Vereniging 'AV Attila' op 'Junioren C/D Poule 60 Wedstrijd 3 [2015]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Mattijs Mols JJC Kogel
  • 15,09
  • Daphne van der Heijden MJC 80m
  • 11,06
  • Anne Hoeke MJC Hoog
  • 1,50
  • Pien Korstanje MJC Ver
  • 5,03
  • Robin van Riel JJC 100m
  • 12,54
  • Robin van Riel JJC 800m
  • 2:01,41
  • Jolien Stuijk MJC Hoog
  • 1,50
  • Jule Roelings MJD Hoog
  • 1,50
  • Millenshen Gerard JJC 100m
  • 12,57
  • Rick van Riel JJD 1000m
  • 2:55,84
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Robin van Riel AV Attila JC 12,54 -1.4 m/s12,39 737
    Millenshen Gerard AV Attila JC 12,57 -1.4 m/s12,61 733
    Sebastiaan Zegers AV Attila JC 12,73 -0.5 m/s13,01 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Robin van Riel AV Attila JC 2:01,41 2:02,00 899
    Zep Couwenberg AV Attila JC 2:22,70 2:30,00 633
    Lars Schellekens AV Attila JC 2:38,42 2:43,00 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Robin van Riel AV Attila JC 15,58 -1.9 m/s14,89 672
    Floris Meeuwse AV Attila JC 16,57 +0.0 m/s16,75 588
    Stijn van den Broek AV Attila JC 17,45 +0.0 m/s19,55 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Attila JC (4x100m) AV Attila - JJC 4 48,61 767
    2 AV Sprint JC Team 1 (4x100m) AV Sprint - JJC 4 48,90 756
    3 Typhoon JC Team 1 (4x100m) Typhoon - JJC 4 52,00 640
    4 AV Parthenon JC (4x100m) AV Parthenon - JJC 4 52,74 614
    5 AV Sprint JC Team 2 (4x100m) AV Sprint - JJC 4 52,88 609
    6 Typhoon JC Team 2 (4x100m) Typhoon - JJC 4 53,43 591
    7 AV Passaat JC (4x100m) AV Passaat - JJC 4 53,95 574
    8 Scorpio JC (4x100m) Scorpio - JJC 4 56,63 490
    9 ACW `66 JC (4x100m) ACW `66 - JJC 4 57,42 467
    10 Atledo JC (4x100m) Atledo - JJC 4 57,96 452
    11 AV Spiridon JC (4x100m) AV Spiridon - JJC 0 DNS 0
    11 Taxandria Atletiek JC (4x100m) Taxandria Atletiek - JJC 4 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Ruben van de Boel AV Attila JC X 23,66 25,52 23,50 25,52 25,87 423
    Gijs van Berkel AV Attila JC 23,48 23,97 23,68 23,23 23,97 19,02 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Job Withaar AV Attila JC 12,68 - 14,58 17,45 17,45 --- 258
    Mattijs Mols AV Attila JC X X X X NM 15,67 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Mattijs Mols AV Attila JC 14,12 15,09 15,09 X 15,09 54,00 742
    Job Withaar AV Attila JC 7,19 6,99 6,54 5,79 7,19 7,13 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Floris Meeuwse AV Attila JC 1,45 1,50 582
    Gijs van Berkel AV Attila JC DNS 1,50 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Millenshen Gerard AV Attila JC X 5,18 5,12 X 5,18 +1.3 m/s5,34 656
    Ruben van de Boel AV Attila JC 4,54 4,53 4,57 4,46 4,57 -0.6 m/s4,43 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Finn Hultermans AV Attila JD Team 1 12,36 -2.3 m/s12,28 419
    Daan Verhoeven AV Attila JD Team 1 13,08 -1.7 m/s12,70 330
    Ivy Diks AV Attila JD Team 1 13,14 -1.7 m/s13,09 0
    Puck Kuypers AV Attila JD Team 2 13,60 -1.0 m/s--- 272
    Tijn van Aalst AV Attila JD Team 2 DNS 13,72 0
    Gijs Oomen AV Attila JD Team 2 DNS 14,80 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Rick van Riel AV Attila JD Team 1 2:55,84 2:58,00 736
    Ivy Diks AV Attila JD Team 1 3:48,00 3:47,00 376
    Casper Slangen AV Attila JD Team 2 3:56,75 4:01,00 331
    Tijn van Aalst AV Attila JD Team 2 DNS 3:45,00 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Rick van Riel AV Attila JD Team 1 15,08 -1.4 m/s15,56 395
    Samual de Hoog AV Attila JD Team 1 15,18 -0.3 m/s14,78 387
    Finn Hultermans AV Attila JD Team 1 16,02 -1.4 m/s16,21 0
    Casper Slangen AV Attila JD Team 2 DNF 21,22 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Scorpio JD Team 1 (4x80m) Scorpio - JJD 4 44,62 564
    2 AV Sprint JD Team 1 (4x80m) AV Sprint - JJD 4 45,35 537
    3 AV Sprint JD Team 2 (4x80m) AV Sprint - JJD 4 45,54 529
    4 AV Passaat JD (4x80m) AV Passaat - JJD 4 45,57 528
    5 AV Parthenon JD Team 1 (4x80m) AV Parthenon - JJD 4 45,75 522
    6 Typhoon JD (4x80m) Typhoon - JJD 4 46,44 497
    7 AV Attila JD Team 1 (4x80m) AV Attila - JJD 4 46,51 494
    8 ACW `66 JD (4x80m) ACW `66 - JJD 4 47,01 476
    9 DAK JD (4x80m) DAK - JJD 4 47,47 460
    10 AV Spiridon JD (4x80m) AV Spiridon - JJD 4 49,10 406
    11 AV Attila JD Team 2 (4x80m) AV Attila - JJD 4 50,22 371
    12 Scorpio JD Team 2 (4x80m) Scorpio - JJD 4 51,84 323
    13 AV Parthenon JD Team 2 (4x80m) AV Parthenon - JJD 4 56,81 193
    14 DK en AV Hercules JD (4x80m) DK en AV Hercules - JJD 0 DNS 0
    14 Taxandria Atletiek JD (4x80m) Taxandria Atletiek - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Finn de Graaf AV Attila JD Team 1 18,41 22,69 22,10 17,83 22,69 20,98 374
    Duc Hendriksen AV Attila JD Team 2 17,21 X X X 17,21 15,61 269
    Jair Lubbers AV Attila JD Team 2 13,86 15,95 13,33 14,36 15,95 13,57 0
    Diem Couwenberg AV Attila JD Team 1 10,35 6,75 10,70 13,61 13,61 --- 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Samual de Hoog AV Attila JD Team 1 20,23 19,74 19,95 - 20,23 24,04 311
    Puck Kuypers AV Attila JD Team 2 - 12,16 11,38 12,43 12,43 --- 149
    Diem Couwenberg AV Attila JD Team 1 9,65 8,58 9,98 9,55 9,98 --- 0
    Gijs Oomen AV Attila JD Team 2 - - - - DNS --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Samual de Hoog AV Attila JD Team 1 8,50 9,36 9,35 8,87 9,36 9,19 491


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Finn de Graaf AV Attila JD Team 1 1,55 1,50 663
    Daan Verhoeven AV Attila JD Team 1 1,25 1,30 0
    Duc Hendriksen AV Attila JD Team 2 1,10 1,15 316
    Gijs Oomen AV Attila JD Team 2 DNS 1,15 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Finn de Graaf AV Attila JD Team 1 5,05 4,78 4,59 4,86 5,05 +0.0 m/s4,68 631
    Jair Lubbers AV Attila JD Team 2 3,57 3,75 3,79 X 3,79 +0.0 m/s3,59 376
    Puck Kuypers AV Attila JD Team 2 3,56 3,75 3,67 3,72 3,75 +0.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Daphne van...r Heijden AV Attila MC 11,06 -1.9 m/s11,10 609
    Jolien Stuijk AV Attila MC 11,45 -1.9 m/s11,22 547
    Aukje Meeuwesen AV Attila / DAK MC 12,15 -0.7 m/s13,09 447
    Lotte de Graauw AV Attila MC 12,19 -1.3 m/s11,80 0
    Anne van Zundert AV Attila / DAK MC 12,54 -1.2 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Daphne van...r Heijden AV Attila MC 3:26,98 3:25,00 499
    Lotte de Graauw AV Attila MC 3:35,90 3:23,00 444
    Aukje Meeuwesen AV Attila / DAK MC 4:13,75 4:27,00 252


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Pien Korstanje AV Attila MC 13,18 -2.4 m/s12,96 568
    Anne Hoeke AV Attila MC 13,78 -2.4 m/s13,39 508
    Lonneke Westermann AV Attila MC 14,44 -2.0 m/s14,27 0
    Anne van Zundert AV Attila / DAK MC 17,47 -0.4 m/s17,53 231


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Attila MC (4x80m) AV Attila - MJC 4 42,65 645
    2 AV Sprint MC Team 1 (4x80m) AV Sprint - MJC 4 43,34 616
    3 AV Sprint MC Team 2 (4x80m) AV Sprint - MJC 4 43,69 601
    3 DK en AV Hercules MC (4x80m) DK en AV Hercules - MJC 4 43,69 601
    5 AV Parthenon MC Team 1 (4x80m) AV Parthenon - MJC 4 44,61 565
    6 Typhoon MC (4x80m) Typhoon - MJC 4 44,81 557
    7 ACW `66 MC (4x80m) ACW `66 - MJC 4 44,98 501
    7 AV Spiridon MC (4x80m) AV Spiridon - MJC 4 45,87 517
    9 Scorpio MC (4x80m) Scorpio - MJC 4 45,90 516
    10 AV Parthenon MC Team 2 (4x80m) AV Parthenon - MJC 4 45,99 513
    11 Taxandria Atletiek MC (4x80m) Taxandria Atletiek - MJC 4 47,35 465
    12 Atledo MC (4x80m) Atledo - MJC 0 DNS 0
    12 AV Attila / DAK MC (4x80m) - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Natasja van Beurden AV Attila MC 29,25 28,19 26,91 28,54 29,25 30,41 484
    Sanne Appels AV Attila MC 20,38 20,72 19,75 20,30 20,72 18,00 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Sanne Appels AV Attila MC 20,85 18,29 17,19 22,60 22,60 21,29 354
    Natasja van Beurden AV Attila MC 20,89 21,70 18,86 20,38 21,70 22,50 0
    Anne van Zundert AV Attila / DAK MC X X 10,53 X 10,53 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Pien Korstanje AV Attila MC 10,65 10,18 10,28 10,66 10,66 11,22 554
    Natasja van Beurden AV Attila MC 8,05 8,41 8,19 8,88 8,88 8,50 0
    Aukje Meeuwesen AV Attila / DAK MC 6,34 X 5,93 6,08 6,34 --- 327


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Anne Hoeke AV Attila MC 1,50 1,56 0
    Jolien Stuijk AV Attila MC 1,50 1,60 623


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Pien Korstanje AV Attila MC 5,03 4,90 X 4,91 5,03 +0.9 m/s5,04 627
    Lonneke Westermann AV Attila MC 4,04 3,89 4,18 4,10 4,18 +0.7 m/s4,40 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Madeline el Aissati AV Attila MD Team 1 9,03 -1.7 m/s9,05 543
    Jennifer Kleiren AV Attila MD Team 1 9,17 -1.7 m/s9,17 517
    Emma Voets AV Attila MD Team 1 9,47 +0.2 m/s9,63 0
    Maartje Vermeulen AV Attila MD Team 2 9,57 +0.2 m/s9,75 447
    Noortje de Graauw AV Attila MD Team 2 9,87 +0.2 m/s9,76 398
    Senna Hendrickx AV Attila MD Team 2 10,69 -0.7 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Emma Voets AV Attila MD Team 1 3:24,18 3:22,00 517
    Madeline el Aissati AV Attila MD Team 1 3:33,69 3:29,00 457
    Marieke Verschure AV Attila MD Team 1 3:36,36 3:35,00 0
    Senna Hendrickx AV Attila MD Team 2 3:52,55 3:57,00 352


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Floor Alessie AV Attila MD Team 1 11,18 -1.4 m/s10,78 461
    Marieke Verschure AV Attila MD Team 1 11,67 -1.1 m/s11,53 408
    Jule Roelings AV Attila MD Team 1 11,95 -1.4 m/s11,32 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Attila MD Team 1 (4x60m) AV Attila - MJD 4 33,08 660
    2 Scorpio MD Team 1 (4x60m) Scorpio - MJD 4 33,33 646
    3 AV Sprint MD Team 1 (4x60m) AV Sprint - MJD 4 33,99 612
    4 AV Passaat MD (4x60m) AV Passaat - MJD 4 34,40 541
    4 Typhoon MD (4x60m) Typhoon - MJD 4 34,44 589
    6 Gloria Atletiek MD (4x60m) Gloria Atletiek - MJD 4 35,54 536
    7 AV Attila MD Team 2 (4x60m) AV Attila - MJD 4 36,51 492
    8 DK en AV Hercules MD (4x60m) DK en AV Hercules - MJD 4 36,76 481
    9 AV Sprint MD Team 2 (4x60m) AV Sprint - MJD 4 37,78 437
    10 Atledo MD (4x60m) Atledo - MJD 4 38,08 425
    11 AV Parthenon MD (4x60m) AV Parthenon - MJD 0 DNS 0
    11 DAK MD (4x60m) DAK - MJD 0 DNS 0
    11 Scorpio MD Team 2 (4x60m) Scorpio - MJD 0 DNS 0
    11 Taxandria Atletiek MD (4x60m) Taxandria Atletiek - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Floor Alessie AV Attila MD Team 1 X X 23,40 22,94 23,40 23,50 386
    Isis van Loosdrecht AV Attila MD Team 2 - - - - DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Floor Alessie AV Attila MD Team 1 21,69 23,12 23,24 X 23,24 21,40 365
    Emma Voets AV Attila MD Team 1 15,05 X 14,50 15,66 15,66 13,73 0
    Maartje Vermeulen AV Attila MD Team 2 10,97 X 11,66 13,81 13,81 16,49 181
    Isis van Loosdrecht AV Attila MD Team 2 - - - - DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Alida Pinas AV Attila MD Team 1 9,75 10,04 8,91 9,40 10,04 9,21 524


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Jule Roelings AV Attila MD Team 1 1,50 1,45 623
    Marieke Verschure AV Attila MD Team 1 1,25 1,30 0
    Anaïs van Gestel AV Attila MD Team 2 1,25 1,25 426
    Isis van Loosdrecht AV Attila MD Team 2 DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Alida Pinas AV Attila MD Team 1 X 4,08 3,77 4,16 4,16 +0.6 m/s4,24 450
    Jennifer Kleiren AV Attila MD Team 1 4,01 3,70 3,63 3,59 4,01 +0.4 m/s--- 0
    Anaïs van Gestel AV Attila MD Team 2 3,67 3,35 3,39 3,24 3,67 +0.9 m/s3,49 352
    Noortje de Graauw AV Attila MD Team 2 3,48 X 3,64 3,40 3,64 +0.8 m/s3,30 0