Vereniging 'AV Unitas' op 'Junioren B Poule 44 Wedstrijd 2 [2015]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Famke Schoenmakers MJB 400m
  • 1:04,58
  • Annemiek Zwartkruis MJB Hoog
  • 1,45
  • Jordy Klerkx JJB Polshoog
  • 4,10
  • Famke Schoenmakers MJB 800m
  • 2:26,01
  • Rik Goessens JJB Kogel
  • 11,16
  • Zyra van Oers MJB Kogel
  • 10,46
  • Rik Goessens JJB Discus
  • 38,86
  • Nick Godschalk JJB Discus
  • 41,44
  • Maurice Schürmann JJB Kogel
  • 10,83
  • Jet Rutten MJB Speer
  • 33,21
  •  

    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Ernst Hobma AV Unitas Jongens 13,03 -1.7 m/s12,56 386
    Sergio Bellinzis AV Unitas Jongens 13,04 -0.4 m/s12,88 0


    Jongens Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Rowan Beun AV Unitas Jongens 58,70 59,92 473


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Rowan Beun AV Unitas Jongens 2:19,66 2:19,00 456


    Jongens Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Ruben van Herk AV Unitas Jongens 4:46,97 4:35,00 482


    Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Yonis AL-Tammar AV Unitas Jongens 21,89 +0.1 m/s19,88 346
    Olaf Vonk AV Unitas Jongens DNF --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Prins Hendrik Jongens (4x100m) Prins Hendrik - JJB 4 45,71 704
    2 Ciko `66 Jongens (4x100m) Ciko `66 - JJB 4 45,81 699
    3 AV Attila Jongens (4x100m) AV Attila - JJB 4 46,16 679
    4 Lopersgroep Deurne Jongens (4x100m) Lopersgroep Deurne - JJB 4 48,22 570
    5 HAC Jongens (4x100m) HAC - JJB 4 48,46 557
    6 Swift Atletiek Jongens (4x100m) Swift Atletiek - JJB 4 48,48 556
    7 AV Sprint Jongens (4x100m) AV Sprint - JJB 4 48,60 550
    8 Nijmegen Atletiek Jongens (4x100m) Nijmegen Atletiek - JJB 4 49,77 493
    9 Atledo Jongens (4x100m) Atledo - JJB 4 50,15 475
    10 AV Generaal Michaelis Jongens (4x100m) AV Generaal Michaelis - JJB 4 50,55 457
    11 AV Spiridon Jongens (4x100m) AV Spiridon - JJB 4 50,61 454
    12 Eindhoven Atletiek Jongens (4x100m) Eindhoven Atletiek - JJB 4 51,00 436
    13 Scorpio Jongens (4x100m) Scorpio - JJB 4 51,16 429
    14 AV Unitas Jongens (4x100m) AV Unitas - JJB 4 51,73 403
    15 AV Wijchen Jongens Team 1 (4x100m) AV Wijchen - JJB 4 52,14 385
    16 AV Marvel Jongens (4x100m) AV Marvel - JJB 0 DNS 0
    16 AV Wijchen Jongens Team 2 (4x100m) AV Wijchen - JJB 0 DNS 0
    16 DAK Jongens (4x100m) DAK - JJB 0 DNS 0
    16 Scopias Atletiek Jongens (4x100m) Scopias Atletiek - JJB 0 DNS 0


    Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Jordy Klerkx AV Unitas Jongens 36,14 36,14 --- 432
    Nick Godschalk AV Unitas Jongens 16,31 16,31 --- 0


    Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Nick Godschalk AV Unitas Jongens 41,44 41,67 714
    Rik Goessens AV Unitas Jongens 38,86 --- 0


    Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Rik Goessens AV Unitas Jongens 11,16 --- 543
    Maurice Schürmann AV Unitas Jongens 10,83 --- 0


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Sergio Bellinzis AV Unitas Jongens 1,40 --- 293


    Jongens Junior B - Hink-stap-springen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Yonis AL-Tammar AV Unitas Jongens 9,35 -3.0 m/s--- 258


    Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Jordy Klerkx AV Unitas Jongens 4,10 4,20 833


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Ernst Hobma AV Unitas Jongens 5,53 +1.2 m/s--- 498
    Sergio Bellinzis AV Unitas Jongens 4,84 +1.6 m/s--- 0


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Tinka Broekman AV Unitas Meisjes 14,16 -1.7 m/s13,34 483
    Merel Visser AV Unitas Meisjes 14,66 -1.7 m/s13,98 0


    Meisjes Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Famke Schoenmakers AV Unitas Meisjes 1:04,58 1:02,44 645
    Laurien Theunissen AV Unitas Meisjes 1:07,74 1:03,21 0


    Meisjes Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Famke Schoenmakers AV Unitas Meisjes 2:26,01 2:25,12 717


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Fleur Visser AV Unitas Meisjes 16,51 -1.1 m/s16,43 598
    Sannah van de Wijst AV Unitas Meisjes DNS 16,92 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Ciko `66 Meisjes (4x100m) Ciko `66 - MJB 4 50,17 760
    2 Prins Hendrik Meisjes (4x100m) Prins Hendrik - MJB 4 52,18 666
    3 Eindhoven Atletiek Meisjes (4x100m) Eindhoven Atletiek - MJB 4 52,30 661
    4 AV Achilles Top Meisjes (4x100m) AV Achilles Top - MJB 4 53,16 623
    5 AV Wijchen Meisjes Team 1 (4x100m) AV Wijchen - MJB 4 53,58 605
    6 ACW `66 Meisjes (4x100m) ACW `66 - MJB 4 53,78 596
    7 AV Attila Meisjes (4x100m) AV Attila - MJB 4 54,79 554
    8 AV Unitas Meisjes (4x100m) AV Unitas - MJB 4 54,96 548
    9 HAC Meisjes (4x100m) HAC - MJB 4 55,28 535
    10 AV Caesar Meisjes (4x100m) AV Caesar - MJB 4 55,38 531
    11 AV Sprint Meisjes (4x100m) AV Sprint - MJB 4 56,06 504
    12 Nijmegen Atletiek Meisjes (4x100m) Nijmegen Atletiek - MJB 4 57,86 436
    13 AV Generaal Michaelis Meisjes (4x100m) AV Generaal Michaelis - MJB 4 58,43 415
    14 Scorpio Meisjes (4x100m) Scorpio - MJB 4 DQ 0
    14 AV Marvel Meisjes (4x100m) AV Marvel - MJB 0 DNS 0
    14 AV Weert Meisjes (4x100m) AV Weert - MJB 0 DNS 0
    14 AV Wijchen Meisjes Team 2 (4x100m) AV Wijchen - MJB 0 DNS 0
    14 Scopias Atletiek Meisjes (4x100m) Scopias Atletiek - MJB 0 DNS 0


    Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Jet Rutten AV Unitas Meisjes 33,21 --- 655
    Annemiek Zwartkruis AV Unitas Meisjes 28,01 --- 0


    Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Fleur Visser AV Unitas Meisjes 32,56 --- 596
    Zyra van Oers AV Unitas Meisjes 29,88 --- 0


    Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Zyra van Oers AV Unitas Meisjes 10,46 --- 620
    Jet Rutten AV Unitas Meisjes 8,48 --- 0


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Annemiek Zwartkruis AV Unitas Meisjes 1,45 --- 672
    Laurien Theunissen AV Unitas Meisjes 1,35 --- 0


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Tinka Broekman AV Unitas Meisjes 4,61 +1.1 m/s--- 581
    Laurien Theunissen AV Unitas Meisjes 4,52 +0.6 m/s--- 0