Vereniging 'AV Sprint' op 'Junioren C/D Poule 60 Wedstrijd 3 [2015]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Loek Gijzen JJC 800m
  • 2:19,34
  • Sheenai Muntslag MJD 60m
  • 8,30
  • Zoë Meyer MJC 80m
  • 10,52
  • Sander Doodewaard JJC 800m
  • 2:13,30
  • Silke Vonk MJC Ver
  • 4,84
  • Sjoerd Pastoor JJC 100m
  • 12,92
  • Simone Snepvangers MJC Hoog
  • 1,60
  • Daan Hoogers JJC 100mH
  • 15,54
  • Daan Hoogers JJC Hoog
  • 1,70
  • Silke Vonk MJC 80m
  • 10,79
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Sjoerd Pastoor AV Sprint JC Team 1 12,92 -1.4 m/s12,47 680
    Jake de Kok AV Sprint JC Team 1 13,25 -1.4 m/s12,87 633
    Ricardo Witkamp AV Sprint JC Team 2 13,60 -0.8 m/s14,17 585
    Lars Mackenbach AV Sprint JC Team 2 14,61 -0.8 m/s14,69 461


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Sander Doodewaard AV Sprint JC Team 1 2:13,30 2:24,00 740
    Loek Gijzen AV Sprint JC Team 1 2:19,34 2:30,00 670
    Ricardo Witkamp AV Sprint JC Team 2 2:28,83 2:34,30 570
    Maarten van Gils AV Sprint JC Team 2 2:32,10 --- 539
    Thanos Palazis AV Sprint JC Team 2 3:00,43 --- 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Daan Hoogers AV Sprint JC Team 1 15,54 -1.9 m/s16,22 675
    Sander Doodewaard AV Sprint JC Team 1 15,61 -1.9 m/s15,01 669
    Lars Mackenbach AV Sprint JC Team 2 20,58 -0.5 m/s20,41 332


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Attila JC (4x100m) AV Attila - JJC 4 48,61 767
    2 AV Sprint JC Team 1 (4x100m) AV Sprint - JJC 4 48,90 756
    3 Typhoon JC Team 1 (4x100m) Typhoon - JJC 4 52,00 640
    4 AV Parthenon JC (4x100m) AV Parthenon - JJC 4 52,74 614
    5 AV Sprint JC Team 2 (4x100m) AV Sprint - JJC 4 52,88 609
    6 Typhoon JC Team 2 (4x100m) Typhoon - JJC 4 53,43 591
    7 AV Passaat JC (4x100m) AV Passaat - JJC 4 53,95 574
    8 Scorpio JC (4x100m) Scorpio - JJC 4 56,63 490
    9 ACW `66 JC (4x100m) ACW `66 - JJC 4 57,42 467
    10 Atledo JC (4x100m) Atledo - JJC 4 57,96 452
    11 AV Spiridon JC (4x100m) AV Spiridon - JJC 0 DNS 0
    11 Taxandria Atletiek JC (4x100m) Taxandria Atletiek - JJC 4 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Dylan van Zundert AV Sprint JC Team 1 X 35,24 37,67 41,27 41,27 43,95 657
    Maarten van Gils AV Sprint JC Team 2 29,96 29,88 30,03 30,51 30,51 --- 503


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Kjell Broos AV Sprint JC Team 1 35,95 37,23 - - 37,23 38,29 579
    Jelle van Hofslot AV Sprint JC Team 1 X 18,92 X X 18,92 19,19 0
    Max Schram AV Sprint JC Team 2 7,98 16,41 16,63 14,92 16,63 --- 241


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Kjell Broos AV Sprint JC Team 1 11,93 9,77 11,55 11,07 11,93 12,51 611
    Jelle van Hofslot AV Sprint JC Team 1 8,95 X 7,08 8,08 8,95 7,77 0
    Thanos Palazis AV Sprint JC Team 2 5,42 5,28 5,02 4,82 5,42 --- 269


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Daan Hoogers AV Sprint JC Team 1 1,70 1,75 779
    Jelle van Hofslot AV Sprint JC Team 1 1,40 --- 0
    Max Schram AV Sprint JC Team 2 1,40 --- 541


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Sjoerd Pastoor AV Sprint JC Team 1 5,02 4,94 5,02 5,14 5,14 +0.3 m/s5,24 648
    Jake de Kok AV Sprint JC Team 1 4,18 4,73 - - 4,73 +0.6 m/s4,58 0
    Thanos Palazis AV Sprint JC Team 2 - 3,01 X 2,46 3,01 +1.4 m/s--- 220


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Gianni Brunken AV Sprint JD Team 1 11,90 -1.4 m/s11,60 482
    Jordy van der Westen AV Sprint JD Team 2 11,97 -2.3 m/s11,78 472
    Ties van Beek AV Sprint JD Team 2 12,04 -1.4 m/s11,69 462
    Luke de Leeuw AV Sprint JD Team 2 12,12 -2.3 m/s12,09 0
    Jaap Rodermond AV Sprint JD Team 1 13,15 +0.0 m/s--- 322
    Lars van der Starre AV Sprint JD Team 1 DNS 11,37 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Jochem Laurens AV Sprint JD Team 1 3:08,30 3:18,66 632
    Jip Gabriels AV Sprint JD Team 2 3:26,90 3:38,25 499
    Jaap Rodermond AV Sprint JD Team 1 3:29,25 3:36,28 484
    Job van Gelderen AV Sprint JD Team 2 3:35,02 3:40,31 449
    Nick Rodermond AV Sprint JD Team 1 3:40,10 3:40,71 0
    Ties van Beek AV Sprint JD Team 2 3:47,81 3:45,23 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Abel Maas AV Sprint JD Team 1 13,34 -0.8 m/s--- 552
    Douwe Demoulin AV Sprint JD Team 1 14,72 -0.3 m/s14,51 425
    Maurice van Ravels AV Sprint JD Team 2 15,29 -0.3 m/s14,82 379
    Job van Gelderen AV Sprint JD Team 2 17,13 -0.7 m/s17,00 252
    Jip Gabriels AV Sprint JD Team 2 18,30 -0.8 m/s--- 0
    Lars van der Starre AV Sprint JD Team 1 DNS 15,53 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Scorpio JD Team 1 (4x80m) Scorpio - JJD 4 44,62 564
    2 AV Sprint JD Team 1 (4x80m) AV Sprint - JJD 4 45,35 537
    3 AV Sprint JD Team 2 (4x80m) AV Sprint - JJD 4 45,54 529
    4 AV Passaat JD (4x80m) AV Passaat - JJD 4 45,57 528
    5 AV Parthenon JD Team 1 (4x80m) AV Parthenon - JJD 4 45,75 522
    6 Typhoon JD (4x80m) Typhoon - JJD 4 46,44 497
    7 AV Attila JD Team 1 (4x80m) AV Attila - JJD 4 46,51 494
    8 ACW `66 JD (4x80m) ACW `66 - JJD 4 47,01 476
    9 DAK JD (4x80m) DAK - JJD 4 47,47 460
    10 AV Spiridon JD (4x80m) AV Spiridon - JJD 4 49,10 406
    11 AV Attila JD Team 2 (4x80m) AV Attila - JJD 4 50,22 371
    12 Scorpio JD Team 2 (4x80m) Scorpio - JJD 4 51,84 323
    13 AV Parthenon JD Team 2 (4x80m) AV Parthenon - JJD 4 56,81 193
    14 DK en AV Hercules JD (4x80m) DK en AV Hercules - JJD 0 DNS 0
    14 Taxandria Atletiek JD (4x80m) Taxandria Atletiek - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Pepijn van Gils AV Sprint JD Team 1 21,86 20,76 22,50 31,89 31,89 --- 524
    Jochem Laurens AV Sprint JD Team 1 27,31 28,64 30,22 30,22 30,22 --- 0
    Tijn Blom AV Sprint JD Team 2 20,18 23,32 X 24,58 24,58 --- 407
    Jip Gabriels AV Sprint JD Team 2 16,21 21,09 20,41 18,57 21,09 --- 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Pepijn van Gils AV Sprint JD Team 1 - 20,65 X X 20,65 --- 319
    Nick Rodermond AV Sprint JD Team 1 18,83 18,42 17,09 18,85 18,85 --- 0
    Tijn Blom AV Sprint JD Team 2 18,67 15,46 X 14,38 18,67 --- 282
    Luc Maessen AV Sprint JD Team 2 13,80 - 11,21 14,82 14,82 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Pepijn van Gils AV Sprint JD Team 1 7,05 7,30 8,01 8,52 8,52 --- 449
    Jochem Laurens AV Sprint JD Team 1 8,12 X 7,82 8,44 8,44 --- 0
    Luke de Leeuw AV Sprint JD Team 2 7,07 7,39 7,32 7,46 7,46 --- 392
    Luc Maessen AV Sprint JD Team 2 5,01 5,07 5,37 5,72 5,72 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Douwe Demoulin AV Sprint JD Team 1 1,50 --- 623
    Tijn Blom AV Sprint JD Team 2 1,40 --- 541
    Jordy van der Westen AV Sprint JD Team 2 1,25 --- 0
    Nick Rodermond AV Sprint JD Team 1 1,20 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Abel Maas AV Sprint JD Team 1 4,50 4,27 4,58 4,31 4,58 +0.0 m/s--- 535
    Maurice van Ravels AV Sprint JD Team 2 3,84 3,84 3,96 3,78 3,96 +0.0 m/s--- 410
    Gianni Brunken AV Sprint JD Team 1 3,74 3,83 3,78 3,79 3,83 +0.0 m/s--- 0
    Job van Gelderen AV Sprint JD Team 2 3,58 X 3,57 3,71 3,71 +0.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Zoë Meyer AV Sprint MC Team 1 10,52 -1.9 m/s10,44 701
    Silke Vonk AV Sprint MC Team 1 10,79 -1.9 m/s10,57 654
    Hanneke Verheesen AV Sprint MC Team 1 11,62 -1.9 m/s11,44 0
    Lara Schortemeijer AV Sprint MC Team 2 11,94 -0.7 m/s12,27 476
    Julia Effting AV Sprint MC Team 2 DNS 12,91 0


    Meisjes Junior C - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Veerle van Doorn AV Sprint MC Team 1 3:37,17 3:33,00 436
    Charlotte Demoulin AV Sprint MC Team 2 3:39,94 3:38,00 420
    Lonne Mallens AV Sprint MC Team 1 3:41,94 3:40,00 409
    Barbara Daniels AV Sprint MC Team 2 4:05,89 4:15,15 287


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Pleun Hutten AV Sprint MC Team 1 13,04 -2.4 m/s12,86 583
    Jinke Prinsen AV Sprint MC Team 1 13,96 -2.4 m/s13,57 492
    Titia van Vucht AV Sprint MC Team 2 16,22 -0.4 m/s--- 311


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Attila MC (4x80m) AV Attila - MJC 4 42,65 645
    2 AV Sprint MC Team 1 (4x80m) AV Sprint - MJC 4 43,34 616
    3 AV Sprint MC Team 2 (4x80m) AV Sprint - MJC 4 43,69 601
    3 DK en AV Hercules MC (4x80m) DK en AV Hercules - MJC 4 43,69 601
    5 AV Parthenon MC Team 1 (4x80m) AV Parthenon - MJC 4 44,61 565
    6 Typhoon MC (4x80m) Typhoon - MJC 4 44,81 557
    7 ACW `66 MC (4x80m) ACW `66 - MJC 4 44,98 501
    7 AV Spiridon MC (4x80m) AV Spiridon - MJC 4 45,87 517
    9 Scorpio MC (4x80m) Scorpio - MJC 4 45,90 516
    10 AV Parthenon MC Team 2 (4x80m) AV Parthenon - MJC 4 45,99 513
    11 Taxandria Atletiek MC (4x80m) Taxandria Atletiek - MJC 4 47,35 465
    12 Atledo MC (4x80m) Atledo - MJC 0 DNS 0
    12 AV Attila / DAK MC (4x80m) - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Pleun Hutten AV Sprint MC Team 1 32,72 29,50 X X 32,72 33,04 537
    Jinke Prinsen AV Sprint MC Team 1 22,91 20,43 22,77 X 22,91 27,32 0
    Barbara Daniels AV Sprint MC Team 2 11,11 10,54 12,51 11,17 12,51 --- 165
    Annika Drent AV Sprint MC Team 2 X 10,62 X X 10,62 --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Pleun Hutten AV Sprint MC Team 1 16,83 21,85 21,55 X 21,85 --- 341
    Dana Bouwknegt AV Sprint MC Team 1 - 17,44 18,91 21,43 21,43 18,97 0
    Lara Schortemeijer AV Sprint MC Team 2 13,37 14,16 13,03 14,62 14,62 --- 199


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Zoë Meyer AV Sprint MC Team 1 10,07 9,99 10,13 9,38 10,13 10,03 529
    Lonne Mallens AV Sprint MC Team 1 7,45 7,78 7,83 7,98 7,98 7,20 0
    Barbara Daniels AV Sprint MC Team 2 4,92 4,25 5,42 5,18 5,42 5,56 269


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Simone Snepvangers AV Sprint MC Team 1 1,60 1,65 702
    Lara Schortemeijer AV Sprint MC Team 2 1,30 1,30 0
    Charlotte Demoulin AV Sprint MC Team 2 1,30 1,30 462
    Hanneke Verheesen AV Sprint MC Team 1 1,25 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Silke Vonk AV Sprint MC Team 1 4,71 4,84 4,41 4,42 4,84 +0.7 m/s5,14 589
    Titia van Vucht AV Sprint MC Team 2 3,50 3,38 3,28 3,41 3,50 +1.0 m/s--- 318
    Julia Effting AV Sprint MC Team 2 - - - - DNS --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Sheenai Muntslag AV Sprint MD Team 1 8,30 +1.3 m/s8,32 693
    Luna Bernhard AV Sprint MD Team 1 8,84 +1.3 m/s8,79 580
    Noortje Stolk AV Sprint MD Team 1 9,03 +1.3 m/s8,96 0
    Eva Haanen AV Sprint MD Team 2 9,24 -0.7 m/s--- 504
    Emy Ott AV Sprint MD Team 2 10,43 -0.7 m/s--- 315
    Robin Burm AV Sprint MD Team 2 10,44 -0.7 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Noortje Stolk AV Sprint MD Team 1 3:19,75 3:21,00 547
    Anniek Bloemers AV Sprint MD Team 1 3:32,39 3:26,00 465
    Rosanne Verheijen AV Sprint MD Team 2 3:45,59 --- 389
    Lotus Willemen AV Sprint MD Team 2 3:52,20 --- 354
    Daan de Reijdt AV Sprint MD Team 1 DNS 3:21,00 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Sheenai Muntslag AV Sprint MD Team 1 10,44 -1.4 m/s10,92 550
    Britt Marijnissen AV Sprint MD Team 1 11,55 -1.1 m/s11,47 420
    Luna Bernhard AV Sprint MD Team 1 11,57 -1.1 m/s11,53 0
    Rosanne Verheijen AV Sprint MD Team 2 12,59 -0.2 m/s13,27 320
    Emy Ott AV Sprint MD Team 2 14,20 -0.6 m/s--- 193
    Lotus Willemen AV Sprint MD Team 2 14,31 -0.6 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Attila MD Team 1 (4x60m) AV Attila - MJD 4 33,08 660
    2 Scorpio MD Team 1 (4x60m) Scorpio - MJD 4 33,33 646
    3 AV Sprint MD Team 1 (4x60m) AV Sprint - MJD 4 33,99 612
    4 AV Passaat MD (4x60m) AV Passaat - MJD 4 34,40 541
    4 Typhoon MD (4x60m) Typhoon - MJD 4 34,44 589
    6 Gloria Atletiek MD (4x60m) Gloria Atletiek - MJD 4 35,54 536
    7 AV Attila MD Team 2 (4x60m) AV Attila - MJD 4 36,51 492
    8 DK en AV Hercules MD (4x60m) DK en AV Hercules - MJD 4 36,76 481
    9 AV Sprint MD Team 2 (4x60m) AV Sprint - MJD 4 37,78 437
    10 Atledo MD (4x60m) Atledo - MJD 4 38,08 425
    11 AV Parthenon MD (4x60m) AV Parthenon - MJD 0 DNS 0
    11 DAK MD (4x60m) DAK - MJD 0 DNS 0
    11 Scorpio MD Team 2 (4x60m) Scorpio - MJD 0 DNS 0
    11 Taxandria Atletiek MD (4x60m) Taxandria Atletiek - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Eline Kamps AV Sprint MD Team 1 13,86 15,56 16,93 23,95 23,95 18,11 396
    Anniek Bloemers AV Sprint MD Team 1 17,93 19,68 21,73 21,19 21,73 20,19 0
    Lisa Römgens AV Sprint MD Team 2 8,23 9,42 X 10,56 10,56 --- 116
    Zora Bernhard AV Sprint MD Team 2 6,33 7,56 8,28 X 8,28 --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Anniek Bloemers AV Sprint MD Team 1 19,00 X 20,14 X 20,14 18,32 310
    Eline Kamps AV Sprint MD Team 1 17,76 16,14 X 17,61 17,76 --- 0
    Marieke Keij AV Sprint MD Team 2 X X 13,88 13,14 13,88 --- 182
    Eline Kleton AV Sprint MD Team 2 X X 10,12 10,77 10,77 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Eline Kamps AV Sprint MD Team 1 9,50 9,61 8,77 8,65 9,61 8,94 504
    Annika Rijzenga AV Sprint MD Team 1 6,50 5,40 3,90 5,92 6,50 6,88 0
    Lisa Römgens AV Sprint MD Team 2 5,17 4,98 4,58 4,27 5,17 --- 253
    Zora Bernhard AV Sprint MD Team 2 4,51 X 4,83 4,74 4,83 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Britt Marijnissen AV Sprint MD Team 1 1,25 1,25 426
    Luna Bernhard AV Sprint MD Team 1 1,25 1,35 0
    Pleun Hector AV Sprint MD Team 2 1,20 --- 389
    Anna Couweleers AV Sprint MD Team 2 1,10 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Sheenai Muntslag AV Sprint MD Team 1 3,79 3,52 4,17 3,87 4,17 -0.5 m/s4,74 452
    Annika Rijzenga AV Sprint MD Team 1 X 3,39 3,94 3,72 3,94 +1.1 m/s3,88 0
    Eva Haanen AV Sprint MD Team 2 3,88 3,63 3,92 3,14 3,92 +0.6 m/s--- 402
    Robin Burm AV Sprint MD Team 2 2,85 2,92 2,83 2,74 2,92 +0.7 m/s--- 0