Vereniging 'ACW `66' op 'Junioren C/D Poule 60 Wedstrijd 3 [2015]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Lotje Birker MJC 80m
  • 11,73
  • Daan van Loon JJC 800m
  • 2:27,36
  • Elise Jocaille MJC Hoog
  • 1,60
  • Tom van Loon JJD Speer
  • 30,04
  • Evi van Bladel MJC Ver
  • 4,57
  • Evi van Bladel MJC 1000m
  • 3:16,18
  • Hester Kleuskens MJC Kogel
  • 7,25
  • Jason Smits JJC Hoog
  • 1,30
  • Jason Smits JJC 800m
  • 2:40,60
  • Jorrit Ivens JJC 100m
  • 14,24
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Jorrit Ivens ACW `66 JC 14,24 -0.8 m/s14,62 504


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Daan van Loon ACW `66 JC 2:27,36 2:43,00 585
    Jason Smits ACW `66 JC 2:40,60 --- 464


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Daan van Loon ACW `66 JC 18,46 -0.5 m/s--- 453
    Julian Buckmann ACW `66 JC 21,00 -0.5 m/s20,87 311


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Attila JC (4x100m) AV Attila - JJC 4 48,61 767
    2 AV Sprint JC Team 1 (4x100m) AV Sprint - JJC 4 48,90 756
    3 Typhoon JC Team 1 (4x100m) Typhoon - JJC 4 52,00 640
    4 AV Parthenon JC (4x100m) AV Parthenon - JJC 4 52,74 614
    5 AV Sprint JC Team 2 (4x100m) AV Sprint - JJC 4 52,88 609
    6 Typhoon JC Team 2 (4x100m) Typhoon - JJC 4 53,43 591
    7 AV Passaat JC (4x100m) AV Passaat - JJC 4 53,95 574
    8 Scorpio JC (4x100m) Scorpio - JJC 4 56,63 490
    9 ACW `66 JC (4x100m) ACW `66 - JJC 4 57,42 467
    10 Atledo JC (4x100m) Atledo - JJC 4 57,96 452
    11 AV Spiridon JC (4x100m) AV Spiridon - JJC 0 DNS 0
    11 Taxandria Atletiek JC (4x100m) Taxandria Atletiek - JJC 4 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Julian Buckmann ACW `66 JC X 18,16 19,59 19,04 19,59 --- 316
    Aart Weijers ACW `66 JC 13,61 15,84 16,44 14,89 16,44 --- 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Jorrit Ivens ACW `66 JC 17,62 16,94 16,02 - 17,62 --- 261


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Aart Weijers ACW `66 JC 6,05 6,65 6,28 6,94 6,94 --- 362


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Jason Smits ACW `66 JC 1,30 --- 462


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Aart Weijers ACW `66 JC X 3,83 3,67 3,87 3,87 -0.6 m/s--- 392


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Rick Verhoofstad ACW `66 JD 12,56 +0.0 m/s--- 394


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Thijmen van Alphen ACW `66 JD 3:51,96 --- 355


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Tom van Loon ACW `66 JD 16,43 -0.8 m/s--- 297
    Remco Bertels ACW `66 JD 16,61 -1.4 m/s15,84 285
    Kai Jocaille ACW `66 JD DNS 17,90 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Scorpio JD Team 1 (4x80m) Scorpio - JJD 4 44,62 564
    2 AV Sprint JD Team 1 (4x80m) AV Sprint - JJD 4 45,35 537
    3 AV Sprint JD Team 2 (4x80m) AV Sprint - JJD 4 45,54 529
    4 AV Passaat JD (4x80m) AV Passaat - JJD 4 45,57 528
    5 AV Parthenon JD Team 1 (4x80m) AV Parthenon - JJD 4 45,75 522
    6 Typhoon JD (4x80m) Typhoon - JJD 4 46,44 497
    7 AV Attila JD Team 1 (4x80m) AV Attila - JJD 4 46,51 494
    8 ACW `66 JD (4x80m) ACW `66 - JJD 4 47,01 476
    9 DAK JD (4x80m) DAK - JJD 4 47,47 460
    10 AV Spiridon JD (4x80m) AV Spiridon - JJD 4 49,10 406
    11 AV Attila JD Team 2 (4x80m) AV Attila - JJD 4 50,22 371
    12 Scorpio JD Team 2 (4x80m) Scorpio - JJD 4 51,84 323
    13 AV Parthenon JD Team 2 (4x80m) AV Parthenon - JJD 4 56,81 193
    14 DK en AV Hercules JD (4x80m) DK en AV Hercules - JJD 0 DNS 0
    14 Taxandria Atletiek JD (4x80m) Taxandria Atletiek - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Tom van Loon ACW `66 JD 27,19 30,04 X 22,73 30,04 --- 496
    Kai Jocaille ACW `66 JD - - - - DNS --- 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Milan van Alphen ACW `66 JD 13,08 12,83 16,48 14,14 16,48 --- 238
    Thijmen van Alphen ACW `66 JD 10,69 - 10,02 10,75 10,75 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Milan van Alphen ACW `66 JD 7,51 7,29 6,51 6,88 7,51 --- 394


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Thijmen van Alphen ACW `66 JD 1,20 --- 389
    Kai Jocaille ACW `66 JD DNS --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Remco Bertels ACW `66 JD 3,99 3,85 3,98 3,72 3,99 +0.0 m/s--- 416
    Rick Verhoofstad ACW `66 JD 3,77 3,59 3,66 3,55 3,77 +0.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Lotje Birker ACW `66 MC 11,73 -0.7 m/s12,09 506


    Meisjes Junior C - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Evi van Bladel ACW `66 MC 3:16,18 3:17,00 573


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Lotje Birker ACW `66 MC 17,85 -0.4 m/s18,11 209


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Attila MC (4x80m) AV Attila - MJC 4 42,65 645
    2 AV Sprint MC Team 1 (4x80m) AV Sprint - MJC 4 43,34 616
    3 AV Sprint MC Team 2 (4x80m) AV Sprint - MJC 4 43,69 601
    3 DK en AV Hercules MC (4x80m) DK en AV Hercules - MJC 4 43,69 601
    5 AV Parthenon MC Team 1 (4x80m) AV Parthenon - MJC 4 44,61 565
    6 Typhoon MC (4x80m) Typhoon - MJC 4 44,81 557
    7 ACW `66 MC (4x80m) ACW `66 - MJC 4 44,98 501
    7 AV Spiridon MC (4x80m) AV Spiridon - MJC 4 45,87 517
    9 Scorpio MC (4x80m) Scorpio - MJC 4 45,90 516
    10 AV Parthenon MC Team 2 (4x80m) AV Parthenon - MJC 4 45,99 513
    11 Taxandria Atletiek MC (4x80m) Taxandria Atletiek - MJC 4 47,35 465
    12 Atledo MC (4x80m) Atledo - MJC 0 DNS 0
    12 AV Attila / DAK MC (4x80m) - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Elise Jocaille ACW `66 MC X X 21,88 22,33 22,33 --- 367


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Hester Kleuskens ACW `66 MC 15,00 - - 15,42 15,42 --- 216


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Hester Kleuskens ACW `66 MC 6,72 7,25 7,05 6,32 7,25 --- 380


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Elise Jocaille ACW `66 MC 1,60 --- 702


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Evi van Bladel ACW `66 MC 4,57 X X X 4,57 +0.4 m/s--- 533