Vereniging 'Ciko `66' op 'Junioren B Poule 44 Wedstrijd 2 [2015]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Famke Heinst MJB 800m
  • 2:15,01
  • Benthe König MJB Kogel
  • 15,15
  • Wouter Nieuwhof JJB Polshoog
  • 3,30
  • Wouter Nieuwhof JJB Kogel
  • 13,88
  • Kyara Bijker MJB 100mH
  • 14,65
  • Benthe König MJB Speer
  • 43,25
  • Tom Egbers JJB Hoog
  • 1,85
  • Wouter Nieuwhof JJB Discus
  • 40,05
  • Daan Lubberdink JJB 100m
  • 11,23
  • Jasmijn Lau MJB 800m
  • 2:16,24
  •  

    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Daan Lubberdink Ciko `66 Jongens 11,23 -2.1 m/s11,22 749
    Max Roosenboom Ciko `66 Jongens 12,22 -1.6 m/s--- 0


    Jongens Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Max Roosenboom Ciko `66 Jongens 57,80 56,00 503


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Allard van Belois Ciko `66 Jongens 2:12,50 2:13,00 552
    Silas Janssen Ciko `66 Jongens 2:23,02 --- 0


    Jongens Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Willem Beugelink Ciko `66 Jongens 4:47,08 4:43,90 482
    Wiebe van Ligten Ciko `66 Jongens 5:09,89 --- 0


    Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Danny Ediagbonya Ciko `66 Jongens 18,24 -0.7 m/s13,50 565


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Prins Hendrik Jongens (4x100m) Prins Hendrik - JJB 4 45,71 704
    2 Ciko `66 Jongens (4x100m) Ciko `66 - JJB 4 45,81 699
    3 AV Attila Jongens (4x100m) AV Attila - JJB 4 46,16 679
    4 Lopersgroep Deurne Jongens (4x100m) Lopersgroep Deurne - JJB 4 48,22 570
    5 HAC Jongens (4x100m) HAC - JJB 4 48,46 557
    6 Swift Atletiek Jongens (4x100m) Swift Atletiek - JJB 4 48,48 556
    7 AV Sprint Jongens (4x100m) AV Sprint - JJB 4 48,60 550
    8 Nijmegen Atletiek Jongens (4x100m) Nijmegen Atletiek - JJB 4 49,77 493
    9 Atledo Jongens (4x100m) Atledo - JJB 4 50,15 475
    10 AV Generaal Michaelis Jongens (4x100m) AV Generaal Michaelis - JJB 4 50,55 457
    11 AV Spiridon Jongens (4x100m) AV Spiridon - JJB 4 50,61 454
    12 Eindhoven Atletiek Jongens (4x100m) Eindhoven Atletiek - JJB 4 51,00 436
    13 Scorpio Jongens (4x100m) Scorpio - JJB 4 51,16 429
    14 AV Unitas Jongens (4x100m) AV Unitas - JJB 4 51,73 403
    15 AV Wijchen Jongens Team 1 (4x100m) AV Wijchen - JJB 4 52,14 385
    16 AV Marvel Jongens (4x100m) AV Marvel - JJB 0 DNS 0
    16 AV Wijchen Jongens Team 2 (4x100m) AV Wijchen - JJB 0 DNS 0
    16 DAK Jongens (4x100m) DAK - JJB 0 DNS 0
    16 Scopias Atletiek Jongens (4x100m) Scopias Atletiek - JJB 0 DNS 0


    Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Antonny Ediagbonya Ciko `66 Jongens 45,27 45,27 --- 568
    Wiebe van Ligten Ciko `66 Jongens 35,05 35,05 --- 0


    Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Wouter Nieuwhof Ciko `66 Jongens 40,05 --- 687
    Michiel Siers Ciko `66 Jongens 21,04 --- 0


    Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Wouter Nieuwhof Ciko `66 Jongens 13,88 --- 721
    Michiel Siers Ciko `66 Jongens 9,61 --- 0


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Tom Egbers Ciko `66 Jongens 1,85 --- 725
    Wiebe van Ligten Ciko `66 Jongens 1,45 --- 0


    Jongens Junior B - Hink-stap-springen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Tom Egbers Ciko `66 Jongens 12,13 +0.0 m/s--- 582


    Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Wouter Nieuwhof Ciko `66 Jongens 3,30 --- 616


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Antonny Ediagbonya Ciko `66 Jongens 5,48 +1.5 m/s--- 486
    Danny Ediagbonya Ciko `66 Jongens DNS --- 0


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Roos van Zwam Ciko `66 Meisjes 12,99 -0.3 m/s--- 678
    Kyara Bijker Ciko `66 Meisjes 13,08 -2.2 m/s13,04 0


    Meisjes Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Jana Bersee Ciko `66 Meisjes 1:01,44 1:01,00 733


    Meisjes Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Famke Heinst Ciko `66 Meisjes 2:15,01 2:14,00 855
    Jasmijn Lau Ciko `66 Meisjes 2:16,24 2:15,00 0


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Kyara Bijker Ciko `66 Meisjes 14,65 -1.1 m/s14,43 788
    Jana Bersee Ciko `66 Meisjes 16,91 -0.7 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Ciko `66 Meisjes (4x100m) Ciko `66 - MJB 4 50,17 760
    2 Prins Hendrik Meisjes (4x100m) Prins Hendrik - MJB 4 52,18 666
    3 Eindhoven Atletiek Meisjes (4x100m) Eindhoven Atletiek - MJB 4 52,30 661
    4 AV Achilles Top Meisjes (4x100m) AV Achilles Top - MJB 4 53,16 623
    5 AV Wijchen Meisjes Team 1 (4x100m) AV Wijchen - MJB 4 53,58 605
    6 ACW `66 Meisjes (4x100m) ACW `66 - MJB 4 53,78 596
    7 AV Attila Meisjes (4x100m) AV Attila - MJB 4 54,79 554
    8 AV Unitas Meisjes (4x100m) AV Unitas - MJB 4 54,96 548
    9 HAC Meisjes (4x100m) HAC - MJB 4 55,28 535
    10 AV Caesar Meisjes (4x100m) AV Caesar - MJB 4 55,38 531
    11 AV Sprint Meisjes (4x100m) AV Sprint - MJB 4 56,06 504
    12 Nijmegen Atletiek Meisjes (4x100m) Nijmegen Atletiek - MJB 4 57,86 436
    13 AV Generaal Michaelis Meisjes (4x100m) AV Generaal Michaelis - MJB 4 58,43 415
    14 Scorpio Meisjes (4x100m) Scorpio - MJB 4 DQ 0
    14 AV Marvel Meisjes (4x100m) AV Marvel - MJB 0 DNS 0
    14 AV Weert Meisjes (4x100m) AV Weert - MJB 0 DNS 0
    14 AV Wijchen Meisjes Team 2 (4x100m) AV Wijchen - MJB 0 DNS 0
    14 Scopias Atletiek Meisjes (4x100m) Scopias Atletiek - MJB 0 DNS 0


    Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Benthe König Ciko `66 Meisjes 43,25 44,77 816
    Britt Rosmulder Ciko `66 Meisjes 32,41 31,00 0


    Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Benthe König Ciko `66 Meisjes 37,76 37,66 694
    Britt Rosmulder Ciko `66 Meisjes 24,21 21,00 0


    Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Benthe König Ciko `66 Meisjes 15,15 15,83 903
    Fleur Polman Ciko `66 Meisjes 9,91 10,05 0


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Roos van Zwam Ciko `66 Meisjes 1,50 --- 726
    Jet van der Mark Ciko `66 Meisjes 1,40 --- 0


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Famke Heinst Ciko `66 Meisjes 5,14 +0.9 m/s--- 710
    Jet van der Mark Ciko `66 Meisjes 4,62 +2.6 m/s--- 0