Vereniging 'AV Aquilo' op 'Nelli Cooman Games 2019'

Prijzen

Ramon Aukes
  • Jongens Junior C - Speer - 26,02
Dilano Modderman
  • Jongens Junior D - Speer - 27,91
Jorrit Riemeijer
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1617 punten
  • 40 meter   7,7
  • 600 meter   2:18,1
  • Balwerpen   17,70
  • Hoogspringen   0,95
  • Verspringen   2,68
Zanele Vriezekolk
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 747 punten
  • 100 meter   15,1
  • 200 meter   31,7

Hoogtepunten

Nynke Kwak MPA2 60m
  • 10,08
  • Nynke Kwak MPA2 Ver
  • 3,56
  • Remco Loer JPB 40m
  • 6,99
  • Rianne Kuiper MPA1 60m
  • 10,37
  • Remco Loer JPB Hoog
  • 1,20
  • Jesse Leeuwerke JPB 40m
  • 6,66
  • Thijn Stroop JPB 40m
  • 7,36
  • Jorrit Riemeijer JPC 40m
  • 7,63
  • Nynke Kwak MPA2 1000m
  • 3:40,46
  • Nynke Kwak MPA2 Hoog
  • 1,10
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam ResReactie OBP
    7 Ramon Aukes 13,36Q 1,087---
    Wout Plugge DNS ---


    Jongens Junior C - 100 meter finale

    # Naam ResReactie OBP
    7 Ramon Aukes 13,68 1,195+0.0 m/s13,36


    Jongens Junior C - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Luuk Knossen DNS ---
    Wout Plugge DNS ---


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Jongens Junior C - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    4 Ramon Aukes 25,77 25,41 24,78 X 23,74 X 25,77 ---
    7 Wout Plugge 13,00 13,23 13,42 15,41 12,01 X 15,41 ---


    Jongens Junior C - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    Ramon Aukes - - - - - - DNS ---


    Jongens Junior C - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Ramon Aukes 23,91 22,87 24,70 26,02 24,48 26,02 26,02 ---


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam 1.301.351.401.451.501.551.601.651.701.72ResOBP
    4 Luuk Knossen O O O XXO XO XXX 1,50 ---


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    4 Ramon Aukes 4,50 4,41 4,59 X 4,46 4,64 4,64 ---
    5 Wout Plugge 1,32 - X - - - 1,32 ---


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam ResReactie OBP
    6 Dilano Modderman 11,80q 0,686-1.0 m/s---
    Hidde de Jong DNS ---


    Jongens Junior D - 80 meter finale

    # Naam ResReactie OBP
    4 Dilano Modderman 12,03 1,154-0.8 m/s11,80


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResReactieOBP
    11 Dilano Modderman 3:36,06 30,579---
    16 Teun de Jong 4:26,04 26,806---


    Jongens Junior D - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    6 Teun de Jong 12,46 13,96 11,60 13,12 11,91 13,97 13,97 ---
    8 Hidde de Jong 10,14 8,78 11,66 5,72 11,81 9,94 11,81 ---


    Jongens Junior D - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Dilano Modderman 24,90 23,64 24,70 25,28 19,09 27,91 27,91 ---
    9 Teun de Jong 12,40 14,44 12,71 14,44 ---
    11 Hidde de Jong 13,51 9,67 14,09 14,09 ---


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    9 Teun de Jong 3,45 3,30 3,53 3,53 ---
    Hidde de Jong - - - DNS ---


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    13 Aaron van Loo 11,05 4:25,84 3,77 1,00 2,92 1531
    15 Nathan Weishaupt 10,92 5:12,89 4,61 0,95 2,90 1413


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    10 Thijs Penning DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    5 Jesse Leeuwerke 6,66 4:07,70 4,95 1,00 3,42 2091
    8 Thijn Stroop 7,36 4:06,97 4,49 1,00 2,75 1774
    11 Remco Loer 6,99 DNS 4,36 1,20 3,15 1686


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalHoogVerPunten totaal
    3 Jorrit Riemeijer 7,63 2:18,08 17,70 0,95 2,68 1617
    11 Roan van Loo 8,28 2:34,90 14,91 0,75 2,30 1114
    13 Nick V an der Wal 8,57 2:44,10 18,32 0,80 2,28 1097


    Meisjes Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m200mPunten totaal
    1 Zanele Vriezekolk 15,01 31,64 747


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam ResReactie OBP
    6 Carlijn Loer 11,44Q 0,864---


    Meisjes Junior C - 80 meter finale

    # Naam ResReactie OBP
    6 Carlijn Loer 11,51 1,060-0.7 m/s11,44


    Meisjes Junior C - 600 meter

    # Naam ResReactieOBP
    4 Indy de Blaauw 1:55,09 15,8681:49,49
    6 Merel de Groot 2:29,35 50,127---
    Ingrid Koster DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Le Bleu Orange AAC `61 - MJC 4 41,82 4
    2 Meisjes C AV Jahn II AV Jahn II - MJC 4 42,11 3
    3 MJC AV Impala AV Impala - MJC 4 43,82 2
    4 Het Aquilo team AV Aquilo - MJC 0 46,62 1


    Meisjes Junior C - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    Roos Koetje - DNS ---


    Meisjes Junior C - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    10 Roos Koetje 7,72 7,78 7,52 7,78 ---


    Meisjes Junior C - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    9 Roos Koetje 20,66 16,39 15,38 - - - 20,66 ---
    13 Merel de Groot 13,42 13,20 12,17 - - - 13,42 ---


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam 1.101.151.201.251.301.351.401.451.501.551.601.62ResOBP
    5 Carlijn Loer O O O O XO XXO XXX 1,40 ---
    7 Ingrid Koster O O O XXX 1,25 ---


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    17 Carlijn Loer 3,59 3,55 3,57 3,59 ---


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam ResReactie OBP
    19 Eefke Plugge 10,31 1,872---


    Meisjes Junior D - 600 meter

    # Naam ResReactieOBP
    11 Eefke Plugge 2:30,85 41,852---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 MJD Groningen Atletiek Groningen Atletiek - MJD 4 33,70 2
    2 Meisjes D AV Jahn II AV Jahn II - MJD 4 37,56 1


    Meisjes Junior D - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    9 Eefke Plugge - 9,78 8,95 - - - 9,78 ---


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    13 Eefke Plugge 4,80 4,98 4,57 4,98 ---


    Meisjes Junior D - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    11 Eefke Plugge 9,94 8,45 8,61 9,94 ---


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam 0.900.951.001.051.101.151.201.251.301.351.401.451.501.551.601.62ResOBP
    Eefke Plugge quit DNS ---


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    18 Eefke Plugge X X 2,50 - - - 2,50 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    11 Rianne Kuiper 10,37 4:22,56 3,17 0,95 3,35 1636
    12 Manon Delhaas 11,24 4:21,42 5,57 0,95 2,83 1597
    15 Lotte Smith 11,72 4:25,75 4,76 1,00 2,70 1481
    16 Lotte Kwak 11,54 4:42,84 3,76 0,95 2,60 1308


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    5 Nynke Kwak 10,08 3:40,46 4,70 1,10 3,56 2149
    18 Elke de Jong 10,68 4:06,16 3,96 0,95 3,10 1676
    23 Inke Meijer 12,09 4:48,48 4,31 1,00 2,87 1360


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalHoogVerPunten totaal
    10 Leonie Kuiper 8,21 2:53,23 10,29 0,85 2,49 1043