Vereniging 'AAC `61' op 'Openingswedstrijd Pupillen'

Prijzen

Thomas Berends
  • Jongens Pupil A2 - 600m - 2:00,04
Elout Hamstra
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:24,68
Suze van Driel
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1314 punten
  • 60 meter   9,9
  • Kogelstoten   5,16
  • Verspringen   3,72
Suze van Driel
  • Meisjes Pupil A1 - 600m - 1:59,57
Yara Nieuwenkamp
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1101 punten
  • 40 meter   7,6
  • Kogelstoten   5,29
  • Verspringen   2,88
Luna van Driel
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 906 punten
  • 40 meter   7,5
  • Vortexwerpen   10,00
  • Verspringen   2,87
Ilse Clobus
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 787 punten
  • 40 meter   7,9
  • Vortexwerpen   9,50
  • Verspringen   2,70
Luna van Driel
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:15,61
Ilse Clobus
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:27,08
Sophie Alards
  • Meisjes Racerunners Pupillen - Meerkamp - 8 punten
  • 60 meter   15,5
  • 200 meter   50,8
  • 600 meter   3:00,5
Lyona Bleijie
  • Meisjes Racerunners Pupillen - Meerkamp - 0 punten
  • 60 meter   15,5
  • 200 meter   57,5
  • 600 meter   3:06,6

Hoogtepunten

Suze van Driel MPA1 Ver
  • 3,72
  • Bram Oppelaar JPA2 60m
  • 10,01
  • Eva-Sofie Elferink MPA2 60m
  • 10,04
  • Luna van Driel MPC 40m
  • 7,43
  • Thomas Berends JPA2 60m
  • 9,83
  • Yara Nieuwenkamp MPB 40m
  • 7,51
  • Suze van Driel MPA1 60m
  • 9,86
  • Bram Oppelaar JPA2 Kogel
  • 7,02
  • Milan Kerstholt JPA1 60m
  • 10,10
  • Thomas Berends JPA2 Ver
  • 4,00
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    4 Milan Kerstholt 10,10 5,10 3,42 1213
    8 Owen Nijenhuis 10,99 4,68 2,79 935
    10 Chris Gorissen 11,06 4,23 2,93 922
    11 Nicander Hamstra 12,03 4,91 3,04 880
    13 Martijn Visser 11,30 3,33 2,55 745


    Jongens Pupil A1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    4 Milan Kerstholt 2:24,92 ---
    7 Owen Nijenhuis 2:31,72 ---
    8 Chris Gorissen 2:32,46 ---
    9 Martijn Visser 2:48,62 ---
    10 Nicander Hamstra 2:52,50 ---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    4 Thomas Berends 9,83 6,94 4,00 1485
    5 Bram Oppelaar 10,01 7,02 3,68 1397
    8 Sander Darmeveil 11,15 6,52 3,25 1126
    10 Niels Kuipers 10,93 5,99 3,01 1072
    11 Olav Clobus 11,09 5,59 3,08 1041
    12 Jens Everts 11,87 4,50 2,78 816


    Jongens Pupil A2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    2 Thomas Berends 2:00,04 ---
    6 Bram Oppelaar 2:10,83 ---
    8 Olav Clobus 2:26,03 ---
    9 Sander Darmeveil 2:31,15 ---
    10 Niels Kuipers 2:34,29 ---
    11 Jens Everts 2:37,22 ---


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mVortexVerPunten totaal
    5 Daan de Jonge 8,03 13,00 2,66 811
    11 Elout Hamstra 8,31 10,00 2,52 681
    12 Maxim Schaaij 8,37 10,00 2,44 656
    13 Robin Smittenberg 8,85 12,00 2,45 626


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    3 Elout Hamstra 2:24,68 ---
    4 Daan de Jonge 2:27,15 ---
    8 Maxim Schaaij 2:39,62 ---
    12 Robin Smittenberg 2:53,91 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    2 Suze van Driel 9,86 5,16 3,72 1314
    9 Emma Balkenende 11,40 3,85 3,32 929
    13 Carlijn Enting 11,40 4,86 2,49 837
    16 Lianne van Strien 13,66 3,22 1,99 389


    Meisjes Pupil A1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Suze van Driel 1:59,57 ---
    8 Emma Balkenende 2:19,69 ---
    15 Carlijn Enting 2:37,45 ---
    16 Lianne van Strien 3:59,15 ---


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    8 Eva-Sofie Elferink 10,04 5,18 3,60 1263
    14 Daniek Bousema 10,37 4,96 3,26 1131
    21 Ingelise v... den Berg 11,48 2,99 2,97 779


    Meisjes Pupil A2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    9 Eva-Sofie Elferink 2:17,39 ---
    14 Daniek Bousema 2:35,89 ---
    17 Ingelise v... den Berg 2:41,15 ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelVerPunten totaal
    3 Yara Nieuwenkamp 7,51 5,29 2,88 1101
    7 Fenna Bousema 7,98 4,00 2,87 922


    Meisjes Pupil B - 600 meter

    # Naam ResOBP
    5 Fenna Bousema 2:37,31 ---
    7 Yara Nieuwenkamp 2:38,33 ---


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mVortexVerPunten totaal
    1 Luna van Driel 7,43 10,00 2,87 906
    2 Ilse Clobus 7,83 9,50 2,70 787
    4 Rosa de Jong 8,27 10,50 2,54 702
    5 Norah Kerstholt 8,08 7,00 2,70 689
    6 Britt Berends 8,58 13,50 2,42 685
    8 Bellar de Jong 9,02 9,50 2,56 577
    10 Lisanne Tollenaar 9,13 6,00 2,43 457
    12 Rodanthe Hamstra 9,12 5,00 2,48 441
    14 Flore van den Berg 9,58 7,00 2,28 395
    15 Ninaïs Smittenberg 9,75 7,50 2,12 356


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Luna van Driel 2:15,61 ---
    2 Ilse Clobus 2:27,08 ---
    4 Rosa de Jong 2:39,86 ---
    5 Bellar de Jong 2:52,92 ---
    6 Norah Kerstholt 2:56,70 ---
    7 Britt Berends 2:57,77 ---
    9 Rodanthe Hamstra 3:00,22 ---
    10 Lisanne Tollenaar 3:02,15 ---
    13 Flore van den Berg 3:26,89 ---
    14 Ninaïs Smittenberg 3:37,53 ---


    Meisjes Racerunners Pupillen - Meerkamp

    # Naam 60m200m600mPunten totaal
    1 Sophie Alards 15,49 50,76 3:00,50 8
    2 Lyona Bleijie 15,49 57,48 3:06,58 0