Vereniging 'Taxandria Atletiek' op 'Junioren C/D Poule 60 Wedstrijd 3 [2015]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Luuk Mentink JJC Hoog
  • 1,75
  • Willemijn Fuite MJD 1000m
  • 3:15,96
  • Lisa van Boekel MJC 80m
  • 11,62
  • Marit Mulders MJC Hoog
  • 1,35
  • Jort van Breda JJC 100m
  • 14,43
  • Luka van Gennip MJC 1000m
  • 3:30,86
  • Luuk Mentink JJC Kogel
  • 8,49
  • Niels Bosma JJD 1000m
  • 3:13,97
  • Lisa van Boekel MJC 1000m
  • 3:25,77
  • Teun van Oirschot JJC Hoog
  • 1,45
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    Jort van Breda Taxandria Taxandria Atletiek JC 14,43 -0.8 m/s--- 482


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    Luuk van den Akker Taxandria Taxandria Atletiek JC 2:44,70 --- 430


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team 100mH OBPTeam punten
    Luuk van den Akker Taxandria Taxandria Atletiek JC 21,59 -0.5 m/s--- 282


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Attila JC (4x100m) AV Attila - JJC 4 48,61 767
    2 AV Sprint JC Team 1 (4x100m) AV Sprint - JJC 4 48,90 756
    3 Typhoon JC Team 1 (4x100m) Typhoon - JJC 4 52,00 640
    4 AV Parthenon JC (4x100m) AV Parthenon - JJC 4 52,74 614
    5 AV Sprint JC Team 2 (4x100m) AV Sprint - JJC 4 52,88 609
    6 Typhoon JC Team 2 (4x100m) Typhoon - JJC 4 53,43 591
    7 AV Passaat JC (4x100m) AV Passaat - JJC 4 53,95 574
    8 Scorpio JC (4x100m) Scorpio - JJC 4 56,63 490
    9 ACW `66 JC (4x100m) ACW `66 - JJC 4 57,42 467
    10 Atledo JC (4x100m) Atledo - JJC 4 57,96 452
    11 AV Spiridon JC (4x100m) AV Spiridon - JJC 0 DNS 0
    11 Taxandria Atletiek JC (4x100m) Taxandria Atletiek - JJC 4 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    Teun van Oirschot Taxandria Taxandria Atletiek JC 18,02 --- 285


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    Luuk Mentink Taxandria Taxandria Atletiek JC 25,92 --- 410
    Jort van Breda Taxandria Taxandria Atletiek JC 21,33 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    Luuk Mentink Taxandria Taxandria Atletiek JC 8,49 --- 447
    Roel Schaffelaars Taxandria Taxandria Atletiek JC 6,65 3,50 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    Luuk Mentink Taxandria Taxandria Atletiek JC 1,75 --- 817
    Teun van Oirschot Taxandria Taxandria Atletiek JC 1,45 1,50 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    Roel Schaffelaars Taxandria Taxandria Atletiek JC 3,78 +0.3 m/s--- 374


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team 80m OBPTeam punten
    Christian Maas Taxandria Taxandria Atletiek JD 12,59 +0.0 m/s--- 390
    Jim van Esch Taxandria Taxandria Atletiek JD 13,02 +0.0 m/s--- 337
    Ryan Woestenberg Taxandria Taxandria Atletiek JD 13,05 +0.0 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBPTeam punten
    Niels Bosma Taxandria Taxandria Atletiek JD 3:13,97 3:20,00 589
    Raoul van Heel Taxandria Taxandria Atletiek JD 3:53,33 --- 348
    Jip van den Elsen Taxandria Taxandria Atletiek JD 3:58,37 --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team 80mH OBPTeam punten
    Jip van den Elsen Taxandria Taxandria Atletiek JD 17,30 -0.8 m/s--- 241
    Jim van Esch Taxandria Taxandria Atletiek JD 18,11 -0.8 m/s--- 194
    Ryan Woestenberg Taxandria Taxandria Atletiek JD 18,36 -1.5 m/s--- 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    Niels Bosma Taxandria Taxandria Atletiek JD 24,24 --- 401
    Christian Maas Taxandria Taxandria Atletiek JD 14,21 --- 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    Raoul van Heel Taxandria Taxandria Atletiek JD 13,42 --- 172


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    Jim van Esch Taxandria Taxandria Atletiek JD 5,69 --- 287
    Ryan Woestenberg Taxandria Taxandria Atletiek JD 4,71 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    Raoul van Heel Taxandria Taxandria Atletiek JD 1,25 --- 426
    Jip van den Elsen Taxandria Taxandria Atletiek JD 1,20 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    Niels Bosma Taxandria Taxandria Atletiek JD 4,11 +0.0 m/s--- 440
    Christian Maas Taxandria Taxandria Atletiek JD 3,52 +0.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team 80m OBPTeam punten
    Lisa van Boekel Taxandria Taxandria Atletiek MC 11,62 -1.2 m/s--- 522
    Marit Mulders Taxandria Taxandria Atletiek MC 12,47 -1.2 m/s--- 405


    Meisjes Junior C - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBPTeam punten
    Lisa van Boekel Taxandria Taxandria Atletiek MC 3:25,77 3,29 507
    Luka van Gennip Taxandria Taxandria Atletiek MC 3:30,86 3:28,00 474


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team 80mH OBPTeam punten
    Luka van Gennip Taxandria Taxandria Atletiek MC 16,99 -0.4 m/s--- 260
    Dieuwertje Mentink Taxandria Taxandria Atletiek MC 17,16 -0.4 m/s--- 250


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Attila MC (4x80m) AV Attila - MJC 4 42,65 645
    2 AV Sprint MC Team 1 (4x80m) AV Sprint - MJC 4 43,34 616
    3 AV Sprint MC Team 2 (4x80m) AV Sprint - MJC 4 43,69 601
    3 DK en AV Hercules MC (4x80m) DK en AV Hercules - MJC 4 43,69 601
    5 AV Parthenon MC Team 1 (4x80m) AV Parthenon - MJC 4 44,61 565
    6 Typhoon MC (4x80m) Typhoon - MJC 4 44,81 557
    7 ACW `66 MC (4x80m) ACW `66 - MJC 4 44,98 501
    7 AV Spiridon MC (4x80m) AV Spiridon - MJC 4 45,87 517
    9 Scorpio MC (4x80m) Scorpio - MJC 4 45,90 516
    10 AV Parthenon MC Team 2 (4x80m) AV Parthenon - MJC 4 45,99 513
    11 Taxandria Atletiek MC (4x80m) Taxandria Atletiek - MJC 4 47,35 465
    12 Atledo MC (4x80m) Atledo - MJC 0 DNS 0
    12 AV Attila / DAK MC (4x80m) - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    Maartje Smits Taxandria Taxandria Atletiek MC 12,87 12,75 173


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    Maartje Smits Taxandria Taxandria Atletiek MC 19,54 17,62 298


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    Maartje Smits Taxandria Taxandria Atletiek MC 7,24 7,03 379


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    Marit Mulders Taxandria Taxandria Atletiek MC 1,35 --- 499


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    Dieuwertje Mentink Taxandria Taxandria Atletiek MC 3,65 +0.1 m/s3,65 348


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team 60m OBPTeam punten
    Willemijn Fuite Taxandria Taxandria Atletiek MD 9,63 +0.2 m/s9,90 437
    Karlijn va...r Heijden Taxandria Taxandria Atletiek MD 11,42 +0.1 m/s11,17 187
    Imke Mentink Taxandria Taxandria Atletiek MD 11,67 +0.1 m/s11,87 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBPTeam punten
    Willemijn Fuite Taxandria Taxandria Atletiek MD 3:15,96 3:17,00 574


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team 60mH OBPTeam punten
    Guusje Vugs Taxandria Taxandria Atletiek MD 14,74 -0.2 m/s15,58 157
    Annelou Sebregts Taxandria Taxandria Atletiek MD 14,85 -0.6 m/s--- 150
    Imke Mentink Taxandria Taxandria Atletiek MD 16,04 -0.6 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    Annelou Sebregts Taxandria Taxandria Atletiek MD 10,99 11,68 127
    Karlijn va...r Heijden Taxandria Taxandria Atletiek MD 7,35 8,60 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    Marloes Smits Taxandria Taxandria Atletiek MD 12,02 15,52 139
    Karlijn va...r Heijden Taxandria Taxandria Atletiek MD 9,19 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    Imke Mentink Taxandria Taxandria Atletiek MD 6,15 6,11 315
    Marloes Smits Taxandria Taxandria Atletiek MD 5,67 5,36 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    Willemijn Fuite Taxandria Taxandria Atletiek MD 1,15 1,25 352
    Marloes Smits Taxandria Taxandria Atletiek MD DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    Annelou Sebregts Taxandria Taxandria Atletiek MD 3,20 +0.1 m/s3,43 258
    Guusje Vugs Taxandria Taxandria Atletiek MD 2,72 +1.0 m/s--- 0