Vereniging 'SV Veendam Atletiek' op 'Nelli Cooman Games 2019'

Prijzen

Ferdinand Kers
  • IPC 20 Mannen Verstandelijk Beperkt - 100m - 16,46
Bas Jungman
  • IPC 20 Mannen Verstandelijk Beperkt - 400m - 1:26,19
Brigitte van der Laan
  • IPC 20 Vrouwen Verstandelijk Beperkt - 100m - 16,69
Rianne Beemsterboer
  • IPC 20 Vrouwen Verstandelijk Beperkt - 100m - 24,00
Brigitte van der Laan
  • IPC 20 Vrouwen Verstandelijk Beperkt - 400m - 2:23,16
Rianne Beemsterboer
  • IPC 20 Vrouwen Verstandelijk Beperkt - 400m - 2:23,92
Brigitte van der Laan
  • IPC 20 Vrouwen Verstandelijk Beperkt - Hoog - 1,10
Rianne Beemsterboer
  • IPC 20 Vrouwen Verstandelijk Beperkt - Hoog - 0,75
Brigitte van der Laan
  • IPC 20 Vrouwen Verstandelijk Beperkt - Ver - 2,94

Hoogtepunten

Kjeld Doesburg JPA2 60m
  • 10,10
  • Imre Barth JPA2 60m
  • 10,04
  • Noémi Jolina Veldman MPB 40m
  • 7,30
  • Leonie Vogels MPA2 Hoog
  • 1,00
  • Imre Barth JPA2 Kogel
  • 6,86
  • Imre Barth JPA2 Ver
  • 3,61
  • Zöe Isabella De Haan MPB 40m
  • 8,18
  • Abigail al Rais MPC 40m
  • 7,63
  • Imre Barth JPA2 Hoog
  • 1,25
  • Charissa de Lange MPA2 60m
  • 10,37
  •  

    IPC 20 Mannen Verstandelijk Beperkt - 100 meter

    # Naam ResReactie OBP
    3 Ferdinand Kers 16,46 2,196-0.1 m/s---
    5 Ernesto van der Laan 17,19 2,919-0.1 m/s---
    6 Tim Riemen 17,99 3,027-0.1 m/s---
    7 Bas Jungman 19,30 5,034-0.1 m/s---
    8 Peter Kuizinga 19,31 5,039-0.1 m/s---


    IPC 20 Mannen Verstandelijk Beperkt - 400 meter

    # Naam ResReactieOBP
    3 Bas Jungman 1:26,19 15,122---
    5 Ernesto van der Laan 1:33,73 22,665---
    7 Peter Kuizinga 2:01,54 50,476---
    Ferdinand Kers DNS ---
    Tim Riemen DNS ---


    IPC 20 Mannen Verstandelijk Beperkt - Hoogspringen

    # Naam 0.700.750.800.850.900.951.001.051.101.151.201.251.301.35ResOBP
    4 Tim Riemen O O O O O O O O XO XXX 1,10 ---
    5 Bas Jungman O O O O O O XO O XXO XXX 1,10 ---
    7 Peter Kuizinga O O O O XO XXO XXX 1,05 ---
    8 Ernesto van der Laan O XO O XO XO XXX 1,00 ---
    Ferdinand Kers quit DNS ---


    IPC 20 Mannen Verstandelijk Beperkt - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    4 Ferdinand Kers 2,84 2,83 2,91 3,23 3,24 3,48 3,48 ---
    5 Ernesto van der Laan 2,97 2,83 3,07 2,95 2,80 2,20 3,07 ---
    8 Tim Riemen 2,26 2,27 2,02 1,60 2,41 2,42 2,42 ---
    9 Bas Jungman 2,40 2,38 2,18 2,41 2,32 2,31 2,41 ---
    10 Peter Kuizinga 2,00 2,23 1,97 2,15 2,05 2,18 2,23 ---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    4 Imre Barth 10,04 4:11,50 6,86 1,25 3,61 2258
    7 Kjeld Doesburg 10,10 4:00,77 4,40 1,10 3,25 1957


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalHoogVerPunten totaal
    12 Mark De Vries 8,24 2:55,75 17,73 0,85 2,28 1110


    IPC 20 Vrouwen Verstandelijk Beperkt - 100 meter

    # Naam ResReactie OBP
    1 Brigitte v... der Laan 16,69 -0.2 m/s---
    3 Rianne Beemsterboer 24,00 7,312-0.2 m/s---


    IPC 20 Vrouwen Verstandelijk Beperkt - 400 meter

    # Naam ResReactieOBP
    2 Brigitte v... der Laan 2:23,16 34,793---
    3 Rianne Beemsterboer 2:23,92 35,544---


    IPC 20 Vrouwen Verstandelijk Beperkt - Hoogspringen

    # Naam 0.650.700.750.800.850.900.951.001.051.101.15ResOBP
    1 Brigitte v... der Laan O O O O O O XO XXX 1,10 ---
    3 Rianne Beemsterboer O O XO X- quit 0,75 ---


    IPC 20 Vrouwen Verstandelijk Beperkt - Verspringen

    # Naam P1P2P3Res OBP
    1 Brigitte v... der Laan 2,81 2,94 - 2,94 ---
    4 Rianne Beemsterboer 1,27 1,12 1,33 1,33 ---


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam ResReactie OBP
    17 Anouk Slot 9,90 ---
    20 Dianne Buurman 10,37 1,932---
    21 Demi Vegter 10,50 ---


    Meisjes Junior D - 600 meter

    # Naam ResReactieOBP
    6 Dianne Buurman 2:12,87 23,878---
    7 Anouk Slot 2:15,17 26,175---
    9 Demi Vegter 2:24,94 35,948---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 MJD Groningen Atletiek Groningen Atletiek - MJD 4 33,70 2
    2 Meisjes D AV Jahn II AV Jahn II - MJD 4 37,56 1


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    10 Anouk Slot 5,73 6,52 6,39 6,52 6,29


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam 0.900.951.001.051.101.151.201.251.301.351.401.451.501.551.601.62ResOBP
    6 Anouk Slot O O - - XXO XO XO O XXX 1,25 ---


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    11 Anouk Slot X 3,20 X - - - 3,20 3,21
    16 Dianne Buurman 2,77 2,73 2,50 - - - 2,77 ---


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    19 Charissa de Lange 10,37 4:23,24 4,75 0,90 2,81 1609
    22 Leonie Vogels 11,25 4:41,15 3,33 1,00 3,03 1435


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    6 Noémi Jol... Veldman 7,30 5:29,93 3,51 0,75 2,67 1230
    10 Zöe Isabe...a De Haan 8,18 DNS 4,02 0,80 2,09 931


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalHoogVerPunten totaal
    4 Abigail al Rais 7,63 2:32,78 9,59 0,85 2,77 1309
    12 Kaylee Veldman 8,27 2:56,13 6,42 0,80 2,48 896