Vereniging 'AAC `61' op 'Nelli Cooman Games 2019'

Prijzen

Mike Berends
  • Jongens Junior D - 80m - 10,87
Valenciano Roffel
  • Jongens Junior D - 80m - 11,12
Mike Berends
  • Jongens Junior D - 80m_f - 10,87
Valenciano Roffel
  • Jongens Junior D - 80m_f - 11,04
Ate Clobus
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:05,48
Mike Berends
  • Jongens Junior D - Discus - 25,98
Tim Elferink
  • Jongens Junior D - Discus - 18,13
Mike Berends
  • Jongens Junior D - Kogel - 9,18
Mike Berends
  • Jongens Junior D - Speer - 36,71
Mike Berends
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,62
Valenciano Roffel
  • Jongens Junior D - Ver - 4,42
Thomas Berends
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 2699 punten
  • 60 meter   9,6
  • 1000 meter   3:28,7
  • Kogelstoten   7,76
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   3,88
Olivia Carli
  • Meisjes Junior C - 80m - 10,58
Olivia Carli
  • Meisjes Junior C - 80m_f - 10,69
Celine Dijkstra
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,85
Celine Dijkstra
  • Meisjes Junior D - 60m_f - 8,88
Celine Dijkstra
  • Meisjes Junior D - Discus - 23,19
Celine Dijkstra
  • Meisjes Junior D - Kogel - 11,07
Celine Dijkstra
  • Meisjes Junior D - Speer - 22,50
Celine Dijkstra
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,31
Suze van Driel
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 2363 punten
  • 60 meter   9,8
  • 1000 meter   3:46,0
  • Kogelstoten   5,89
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   3,61
Luna van Driel
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1791 punten
  • 40 meter   7,4
  • 600 meter   2:12,0
  • Balwerpen   15,37
  • Hoogspringen   1,00
  • Verspringen   3,02
Ilse Clobus
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1503 punten
  • 40 meter   7,8
  • 600 meter   2:21,5
  • Balwerpen   17,92
  • Hoogspringen   0,85
  • Verspringen   2,71
Lyona Bleijie
  • Meisjes Racerunners Pupillen - 60m - 15,47
Sophie Alards
  • Meisjes Racerunners Pupillen - 60m - 15,86
Sophie Alards
  • Meisjes Racerunners Pupillen - 100m - 23,09
Lyona Bleijie
  • Meisjes Racerunners Pupillen - 100m - 24,17
Sophie Alards
  • Meisjes Racerunners Pupillen - 200m - 49,49
Lyona Bleijie
  • Meisjes Racerunners Pupillen - 200m - 50,75

Hoogtepunten

Suze van Driel MPA1 1000m
  • 3:45,91
  • Thomas Berends JPA2 Kogel
  • 7,76
  • Thomas Berends JPA2 60m
  • 9,57
  • Thomas Berends JPA2 1000m
  • 3:28,70
  • Eva-Sofie Elferink MPA2 60m
  • 9,85
  • Luna van Driel MPC 40m
  • 7,37
  • Suze van Driel MPA1 60m
  • 9,79
  • Thomas Berends JPA2 Ver
  • 3,88
  • Thomas Berends JPA2 Hoog
  • 1,30
  • Suze van Driel MPA1 Hoog
  • 1,25
  •  

    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam ResReactie OBP
    1 Mike Berends 10,87Q -1.1 m/s---
    2 Valenciano Roffel 11,12Q -1.0 m/s---
    8 Tim Elferink 12,23Q 1,360-1.1 m/s---
    11 Leander van den Berg 12,69 1,819-1.1 m/s---


    Jongens Junior D - 80 meter finale

    # Naam ResReactie OBP
    1 Mike Berends 10,87 -0.8 m/s10,87
    2 Valenciano Roffel 11,04 0,167-0.8 m/s11,12
    5 Tim Elferink 12,19 1,315-0.8 m/s12,23


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResReactieOBP
    1 Ate Clobus 3:05,48 3:07,91
    6 Leander van den Berg 3:24,70 ---
    8 Valenciano Roffel 3:27,40 21,913---


    Jongens Junior D - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Mike Berends 25,98 - - - - - 25,98 ---
    3 Tim Elferink 17,46 16,61 17,64 - 18,13 15,44 18,13 ---


    Jongens Junior D - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3ResOBP
    1 Mike Berends 8,71 9,18 9,01 9,18 ---
    5 Tim Elferink 7,07 7,28 7,17 7,28 ---


    Jongens Junior D - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Mike Berends 33,18 34,92 34,10 27,74 31,35 36,71 36,71 ---


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam 1.001.051.101.151.201.251.301.351.401.451.501.551.621.65ResOBP
    1 Mike Berends O O O O O XO XO XXX 1,62 ---
    6 Leander van den Berg O O O O XXX 1,15 ---


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Valenciano Roffel 4,24 4,42 X 4,40 - 4,26 4,42 ---
    10 Leander van den Berg X X 3,48 3,48 ---


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    8 Milan Kerstholt 9,95 4:04,30 5,61 1,05 3,50 2058


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Thomas Berends 9,57 3:28,70 7,76 1,30 3,88 2699
    5 Olav Clobus 10,33 4:02,23 6,32 1,10 3,21 2035
    9 Niels Kuipers 10,57 DNS 6,36 1,00 2,99 1481


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalHoogVerPunten totaal
    5 Daan de Jonge 7,85 2:18,08 15,88 0,85 2,75 1490


    Jongens Racerunners Pupillen - 60 meter

    # Naam Res OBP
    Max Pasman DNS ---


    Jongens Racerunners Pupillen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Max Pasman DNS ---


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBP
    2 Olivia Carli 10,58Q ---


    Meisjes Junior C - 80 meter finale

    # Naam ResReactie OBP
    2 Olivia Carli 10,69 0,236-0.7 m/s10,58


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Le Bleu Orange AAC `61 - MJC 4 41,82 4
    2 Meisjes C AV Jahn II AV Jahn II - MJC 4 42,11 3
    3 MJC AV Impala AV Impala - MJC 4 43,82 2
    4 Het Aquilo team AV Aquilo - MJC 0 46,62 1


    Meisjes Junior C - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    10 Lotte Slomp 22,07 X 21,12 22,07 24,15


    Meisjes Junior C - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    11 Samarijn Pluijmert 7,57 7,78 6,92 7,78 ---


    Meisjes Junior C - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    Lotte Slomp X X X X X X NM 26,87


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    5 Samarijn Pluijmert 4,27 4,18 4,00 4,26 4,14 4,27 4,27 ---
    7 Olivia Carli 4,24 3,93 3,55 3,75 4,09 4,23 4,24 ---
    10 Ilse Prins X 3,85 4,13 4,13 ---
    14 Lotte Slomp 3,78 X 3,84 3,84 3,96


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    3 Celine Dijkstra 8,85Q ---


    Meisjes Junior D - 60 meter finale

    # Naam ResReactie OBP
    3 Celine Dijkstra 8,88 0,460-0.3 m/s8,85


    Meisjes Junior D - 600 meter

    # Naam ResReactieOBP
    5 Nova van Driel 2:07,26 18,266---


    Meisjes Junior D - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Celine Dijkstra - 6,28 19,32 - 22,37 23,19 23,19 ---


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Celine Dijkstra 9,98 10,31 10,68 9,87 11,07 10,67 11,07 ---


    Meisjes Junior D - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    3 Celine Dijkstra 17,78 19,41 19,76 19,21 22,50 21,32 22,50 ---


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam 0.900.951.001.051.101.151.201.251.301.351.401.451.501.551.601.62ResOBP
    7 Nova van Driel - - - - - X- XO XO XXX 1,25 ---


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    2 Celine Dijkstra 4,29 4,19 4,09 4,31 4,16 3,98 4,31 ---
    14 Nova van Driel 2,86 2,66 2,87 - - - 2,87 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Suze van Driel 9,79 3:45,91 5,89 1,25 3,61 2363
    17 Carlijn Enting 11,33 DNS 5,21 1,00 2,81 1275


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    7 Jinte Engberts 10,15 3:56,50 5,25 1,15 3,55 2125
    8 Eva-Sofie Elferink 9,85 3:53,86 4,91 1,10 3,50 2115
    24 Ingelise v... den Berg 11,82 5:27,62 3,90 0,95 2,82 1197


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalHoogVerPunten totaal
    1 Luna van Driel 7,37 2:11,91 15,37 1,00 3,02 1791
    3 Ilse Clobus 7,75 2:21,44 17,92 0,85 2,71 1503
    9 Norah Kerstholt 7,97 2:40,93 7,90 0,80 2,41 1052
    16 Flore van den Berg 9,25 3:10,42 7,59 0,75 1,97 578


    Meisjes Racerunners Pupillen - 60 meter

    # Naam ResReactie OBP
    1 Lyona Bleijie 15,47 -0.1 m/s---
    2 Sophie Alards 15,86 0,393-0.1 m/s---


    Meisjes Racerunners Pupillen - 100 meter

    # Naam ResReactie OBP
    1 Sophie Alards 23,09 ---
    2 Lyona Bleijie 24,17 1,08326,70


    Meisjes Racerunners Pupillen - 200 meter

    # Naam ResReactie OBP
    1 Sophie Alards 49,49 +0.7 m/s---
    2 Lyona Bleijie 50,75 1,260+0.7 m/s56,40