Vereniging 'HAC' op 'Junioren B Poule 44 Wedstrijd 2 [2015]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Floran Thijs JJB 1500m
  • 4:51,35
  • Lieke Brouwers MJB 400m
  • 1:03,65
  • Sophie de Groot MJB Hoog
  • 1,55
  • Bo Smit MJB Kogel
  • 9,87
  • Wybout de Leeuw JJB 110mH
  • 19,87
  • Stef van Berlo JJB 100m
  • 12,63
  • Stef van Berlo JJB 400m
  • 1:00,08
  • Sophie de Groot MJB Ver
  • 4,78
  • Rick Jongen JJB 400m
  • 1:00,09
  • Bo Smit MJB Speer
  • 31,11
  •  

    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Stef van Berlo HAC Jongens 12,63 -0.4 m/s--- 458


    Jongens Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Stef van Berlo HAC Jongens 1:00,08 --- 430
    Rick Jongen HAC Jongens 1:00,09 --- 0


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Jeroen van Lierop HAC Jongens 2:39,27 --- 237


    Jongens Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Floran Thijs HAC Jongens 4:51,35 --- 457


    Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Wybout de Leeuw HAC Jongens 19,87 -1.4 m/s--- 457


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Prins Hendrik Jongens (4x100m) Prins Hendrik - JJB 4 45,71 704
    2 Ciko `66 Jongens (4x100m) Ciko `66 - JJB 4 45,81 699
    3 AV Attila Jongens (4x100m) AV Attila - JJB 4 46,16 679
    4 Lopersgroep Deurne Jongens (4x100m) Lopersgroep Deurne - JJB 4 48,22 570
    5 HAC Jongens (4x100m) HAC - JJB 4 48,46 557
    6 Swift Atletiek Jongens (4x100m) Swift Atletiek - JJB 4 48,48 556
    7 AV Sprint Jongens (4x100m) AV Sprint - JJB 4 48,60 550
    8 Nijmegen Atletiek Jongens (4x100m) Nijmegen Atletiek - JJB 4 49,77 493
    9 Atledo Jongens (4x100m) Atledo - JJB 4 50,15 475
    10 AV Generaal Michaelis Jongens (4x100m) AV Generaal Michaelis - JJB 4 50,55 457
    11 AV Spiridon Jongens (4x100m) AV Spiridon - JJB 4 50,61 454
    12 Eindhoven Atletiek Jongens (4x100m) Eindhoven Atletiek - JJB 4 51,00 436
    13 Scorpio Jongens (4x100m) Scorpio - JJB 4 51,16 429
    14 AV Unitas Jongens (4x100m) AV Unitas - JJB 4 51,73 403
    15 AV Wijchen Jongens Team 1 (4x100m) AV Wijchen - JJB 4 52,14 385
    16 AV Marvel Jongens (4x100m) AV Marvel - JJB 0 DNS 0
    16 AV Wijchen Jongens Team 2 (4x100m) AV Wijchen - JJB 0 DNS 0
    16 DAK Jongens (4x100m) DAK - JJB 0 DNS 0
    16 Scopias Atletiek Jongens (4x100m) Scopias Atletiek - JJB 0 DNS 0


    Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Thijs Bron HAC Jongens 33,97 33,97 --- 397


    Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Thijs Hermans HAC Jongens 16,02 --- 106
    Jeroen van Lierop HAC Jongens NM --- 0


    Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Thijs Bron HAC Jongens 7,96 --- 303
    Rick Jongen HAC Jongens 6,88 --- 0


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Thijs Hermans HAC Jongens 1,45 --- 344


    Jongens Junior B - Hink-stap-springen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Wybout de Leeuw HAC Jongens 9,88 -1.9 m/s--- 323


    Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Chris Rooijakkers HAC Jongens 2,30 --- 304


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Jeroen van Lierop HAC Jongens 4,13 +0.0 m/s--- 148
    Thijs Hermans HAC Jongens 4,08 +0.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Robin van Berlo HAC Meisjes 13,57 -0.3 m/s--- 577
    Emily Koenders HAC Meisjes 16,22 -0.3 m/s--- 0


    Meisjes Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Lieke Brouwers HAC Meisjes 1:03,65 --- 670


    Meisjes Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Robin van Berlo HAC Meisjes 2:42,41 --- 546


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Lieke Brouwers HAC Meisjes 17,12 -0.7 m/s--- 545


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Ciko `66 Meisjes (4x100m) Ciko `66 - MJB 4 50,17 760
    2 Prins Hendrik Meisjes (4x100m) Prins Hendrik - MJB 4 52,18 666
    3 Eindhoven Atletiek Meisjes (4x100m) Eindhoven Atletiek - MJB 4 52,30 661
    4 AV Achilles Top Meisjes (4x100m) AV Achilles Top - MJB 4 53,16 623
    5 AV Wijchen Meisjes Team 1 (4x100m) AV Wijchen - MJB 4 53,58 605
    6 ACW `66 Meisjes (4x100m) ACW `66 - MJB 4 53,78 596
    7 AV Attila Meisjes (4x100m) AV Attila - MJB 4 54,79 554
    8 AV Unitas Meisjes (4x100m) AV Unitas - MJB 4 54,96 548
    9 HAC Meisjes (4x100m) HAC - MJB 4 55,28 535
    10 AV Caesar Meisjes (4x100m) AV Caesar - MJB 4 55,38 531
    11 AV Sprint Meisjes (4x100m) AV Sprint - MJB 4 56,06 504
    12 Nijmegen Atletiek Meisjes (4x100m) Nijmegen Atletiek - MJB 4 57,86 436
    13 AV Generaal Michaelis Meisjes (4x100m) AV Generaal Michaelis - MJB 4 58,43 415
    14 Scorpio Meisjes (4x100m) Scorpio - MJB 4 DQ 0
    14 AV Marvel Meisjes (4x100m) AV Marvel - MJB 0 DNS 0
    14 AV Weert Meisjes (4x100m) AV Weert - MJB 0 DNS 0
    14 AV Wijchen Meisjes Team 2 (4x100m) AV Wijchen - MJB 0 DNS 0
    14 Scopias Atletiek Meisjes (4x100m) Scopias Atletiek - MJB 0 DNS 0


    Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Bo Smit HAC Meisjes 31,11 --- 619


    Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Bo Smit HAC Meisjes 21,23 --- 349


    Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Bo Smit HAC Meisjes 9,87 --- 581
    Emily Koenders HAC Meisjes 5,60 --- 0


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Sophie de Groot HAC Meisjes 1,55 --- 779


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Sophie de Groot HAC Meisjes 4,78 +0.0 m/s--- 623