Vereniging 'DAK' op 'Junioren C/D Poule 60 Wedstrijd 3 [2015]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Tijn van der Heijden JJD 1000m
  • 3:31,91
  • Sanne Pulles MJC 80m
  • 12,17
  • Fleur van der Linden MJC 80mH
  • 14,21
  • Fenna Knippels MJD Hoog
  • 1,35
  • Kevin van Loon JJD Hoog
  • 1,20
  • Fenna Verweij MJD 1000m
  • 3:29,52
  • Joeri Konincks JJD 1000m
  • 3:32,15
  • Joeri Konincks JJD 80m
  • 11,70
  • Kevin van Loon JJD Speer
  • 27,06
  • Fenna Verweij MJD 60m
  • 9,32
  •  

    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Joeri Konincks DAK JD 11,70 +0.0 m/s--- 510
    Tim Brok DAK JD 13,43 +0.0 m/s--- 291
    Kay van Bijnen DAK JD 13,81 +0.0 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Tijn van der Heijden DAK JD 3:31,91 --- 468
    Joeri Konincks DAK JD 3:32,15 --- 466
    Tim Brok DAK JD 4:12,53 --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Joeri Konincks DAK JD 15,46 -1.4 m/s15,96 366
    Tijn van der Heijden DAK JD 16,44 -0.8 m/s--- 296
    Thijmen Krol DAK JD 20,00 -0.8 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Scorpio JD Team 1 (4x80m) Scorpio - JJD 4 44,62 564
    2 AV Sprint JD Team 1 (4x80m) AV Sprint - JJD 4 45,35 537
    3 AV Sprint JD Team 2 (4x80m) AV Sprint - JJD 4 45,54 529
    4 AV Passaat JD (4x80m) AV Passaat - JJD 4 45,57 528
    5 AV Parthenon JD Team 1 (4x80m) AV Parthenon - JJD 4 45,75 522
    6 Typhoon JD (4x80m) Typhoon - JJD 4 46,44 497
    7 AV Attila JD Team 1 (4x80m) AV Attila - JJD 4 46,51 494
    8 ACW `66 JD (4x80m) ACW `66 - JJD 4 47,01 476
    9 DAK JD (4x80m) DAK - JJD 4 47,47 460
    10 AV Spiridon JD (4x80m) AV Spiridon - JJD 4 49,10 406
    11 AV Attila JD Team 2 (4x80m) AV Attila - JJD 4 50,22 371
    12 Scorpio JD Team 2 (4x80m) Scorpio - JJD 4 51,84 323
    13 AV Parthenon JD Team 2 (4x80m) AV Parthenon - JJD 4 56,81 193
    14 DK en AV Hercules JD (4x80m) DK en AV Hercules - JJD 0 DNS 0
    14 Taxandria Atletiek JD (4x80m) Taxandria Atletiek - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Kevin van Loon DAK JD X 26,52 27,06 23,61 27,06 --- 448
    Kay van Bijnen DAK JD 15,31 15,63 X - 15,63 --- 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Dani Chambon DAK JD 12,83 15,50 15,90 15,61 15,90 --- 226
    Tim Brok DAK JD 10,70 10,34 10,42 10,59 10,70 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Kevin van Loon DAK JD 6,81 6,68 7,18 6,72 7,18 --- 376
    Thijmen Krol DAK JD 4,55 4,81 X 3,92 4,81 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Kevin van Loon DAK JD 1,20 --- 0
    Steven Vriends DAK JD 1,20 --- 389


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Dani Chambon DAK JD X 3,73 X 3,75 3,75 +0.0 m/s--- 368
    Steven Vriends DAK JD 3,18 3,28 3,18 3,35 3,35 +0.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Sanne Pulles AV Attila / DAK MC 12,17 -1.2 m/s--- 444


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Fleur van der Linden AV Attila / DAK MC 14,21 -2.0 m/s13,82 469


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Fleur van der Linden AV Attila / DAK MC 24,58 24,60 25,65 X 25,65 23,77 425
    Sanne Pulles AV Attila / DAK MC X X 14,69 X 14,69 --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Sanne Pulles AV Attila / DAK MC 14,95 13,26 14,35 13,28 14,95 --- 206


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Fleur van der Linden AV Attila / DAK MC - - - - DNS 4,58 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Fenna Verweij DAK MD 9,32 -0.7 m/s--- 490
    Fenna Knippels DAK MD 9,77 -0.7 m/s--- 414
    Karlijn van de Ven DAK MD 11,12 -0.7 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Fenna Verweij DAK MD 3:29,52 3:26,73 483
    Meike van Beurden DAK MD 4:01,99 --- 305


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Meike van Beurden DAK MD 13,04 -0.6 m/s--- 281


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Meike van Beurden DAK MD X 10,18 10,54 10,76 10,76 --- 121
    Marielle Korthout DAK MD 8,58 9,56 9,74 10,38 10,38 --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Karlijn van de Ven DAK MD X 8,46 9,05 6,50 9,05 --- 63
    Hanneke de Gouw DAK MD - - - - DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Fenna Knippels DAK MD 6,84 4,50 X X 6,84 --- 356
    Marielle Korthout DAK MD 4,54 4,95 4,50 5,39 5,39 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Fenna Knippels DAK MD 1,35 --- 499
    Hanneke de Gouw DAK MD 1,20 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Marielle Korthout DAK MD 2,69 2,43 2,55 2,62 2,69 +0.4 m/s--- 156
    Karlijn van de Ven DAK MD 2,46 2,52 2,67 X 2,67 +1.3 m/s--- 0