Vereniging 'AV Atletics Nijverdal' op '1e Seizoenswedstrijd SiSu'

Prijzen

Bjorn Bruinsma
  • Jongens Junior D - 80m - 11,4
Thijmen Knobben
  • Jongens Junior D - Ver - 4,26
Thomas Knobben
  • Jongens Pupil A - Meerkamp - 1367 punten
  • 60 meter   10,0
  • Kogelstoten   6,49
  • Hoogspringen   1,20
Bram Soer
  • Jongens Pupil A - 1000m - 3:49,8
Rob Soer
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 759 punten
  • 40 meter   7,4
  • Balwerpen   6,24
  • Verspringen   2,75
Rob Soer
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:26,1
Liam Boers
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:42,4
Tessa Filart
  • Meisjes Junior C - 80m - 11,3
Liselot Nekkers
  • Meisjes Junior C - 80m - 11,4
Tessa Filart
  • Meisjes Junior C - 80m_f - 11,3
Liselot Nekkers
  • Meisjes Junior C - 80m_f - 11,3
Sylvie Meesters
  • Meisjes Junior C - 1000m - 3:38,6
Sylvie Meesters
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,30
Tessa Filart
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,25
Roisin Horsman
  • Meisjes Junior D - 60m - 9,3
Roisin Horsman
  • Meisjes Junior D - 60m_f - 9,0
Julia Seppenwoolde
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1057 punten
  • 40 meter   6,9
  • Balwerpen   12,78
  • Verspringen   3,07
Julia Seppenwoolde
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 4:05,6
Naolin Tijhof
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 620 punten
  • 40 meter   7,8
  • Balwerpen   6,24
  • Verspringen   2,41
Nore Samson
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 573 punten
  • 40 meter   8,1
  • Balwerpen   4,94
  • Verspringen   2,59
Nore Samson
  • Meisjes Pupil Mini - 600m - 2:28,2
Naolin Tijhof
  • Meisjes Pupil Mini - 600m - 2:38,2

Hoogtepunten

Liselot Nekkers MJC 80m_f
  • 11,3
  • Thijmen Knobben JJD 80m
  • 11,7
  • Thijmen Knobben JJD 1000m
  • 3:21,4
  • Thomas Knobben JPA Hoog
  • 1,20
  • Julia Seppenwoolde MPB 40m
  • 6,9
  • Liselot Nekkers MJC 80m
  • 11,4
  • Tessa Filart MJC 80m
  • 11,3
  • Bram Soer JPA 60m
  • 9,4
  • Tessa Filart MJC 80m_f
  • 11,3
  • Bjorn Bruinsma JJD 80m
  • 11,4
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam ResOBP
    10 Jesse Sloof 14,9 ---


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    10 Jesse Sloof 3:02,0 ---


    Jongens Junior C - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    12 Jesse Sloof 5,68 ---


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    12 Jesse Sloof 1,15 ---


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam ResOBP
    3 Bjorn Bruinsma 11,4q ---
    7 Thijmen Knobben 11,7 ---
    12 Leon Dasselaar 12,6 ---


    Jongens Junior D - 80 meter finale

    # Naam ResQm
    Bjorn Bruinsma DNS 11,40


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Thijmen Knobben 3:21,4 ---
    11 Leon Dasselaar 3:44,6 ---
    Bjorn Bruinsma DNF ---


    Jongens Junior D - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    4 Bjorn Bruinsma 22,38 ---
    5 Thijmen Knobben 21,23 ---
    11 Leon Dasselaar 12,14 ---


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    2 Thijmen Knobben 4,26 ---
    11 Leon Dasselaar 3,12 ---
    Bjorn Bruinsma DNS ---


    Jongens Pupil A - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    3 Thomas Knobben 10,0 6,49 1,20 1367
    9 Bram Soer 9,4 5,07 0,95 1187
    15 Mees van der Veen 10,7 3,97 0,95 919


    Jongens Pupil A - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Bram Soer 3:49,8 ---
    5 Thomas Knobben 4:13,5 ---
    6 Mees van der Veen 4:17,9 ---


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    2 Rob Soer 7,4 6,24 2,75 759
    4 Liam Boers 28,8 11,64 2,59 420
    6 Levi Huzen 9,0 7,38 2,04 398


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    2 Rob Soer 2:26,1 ---
    3 Liam Boers 2:42,4 ---
    7 Levi Huzen 3:08,4 ---


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam ResOBP
    2 Tessa Filart 11,3q ---
    3 Liselot Nekkers 11,4Q ---
    4 Sylvie Meesters 11,7q ---
    9 Jasmijn Postma 12,2 ---
    11 Demi Hallink 12,8 ---
    12 Dimphy Nieland 13,0 ---
    13 Veerle Telgenkamp 13,1 ---


    Meisjes Junior C - 80 meter finale

    # Naam ResQm
    2 Tessa Filart 11,3 11,30
    3 Liselot Nekkers 11,3 11,40
    4 Sylvie Meesters 11,6 11,70


    Meisjes Junior C - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Sylvie Meesters 3:38,6 ---
    4 Jasmijn Postma 3:41,7 ---
    6 Tessa Filart 3:53,9 ---
    7 Liselot Nekkers 4:02,5 ---
    8 Demi Hallink 4:39,8 ---
    9 Dimphy Nieland 4:40,7 ---
    10 Veerle Telgenkamp 4:48,7 ---


    Meisjes Junior C - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    6 Dimphy Nieland 7,76 ---
    7 Tessa Filart 7,68 ---
    8 Liselot Nekkers 7,62 ---
    9 Jasmijn Postma 7,47 ---
    12 Veerle Telgenkamp 6,51 ---
    13 Demi Hallink 6,18 ---
    15 Sylvie Meesters 5,14 ---


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Sylvie Meesters 1,30 ---
    3 Tessa Filart 1,25 ---
    4 Dimphy Nieland 1,20 ---
    4 Liselot Nekkers 1,20 ---
    7 Veerle Telgenkamp 1,10 ---
    8 Demi Hallink 1,05 ---
    Jasmijn Postma DNS ---


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam ResOBP
    3 Roisin Horsman 9,3q ---
    12 Jolein Huijssoon 9,8 ---
    13 Marlou Huijssoon 9,9 ---


    Meisjes Junior D - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    3 Roisin Horsman 9,0 9,30


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Jolein Huijssoon 3:47,0 ---
    5 Marlou Huijssoon 3:53,0 ---
    8 Roisin Horsman 4:15,0 ---


    Meisjes Junior D - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    7 Jolein Huijssoon 12,63 ---
    11 Roisin Horsman 11,03 ---
    15 Marlou Huijssoon 10,08 ---


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    5 Marlou Huijssoon 3,81 ---
    16 Jolein Huijssoon 3,21 ---
    19 Roisin Horsman 2,96 ---


    Meisjes Pupil A - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    7 Carmen Bruinsma 10,2 5,58 1,10 1208
    8 Lynn Hallink 10,2 5,19 1,10 1183
    14 Kim Kurver 10,1 4,64 0,95 1049
    22 Iris van Dijk DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Carmen Bruinsma 4:01,6 ---
    7 Lynn Hallink 4:13,8 ---
    13 Kim Kurver 4:26,5 ---
    Iris van Dijk DNS ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Julia Seppenwoolde 6,9 12,78 3,07 1057
    6 Esmee Bruggeman 7,6 12,77 2,66 839
    9 Eliv Tijhof 7,4 9,40 2,48 776


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Julia Seppenwoolde 4:05,6 ---
    5 Esmee Bruggeman 4:38,3 ---
    7 Eliv Tijhof 5:01,8 ---


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    2 Naolin Tijhof 7,8 6,24 2,41 620
    3 Nore Samson 8,1 4,94 2,59 573


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    2 Nore Samson 2:28,2 ---
    3 Naolin Tijhof 2:38,2 ---