Vereniging 'Atledo' op 'Junioren C/D Poule 60 Wedstrijd 3 [2015]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Lian Soijer MJD 60m
  • 9,82
  • Joram de Bont JJC 100mH
  • 16,14
  • Maurik Moerenhout JJC 100m
  • 13,25
  • Maurik Moerenhout JJC 800m
  • 2:22,41
  • Phill Pols JJC Speer
  • 37,42
  • Enola Redering MJD Hoog
  • 1,25
  • Imke Denissen MJC Hoog
  • 1,35
  • Anne ter Horst MJD Kogel
  • 8,18
  • Joram de Bont JJC 100m
  • 13,59
  • Imke Denissen MJC 80m
  • 11,92
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Maurik Moerenhout Atledo JC 13,25 -0.8 m/s14,41 633
    Joram de Bont Atledo JC 13,59 -0.5 m/s13,37 587


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Maurik Moerenhout Atledo JC 2:22,41 2:27,76 636


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Joram de Bont Atledo JC 16,14 -1.9 m/s16,73 623
    Rik den Boer Atledo JC 19,62 +0.0 m/s20,34 384


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Attila JC (4x100m) AV Attila - JJC 4 48,61 767
    2 AV Sprint JC Team 1 (4x100m) AV Sprint - JJC 4 48,90 756
    3 Typhoon JC Team 1 (4x100m) Typhoon - JJC 4 52,00 640
    4 AV Parthenon JC (4x100m) AV Parthenon - JJC 4 52,74 614
    5 AV Sprint JC Team 2 (4x100m) AV Sprint - JJC 4 52,88 609
    6 Typhoon JC Team 2 (4x100m) Typhoon - JJC 4 53,43 591
    7 AV Passaat JC (4x100m) AV Passaat - JJC 4 53,95 574
    8 Scorpio JC (4x100m) Scorpio - JJC 4 56,63 490
    9 ACW `66 JC (4x100m) ACW `66 - JJC 4 57,42 467
    10 Atledo JC (4x100m) Atledo - JJC 4 57,96 452
    11 AV Spiridon JC (4x100m) AV Spiridon - JJC 0 DNS 0
    11 Taxandria Atletiek JC (4x100m) Taxandria Atletiek - JJC 4 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Phill Pols Atledo JC 34,96 35,86 37,42 X 37,42 --- 604
    Lucien Kuijpers Atledo JC 15,19 15,49 15,40 15,35 15,49 --- 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Phill Pols Atledo JC 32,54 - 32,54 32,54 --- 512
    Rik den Boer Atledo JC X - 17,51 14,31 17,51 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Phill Pols Atledo JC 9,46 - - - 9,46 --- 496
    Lucien Kuijpers Atledo JC X 4,80 5,26 5,27 5,27 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Joram de Bont Atledo JC 1,40 1,40 541


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Geert van Krevelen Atledo JC 3,25 3,10 2,29 3,42 3,42 -0.9 m/s--- 302


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Imke Denissen Atledo MC 11,92 -1.3 m/s12,08 479
    Indy Snoeren Atledo MC DNS 12,33 0


    Meisjes Junior C - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Imke Denissen Atledo MC 4:01,89 3:52,00 306
    Indy Snoeren Atledo MC DNS 3:45,41 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Imke Denissen Atledo MC 1,35 1,30 499
    Indy Snoeren Atledo MC DNS 1,35 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Lian Soijer Atledo MD 9,82 +0.1 m/s10,77 406
    Isabel Moerdijk Atledo MD 10,23 +0.2 m/s10,20 343
    Susan Lodewijks Atledo MD 10,78 +0.1 m/s10,93 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Femke den Boer Atledo MD 4:02,70 --- 302
    Isabel Moerdijk Atledo MD 4:14,96 4:13,59 247


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Femke den Boer Atledo MD 13,80 -0.2 m/s13,72 222
    Enola Redering Atledo MD 14,12 -1.1 m/s12,50 199


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Attila MD Team 1 (4x60m) AV Attila - MJD 4 33,08 660
    2 Scorpio MD Team 1 (4x60m) Scorpio - MJD 4 33,33 646
    3 AV Sprint MD Team 1 (4x60m) AV Sprint - MJD 4 33,99 612
    4 AV Passaat MD (4x60m) AV Passaat - MJD 4 34,40 541
    4 Typhoon MD (4x60m) Typhoon - MJD 4 34,44 589
    6 Gloria Atletiek MD (4x60m) Gloria Atletiek - MJD 4 35,54 536
    7 AV Attila MD Team 2 (4x60m) AV Attila - MJD 4 36,51 492
    8 DK en AV Hercules MD (4x60m) DK en AV Hercules - MJD 4 36,76 481
    9 AV Sprint MD Team 2 (4x60m) AV Sprint - MJD 4 37,78 437
    10 Atledo MD (4x60m) Atledo - MJD 4 38,08 425
    11 AV Parthenon MD (4x60m) AV Parthenon - MJD 0 DNS 0
    11 DAK MD (4x60m) DAK - MJD 0 DNS 0
    11 Scorpio MD Team 2 (4x60m) Scorpio - MJD 0 DNS 0
    11 Taxandria Atletiek MD (4x60m) Taxandria Atletiek - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Laura Mulder Atledo MD 16,31 14,23 15,61 14,68 16,31 18,72 250
    Lian Soijer Atledo MD 10,10 10,26 9,16 X 10,26 --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Anne ter Horst Atledo MD 12,53 14,31 13,86 16,40 16,40 18,01 236
    Laura Mulder Atledo MD 16,00 X X 11,01 16,00 14,40 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Anne ter Horst Atledo MD X 7,56 7,98 8,18 8,18 8,44 431
    Susan Lodewijks Atledo MD 4,53 5,68 5,38 5,20 5,68 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Enola Redering Atledo MD 1,25 1,35 426


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Enola Redering Atledo MD 2,93 2,59 3,35 3,49 3,49 +1.5 m/s3,90 316
    Femke den Boer Atledo MD X X 3,20 3,08 3,20 +1.2 m/s--- 0