Vereniging 'Eindhoven Atletiek' op 'Avondwedstrijd Circuit 14 AVV'

Prijzen

Sven Roosen
  • Jongens Junior A - 100m - 11,48
Stanley Imagbenekalo
  • Jongens Junior A - 100m - 11,80
Thorben Segers
  • Jongens Junior A - 1Mijl - 5:11,81
Jens Peeters
  • Jongens Junior A - 3000m - 8:49,10
Sven Roosen
  • Jongens Junior A - Discus - 31,81
Pelle Mutsaers
  • Jongens Junior B - 200m - 27,06
Jack Abernethy
  • Jongens Junior B - 400m - 52,48
Pelle Mutsaers
  • Jongens Junior B - Ver - 4,88
Denny Kreekel
  • Masters mannen - 100m - 13,45
Peter van der Velden
  • Masters mannen - 1Mijl - 4:49,67
Filip Lijnen
  • Masters mannen - 3000m - 9:47,30
Sam Krop
  • Masters mannen - 3000m - 9:48,80
Ujendre Ramautarsing
  • Masters mannen - 3000m - 10:09,20
Brian Lesterhuis
  • Masters mannen - Kogel - 12,82
Marc Elsbeek
  • Masters mannen - Kogel - 12,16
Denny Kreekel
  • Masters mannen - Ver - 4,58
Hans Velthuis
  • Senioren mannen - 400m - 51,55
Toon IJzerman
  • Senioren mannen - 400m - 52,44
Ben Souwen
  • Senioren mannen - 3000m - 8:58,00
Tesfay Mesgina
  • Senioren mannen - 3000m - 9:01,30
Ross Jeffs
  • Senioren mannen - Ver - 7,01
Sander Smits
  • Senioren mannen - Ver - 6,04
Anne Castelijns
  • Masters vrouwen - 3000m - 10:40,90
Eefje Ottevanger
  • Masters vrouwen - 3000m - 11:24,00
Bieneke Bauling
  • Masters vrouwen - Discus - 26,50
Anja Korff-Lanters
  • Masters vrouwen - Discus - 16,52
Bieneke Bauling
  • Masters vrouwen - Kogel - 10,05
Anja Korff-Lanters
  • Masters vrouwen - Kogel - 6,68
Milenay Günsoy
  • Meisjes Junior A - 100m - 14,25
Milenay Günsoy
  • Meisjes Junior A - Ver - 4,48
Yana van Aarle
  • Meisjes Junior B - 200m - 27,70
Noa Snijders
  • Meisjes Junior B - 400m - 1:04,51
Yana van Aarle
  • Meisjes Junior B - Kogel - 7,77
Lauren van Tits
  • Meisjes Junior B - Polshoog - 2,80
Lauren van Tits
  • Meisjes Junior B - Ver - 4,82
Moos van Gendt
  • Meisjes Junior C - Discus - 27,33
Elise Mutsaers
  • Meisjes Junior C - Kogel - 8,71
Elise Mutsaers
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,17
Joyce Puts
  • Senioren vrouwen - 100m - 12,86
Joyce Puts
  • Senioren vrouwen - 200m - 26,18
Silke Peeters
  • Senioren vrouwen - 400m - 58,19
Kathelijn Lemmens
  • Senioren vrouwen - 3000m - 10:43,40

Hoogtepunten

Hans Velthuis Msen 400m
  • 51,55
  • Elise Mutsaers MJC Ver
  • 4,17
  • Filip Lijnen Mmas 3000m
  • 9:47,30
  • Moos van Gendt MJC Ver
  • 3,97
  • Richa Zope MJB 400m
  • 1:06,96
  • Brian Lesterhuis Mmas Kogel
  • 12,82
  • Moos van Gendt MJC Discus
  • 27,33
  • Noa Snijders MJB 400m
  • 1:04,51
  • Tesfay Mesgina Msen 3000m
  • 9:01,30
  • Ben Souwen Msen 3000m
  • 8:58,00
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Sven Roosen 11,48 -0.7 m/s11,25
    3 Stanley I...gbenekalo 11,80 -0.7 m/s12,02


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBP
    Stanley I...gbenekalo DNS 24,19


    Jongens Junior A - Engelse mijl

    # Naam Res OBP
    1 Thorben Segers 5:11,81 +1.2 m/s5:05,00
    Daan van der Velden DNF 4:45,00


    Jongens Junior A - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Jens Peeters 8:49,10 9:00,00


    Jongens Junior A - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Sven Roosen 31,81 ---


    Jongens Junior B - 200 meter

    # Naam Res OBP
    2 Pelle Mutsaers 27,06 -0.1 m/s---


    Jongens Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Jack Abernethy 52,48 52,70


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBP
    2 Pelle Mutsaers 4,88 ---


    Masters mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    2 Denny Kreekel 13,45 -0.3 m/s---


    Masters mannen - Engelse mijl

    # Naam Res OBP
    1 Peter van der Velden 4:49,67 +1.2 m/s4:45,00


    Masters mannen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Filip Lijnen 9:47,30 9:53,00
    2 Sam Krop 9:48,80 9:45,00
    3 Ujendre R...autarsing 10:09,20 10:18,75
    4 Leon Schrijvers 12:00,90 10:25,18
    5 Kees van der Put 12:19,30 ---


    Masters mannen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    4 Denny Kreekel 30,48 ---
    5 Frans Klep 29,27 ---


    Masters mannen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Brian Lesterhuis 12,82 ---
    2 Marc Elsbeek 12,16 ---
    4 Denny Kreekel 10,22 ---
    7 Frans Klep 9,10 ---


    Masters mannen - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Denny Kreekel 4,58 ---


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Hans Velthuis 51,55 49,86
    3 Toon IJzerman 52,44 50,69


    Senioren mannen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Ben Souwen 8:58,00 8:47,78
    2 Tesfay Mesgina 9:01,30 9:00,00
    4 Mark Jurgens 9:57,40 9:56,00
    5 Norbert van Hoof 10:13,30 9:45,00
    6 Taras Stanko 10:28,10 10:31,00
    7 Robin Boom 10:38,90 10:45,00


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Ross Jeffs 7,01 7,34
    2 Sander Smits 6,04 ---


    Masters vrouwen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Anne Castelijns 10:40,90 10:59,00
    3 Eefje Ottevanger 11:24,00 11:08,00


    Masters vrouwen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Bieneke Bauling 26,50 ---
    3 Anja Korff-Lanters 16,52 22,00


    Masters vrouwen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Bieneke Bauling 10,05 ---
    2 Anja Korff-Lanters 6,68 7,50


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Milenay Günsoy 14,25 +0.9 m/s---


    Meisjes Junior A - Verspringen

    # Naam Res OBP
    2 Milenay Günsoy 4,48 ---


    Meisjes Junior B - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Yana van Aarle 27,70 -0.1 m/s28,00


    Meisjes Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBP
    3 Noa Snijders 1:04,51 1:06,14
    4 Richa Zope 1:06,96 1:09,00
    5 Kirsten Peeters 1:09,33 1:09,00


    Meisjes Junior B - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    2 Yana van Aarle 7,77 ---


    Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Lauren van Tits 2,80 ---


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Lauren van Tits 4,82 ---


    Meisjes Junior C - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Moos van Gendt 27,33 ---


    Meisjes Junior C - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Elise Mutsaers 8,71 ---


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    3 Elise Mutsaers 4,17 ---
    5 Moos van Gendt 3,97 ---


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Joyce Puts 12,86 -0.1 m/s12,41


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Joyce Puts 26,18 +0.5 m/s25,50


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Silke Peeters 58,19 57,92


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Kathelijn Lemmens 10:43,40 10:59,00