Vereniging 'Scorpio' op 'Junioren C/D Poule 60 Wedstrijd 3 [2015]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Mila van Leeuwen MJD 60m
  • 8,99
  • Femke Kuppens MJD Kogel
  • 10,35
  • Lars Laros JJD 1000m
  • 2:57,38
  • Santi van Oosterhout JJD 80m
  • 11,09
  • Santi van Oosterhout JJD Ver
  • 4,99
  • Tim Nuijten JJC Hoog
  • 1,55
  • Femke Kuppens MJD Hoog
  • 1,40
  • Lieve Cocu MJD 60m
  • 8,85
  • Thom Schipperen JJD 80m
  • 10,97
  • Janneke Pluimes MJC Discus
  • 36,46
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Luuk Eijgenraam Scorpio JC 13,93 -0.8 m/s13,90 543
    Rik van der Haven Scorpio JC 13,99 -0.8 m/s--- 535
    Moos Tanis Scorpio JC 15,60 -0.8 m/s16,04 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Rik van der Haven Scorpio JC 2:27,48 --- 584
    Patrick Korzilius Scorpio JC 2:34,40 --- 518
    Delvano van Bussel Scorpio JC 2:40,96 --- 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Tim Nuijten Scorpio JC 18,50 +0.0 m/s19,86 451
    Delvano van Bussel Scorpio JC 20,32 -0.5 m/s21,33 345
    Frank Korzilius Scorpio JC 20,65 -0.5 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Attila JC (4x100m) AV Attila - JJC 4 48,61 767
    2 AV Sprint JC Team 1 (4x100m) AV Sprint - JJC 4 48,90 756
    3 Typhoon JC Team 1 (4x100m) Typhoon - JJC 4 52,00 640
    4 AV Parthenon JC (4x100m) AV Parthenon - JJC 4 52,74 614
    5 AV Sprint JC Team 2 (4x100m) AV Sprint - JJC 4 52,88 609
    6 Typhoon JC Team 2 (4x100m) Typhoon - JJC 4 53,43 591
    7 AV Passaat JC (4x100m) AV Passaat - JJC 4 53,95 574
    8 Scorpio JC (4x100m) Scorpio - JJC 4 56,63 490
    9 ACW `66 JC (4x100m) ACW `66 - JJC 4 57,42 467
    10 Atledo JC (4x100m) Atledo - JJC 4 57,96 452
    11 AV Spiridon JC (4x100m) AV Spiridon - JJC 0 DNS 0
    11 Taxandria Atletiek JC (4x100m) Taxandria Atletiek - JJC 4 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Frank Korzilius Scorpio JC 30,60 X 29,33 25,98 30,60 --- 505
    Patrick Korzilius Scorpio JC 20,08 21,95 23,64 21,14 23,64 --- 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Patrick Korzilius Scorpio JC - 28,30 24,04 21,16 28,30 --- 448
    Daan Woltjer Scorpio JC 20,95 19,72 19,26 18,83 20,95 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Frank Korzilius Scorpio JC 9,50 9,10 9,35 9,56 9,56 --- 501


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Tim Nuijten Scorpio JC 1,55 --- 663
    Julian van Jeveren Scorpio JC 1,35 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Luuk Eijgenraam Scorpio JC 4,31 4,21 4,22 4,56 4,56 +1.6 m/s--- 531
    Julian van Jeveren Scorpio JC 4,04 3,82 3,76 3,98 4,04 +0.8 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Thom Schipperen Scorpio JD Team 1 10,97 -1.4 m/s10,76 624
    Santi van Oosterhout Scorpio JD Team 1 11,09 -1.4 m/s11,34 604
    Justin Renders Scorpio JD Team 2 12,96 -1.0 m/s13,29 345
    Job van der Meer Scorpio JD Team 2 13,20 -1.0 m/s13,50 317
    Joris van der Wagt Scorpio JD Team 1 13,40 -2.3 m/s12,20 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Lars Laros Scorpio JD Team 1 2:57,38 2:58,50 722
    Casper Haagh Scorpio JD Team 1 3:15,69 3:17,00 576
    Joris van der Wagt Scorpio JD Team 1 3:27,32 3:45,00 0
    Bart van Rijthoven Scorpio JD Team 2 3:37,80 3:46,42 432


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Thom Schipperen Scorpio JD Team 1 14,04 -0.3 m/s14,20 484
    Casper Haagh Scorpio JD Team 1 15,87 -1.4 m/s15,50 336
    Job van der Meer Scorpio JD Team 2 18,33 -0.8 m/s--- 182
    Bart van Rijthoven Scorpio JD Team 2 18,34 -1.5 m/s19,35 182


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Scorpio JD Team 1 (4x80m) Scorpio - JJD 4 44,62 564
    2 AV Sprint JD Team 1 (4x80m) AV Sprint - JJD 4 45,35 537
    3 AV Sprint JD Team 2 (4x80m) AV Sprint - JJD 4 45,54 529
    4 AV Passaat JD (4x80m) AV Passaat - JJD 4 45,57 528
    5 AV Parthenon JD Team 1 (4x80m) AV Parthenon - JJD 4 45,75 522
    6 Typhoon JD (4x80m) Typhoon - JJD 4 46,44 497
    7 AV Attila JD Team 1 (4x80m) AV Attila - JJD 4 46,51 494
    8 ACW `66 JD (4x80m) ACW `66 - JJD 4 47,01 476
    9 DAK JD (4x80m) DAK - JJD 4 47,47 460
    10 AV Spiridon JD (4x80m) AV Spiridon - JJD 4 49,10 406
    11 AV Attila JD Team 2 (4x80m) AV Attila - JJD 4 50,22 371
    12 Scorpio JD Team 2 (4x80m) Scorpio - JJD 4 51,84 323
    13 AV Parthenon JD Team 2 (4x80m) AV Parthenon - JJD 4 56,81 193
    14 DK en AV Hercules JD (4x80m) DK en AV Hercules - JJD 0 DNS 0
    14 Taxandria Atletiek JD (4x80m) Taxandria Atletiek - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Chuck Pols Scorpio JD Team 1 28,59 26,02 24,97 25,99 28,59 --- 473
    Koen Zandvliet Scorpio JD Team 1 X X 17,51 20,67 20,67 --- 0
    Justin Renders Scorpio JD Team 2 X X X 11,31 11,31 11,19 135


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Chuck Pols Scorpio JD Team 1 X 15,85 18,19 X 18,19 --- 272
    Koen Zandvliet Scorpio JD Team 1 17,12 13,69 16,50 X 17,12 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Chuck Pols Scorpio JD Team 1 8,75 7,32 7,95 8,32 8,75 --- 460
    Koen Zandvliet Scorpio JD Team 1 X 7,05 7,93 X 7,93 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Casper Haagh Scorpio JD Team 1 1,45 --- 0
    Jord Pluimes Scorpio JD Team 1 1,45 --- 582
    Teun Leenders Scorpio JD Team 2 1,30 --- 462


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Santi van Oosterhout Scorpio JD Team 1 4,58 4,65 4,54 4,99 4,99 +0.0 m/s--- 619
    Jord Pluimes Scorpio JD Team 1 3,76 3,89 4,03 3,99 4,03 +0.0 m/s--- 0
    Teun Leenders Scorpio JD Team 2 3,63 3,57 3,52 3,36 3,63 +0.0 m/s--- 344


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Sophie ter Braak Scorpio MC 12,94 -0.7 m/s13,42 347


    Meisjes Junior C - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Selena van...osterhout Scorpio MC 4:19,65 4:21,70 227


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Jorine van Vugt Scorpio MC 16,68 -0.4 m/s16,65 280


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Attila MC (4x80m) AV Attila - MJC 4 42,65 645
    2 AV Sprint MC Team 1 (4x80m) AV Sprint - MJC 4 43,34 616
    3 AV Sprint MC Team 2 (4x80m) AV Sprint - MJC 4 43,69 601
    3 DK en AV Hercules MC (4x80m) DK en AV Hercules - MJC 4 43,69 601
    5 AV Parthenon MC Team 1 (4x80m) AV Parthenon - MJC 4 44,61 565
    6 Typhoon MC (4x80m) Typhoon - MJC 4 44,81 557
    7 ACW `66 MC (4x80m) ACW `66 - MJC 4 44,98 501
    7 AV Spiridon MC (4x80m) AV Spiridon - MJC 4 45,87 517
    9 Scorpio MC (4x80m) Scorpio - MJC 4 45,90 516
    10 AV Parthenon MC Team 2 (4x80m) AV Parthenon - MJC 4 45,99 513
    11 Taxandria Atletiek MC (4x80m) Taxandria Atletiek - MJC 4 47,35 465
    12 Atledo MC (4x80m) Atledo - MJC 0 DNS 0
    12 AV Attila / DAK MC (4x80m) - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Janneke Pluimes Scorpio MC 20,12 24,32 18,02 X 24,32 --- 402


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Janneke Pluimes Scorpio MC 36,46 29,99 - 32,85 36,46 --- 568


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Sophie ter Braak Scorpio MC 7,46 7,87 X 8,00 8,00 --- 421


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Selena van...osterhout Scorpio MC 1,35 --- 499


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Jorine van Vugt Scorpio MC 3,97 3,96 3,80 4,09 4,09 +0.7 m/s--- 436


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Lieve Cocu Scorpio MD Team 1 8,85 +1.3 m/s8,83 578
    Mila van Leeuwen Scorpio MD Team 1 8,99 +1.3 m/s8,95 551
    Yente Ouwerling Scorpio MD Team 1 9,18 -1.7 m/s8,99 0
    Lara Nuijten Scorpio MD Team 2 DNS 10,51 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Sophie Blankers Scorpio MD Team 1 3:34,53 3:30,00 452
    Fleur Nijdam Scorpio MD Team 2 3:40,55 3:41,82 417
    Veerle van Son Scorpio MD Team 1 3:42,54 3:40,00 405
    Lara Nuijten Scorpio MD Team 2 DNS 3:52,13 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Femke Kuppens Scorpio MD Team 1 10,75 -1.4 m/s10,64 511
    Mila van Leeuwen Scorpio MD Team 1 11,31 -1.4 m/s11,34 446
    Yente Ouwerling Scorpio MD Team 1 11,34 -1.4 m/s11,34 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Attila MD Team 1 (4x60m) AV Attila - MJD 4 33,08 660
    2 Scorpio MD Team 1 (4x60m) Scorpio - MJD 4 33,33 646
    3 AV Sprint MD Team 1 (4x60m) AV Sprint - MJD 4 33,99 612
    4 AV Passaat MD (4x60m) AV Passaat - MJD 4 34,40 541
    4 Typhoon MD (4x60m) Typhoon - MJD 4 34,44 589
    6 Gloria Atletiek MD (4x60m) Gloria Atletiek - MJD 4 35,54 536
    7 AV Attila MD Team 2 (4x60m) AV Attila - MJD 4 36,51 492
    8 DK en AV Hercules MD (4x60m) DK en AV Hercules - MJD 4 36,76 481
    9 AV Sprint MD Team 2 (4x60m) AV Sprint - MJD 4 37,78 437
    10 Atledo MD (4x60m) Atledo - MJD 4 38,08 425
    11 AV Parthenon MD (4x60m) AV Parthenon - MJD 0 DNS 0
    11 DAK MD (4x60m) DAK - MJD 0 DNS 0
    11 Scorpio MD Team 2 (4x60m) Scorpio - MJD 0 DNS 0
    11 Taxandria Atletiek MD (4x60m) Taxandria Atletiek - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Bente de Jager Scorpio MD Team 1 26,65 - 19,36 X 26,65 --- 442
    Merel Burm Scorpio MD Team 1 17,14 15,35 15,71 17,44 17,44 --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Eva Nijdam Scorpio MD Team 1 19,19 X X 18,78 19,19 --- 292
    Merel Burm Scorpio MD Team 1 16,58 15,04 X 16,70 16,70 --- 0
    Fleur Nijdam Scorpio MD Team 2 11,08 12,56 X 11,20 12,56 --- 152


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Femke Kuppens Scorpio MD Team 1 10,35 10,10 10,03 10,09 10,35 --- 539
    Merel Burm Scorpio MD Team 1 7,29 7,16 7,59 7,16 7,59 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Femke Kuppens Scorpio MD Team 1 1,40 --- 541
    Veerle van Son Scorpio MD Team 1 1,20 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Bente de Jager Scorpio MD Team 1 3,98 4,01 3,91 3,90 4,01 +0.6 m/s--- 420
    Lieve Cocu Scorpio MD Team 1 3,78 3,67 3,91 3,96 3,96 +1.3 m/s--- 0
    Lara Nuijten Scorpio MD Team 2 3,23 3,01 3,23 +0.2 m/s--- 264
    Fleur Nijdam Scorpio MD Team 2 X X 3,00 3,16 3,16 +0.6 m/s--- 0