Vereniging 'Typhoon' op 'Junioren C/D Poule 60 Wedstrijd 3 [2015]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Sarah Kortland MJC 80m
  • 11,13
  • Hristo Vermeer JJC 100m
  • 12,90
  • Rosalie Temme MJD 60m
  • 8,64
  • Julian van Heiningen JJC 100m
  • 13,27
  • Jhunyré Mercelita JJC 100m
  • 13,38
  • Rosalie Temme MJD Hoog
  • 1,40
  • Giulia Kuiper MJD 60m
  • 9,11
  • Hristo Vermeer JJC Ver
  • 4,90
  • Brik van Dusseldorp JJD 1000m
  • 3:01,08
  • Sarah Kortland MJC 80mH
  • 12,44
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Hristo Vermeer Typhoon JC Team 1 12,90 -0.5 m/s13,30 683
    Julian van Heiningen Typhoon JC Team 2 13,27 -0.8 m/s13,80 630
    Jhunyré Mercelita Typhoon JC Team 1 13,38 -0.8 m/s--- 615
    Floris van Dijk Typhoon JC Team 2 13,74 -0.5 m/s13,30 567
    Rogier Derksen Typhoon JC Team 1 DNS 12,90 0
    Maarten Meijning Typhoon JC Team 2 DNS 13,26 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Menno Breddels Typhoon JC Team 2 2:32,71 2:42,00 533
    Lucas Poker Typhoon JC Team 1 2:34,80 2:28,00 514
    Ryan Huigen Typhoon JC Team 2 2:36,10 --- 503
    Georgios Tsimarakis Typhoon JC Team 2 2:54,14 --- 0
    Joost Versluis Typhoon JC Team 1 DNS --- 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Tunde Adesanya Typhoon JC Team 2 16,63 +0.0 m/s18,80 583
    Floris van Dijk Typhoon JC Team 2 17,65 -1.9 m/s16,65 508
    Lucas Poker Typhoon JC Team 1 19,06 -0.5 m/s--- 416
    Rogier Derksen Typhoon JC Team 1 DNS 17,90 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Attila JC (4x100m) AV Attila - JJC 4 48,61 767
    2 AV Sprint JC Team 1 (4x100m) AV Sprint - JJC 4 48,90 756
    3 Typhoon JC Team 1 (4x100m) Typhoon - JJC 4 52,00 640
    4 AV Parthenon JC (4x100m) AV Parthenon - JJC 4 52,74 614
    5 AV Sprint JC Team 2 (4x100m) AV Sprint - JJC 4 52,88 609
    6 Typhoon JC Team 2 (4x100m) Typhoon - JJC 4 53,43 591
    7 AV Passaat JC (4x100m) AV Passaat - JJC 4 53,95 574
    8 Scorpio JC (4x100m) Scorpio - JJC 4 56,63 490
    9 ACW `66 JC (4x100m) ACW `66 - JJC 4 57,42 467
    10 Atledo JC (4x100m) Atledo - JJC 4 57,96 452
    11 AV Spiridon JC (4x100m) AV Spiridon - JJC 0 DNS 0
    11 Taxandria Atletiek JC (4x100m) Taxandria Atletiek - JJC 4 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Delano Dresens Typhoon JC Team 1 31,06 31,69 33,65 31,88 33,65 --- 550
    Floris van Dijk Typhoon JC Team 2 26,96 27,29 22,72 24,00 27,29 --- 452
    Ryan Huigen Typhoon JC Team 2 18,56 X 21,63 23,14 23,14 --- 0
    Jan Verschueren Typhoon JC Team 1 19,05 X 20,65 18,76 20,65 --- 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Menno Breddels Typhoon JC Team 2 24,04 22,91 22,74 21,03 24,04 --- 379
    Tunde Adesanya Typhoon JC Team 2 20,88 20,61 19,18 - 20,88 --- 0
    Jan Verschueren Typhoon JC Team 1 X 17,84 - 16,13 17,84 --- 265
    Joost Versluis Typhoon JC Team 1 - - - - DNS --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Rogier Derksen Typhoon JC Team 1 9,72 8,81 8,94 X 9,72 --- 509
    Georgios Tsimarakis Typhoon JC Team 2 6,34 6,39 6,21 6,09 6,39 --- 330
    Joost Versluis Typhoon JC Team 1 - - - - DNS --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Ryan Huigen Typhoon JC Team 2 1,45 --- 582
    Maarten Meijning Typhoon JC Team 2 1,35 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Hristo Vermeer Typhoon JC Team 1 4,81 4,75 4,77 4,90 4,90 -1.1 m/s--- 601
    Jhunyré Mercelita Typhoon JC Team 1 4,26 4,62 X 4,54 4,62 +2.0 m/s--- 0
    Julian van Heiningen Typhoon JC Team 2 4,32 4,24 4,04 4,08 4,32 +1.3 m/s--- 482
    Menno Breddels Typhoon JC Team 2 - 4,00 3,33 3,78 4,00 +1.5 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Brik van Dusseldorp Typhoon JD 11,41 -1.0 m/s--- 553
    Dennis van Steenis Typhoon JD 12,77 -1.7 m/s12,86 367
    Sergius van Leeuwen Typhoon JD 15,27 -1.0 m/s15,00 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Brik van Dusseldorp Typhoon JD 3:01,08 2:56,00 690
    Stan Buddingh Typhoon JD 3:32,16 --- 466
    Sergius van Leeuwen Typhoon JD 3:49,88 3:59,00 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Thijs de Wild Typhoon JD 14,96 -1.5 m/s--- 405
    Jochem van Boekel Typhoon JD 15,25 -1.4 m/s15,33 382
    Matthijs Both Typhoon JD 16,99 -0.7 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Scorpio JD Team 1 (4x80m) Scorpio - JJD 4 44,62 564
    2 AV Sprint JD Team 1 (4x80m) AV Sprint - JJD 4 45,35 537
    3 AV Sprint JD Team 2 (4x80m) AV Sprint - JJD 4 45,54 529
    4 AV Passaat JD (4x80m) AV Passaat - JJD 4 45,57 528
    5 AV Parthenon JD Team 1 (4x80m) AV Parthenon - JJD 4 45,75 522
    6 Typhoon JD (4x80m) Typhoon - JJD 4 46,44 497
    7 AV Attila JD Team 1 (4x80m) AV Attila - JJD 4 46,51 494
    8 ACW `66 JD (4x80m) ACW `66 - JJD 4 47,01 476
    9 DAK JD (4x80m) DAK - JJD 4 47,47 460
    10 AV Spiridon JD (4x80m) AV Spiridon - JJD 4 49,10 406
    11 AV Attila JD Team 2 (4x80m) AV Attila - JJD 4 50,22 371
    12 Scorpio JD Team 2 (4x80m) Scorpio - JJD 4 51,84 323
    13 AV Parthenon JD Team 2 (4x80m) AV Parthenon - JJD 4 56,81 193
    14 DK en AV Hercules JD (4x80m) DK en AV Hercules - JJD 0 DNS 0
    14 Taxandria Atletiek JD (4x80m) Taxandria Atletiek - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Thomas Knoop Typhoon JD X 28,55 24,84 31,29 31,29 --- 515
    Fabian Schut Typhoon JD 15,59 14,11 13,84 16,50 16,50 --- 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Thomas Knoop Typhoon JD - 27,61 X 26,31 27,61 --- 437
    Fabian Schut Typhoon JD 12,51 - X 10,43 12,51 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Dennis van Steenis Typhoon JD 6,61 6,38 6,39 6,22 6,61 --- 343
    Matthijs Both Typhoon JD X 4,72 4,86 4,42 4,86 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Robert van Steenis Typhoon JD 1,30 --- 462
    Huub Ijzerman Typhoon JD 1,20 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Huub Ijzerman Typhoon JD 3,74 X X 3,67 3,74 +0.0 m/s--- 366
    Robert van Steenis Typhoon JD X X 3,53 3,19 3,53 +0.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Sarah Kortland Typhoon MC 11,13 -1.2 m/s--- 597
    Larissa Loos Typhoon MC 12,68 -1.2 m/s--- 379
    Marit Volmer Typhoon MC 13,09 -1.2 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Mieke de Bruin Typhoon MC 3:42,08 --- 408
    Isa Buddingh Typhoon MC 3:48,78 --- 371
    Nina den Haan Typhoon MC 4:18,01 --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Sarah Kortland Typhoon MC 12,44 -2.4 m/s12,26 650
    Larissa Loos Typhoon MC 15,56 -0.4 m/s16,76 358
    Laura de With Typhoon MC 15,71 -0.4 m/s16,21 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Attila MC (4x80m) AV Attila - MJC 4 42,65 645
    2 AV Sprint MC Team 1 (4x80m) AV Sprint - MJC 4 43,34 616
    3 AV Sprint MC Team 2 (4x80m) AV Sprint - MJC 4 43,69 601
    3 DK en AV Hercules MC (4x80m) DK en AV Hercules - MJC 4 43,69 601
    5 AV Parthenon MC Team 1 (4x80m) AV Parthenon - MJC 4 44,61 565
    6 Typhoon MC (4x80m) Typhoon - MJC 4 44,81 557
    7 ACW `66 MC (4x80m) ACW `66 - MJC 4 44,98 501
    7 AV Spiridon MC (4x80m) AV Spiridon - MJC 4 45,87 517
    9 Scorpio MC (4x80m) Scorpio - MJC 4 45,90 516
    10 AV Parthenon MC Team 2 (4x80m) AV Parthenon - MJC 4 45,99 513
    11 Taxandria Atletiek MC (4x80m) Taxandria Atletiek - MJC 4 47,35 465
    12 Atledo MC (4x80m) Atledo - MJC 0 DNS 0
    12 AV Attila / DAK MC (4x80m) - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Angeliki Nastou Typhoon MC 22,17 X 22,55 20,80 22,55 --- 371
    Marit Volmer Typhoon MC 11,45 X 13,09 13,05 13,09 --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Marit Volmer Typhoon MC 13,29 12,59 13,04 13,29 13,29 --- 169
    Sigrid van...jckhuijse Typhoon MC 7,67 - 10,17 8,49 10,17 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Angeliki Nastou Typhoon MC 7,08 5,17 6,76 6,51 7,08 --- 370
    Sigrid van...jckhuijse Typhoon MC 4,35 4,54 4,67 4,50 4,67 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Laura de With Typhoon MC 1,30 --- 462
    Evie van Benten Typhoon MC 1,30 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Angeliki Nastou Typhoon MC 4,21 4,39 4,25 4,23 4,39 +1.9 m/s--- 496
    Evie van Benten Typhoon MC 4,04 4,27 3,66 3,89 4,27 +2.2 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Rosalie Temme Typhoon MD 8,64 +1.3 m/s8,65 620
    Giulia Kuiper Typhoon MD 9,11 +0.1 m/s--- 528
    Sofie Kleyn Typhoon MD 9,42 +0.1 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Dante Buchholtz Typhoon MD 3:53,99 --- 344
    Efi Wempe Typhoon MD 3:55,29 4:05,00 338
    Marieke van Wijk Typhoon MD DNS 4:07,00 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Sofie Kleyn Typhoon MD 11,80 -0.6 m/s--- 395
    Marieke van Wijk Typhoon MD DNS 14,00 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Attila MD Team 1 (4x60m) AV Attila - MJD 4 33,08 660
    2 Scorpio MD Team 1 (4x60m) Scorpio - MJD 4 33,33 646
    3 AV Sprint MD Team 1 (4x60m) AV Sprint - MJD 4 33,99 612
    4 AV Passaat MD (4x60m) AV Passaat - MJD 4 34,40 541
    4 Typhoon MD (4x60m) Typhoon - MJD 4 34,44 589
    6 Gloria Atletiek MD (4x60m) Gloria Atletiek - MJD 4 35,54 536
    7 AV Attila MD Team 2 (4x60m) AV Attila - MJD 4 36,51 492
    8 DK en AV Hercules MD (4x60m) DK en AV Hercules - MJD 4 36,76 481
    9 AV Sprint MD Team 2 (4x60m) AV Sprint - MJD 4 37,78 437
    10 Atledo MD (4x60m) Atledo - MJD 4 38,08 425
    11 AV Parthenon MD (4x60m) AV Parthenon - MJD 0 DNS 0
    11 DAK MD (4x60m) DAK - MJD 0 DNS 0
    11 Scorpio MD Team 2 (4x60m) Scorpio - MJD 0 DNS 0
    11 Taxandria Atletiek MD (4x60m) Taxandria Atletiek - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Nefeli Nastou Typhoon MD X X X 10,21 10,21 --- 106


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Nefeli Nastou Typhoon MD 12,84 12,25 14,04 12,41 14,04 --- 186


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Giulia Kuiper Typhoon MD 7,28 7,43 6,82 7,50 7,50 --- 394


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Rosalie Temme Typhoon MD 1,40 --- 541
    Dante Buchholtz Typhoon MD 1,05 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Efi Wempe Typhoon MD 3,47 3,06 X X 3,47 +1.2 m/s--- 312
    Madelief Van de Plas Typhoon MD 3,35 3,16 3,12 3,22 3,35 +2.2 m/s--- 0