Vereniging 'AV Parthenon' op 'Junioren C/D Poule 60 Wedstrijd 3 [2015]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Jasper van der Heydt JJC 100mH
  • 15,81
  • Luka Lieuwen MJC 80mH
  • 13,05
  • Luka Lieuwen MJC Ver
  • 4,70
  • Tibo Visser JJC 800m
  • 2:07,36
  • Saskia van der Boor MJC 80mH
  • 13,58
  • Luka Lieuwen MJC Hoog
  • 1,45
  • Jasper van der Heydt JJC 100m
  • 12,89
  • Ivar de Koning JJD 1000m
  • 3:08,32
  • Tibo Visser JJC 100m
  • 13,21
  • Yara Wessels MJD 60m
  • 9,03
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Jasper van der Heydt AV Parthenon JC 12,89 -1.4 m/s12,68 684
    Tibo Visser AV Parthenon JC 13,21 -0.5 m/s13,56 638
    Rik van der Spek AV Parthenon JC 14,90 -0.8 m/s15,46 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Tibo Visser AV Parthenon JC 2:07,36 2:06,60 816
    Finn Joosten AV Parthenon JC 2:31,20 2:43,00 548


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Jasper van der Heydt AV Parthenon JC 15,81 +0.0 m/s17,24 651
    Tibo Visser AV Parthenon JC 16,12 -1.9 m/s16,60 625


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Attila JC (4x100m) AV Attila - JJC 4 48,61 767
    2 AV Sprint JC Team 1 (4x100m) AV Sprint - JJC 4 48,90 756
    3 Typhoon JC Team 1 (4x100m) Typhoon - JJC 4 52,00 640
    4 AV Parthenon JC (4x100m) AV Parthenon - JJC 4 52,74 614
    5 AV Sprint JC Team 2 (4x100m) AV Sprint - JJC 4 52,88 609
    6 Typhoon JC Team 2 (4x100m) Typhoon - JJC 4 53,43 591
    7 AV Passaat JC (4x100m) AV Passaat - JJC 4 53,95 574
    8 Scorpio JC (4x100m) Scorpio - JJC 4 56,63 490
    9 ACW `66 JC (4x100m) ACW `66 - JJC 4 57,42 467
    10 Atledo JC (4x100m) Atledo - JJC 4 57,96 452
    11 AV Spiridon JC (4x100m) AV Spiridon - JJC 0 DNS 0
    11 Taxandria Atletiek JC (4x100m) Taxandria Atletiek - JJC 4 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Finn Joosten AV Parthenon JC X 30,65 26,84 30,28 30,65 31,13 505
    Rik van der Spek AV Parthenon JC X X X X NM 25,31 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    David Vink AV Parthenon JC 25,06 - - 28,59 28,59 33,25 453
    Finn Joosten AV Parthenon JC 22,09 19,50 18,65 23,06 23,06 25,98 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    David Vink AV Parthenon JC X 9,45 10,18 9,94 10,18 10,03 531


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Kaan Mollaoglu AV Parthenon JC 1,50 1,50 623


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Kaan Mollaoglu AV Parthenon JC 4,14 4,40 X 4,80 4,80 -0.1 m/s4,89 580


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Ivar de Koning AV Parthen...JD Team 1 11,30 -1.4 m/s11,03 570
    Lucas van de Nadort AV Parthen...JD Team 1 12,22 -2.3 m/s11,96 438
    Jorrit Bruggema AV Parthen...JD Team 2 12,48 -1.7 m/s12,63 404
    Jesse Abma AV Parthen...JD Team 2 13,16 -1.0 m/s13,74 321


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Ivar de Koning AV Parthen...JD Team 1 3:08,32 3:06,95 631
    Quinten van der Elst AV Parthen...JD Team 1 3:26,55 3:26,47 502
    Jorrit Bruggema AV Parthen...JD Team 2 3:28,21 3:29,05 491
    Max van der Spek AV Parthen...JD Team 2 3:45,46 3:43,56 389


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Duane van Dijkhuizen AV Parthen...JD Team 1 13,22 -0.3 m/s13,52 564
    Ivar de Koning AV Parthen...JD Team 1 13,37 -0.3 m/s14,19 549
    Yannick va...ooremalen AV Parthen...JD Team 2 16,72 -0.7 m/s17,24 278
    Max van der Spek AV Parthen...JD Team 2 19,14 -1.5 m/s18,37 141


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Scorpio JD Team 1 (4x80m) Scorpio - JJD 4 44,62 564
    2 AV Sprint JD Team 1 (4x80m) AV Sprint - JJD 4 45,35 537
    3 AV Sprint JD Team 2 (4x80m) AV Sprint - JJD 4 45,54 529
    4 AV Passaat JD (4x80m) AV Passaat - JJD 4 45,57 528
    5 AV Parthenon JD Team 1 (4x80m) AV Parthenon - JJD 4 45,75 522
    6 Typhoon JD (4x80m) Typhoon - JJD 4 46,44 497
    7 AV Attila JD Team 1 (4x80m) AV Attila - JJD 4 46,51 494
    8 ACW `66 JD (4x80m) ACW `66 - JJD 4 47,01 476
    9 DAK JD (4x80m) DAK - JJD 4 47,47 460
    10 AV Spiridon JD (4x80m) AV Spiridon - JJD 4 49,10 406
    11 AV Attila JD Team 2 (4x80m) AV Attila - JJD 4 50,22 371
    12 Scorpio JD Team 2 (4x80m) Scorpio - JJD 4 51,84 323
    13 AV Parthenon JD Team 2 (4x80m) AV Parthenon - JJD 4 56,81 193
    14 DK en AV Hercules JD (4x80m) DK en AV Hercules - JJD 0 DNS 0
    14 Taxandria Atletiek JD (4x80m) Taxandria Atletiek - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Daan Siemann AV Parthen...JD Team 1 25,55 22,85 20,93 22,00 25,55 27,50 423
    Quinten van der Elst AV Parthen...JD Team 1 25,34 23,03 21,81 21,32 25,34 24,48 0
    Elmo Kuiters AV Parthen...JD Team 2 10,18 11,78 12,73 10,94 12,73 14,76 170


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Yannick de Burbure AV Parthen...JD Team 1 - 23,90 26,58 26,12 26,58 24,89 421
    Lucas van de Nadort AV Parthen...JD Team 1 14,98 X X - 14,98 15,61 0
    Yannick va...ooremalen AV Parthen...JD Team 2 12,95 - - 12,84 12,95 16,27 161


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Yannick de Burbure AV Parthen...JD Team 1 10,42 X 10,32 X 10,42 11,16 542
    Elmo Kuiters AV Parthen...JD Team 2 5,62 5,48 5,55 5,14 5,62 5,54 282


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Duane van Dijkhuizen AV Parthen...JD Team 1 1,35 1,45 499
    Jesse Abma AV Parthen...JD Team 2 1,30 1,30 462


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Duane van Dijkhuizen AV Parthen...JD Team 1 4,56 4,42 3,28 4,05 4,56 +0.0 m/s4,29 531
    Daan Siemann AV Parthen...JD Team 1 2,92 3,63 3,64 3,36 3,64 +0.0 m/s4,05 0
    Elmo Kuiters AV Parthen...JD Team 2 2,31 2,96 3,14 3,11 3,14 +0.0 m/s3,95 246


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Claudia Noordzij AV Parthen...MC Team 1 11,62 -1.9 m/s11,43 522
    Sharon de Smoker AV Parthen...MC Team 1 11,80 -1.9 m/s11,44 496
    Joy van Norden AV Parthen...MC Team 2 12,27 -0.7 m/s12,35 431
    Jasmijn Haring AV Parthen...MC Team 2 13,39 -0.7 m/s13,68 295
    Suzanne Visser AV Parthen...MC Team 1 DNS 11,60 0


    Meisjes Junior C - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Roos de Vries AV Parthen...MC Team 1 3:29,16 3:33,42 485
    Eliza Damsteeg AV Parthen...MC Team 2 3:43,73 3:37,48 399
    Esther Jacobs AV Parthen...MC Team 2 3:50,01 3:48,57 365
    Lotte de Snaijer AV Parthen...MC Team 2 3:56,85 3:36,29 0
    Suzanne Visser AV Parthen...MC Team 1 4:23,19 3:51,46 213


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Luka Lieuwen AV Parthen...MC Team 1 13,05 -2.4 m/s12,47 582
    Saskia van der Boor AV Parthen...MC Team 1 13,58 -2.0 m/s14,02 528
    Roos de Vries AV Parthen...MC Team 1 14,73 -2.0 m/s14,92 0
    Esther Jacobs AV Parthen...MC Team 2 16,63 -2.0 m/s15,86 283
    Joy van Norden AV Parthen...MC Team 2 17,26 -0.4 m/s17,27 244


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Attila MC (4x80m) AV Attila - MJC 4 42,65 645
    2 AV Sprint MC Team 1 (4x80m) AV Sprint - MJC 4 43,34 616
    3 AV Sprint MC Team 2 (4x80m) AV Sprint - MJC 4 43,69 601
    3 DK en AV Hercules MC (4x80m) DK en AV Hercules - MJC 4 43,69 601
    5 AV Parthenon MC Team 1 (4x80m) AV Parthenon - MJC 4 44,61 565
    6 Typhoon MC (4x80m) Typhoon - MJC 4 44,81 557
    7 ACW `66 MC (4x80m) ACW `66 - MJC 4 44,98 501
    7 AV Spiridon MC (4x80m) AV Spiridon - MJC 4 45,87 517
    9 Scorpio MC (4x80m) Scorpio - MJC 4 45,90 516
    10 AV Parthenon MC Team 2 (4x80m) AV Parthenon - MJC 4 45,99 513
    11 Taxandria Atletiek MC (4x80m) Taxandria Atletiek - MJC 4 47,35 465
    12 Atledo MC (4x80m) Atledo - MJC 0 DNS 0
    12 AV Attila / DAK MC (4x80m) - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Saskia van der Boor AV Parthen...MC Team 1 X 26,89 25,22 X 26,89 26,94 446
    Lotte de Snaijer AV Parthen...MC Team 2 15,05 18,07 19,66 18,56 19,66 17,43 318


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Saskia van der Boor AV Parthen...MC Team 1 19,61 18,80 16,23 19,65 19,65 22,75 300
    Emy Sijssens AV Parthen...MC Team 2 13,66 14,75 15,47 17,20 17,20 16,83 253


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Claudia Noordzij AV Parthen...MC Team 1 X 7,33 8,06 7,66 8,06 7,70 424
    Emy Sijssens AV Parthen...MC Team 2 6,58 7,27 7,24 7,12 7,27 7,53 381
    Jasmijn Haring AV Parthen...MC Team 2 4,27 4,39 4,26 4,66 4,66 6,20 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Luka Lieuwen AV Parthen...MC Team 1 1,45 1,51 582
    Lotte de Snaijer AV Parthen...MC Team 2 1,25 1,30 426


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Luka Lieuwen AV Parthen...MC Team 1 4,52 4,55 4,70 4,56 4,70 +0.5 m/s5,00 560
    Eliza Damsteeg AV Parthen...MC Team 2 4,11 X - - 4,11 +0.4 m/s4,08 440
    Sharon de Smoker AV Parthen...MC Team 1 X X X 3,97 3,97 +0.0 m/s4,12 0
    Jasmijn Haring AV Parthen...MC Team 2 3,34 3,24 3,41 X 3,41 +0.0 m/s3,31 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Yara Wessels AV Parthenon MD 9,03 +1.3 m/s9,09 543
    Sanne van der Spek AV Parthenon MD 10,57 +0.2 m/s10,41 295


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Marit Uilhoorn AV Parthenon MD 3:30,68 3:34,00 475
    Sanne van der Spek AV Parthenon MD 3:51,79 4:00,13 356
    Jetske Stoop AV Parthenon MD 4:04,04 4:01,25 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Thyra van Diemen AV Parthenon MD 11,92 -1.1 m/s12,39 383
    Marit Uilhoorn AV Parthenon MD 13,55 -1.1 m/s12,96 241
    Jetske Stoop AV Parthenon MD 13,70 -0.2 m/s13,85 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Jetske Stoop AV Parthenon MD 15,28 14,83 15,52 X 15,52 16,42 233
    Daisy Felix AV Parthenon MD 11,56 11,72 12,92 12,59 12,92 13,39 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Noor van Helden AV Parthenon MD 15,17 X 13,87 13,51 15,17 15,07 211


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Noor van Helden AV Parthenon MD 7,67 8,33 8,16 8,48 8,48 9,00 446
    Emily Vreugdenhil AV Parthenon MD 7,05 X 7,10 7,46 7,46 8,26 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Emily Vreugdenhil AV Parthenon MD 1,20 1,25 389


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Thyra van Diemen AV Parthenon MD 3,69 3,83 3,72 4,08 4,08 +1.6 m/s4,12 434
    Yara Wessels AV Parthenon MD 3,39 3,68 3,37 3,34 3,68 +1.9 m/s3,77 0