Vereniging 'AV Startbaan' op 'Pupillencompetitie regio 1, 3 & 4'

Prijzen

Manuel Pattiwaël van Westerloo
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1659 punten
  • 60 meter   9,2
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,70
  • Hoogspringen   1,25
Manuel Pattiwaël van Westerloo
  • Jongens Pupil A2 - 1000m - 3:39,50
Leon den Ouden
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1375 punten
  • 40 meter   7,2
  • Balwerpen   26,55
  • Verspringen   3,73
Bram Haselaar
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1222 punten
  • 40 meter   7,3
  • Balwerpen   21,61
  • Verspringen   3,30
Leon den Ouden
  • Jongens Pupil B - 1000m - 3:37,63
Louis Teng
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 927 punten
  • 40 meter   8,0
  • Balwerpen   17,81
  • Verspringen   2,79
Julian Gewargis
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 910 punten
  • 40 meter   7,9
  • Balwerpen   17,25
  • Verspringen   2,69
Thiemo Veenstra
  • Jongens pupil mini-mini - Meerkamp - 31 punten
  • 40 meter   9,5
  • 400 meter   1:43,9
  • Balwerpen   7,78
  • Verspringen   2,02
Guus Seriese
  • Jongens pupil mini-mini - Meerkamp - 29 punten
  • 40 meter   9,1
  • 400 meter   1:45,6
  • Balwerpen   8,27
  • Verspringen   1,88
Lauren Timucin
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1428 punten
  • 60 meter   9,7
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,10
  • Verspringen   3,82
Minke Wolthuis
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1211 punten
  • 60 meter   10,8
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,30
  • Verspringen   3,49
Lauren Timucin
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 3:44,42
Sophie Lucas
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1664 punten
  • 60 meter   9,5
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,57
  • Hoogspringen   1,35
Frederiek van Wetten
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1360 punten
  • 60 meter   10,1
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,41
  • Hoogspringen   1,25
Sophie Lucas
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 3:51,83
Nora den Ouden
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 3:54,17
Gioia Pierik
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1000 punten
  • 40 meter   7,8
  • Balwerpen   16,07
  • Verspringen   3,10
Gioia Pierik
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 4:12,65
Kiara Jourdan
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 898 punten
  • 40 meter   7,7
  • Balwerpen   12,20
  • Verspringen   2,87
Ziva Lansdaal
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 863 punten
  • 40 meter   7,8
  • Balwerpen   13,14
  • Verspringen   2,68
Kiara Jourdan
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:24,05
Amorella Dos Santos
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:24,81
Emelie Pattiwaël van Westerloo
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 642 punten
  • 40 meter   8,4
  • Balwerpen   9,49
  • Verspringen   2,43
Willemijn ter Veer
  • Meisjes Pupil Mini - 400m - 1:58,12
Emmelie de Groot
  • Meisjes Pupil Mini - 600m - 2:37,35
Amélie Staphorst
  • Meisjes pupil mini-mini - Meerkamp - 14 punten
  • 40 meter   10,7
  • 400 meter   2:29,8
  • Balwerpen   6,54
  • Verspringen   1,59
Amy Langereis
  • Meisjes pupil mini-mini - Meerkamp - 12 punten
  • 40 meter   10,4
  • 400 meter   2:15,8
  • Balwerpen   2,48
  • Verspringen   1,50
Leah Sumter
  • Meisjes pupil mini-mini - Meerkamp - 8 punten
  • 40 meter   12,1
  • 400 meter   2:37,3
  • Balwerpen   2,78
  • Verspringen   1,35
 

Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelVerPunten totaal
8 Jarit Kershof 10,83 5,47 3,45 1140
9 Vikram Hartman 10,42 5,99 2,78 1095
14 Chris van Meerwijk 11,23 4,36 2,63 850
15 Joek Heins 11,76 4,09 2,73 788
16 Sven Brijde 11,78 4,05 2,63 763
17 Sidney Grosmann 11,92 4,75 2,40 753
18 Ryan Waasdorp 12,49 4,36 2,61 708
19 Bouke Prevoo 11,97 4,05 2,40 696
20 Mees Schuurmans 12,44 3,33 2,44 599
21 Herman van der Weij 13,18 3,74 2,01 476
22 Kas Wijbenga 13,44 3,07 2,18 433
23 Niels van Ginkel 13,71 2,78 2,28 404
24 Melvin Grosmann 13,78 3,69 1,82 384
25 Liam Jourdan DNS DNS DNS 0


Jongens Pupil A1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
5 Jarit Kershof 3:55,60 ---
7 Ryan Waasdorp 4:14,36 ---
9 Mees Schuurmans 4:24,17 ---
11 Joek Heins 4:28,41 ---
12 Kas Wijbenga 4:38,18 ---
13 Vikram Hartman 4:40,06 ---
15 Sven Brijde 4:43,15 ---
16 Herman van der Weij 4:44,12 ---
18 Bouke Prevoo 4:51,15 ---
20 Niels van Ginkel 5:15,47 ---
21 Sidney Grosmann 5:29,90 ---
22 Melvin Grosmann 5:38,36 ---
Liam Jourdan DNS ---
Chris van Meerwijk DNS ---


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Feniks JPA1 AV Feniks - JPA1 4 35,95 617
2 AKU JPA1 AKU - JPA1 4 40,59 429
3 Startbaan JPA1 team 1 AV Startbaan - JPA1 4 41,33 402
4 Startbaan JPA1 team 2 AV Startbaan - JPA1 4 47,94 205
5 Startbaan JPA1 team 3 AV Startbaan - JPA1 4 49,79 159


Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
2 Manuel Pa...Westerloo 9,11 7,70 1,25 1659
6 Noah Minamimoto 9,87 7,08 1,20 1457
10 Tije Woudenberg 11,02 6,28 1,20 1248
11 Tijn Zwerver 10,32 6,73 1,00 1222
12 Mats Bax 10,88 6,33 1,10 1196
14 Valentino ... den Hout 10,87 6,26 0,95 1083
15 Pelle Weustink 11,18 5,34 1,00 1022
16 Stef Wijbenga 10,81 4,61 0,95 983
18 Marciano Verzijden DNS 4,48 1,05 684


Jongens Pupil A2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
2 Manuel Pa...Westerloo 3:39,50 ---
4 Noah Minamimoto 3:56,80 ---
6 Stef Wijbenga 4:04,62 ---
9 Tijn Zwerver 4:10,55 ---
10 Mats Bax 4:12,13 ---
11 Tije Woudenberg 4:12,42 ---
Marciano Verzijden DNS ---
Valentino ... den Hout DNS ---
Pelle Weustink DNF ---


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Feniks JPA2 AV Feniks - JPA2 4 35,22 651
2 Startbaan JPA2 team 1 AV Startbaan - JPA2 4 35,40 643
3 Startbaan JPA2 team 2 AV Startbaan - JPA2 4 41,03 413


Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Leon den Ouden 7,20 26,55 3,73 1375
3 Bram Haselaar 7,22 21,61 3,30 1222
4 Maximilian van Buren 7,27 21,53 3,32 1215
10 Sverre Brink 7,68 22,44 3,03 1089
11 Ian van Uytrecht 7,46 16,62 3,18 1078
13 Xavian Mammen 7,80 17,89 3,13 1023
16 Gijs Zwerver 7,96 18,01 2,70 912
17 Casper Boers 7,97 13,92 2,94 893
19 Flynn Moor 8,08 12,81 3,00 867
20 Dmitry Mit... Strakhov 7,78 12,87 2,73 866
21 Krystian v...der Vijgh 8,15 14,82 2,72 834
23 Waldemar Baumann 7,79 13,26 2,29 783
24 Jamie Klimecki 7,96 9,12 2,78 774
26 Max Haverkamp 9,00 14,39 2,34 625
28 Ewald de Poel 9,25 10,75 2,41 542


Jongens Pupil B - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Leon den Ouden 3:37,63 ---
4 Maximilian van Buren 3:58,93 ---
6 Bram Haselaar 4:03,20 ---
10 Xavian Mammen 4:14,80 ---
11 Gijs Zwerver 4:14,82 ---
12 Dmitry Mit... Strakhov 4:16,02 ---
13 Krystian v...der Vijgh 4:17,13 ---
14 Waldemar Baumann 4:20,79 ---
16 Casper Boers 4:23,11 ---
17 Ian van Uytrecht 4:27,29 ---
19 Jamie Klimecki 4:28,84 ---
20 Sverre Brink 4:32,95 ---
26 Flynn Moor 4:55,67 ---
27 Max Haverkamp 5:28,24 ---
28 Ewald de Poel 5:37,73 ---


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Startbaan JPB team 1 AV Startbaan - JPB 4 27,8h 510
2 AV Feniks JPB AV Feniks - JPB 4 28,7h 465
3 AKU JPB AKU - JPB 4 30,3h 391
4 Startbaan JPB team 3 AV Startbaan - JPB 4 32,2h 312
5 Abcoude combi JPB, JPC & JPMini - JPB 4 32,8h 289
5 Startbaan JPB team 2 AV Startbaan - JPB 4 32,8h 289


Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
4 Peter Balabanov 7,78 22,49 2,78 1022
6 Samuel Sumter 7,92 15,20 2,64 862
7 Mees Ponsen 8,35 15,35 2,86 839
9 Ivo Dorrestein 7,87 12,57 2,29 757
10 Guus Bijl 8,20 12,52 2,52 747


Jongens Pupil C - 600 meter

# Naam ResOBP
4 Ivo Dorrestein 2:28,88 ---
6 Peter Balabanov 2:33,52 ---
7 Guus Bijl 2:33,82 ---
8 Mees Ponsen 2:39,56 ---
Samuel Sumter DNF ---


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Feniks JPC AV Feniks - JPC 4 29,5h 427
2 Startbaan JPC AV Startbaan - JPC 4 30,4h 386
3 AKU combi JPC & JPMini - JPC 4 30,9h 365


Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Louis Teng 7,96 17,81 2,79 927
3 Julian Gewargis 7,89 17,25 2,69 910
4 Julien Goudriaan 8,35 16,72 2,43 774
5 Phil Kalwij 8,33 12,23 2,48 713
8 Noah Franco 8,43 9,87 2,59 675
10 Morne van Veen 8,70 10,71 2,19 571
11 Stan Brijde 9,16 11,54 2,02 490
12 Silvio de Korte 9,02 6,86 2,18 443
13 Bas Oolman 9,54 10,52 1,83 386
14 Victor Balabanov 9,43 8,17 1,96 376
15 Mitchell Tatan 9,37 8,48 1,84 367


Jongens Pupil Mini - 600 meter

# Naam ResOBP
4 Julian Gewargis 2:33,03 ---
5 Phil Kalwij 2:33,68 ---
7 Louis Teng 2:38,88 ---
8 Noah Franco 2:40,46 ---
9 Silvio de Korte 2:49,06 ---
10 Morne van Veen 2:51,80 ---
11 Stan Brijde 2:52,25 ---
12 Julien Goudriaan 2:52,27 ---
13 Bas Oolman 3:00,53 ---
14 Mitchell Tatan 3:00,69 ---
Victor Balabanov DNF ---


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Startbaan JPMini team 1 AV Startbaan - JPMini 4 31,5h 340
2 Startbaan JPMini team 2 AV Startbaan - JPMini 4 34,1h 242
3 AKU Combi MMini & JMini - JPMini 4 34,6h 225
4 Startbaan combi JPMini & JPC - JPMini 4 35,9h 182
5 AV Feniks combi JPMini & MPMini - JPMini 4 38,2h 114


Jongens pupil mini-mini - Meerkamp

# Naam 40m400mBalVerPunten totaal
1 Thiemo Veenstra 9,48 1:43,82 7,78 2,02 31
2 Guus Seriese 9,01 1:45,56 8,27 1,88 29
4 David Sumter 9,08 1:53,15 5,67 2,01 26
7 Santiago Di Mondo 10,23 2:03,88 3,12 1,76 14
8 Boaz Haverkamp 14,13 DNS 3,85 0,50 7
9 Joshua Sturhoofd DNS DNS DNS DNS 0


Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelVerPunten totaal
1 Lauren Timucin 9,65 6,10 3,82 1428
3 Minke Wolthuis 10,75 6,30 3,49 1211
5 Senna Gewargis 11,00 4,41 3,47 1050
6 Caitlin Wismeijer 10,74 5,48 2,86 1035
12 Asantti Gurmu 12,40 4,08 2,47 669
14 Suzette Hillecamp 12,25 3,04 2,51 608
15 Emily Brem 12,77 3,97 2,21 572
17 Jasmijn van Ginkel 13,12 2,53 2,40 456
18 Elke Wijbenga 13,26 2,65 2,27 428


Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
2 Lauren Timucin 3:44,42 ---
4 Caitlin Wismeijer 4:12,92 ---
5 Minke Wolthuis 4:27,43 ---
8 Asantti Gurmu 4:41,08 ---
12 Elke Wijbenga 5:08,09 ---
13 Emily Brem 5:08,68 ---
14 Suzette Hillecamp 5:14,26 ---
Senna Gewargis DNF ---
Jasmijn van Ginkel DNF ---


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Startbaan MPA1 team 1 AV Startbaan - MPA1 4 38,98 489
2 AKU MPA1 AKU - MPA1 4 41,06 412
3 Startbaan MPA1 team 2 AV Startbaan - MPA1 4 48,60 188
4 AV Feniks combi MPA1 & MPA2 - MPA1 4 DNS 0


Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Sophie Lucas 9,45 7,57 1,35 1664
3 Frederiek van Wetten 10,08 5,41 1,25 1360
4 Edi Rooks 9,75 6,13 1,10 1347
5 Evelien va...Vilsteren 9,97 4,65 1,25 1326
11 Lisa de Vries 10,72 6,53 1,10 1229
12 Nora den Ouden 10,25 5,05 1,10 1202
21 Sara Pietersen 10,77 3,59 1,10 1021
22 Merel Schipper 11,49 4,23 1,15 1018
27 Nina Delen 11,38 4,37 1,00 931
30 Nynke Alofsen DNS DNS 0,80 196
31 Emma Bergin DNS DNS DNS 0
31 Adinda Torabkhani DNS DNS DNS 0


Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Sophie Lucas 3:51,83 ---
2 Nora den Ouden 3:54,17 ---
5 Evelien va...Vilsteren 3:59,47 ---
11 Frederiek van Wetten 4:17,01 ---
12 Nina Delen 4:17,13 ---
19 Lisa de Vries 4:43,01 ---
20 Merel Schipper 4:48,29 ---
Emma Bergin DNS ---
Sara Pietersen DNS ---
Nynke Alofsen DNS ---
Edi Rooks DNS ---
Adinda Torabkhani DNF ---


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Startbaan MPA2 team 1 AV Startbaan - MPA2 4 37,00 570
2 AVH MPA2 AV Haarlemmermeer - MPA2 4 38,92 491
3 AKU MPA2 team 1 AKU - MPA2 4 40,18 443
4 AV Feniks MPA2 - team 2 AV Feniks - MPA2 4 40,80 421
5 AV Feniks MPA2 - team 1 AV Feniks - MPA2 4 41,21 407
6 Startbaan MPA2 team 2 AV Startbaan - MPA2 4 41,33 402
7 AKU MPA2 team 2 AKU - MPA2 4 42,92 349
8 Startbaan MPA2 team 3 AV Startbaan - MPA2 0 DNS 0


Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
2 Gioia Pierik 7,74 16,07 3,10 1000
9 Lynn Langereis 7,80 10,10 2,87 838
10 Eva Kwantes 8,09 14,37 2,63 819
12 Maryse de Hullu 8,25 13,21 2,71 789
13 Jara Kemper 8,03 11,85 2,57 773
16 Sophia Stalinova 8,02 9,71 2,53 725
18 Mette Hol 8,43 8,65 2,74 680
23 Julia Moné 8,86 6,01 2,52 511
24 Carlijn Bruinsma 8,94 8,96 2,18 500
25 Livia Spruit 8,48 9,55 DNS 424
26 Nuria Oosterling DNS DNS DNS 0


Meisjes Pupil B - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Gioia Pierik 4:12,65 ---
8 Maryse de Hullu 4:45,02 ---
10 Eva Kwantes 4:47,95 ---
12 Jara Kemper 4:52,67 ---
13 Lynn Langereis 4:55,81 ---
15 Carlijn Bruinsma 5:05,50 ---
18 Julia Moné 5:18,38 ---
19 Sophia Stalinova 5:19,03 ---
20 Livia Spruit 5:19,81 ---
22 Mette Hol 5:27,41 ---
Nuria Oosterling DNS ---


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Feniks MPB AV Feniks - MPB 4 28,5h 475
2 Startbaan MPB team 2 AV Startbaan - MPB 4 30,1h 399
3 Startbaan MPB team 1 AV Startbaan - MPB 4 31,3h 348
4 AKU MPB AKU - MPB 4 32,3h 308
5 AKU combi MPB & MPC - MPB 4 DNS 0
5 AVH combi MPB & JPB - MPB 4 DNS 0


Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
2 Kiara Jourdan 7,69 12,20 2,87 898
3 Ziva Lansdaal 7,77 13,14 2,68 863
4 Adrianna Wasch 7,97 13,07 2,58 807
5 Fileine Kawohl 7,91 10,43 2,75 802
7 Evelien ter Veer 8,01 9,80 2,67 756
9 Amorella Dos Santos 7,84 7,55 2,48 699
10 Merle Wolthuis 7,88 7,65 2,45 688
11 Sibel Timucin 8,76 15,41 2,22 651
12 Nora Soentken 8,41 8,48 2,53 637
13 Vera Wielage 8,30 9,01 2,27 613
18 Laura Marq...s de Haan 9,58 6,55 1,95 318
19 Floortje van Alphen DNS DNS DNS 0


Meisjes Pupil C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Kiara Jourdan 2:24,05 ---
2 Amorella Dos Santos 2:24,81 ---
4 Evelien ter Veer 2:30,48 ---
5 Nora Soentken 2:35,41 ---
7 Merle Wolthuis 2:37,92 ---
8 Adrianna Wasch 2:42,79 ---
10 Sibel Timucin 2:49,02 ---
11 Vera Wielage 2:50,33 ---
12 Fileine Kawohl 2:53,03 ---
Ziva Lansdaal DNS ---
Floortje van Alphen DNS ---
Laura Marq...s de Haan DNS ---


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Startbaan MPC team 1 AV Startbaan - MPC 4 30,5h 382
2 AV Feniks MPC AV Feniks - MPC 4 31,5h 340
3 Startbaan MPC team 2 AV Startbaan - MPC 4 33,3h 270
4 Startbaan combi MPC & MPB - MPC 4 37,8h 126


Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
2 Emelie Pa...Westerloo 8,38 9,49 2,43 642
4 Lois Walraven 8,70 7,76 2,37 546
7 Emmelie de Groot 8,59 5,45 2,03 437
9 Willemijn ter Veer 9,39 6,08 1,65 270


Meisjes Pupil Mini - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Willemijn ter Veer 1:58,12 ---


Meisjes Pupil Mini - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Emmelie de Groot 2:37,35 ---
6 Emelie Pa...Westerloo 2:52,35 ---
10 Lois Walraven 3:10,38 ---


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Startbaan MPMini AV Startbaan - MPMini 4 36,5h 171


Meisjes pupil mini-mini - Meerkamp

# Naam 40m400mBalVerPunten totaal
1 Amélie Staphorst 10,67 2:29,77 6,54 1,59 14
2 Amy Langereis 10,38 2:15,76 2,48 1,50 12
3 Leah Sumter 12,05 2:37,23 2,78 1,35 8