Vereniging 'AV Wijchen' op 'Junioren B Poule 44 Wedstrijd 2 [2015]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Amber de Bruin MJB Kogel
  • 9,82
  • Bas Bernts JJB 100m
  • 11,99
  • Maarten Kerckhoffs JJB Discus
  • 35,17
  • Teri Rossen MJB Ver
  • 4,74
  • Maarten Kerckhoffs JJB Kogel
  • 11,51
  • Diede Gerdsen MJB 800m
  • 2:38,03
  • Teri Rossen MJB 400m
  • 1:06,76
  • Bas Bernts JJB Ver
  • 5,87
  • Amber de Bruin MJB Speer
  • 28,83
  • Luuk Verploegen JJB 110mH
  • 17,24
  •  

    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Bas Bernts AV Wijchen...ns Team 1 11,99 -2.1 m/s11,71 583
    Tom Janss...uwmeester AV Wijchen...ns Team 2 13,22 -1.6 m/s--- 353
    Jens Gerrits AV Wijchen...ns Team 1 13,68 -1.6 m/s--- 0


    Jongens Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Daan Leemreize AV Wijchen...ns Team 1 57,23 58,00 522


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Jochem Fliervoet AV Wijchen...ns Team 1 2:20,30 2:20,00 448
    Gabriël v...den Elsen AV Wijchen...ns Team 2 DNS --- 0
    Luuk Verploegen AV Wijchen...ns Team 1 DNS 2:10,00 0


    Jongens Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Jens Gerrits AV Wijchen...ns Team 1 4:43,61 4:42,50 502
    Daan Reijnen AV Wijchen...ns Team 1 5:03,26 4:58,20 0


    Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Luuk Verploegen AV Wijchen...ns Team 1 17,24 -0.7 m/s16,50 641
    Bas Bernts AV Wijchen...ns Team 1 18,62 -0.7 m/s16,50 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Prins Hendrik Jongens (4x100m) Prins Hendrik - JJB 4 45,71 704
    2 Ciko `66 Jongens (4x100m) Ciko `66 - JJB 4 45,81 699
    3 AV Attila Jongens (4x100m) AV Attila - JJB 4 46,16 679
    4 Lopersgroep Deurne Jongens (4x100m) Lopersgroep Deurne - JJB 4 48,22 570
    5 HAC Jongens (4x100m) HAC - JJB 4 48,46 557
    6 Swift Atletiek Jongens (4x100m) Swift Atletiek - JJB 4 48,48 556
    7 AV Sprint Jongens (4x100m) AV Sprint - JJB 4 48,60 550
    8 Nijmegen Atletiek Jongens (4x100m) Nijmegen Atletiek - JJB 4 49,77 493
    9 Atledo Jongens (4x100m) Atledo - JJB 4 50,15 475
    10 AV Generaal Michaelis Jongens (4x100m) AV Generaal Michaelis - JJB 4 50,55 457
    11 AV Spiridon Jongens (4x100m) AV Spiridon - JJB 4 50,61 454
    12 Eindhoven Atletiek Jongens (4x100m) Eindhoven Atletiek - JJB 4 51,00 436
    13 Scorpio Jongens (4x100m) Scorpio - JJB 4 51,16 429
    14 AV Unitas Jongens (4x100m) AV Unitas - JJB 4 51,73 403
    15 AV Wijchen Jongens Team 1 (4x100m) AV Wijchen - JJB 4 52,14 385
    16 AV Marvel Jongens (4x100m) AV Marvel - JJB 0 DNS 0
    16 AV Wijchen Jongens Team 2 (4x100m) AV Wijchen - JJB 0 DNS 0
    16 DAK Jongens (4x100m) DAK - JJB 0 DNS 0
    16 Scopias Atletiek Jongens (4x100m) Scopias Atletiek - JJB 0 DNS 0


    Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Maarten Kerckhoffs AV Wijchen...ns Team 1 40,00 40,00 --- 491
    Jochem Fliervoet AV Wijchen...ns Team 1 34,85 34,85 --- 0
    Gabriël v...den Elsen AV Wijchen...ns Team 2 - DNS --- 0


    Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Maarten Kerckhoffs AV Wijchen...ns Team 1 35,17 --- 587
    Daan Leemreize AV Wijchen...ns Team 1 20,14 --- 0
    Tom Janss...uwmeester AV Wijchen...ns Team 2 19,69 --- 214
    Gabriël v...den Elsen AV Wijchen...ns Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Maarten Kerckhoffs AV Wijchen...ns Team 1 11,51 --- 567
    Chiel van der Looy AV Wijchen...ns Team 1 9,17 --- 0
    Tom Janss...uwmeester AV Wijchen...ns Team 2 8,51 --- 347


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Chiel van der Looy AV Wijchen...ns Team 1 1,65 --- 540
    Bart Mulder AV Wijchen...ns Team 1 1,65 --- 0


    Jongens Junior B - Hink-stap-springen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Bart Mulder AV Wijchen...ns Team 1 10,32 -0.9 m/s--- 376


    Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Bart Mulder AV Wijchen...ns Team 1 2,80 --- 467


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Bas Bernts AV Wijchen...ns Team 1 5,87 +1.4 m/s6,10 576


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Diede Gerdsen AV Wijchen...es Team 1 13,64 -2.2 m/s13,00 566
    Anne Sengers AV Wijchen...es Team 1 14,02 -1.7 m/s13,90 0
    Kim Peters AV Wijchen...es Team 2 14,38 -0.7 m/s14,40 450
    Fleur Lohman AV Wijchen...es Team 2 14,70 -0.7 m/s14,50 0


    Meisjes Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Teri Rossen AV Wijchen...es Team 1 1:06,76 1:05,00 588
    Anne Sengers AV Wijchen...es Team 1 1:10,29 1:08,00 0


    Meisjes Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Diede Gerdsen AV Wijchen...es Team 1 2:38,03 2:30,00 588
    Martine van Lubeek AV Wijchen...es Team 1 2:52,51 --- 0


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Kim Peters AV Wijchen...es Team 2 21,55 -0.7 m/s--- 249
    Nienke de Jager AV Wijchen...es Team 1 DNS 17,50 0
    Jade Tax AV Wijchen...es Team 1 DNF 17,00 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Ciko `66 Meisjes (4x100m) Ciko `66 - MJB 4 50,17 760
    2 Prins Hendrik Meisjes (4x100m) Prins Hendrik - MJB 4 52,18 666
    3 Eindhoven Atletiek Meisjes (4x100m) Eindhoven Atletiek - MJB 4 52,30 661
    4 AV Achilles Top Meisjes (4x100m) AV Achilles Top - MJB 4 53,16 623
    5 AV Wijchen Meisjes Team 1 (4x100m) AV Wijchen - MJB 4 53,58 605
    6 ACW `66 Meisjes (4x100m) ACW `66 - MJB 4 53,78 596
    7 AV Attila Meisjes (4x100m) AV Attila - MJB 4 54,79 554
    8 AV Unitas Meisjes (4x100m) AV Unitas - MJB 4 54,96 548
    9 HAC Meisjes (4x100m) HAC - MJB 4 55,28 535
    10 AV Caesar Meisjes (4x100m) AV Caesar - MJB 4 55,38 531
    11 AV Sprint Meisjes (4x100m) AV Sprint - MJB 4 56,06 504
    12 Nijmegen Atletiek Meisjes (4x100m) Nijmegen Atletiek - MJB 4 57,86 436
    13 AV Generaal Michaelis Meisjes (4x100m) AV Generaal Michaelis - MJB 4 58,43 415
    14 Scorpio Meisjes (4x100m) Scorpio - MJB 4 DQ 0
    14 AV Marvel Meisjes (4x100m) AV Marvel - MJB 0 DNS 0
    14 AV Weert Meisjes (4x100m) AV Weert - MJB 0 DNS 0
    14 AV Wijchen Meisjes Team 2 (4x100m) AV Wijchen - MJB 0 DNS 0
    14 Scopias Atletiek Meisjes (4x100m) Scopias Atletiek - MJB 0 DNS 0


    Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Amber de Bruin AV Wijchen...es Team 1 28,83 30,00 577
    Martine van Lubeek AV Wijchen...es Team 1 DNS --- 0


    Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Jade Tax AV Wijchen...es Team 1 26,62 25,00 473
    Emma van de Casteel AV Wijchen...es Team 2 18,18 --- 272
    Fleur Lohman AV Wijchen...es Team 2 15,29 --- 0
    Martine van Lubeek AV Wijchen...es Team 1 14,95 --- 0


    Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Amber de Bruin AV Wijchen...es Team 1 9,82 10,00 577
    Jade Tax AV Wijchen...es Team 1 9,41 9,50 0
    Kim Peters AV Wijchen...es Team 2 7,88 --- 437


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Amber de Bruin AV Wijchen...es Team 1 1,25 1,45 417
    Emma van de Casteel AV Wijchen...es Team 2 1,25 --- 417


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Teri Rossen AV Wijchen...es Team 1 4,74 +0.0 m/s4,91 613
    Nienke de Jager AV Wijchen...es Team 1 4,46 +0.7 m/s4,50 0
    Emma van de Casteel AV Wijchen...es Team 2 4,28 +2.5 m/s--- 497
    Fleur Lohman AV Wijchen...es Team 2 NM --- 0