Vereniging 'Groningen Atletiek' op 'Nelli Cooman Games 2019'

Prijzen

Kosheen Miran
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 1586 punten
  • 100 meter   11,1
  • 200 meter   22,4
Djalil Pater
  • Jongens Junior C - 100m - 12,27
Djalil Pater
  • Jongens Junior C - 100m_f - 12,55
Nando Kramer
  • Jongens Junior C - 1000m - 2:49,57
Wu Ping Kuiper
  • Jongens Junior C - 1000m - 2:51,72
Djalil Pater
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,65
Djalil Pater
  • Jongens Junior C - Ver - 5,33
Arnel Ahmetspahic-van Haeringen
  • Jongens Junior D - 80m - 11,59
Arnel Ahmetspahic-van Haeringen
  • Jongens Junior D - 80m_f - 11,56
Julian Keun
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:07,80
Arnel Ahmetspahic-van Haeringen
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:10,87
Cuno Harmes
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,45
Job Mulder
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 2225 punten
  • 40 meter   6,9
  • 1000 meter   4:18,8
  • Kogelstoten   5,31
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   3,72
Simone Jacobs
  • IPC 20 Vrouwen Verstandelijk Beperkt - Ver - 1,87
Danique Huisjes
  • Meisjes Junior C - 80m - 10,75
Danique Huisjes
  • Meisjes Junior C - 80m_f - 10,87
Tiba Miran
  • Meisjes Junior C - 600m - 1:39,23
Esmee Douma
  • Meisjes Junior C - Kogel - 10,93
Esmee Douma
  • Meisjes Junior C - Ver - 5,14
Danique Huisjes
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,63
Tiba Miran
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,39
Julia Dokter
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,44
Julia Dokter
  • Meisjes Junior D - 60m_f - 8,42
Sterre Kievit
  • Meisjes Junior D - 600m - 1:50,38
Jip Boerema
  • Meisjes Junior D - 600m - 1:52,27
Julia Dokter
  • Meisjes Junior D - Kogel - 10,49
Julia Dokter
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,60
Sascha Keukenkamp
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,40
Julia Dokter
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,87
Inez Keun
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 2572 punten
  • 60 meter   9,8
  • 1000 meter   3:41,6
  • Kogelstoten   8,10
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   3,87
Mila Aukema
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 2527 punten
  • 60 meter   9,5
  • 1000 meter   3:46,1
  • Kogelstoten   7,72
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   3,82
Eva Wilbers
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 2014 punten
  • 40 meter   7,0
  • 1000 meter   3:58,4
  • Kogelstoten   4,55
  • Hoogspringen   1,00
  • Verspringen   3,26
Yinthe Beuving
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1812 punten
  • 40 meter   7,5
  • 1000 meter   4:16,9
  • Kogelstoten   4,59
  • Hoogspringen   1,00
  • Verspringen   3,24

Hoogtepunten

Inez Spijker MPA2 1000m
  • 3:35,74
  • Eliza Huizinga MPA2 60m
  • 9,66
  • Inez Keun MPA2 Kogel
  • 8,10
  • Kosheen Miran JJB 100m
  • 11,10
  • Job Mulder JPB Hoog
  • 1,20
  • Eva Wilbers MPB 40m
  • 6,92
  • Mila Aukema MPA2 60m
  • 9,47
  • Kosheen Miran JJB 200m
  • 22,35
  • Pim Tebbens JPA1 60m
  • 9,33
  • Job Mulder JPB 40m
  • 6,87
  •  

    Jongens Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m200mPunten totaal
    1 Kosheen Miran 11,10 22,35 1586


    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Djalil Pater 12,27Q ---


    Jongens Junior C - 100 meter finale

    # Naam ResReactie OBP
    2 Djalil Pater 12,55 0,064+0.0 m/s12,27


    Jongens Junior C - 1000 meter

    # Naam ResReactieOBP
    1 Nando Kramer 2:49,57 2:51,65
    2 Wu Ping Kuiper 2:51,72 2,1492:56,07
    4 Djalil Pater 3:26,23 36,662---


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam 1.301.351.401.451.501.551.601.651.701.72ResOBP
    2 Djalil Pater O O XO XXX 1,65 ---


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    2 Djalil Pater 5,33 4,72 4,91 4,94 5,27 X 5,33 ---


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam ResReactie OBP
    3 Arnel Ahm...Haeringen 11,59Q 0,471-1.0 m/s---
    16 Jeroen Sibeijn 14,18 3,305-1.1 m/s---


    Jongens Junior D - 80 meter finale

    # Naam ResReactie OBP
    3 Arnel Ahm...Haeringen 11,56 0,689-0.8 m/s11,59


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResReactieOBP
    2 Julian Keun 3:07,80 2,3153:09,86
    3 Arnel Ahm...Haeringen 3:10,87 5,385---
    5 Cuno Harmes 3:23,65 18,170---
    14 Jeroen Sibeijn 4:01,25 36,550---


    Jongens Junior D - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3ResOBP
    Arnel Ahm...Haeringen - DNS ---


    Jongens Junior D - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    7 Jeroen Sibeijn - 18,40 17,29 17,11 13,92 15,55 18,40 ---
    Arnel Ahm...Haeringen - - - DNS ---


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam 1.001.051.101.151.201.251.301.351.401.451.501.551.621.65ResOBP
    2 Cuno Harmes O XO O XXO O XXX 1,45 ---


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    4 Cuno Harmes 3,62 4,02 4,22 3,81 3,76 4,28 4,28 ---
    7 Arnel Ahm...Haeringen 3,58 3,77 3,68 3,86 3,80 3,86 3,86 ---
    14 Jeroen Sibeijn 3,07 X X 3,07 ---


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    6 Pim Tebbens 9,33 3:47,93 4,62 1,05 3,44 2164
    11 Kas Tebbens 10,24 3:49,47 3,65 0,95 3,03 1782
    14 Thijmen Lub 11,00 4:19,43 4,56 0,80 2,70 1431


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    2 Job Mulder 6,87 4:18,79 5,31 1,20 3,72 2225
    10 Boris Bouwhuis 7,30 4:16,15 3,54 0,95 3,10 1707
    13 Reinier Sibeijn 7,84 4:22,70 3,85 1,00 2,80 1578
    14 Laurens Grondsma 7,55 4:04,07 3,25 0,85 2,70 1534
    15 Hugo Wijnholds 8,33 4:57,49 4,04 0,95 2,73 1338
    16 Matthijs Kruizinga 8,14 4:30,22 3,91 0,85 2,35 1303
    17 Samuel Ui...roeneveld DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalHoogVerPunten totaal
    4 Daan Kempkens 7,41 2:31,89 15,71 0,90 2,92 1535
    8 Hugo Ritsema 7,64 2:39,53 14,83 0,75 2,58 1248
    10 Otto Bosch 7,71 DNS 9,68 0,95 3,05 1189
    16 Storm Kievit DNS DNS DNS DNS DNS 0


    IPC 20 Vrouwen Verstandelijk Beperkt - 100 meter

    # Naam ResReactie OBP
    4 Simone Jacobs 27,51 10,820-0.2 m/s---


    IPC 20 Vrouwen Verstandelijk Beperkt - 400 meter

    # Naam ResReactieOBP
    4 Simone Jacobs 2:37,00 48,628---


    IPC 20 Vrouwen Verstandelijk Beperkt - Hoogspringen

    # Naam 0.650.700.750.800.850.900.951.001.051.101.15ResOBP
    4 Simone Jacobs O XXO XXX 0,70 ---


    IPC 20 Vrouwen Verstandelijk Beperkt - Verspringen

    # Naam P1P2P3Res OBP
    3 Simone Jacobs 1,77 1,87 1,85 1,87 ---


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam ResReactie OBP
    3 Danique Huisjes 10,75Q 0,21610,86
    9 Maud Visscher 11,66 1,081---
    Esmee Douma DNS 10,63


    Meisjes Junior C - 80 meter finale

    # Naam ResReactie OBP
    3 Danique Huisjes 10,87 0,420-0.7 m/s10,75


    Meisjes Junior C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Tiba Miran 1:39,23 1:38,32


    Meisjes Junior C - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    6 Maud Visscher X 22,73 23,10 X 20,74 25,88 25,88 ---
    7 Nikita Nie 25,20 X 25,00 24,43 24,65 23,08 25,20 ---
    8 Eva Martens 24,51 22,69 21,48 21,31 23,78 23,99 24,51 ---


    Meisjes Junior C - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    3 Esmee Douma 10,05 10,93 10,63 10,13 10,88 9,87 10,93 11,56
    4 Nikita Nie 10,18 10,29 9,55 10,10 9,39 9,82 10,29 ---
    5 Eva Martens 8,79 9,51 9,38 9,10 9,15 10,12 10,12 ---
    6 Danique Huisjes 9,36 8,98 9,41 8,88 8,86 9,96 9,96 10,00


    Meisjes Junior C - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    5 Eva Martens 23,03 - - - - 27,94 27,94 ---
    11 Maud Visscher 17,19 19,86 18,17 - - - 19,86 ---
    Esmee Douma X X X X X X NM 28,84


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam 1.101.151.201.251.301.351.401.451.501.551.601.62ResOBP
    Eva Martens quit DNS ---


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Esmee Douma 5,07 3,86 X 4,60 5,03 5,14 5,14 5,54
    2 Danique Huisjes 4,63 X X 4,56 X X 4,63 4,77
    3 Tiba Miran 4,26 4,10 4,15 4,28 4,27 4,39 4,39 4,90


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam ResReactie OBP
    1 Julia Dokter 8,44Q 8,58
    4 Sterre Kievit 8,87q 0,4308,88
    6 Kiki Beukenkamp 8,98Q ---


    Meisjes Junior D - 60 meter finale

    # Naam ResReactie OBP
    1 Julia Dokter 8,42 -0.3 m/s8,44
    4 Sterre Kievit 8,90 0,487-0.3 m/s8,87
    6 Kiki Beukenkamp 9,16 0,743-0.3 m/s8,98


    Meisjes Junior D - 600 meter

    # Naam ResReactieOBP
    2 Sterre Kievit 1:50,38 1,3871:54,80
    3 Jip Boerema 1:52,27 3,2782:00,00
    8 Lisanne Lub 2:17,25 28,253---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 MJD Groningen Atletiek Groningen Atletiek - MJD 4 33,70 2
    2 Meisjes D AV Jahn II AV Jahn II - MJD 4 37,56 1


    Meisjes Junior D - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    4 Lisanne Lub - - 14,13 13,59 10,75 12,14 14,13 ---
    6 Sterre Kievit 13,38 12,93 11,47 10,44 10,91 10,92 13,38 14,68
    Kiki Beukenkamp - - - - - - DNS ---


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Julia Dokter 10,17 9,74 10,23 10,49 9,85 9,47 10,49 10,69
    7 Sascha Keukenkamp 8,08 8,34 X 8,56 X 8,01 8,56 8,08


    Meisjes Junior D - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    7 Lisanne Lub 12,90 14,60 14,82 14,56 13,77 16,00 16,00 ---


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam 0.900.951.001.051.101.151.201.251.301.351.401.451.501.551.601.62ResOBP
    1 Julia Dokter O O O XO XXO XXX 1,60 1,60
    3 Sascha Keukenkamp O O O O O XXO XXX 1,40 1,36


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Julia Dokter X 4,37 4,44 4,87 4,73 4,63 4,87 ---
    6 Kiki Beukenkamp 3,76 3,60 3,45 3,46 3,34 3,63 3,76 ---
    15 Lisanne Lub 2,81 2,64 2,80 - - - 2,81 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    4 Jessie Bens 10,16 4:11,91 4,70 1,15 3,49 2002
    5 Elsa Tichelaar 10,04 4:01,21 5,00 1,00 3,35 1952
    8 Femke Bakker 10,27 4:11,42 4,29 1,00 3,39 1829
    9 Anouk Huisman 10,86 4:06,70 4,12 1,05 3,04 1723
    10 Noa van der Ende 10,88 4:11,99 4,70 1,00 3,00 1694


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Inez Keun 9,75 3:41,55 8,10 1,25 3,87 2572
    2 Mila Aukema 9,47 3:46,10 7,72 1,20 3,82 2527
    4 Inez Spijker 10,09 3:35,74 6,35 1,15 3,38 2282
    12 Eliza Huizinga 9,66 3:41,51 5,96 DNS 3,95 1954
    14 Joska Stol 10,38 4:13,79 4,96 1,05 2,96 1801
    15 Esther Zijlstra 10,58 4:36,12 5,39 1,10 3,09 1777
    16 Arina Been 10,96 4:11,32 4,12 1,05 3,18 1718
    20 Fieke Sportel 10,25 4:42,00 6,35 DNS 3,82 1593
    21 Zoë Luurtsema 10,83 4:36,05 4,97 1,00 2,75 1573


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Eva Wilbers 6,92 3:58,38 4,55 1,00 3,26 2014
    3 Yinthe Beuving 7,48 4:16,88 4,59 1,00 3,24 1812
    9 Niloufer Rozeboom 8,67 5:03,64 3,23 0,90 2,20 1061
    11 Liene Ritsema DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalHoogVerPunten totaal
    5 Jillis Boekaar 8,26 2:28,57 10,77 0,85 2,73 1247
    11 Eva Spuij 8,25 4:15,90 9,76 0,85 2,70 955
    13 Ella Wijnholds 8,39 2:48,51 6,59 0,70 2,44 840