Vereniging 'AV Spiridon' op 'Junioren C/D Poule 60 Wedstrijd 3 [2015]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Annabelle Emmen MJC 1000m
  • 3:23,55
  • Bodhy Wijnings JJC Ver
  • 5,20
  • Lotte van de Par MJC Ver
  • 3,78
  • Bodhy Wijnings JJC Discus
  • 44,44
  • Lotte van de Par MJC 80m
  • 11,76
  • Tom Bierings JJC 100m
  • 13,09
  • Annabelle Emmen MJC Hoog
  • 1,55
  • Tom Bierings JJC 800m
  • 2:14,09
  • Eva Kipping MJC 80mH
  • 15,19
  • Bodhy Wijnings JJC Speer
  • 49,10
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Tom Bierings AV Spiridon JC 13,09 -0.8 m/s--- 655
    Koen Vermeulen AV Spiridon JC 14,60 -0.8 m/s--- 462


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Tom Bierings AV Spiridon JC 2:14,09 --- 730
    Koen Vermeulen AV Spiridon JC DNS --- 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Bodhy Wijnings AV Spiridon JC 49,10 41,26 45,52 47,26 49,10 --- 756
    Taro Swart AV Spiridon JC 34,33 34,86 31,67 33,06 34,86 --- 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Bodhy Wijnings AV Spiridon JC 44,08 44,44 41,01 42,09 44,44 --- 673
    Taro Swart AV Spiridon JC 33,56 34,52 33,71 37,15 37,15 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Taro Swart AV Spiridon JC 10,79 10,36 10,43 9,12 10,79 --- 560


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Tom Bierings AV Spiridon JC 1,40 --- 541


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Bodhy Wijnings AV Spiridon JC 5,20 4,58 - - 5,20 +0.9 m/s--- 660
    Koen Vermeulen AV Spiridon JC 4,00 3,79 3,60 3,96 4,00 +1.5 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Marijn Leusink AV Spiridon JD 11,97 -2.3 m/s11,90 472
    Remo Brouwers AV Spiridon JD 12,42 -2.3 m/s12,30 411
    Aran Swart AV Spiridon JD 13,51 -1.7 m/s13,10 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Remo Brouwers AV Spiridon JD 3:42,00 3:37,27 408
    Marijn Leusink AV Spiridon JD 3:55,83 3:53,40 335
    Aran Swart AV Spiridon JD 4:00,37 3:50,00 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Remo Brouwers AV Spiridon JD 16,74 -0.7 m/s16,75 276
    Aran Swart AV Spiridon JD 17,87 -0.7 m/s17,41 208
    Brad Raessen AV Spiridon JD 18,04 -0.7 m/s17,18 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Scorpio JD Team 1 (4x80m) Scorpio - JJD 4 44,62 564
    2 AV Sprint JD Team 1 (4x80m) AV Sprint - JJD 4 45,35 537
    3 AV Sprint JD Team 2 (4x80m) AV Sprint - JJD 4 45,54 529
    4 AV Passaat JD (4x80m) AV Passaat - JJD 4 45,57 528
    5 AV Parthenon JD Team 1 (4x80m) AV Parthenon - JJD 4 45,75 522
    6 Typhoon JD (4x80m) Typhoon - JJD 4 46,44 497
    7 AV Attila JD Team 1 (4x80m) AV Attila - JJD 4 46,51 494
    8 ACW `66 JD (4x80m) ACW `66 - JJD 4 47,01 476
    9 DAK JD (4x80m) DAK - JJD 4 47,47 460
    10 AV Spiridon JD (4x80m) AV Spiridon - JJD 4 49,10 406
    11 AV Attila JD Team 2 (4x80m) AV Attila - JJD 4 50,22 371
    12 Scorpio JD Team 2 (4x80m) Scorpio - JJD 4 51,84 323
    13 AV Parthenon JD Team 2 (4x80m) AV Parthenon - JJD 4 56,81 193
    14 DK en AV Hercules JD (4x80m) DK en AV Hercules - JJD 0 DNS 0
    14 Taxandria Atletiek JD (4x80m) Taxandria Atletiek - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Brad Raessen AV Spiridon JD 22,48 18,08 18,32 17,89 22,48 --- 370
    Rens van Beek AV Spiridon JD 21,33 20,35 18,82 18,87 21,33 --- 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Thijs van Dijke AV Spiridon JD X 19,03 22,51 X 22,51 --- 352
    Rens van Beek AV Spiridon JD 17,24 17,62 X 17,52 17,62 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Thijs van Dijke AV Spiridon JD 8,65 8,38 7,81 8,17 8,65 --- 455
    Rens van Beek AV Spiridon JD 7,49 8,17 7,48 8,13 8,17 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Thijs van Dijke AV Spiridon JD 1,30 --- 462
    Arnes Alickovic AV Spiridon JD 1,25 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Arnes Alickovic AV Spiridon JD 3,30 3,17 3,38 - 3,38 +0.0 m/s--- 294
    Simon Avontuur AV Spiridon JD X 3,23 3,32 3,06 3,32 +0.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Lotte van de Par AV Spiridon MC 11,76 -1.3 m/s11,50 501


    Meisjes Junior C - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Annabelle Emmen AV Spiridon MC 3:23,55 3:25,00 521
    Eva Kipping AV Spiridon MC 3:48,70 --- 372


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Eva Kipping AV Spiridon MC 15,19 -0.4 m/s--- 387
    Esmee van Dongen AV Spiridon MC 18,23 -0.4 m/s--- 188


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Attila MC (4x80m) AV Attila - MJC 4 42,65 645
    2 AV Sprint MC Team 1 (4x80m) AV Sprint - MJC 4 43,34 616
    3 AV Sprint MC Team 2 (4x80m) AV Sprint - MJC 4 43,69 601
    3 DK en AV Hercules MC (4x80m) DK en AV Hercules - MJC 4 43,69 601
    5 AV Parthenon MC Team 1 (4x80m) AV Parthenon - MJC 4 44,61 565
    6 Typhoon MC (4x80m) Typhoon - MJC 4 44,81 557
    7 ACW `66 MC (4x80m) ACW `66 - MJC 4 44,98 501
    7 AV Spiridon MC (4x80m) AV Spiridon - MJC 4 45,87 517
    9 Scorpio MC (4x80m) Scorpio - MJC 4 45,90 516
    10 AV Parthenon MC Team 2 (4x80m) AV Parthenon - MJC 4 45,99 513
    11 Taxandria Atletiek MC (4x80m) Taxandria Atletiek - MJC 4 47,35 465
    12 Atledo MC (4x80m) Atledo - MJC 0 DNS 0
    12 AV Attila / DAK MC (4x80m) - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Esmee van Dongen AV Spiridon MC 17,55 17,11 19,39 X 19,39 --- 312


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Annabelle Emmen AV Spiridon MC 1,55 --- 663


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Lotte van de Par AV Spiridon MC 3,74 3,78 3,59 3,42 3,78 +1.5 m/s--- 374