten totaal
    7 Faith Tujeehut 4:01,74 22,21 1,07 1148
    11 Annemijn v...Heiningen 4:05,85 21,57 1,02 1083
    19 Julika Poot 4:04,30 14,44 1,02 984
    32 Verona van Ballegoie 4:26,06 15,51 0,97 872
    36 Jolien Bottenberg 4:32,58 16,62 0,92 829
    44 Elsa de Groot 4:33,94 13,36 0,92 771
    47 Pleunie Wouda 4:28,20 13,80 0,87 762
    48 Ida Nabielek 4:26,58 8,72 0,97 746
    59 Anne Olieman DNS 18,13 0,97 610
    70 Lucie de Moor DNS DNS DNS 0
    70 Mina Fricke --- --- --- 0
    70 Noortje va...Hooijdonk --- --- --- 0


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 1000mKogelVerPunten totaal
    2 Georgina Taylor 3:28,45 9,12 4,16 1718
    5 Yenthe Vreugdenhil 3:56,72 9,68 4,03 1562
    7 Tessa van Vlaanderen 3:46,42 6,22 4,06 1434
    10 Merel van der Horst 3:44,21 5,25 3,60 1292
    32 Isatu Jalloh 4:22,40 4,87 3,30 1026
    50 Fiene Burger --- --- --- 0
    50 Stella Heijnen --- --- --- 0
    50 Zanna Schoots --- --- --- 0


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    3 Mina Chokri 7,10 6,05 1,02 1295
    8 Noor Klein 7,05 4,38 1,02 1195
    11 Josephine Altona 7,10 3,43 1,02 1111
    12 Cherise va...der Vlist 7,16 4,53 0,92 1109
    37 Charlotte Horstman 7,83 3,66 0,82 840
    43 Stine van den Berg 8,09 2,82 0,82 725
    51 Noesaiba Balkodch --- --- --- 0


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    15 Clarice Faes 8,21 13,96 2,66 798
    19 Jazzy Nouws 8,29 11,66 2,47 706
    32 Hanna den Heijer DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil D - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    12 Thura Schletterer 8,64 8,87 2,05 514
    16 Sterre Jochmann 9,34 8,51 2,06 415
    18 Asiya Waalring 9,37 8,12 1,05 273