Vereniging 'DK en AV Hercules' op 'Junioren C/D Poule 60 Wedstrijd 3 [2015]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Tes van Noort MJC 80m
  • 12,03
  • Enrico Baldussi JJD 80m
  • 12,77
  • Miranda van Dijk MJC Ver
  • 4,25
  • Sinte Bras MJD 60m
  • 9,14
  • Enrico Baldussi JJD 80mH
  • 18,44
  • Enrico Baldussi JJD Speer
  • 19,69
  • Miranda van Dijk MJC 80mH
  • 13,51
  • Sophie van der Spoel MJC 80m
  • 11,51
  •  

    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Enrico Baldussi DK en AV Hercules JD 12,77 -1.7 m/s13,10 367
    Remco Scheffer DK en AV Hercules JD DNS 12,60 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Remco Scheffer DK en AV Hercules JD DNS 3:27,00 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Enrico Baldussi DK en AV Hercules JD 18,44 -1.5 m/s18,50 177


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Enrico Baldussi DK en AV Hercules JD X 19,69 17,08 - 19,69 --- 318
    Remco Scheffer DK en AV Hercules JD - - - - DNS --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Sophie van der Spoel DK en AV Hercules MC 11,51 -1.3 m/s11,70 538
    Tes van Noort DK en AV Hercules MC 12,03 -1.3 m/s11,70 463
    Vera Kuipers DK en AV Hercules MC 12,25 -1.3 m/s12,00 0


    Meisjes Junior C - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Vera Kuipers DK en AV Hercules MC 3:41,78 3:50,00 410
    Eri van Berkum DK en AV Hercules MC 3:48,80 4:00,00 371


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Miranda van Dijk DK en AV Hercules MC 13,51 -2.0 m/s14,20 535
    Tes van Noort DK en AV Hercules MC 15,87 -0.4 m/s15,90 336
    Eri van Berkum DK en AV Hercules MC 16,18 -0.4 m/s16,60 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Attila MC (4x80m) AV Attila - MJC 4 42,65 645
    2 AV Sprint MC Team 1 (4x80m) AV Sprint - MJC 4 43,34 616
    3 AV Sprint MC Team 2 (4x80m) AV Sprint - MJC 4 43,69 601
    3 DK en AV Hercules MC (4x80m) DK en AV Hercules - MJC 4 43,69 601
    5 AV Parthenon MC Team 1 (4x80m) AV Parthenon - MJC 4 44,61 565
    6 Typhoon MC (4x80m) Typhoon - MJC 4 44,81 557
    7 ACW `66 MC (4x80m) ACW `66 - MJC 4 44,98 501
    7 AV Spiridon MC (4x80m) AV Spiridon - MJC 4 45,87 517
    9 Scorpio MC (4x80m) Scorpio - MJC 4 45,90 516
    10 AV Parthenon MC Team 2 (4x80m) AV Parthenon - MJC 4 45,99 513
    11 Taxandria Atletiek MC (4x80m) Taxandria Atletiek - MJC 4 47,35 465
    12 Atledo MC (4x80m) Atledo - MJC 0 DNS 0
    12 AV Attila / DAK MC (4x80m) - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Amber van de Merwe DK en AV Hercules MC 18,80 17,84 19,57 19,56 19,57 --- 316
    Eri van Berkum DK en AV Hercules MC 14,27 X 14,65 16,95 16,95 --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Maritt Jansen DK en AV Hercules MC - 17,56 18,24 X 18,24 --- 273
    Vera Kuipers DK en AV Hercules MC - - - 11,66 11,66 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Sophie van der Spoel DK en AV Hercules MC 8,30 7,68 8,71 8,64 8,71 --- 458
    Amber van de Merwe DK en AV Hercules MC X 6,95 6,80 7,13 7,13 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Maritt Jansen DK en AV Hercules MC 1,30 --- 462


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Miranda van Dijk DK en AV Hercules MC 4,25 4,22 X 4,10 4,25 +0.6 m/s--- 468
    Tes van Noort DK en AV Hercules MC X 3,99 3,92 X 3,99 +1.3 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Sinte Bras DK en AV Hercules MD 9,14 -1.7 m/s9,30 523
    Yanouk Bijl DK en AV Hercules MD 10,27 +0.2 m/s10,00 338


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Sinte Bras DK en AV Hercules MD 3:34,78 3:50,00 450
    Tessel Mingaars DK en AV Hercules MD 3:50,28 3:50,00 364


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Tessel Mingaars DK en AV Hercules MD 13,95 -0.2 m/s14,00 211


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Attila MD Team 1 (4x60m) AV Attila - MJD 4 33,08 660
    2 Scorpio MD Team 1 (4x60m) Scorpio - MJD 4 33,33 646
    3 AV Sprint MD Team 1 (4x60m) AV Sprint - MJD 4 33,99 612
    4 AV Passaat MD (4x60m) AV Passaat - MJD 4 34,40 541
    4 Typhoon MD (4x60m) Typhoon - MJD 4 34,44 589
    6 Gloria Atletiek MD (4x60m) Gloria Atletiek - MJD 4 35,54 536
    7 AV Attila MD Team 2 (4x60m) AV Attila - MJD 4 36,51 492
    8 DK en AV Hercules MD (4x60m) DK en AV Hercules - MJD 4 36,76 481
    9 AV Sprint MD Team 2 (4x60m) AV Sprint - MJD 4 37,78 437
    10 Atledo MD (4x60m) Atledo - MJD 4 38,08 425
    11 AV Parthenon MD (4x60m) AV Parthenon - MJD 0 DNS 0
    11 DAK MD (4x60m) DAK - MJD 0 DNS 0
    11 Scorpio MD Team 2 (4x60m) Scorpio - MJD 0 DNS 0
    11 Taxandria Atletiek MD (4x60m) Taxandria Atletiek - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Nynke Kuipers DK en AV Hercules MD 15,25 13,24 15,30 16,27 16,27 --- 249


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Nynke Kuipers DK en AV Hercules MD 13,00 12,46 12,11 X 13,00 --- 162


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Dycianey Rijna DK en AV Hercules MD 6,26 6,65 6,33 6,31 6,65 --- 345


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Tessel Mingaars DK en AV Hercules MD 1,20 --- 389
    Yanouk Bijl DK en AV Hercules MD 1,05 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Dycianey Rijna DK en AV Hercules MD 3,28 3,45 3,11 3,39 3,45 -0.4 m/s--- 308