Vereniging 'Groningen Atletiek' op 'Openingswedstrijd Pupillen'

Prijzen

Quinn Van der Honing
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1843 punten
  • 60 meter   9,4
  • Kogelstoten   10,07
  • Verspringen   4,55
Mats Reitsma
  • Jongens Pupil A2 - 600m - 2:01,76
Job Mulder
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1351 punten
  • 40 meter   7,0
  • Kogelstoten   4,66
  • Verspringen   3,72
Samuel Uit Oude Groeneveld
  • Jongens Pupil B - 600m - 2:14,66
Otto Bosch
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 988 punten
  • 40 meter   7,9
  • Vortexwerpen   16,00
  • Verspringen   3,17
Otto Bosch
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:23,44
Nica Lips
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1410 punten
  • 60 meter   9,8
  • Kogelstoten   5,39
  • Verspringen   4,03
Jasmijn Kraima
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1248 punten
  • 60 meter   9,9
  • Kogelstoten   5,19
  • Verspringen   3,39
Jasmijn Kraima
  • Meisjes Pupil A1 - 600m - 2:10,37
Inez Keun
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1557 punten
  • 60 meter   9,9
  • Kogelstoten   8,53
  • Verspringen   3,95
Liselot Smit
  • Meisjes Pupil A2 - 600m - 2:00,28
Liene Ritsema
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1333 punten
  • 40 meter   7,0
  • Kogelstoten   6,09
  • Verspringen   3,17
Elsza Van der Honing
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1203 punten
  • 40 meter   7,1
  • Kogelstoten   4,73
  • Verspringen   3,15
Eva Wilbers
  • Meisjes Pupil B - 600m - 2:20,74
Liene Ritsema
  • Meisjes Pupil B - 600m - 2:24,84
Yinthe Beuving
  • Meisjes Pupil B - 600m - 2:27,41
Jillis Boekaar
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:27,76
 

Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelVerPunten totaal
12 Rink Niemeijer 11,91 4,67 3,01 870


Jongens Pupil A1 - 600 meter

# Naam ResOBP
11 Rink Niemeijer 2:57,65 ---


Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelVerPunten totaal
1 Quinn Van der Honing 9,33 10,07 4,55 1843
6 Mats Reitsma 10,33 6,65 3,72 1336
7 Jerrik Thalen 10,35 5,95 3,69 1285
9 Timo Tervoort 11,31 6,85 3,11 1097


Jongens Pupil A2 - 600 meter

# Naam ResOBP
3 Mats Reitsma 2:01,76 ---
4 Quinn Van der Honing 2:03,89 ---
5 Jerrik Thalen 2:07,44 ---


Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mKogelVerPunten totaal
2 Job Mulder 6,91 4,66 3,72 1351
4 Samuel Ui...roeneveld 7,27 5,61 3,14 1221
5 Benjamin Teunter 7,30 3,97 3,23 1119
9 Reinier Sibeijn 8,15 3,84 2,74 856
10 Ole Beukenkamp 8,12 3,99 2,59 843
12 Laurens Grondsma 8,26 3,28 2,83 811
13 Silvijn Smit 8,35 3,54 2,40 732
14 Hugo Wijnholds 8,77 4,04 2,27 683
15 Matthijs Kruizinga DNS DNS DNS 0


Jongens Pupil B - 600 meter

# Naam ResOBP
2 Samuel Ui...roeneveld 2:14,66 ---
4 Benjamin Teunter 2:18,91 ---
6 Reinier Sibeijn 2:29,45 ---
7 Laurens Grondsma 2:29,47 ---
9 Hugo Wijnholds 2:33,93 ---
10 Silvijn Smit 2:38,18 ---
12 Ole Beukenkamp 2:44,51 ---
13 Job Mulder 5:26,53 ---
Matthijs Kruizinga DNS ---


Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mVortexVerPunten totaal
2 Otto Bosch 7,88 16,00 3,17 988
4 Storm Kievit 7,57 10,50 2,85 885
6 Hugo Ritsema 7,78 11,00 2,62 810
14 Sven Thalen 9,85 8,50 2,08 358


Jongens Pupil C - 600 meter

# Naam ResOBP
2 Otto Bosch 2:23,44 2:32,59
6 Storm Kievit 2:29,29 ---
10 Hugo Ritsema 2:44,88 ---
14 Sven Thalen 3:03,89 ---


Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelVerPunten totaal
1 Nica Lips 9,74 5,39 4,03 1410
3 Jasmijn Kraima 9,87 5,19 3,39 1248
6 Femke Bakker 10,38 4,28 3,42 1114
7 Elsa Tichelaar 10,47 5,28 3,13 1113
11 Kirsten Land 10,94 3,99 2,83 899
12 Anouk Huisman 11,19 3,94 2,92 882


Meisjes Pupil A1 - 600 meter

# Naam ResOBP
2 Jasmijn Kraima 2:10,37 ---
4 Elsa Tichelaar 2:12,95 ---
6 Femke Bakker 2:18,15 ---
7 Anouk Huisman 2:18,93 ---
11 Kirsten Land 2:21,11 ---
12 Nica Lips 2:26,22 ---


Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelVerPunten totaal
2 Inez Keun 9,86 8,53 3,95 1557
4 Mila Aukema 9,57 6,64 3,89 1488
5 Fieke Sportel 9,87 6,67 3,85 1432
6 Sanne Koster 9,28 5,15 3,75 1416
10 Liselot Smit 10,49 5,69 3,37 1185
13 Leya Topelen 10,46 6,00 3,00 1134
15 Joska Stol 10,20 4,92 3,13 1128
17 Esther Zijlstra 11,15 4,88 3,02 975
20 Meike Adriaanse 11,36 5,57 2,81 953


Meisjes Pupil A2 - 600 meter

# Naam ResOBP
3 Liselot Smit 2:00,28 ---
4 Sanne Koster 2:02,97 ---
5 Inez Keun 2:03,35 2:05,10
7 Mila Aukema 2:08,69 ---
10 Joska Stol 2:26,29 ---
15 Esther Zijlstra 2:40,14 ---
19 Meike Adriaanse 2:58,00 ---
Fieke Sportel DNS ---
Leya Topelen DNS ---


Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mKogelVerPunten totaal
1 Liene Ritsema 6,92 6,09 3,17 1333
2 Elsza Van der Honing 7,09 4,73 3,15 1203
4 Eva Wilbers 7,50 4,74 3,01 1091
5 Yinthe Beuving 7,52 4,31 3,15 1085
11 Elin Thalen DNS DNS DNS 0


Meisjes Pupil B - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Eva Wilbers 2:20,74 ---
2 Liene Ritsema 2:24,84 ---
3 Yinthe Beuving 2:27,41 ---
4 Elsza Van der Honing 2:30,67 ---
Elin Thalen DNS ---


Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mVortexVerPunten totaal
7 Jillis Boekaar 8,53 7,00 2,69 617
13 Ella Wijnholds 8,91 5,50 2,25 436


Meisjes Pupil C - 600 meter

# Naam ResOBP
3 Jillis Boekaar 2:27,76 ---
8 Ella Wijnholds 2:58,82 ---