Vereniging 'AKU' op 'Pupillencompetitie regio 1, 3 & 4'

Prijzen

Akira Kerr
  • Jongens Pupil A1 - 1000m - 3:40,07
Sem Rossing
  • Jongens Pupil B - 1000m - 3:50,57
Luuk van Manen
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:27,78
Roel Verlaan
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:29,63
Jip Hofmijster
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:32,17
Esmee Kriger
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1291 punten
  • 60 meter   10,0
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,61
  • Verspringen   3,57
Esmee Kriger
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 3:40,16
Fleur Hofmijster
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 4:12,25
Elin van Dijken
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1376 punten
  • 60 meter   9,8
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,49
  • Hoogspringen   1,20
Elin van Dijken
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 3:55,81
Janey Nienhuis
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 4:24,30
Evi Schoen
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 578 punten
  • 40 meter   8,9
  • Balwerpen   10,03
  • Verspringen   2,41

Hoogtepunten

Esmee Kriger MPA1 1000m
  • 3:40,16
  • Esmee Kriger MPA1 60m
  • 10,00
  • Sem Rossing JPB 40m
  • 7,34
  • Elin van Dijken MPA2 60m
  • 9,78
  • Akira Kerr JPA1 1000m
  • 3:40,07
  • Tess van Tol MPA2 60m
  • 9,90
  • Florian Faber JPA1 60m
  • 9,99
  • Florian Faber JPA1 Kogel
  • 7,13
  • Jeroen Hoes JPB 40m
  • 7,22
  • Elin van Dijken MPA2 Hoog
  • 1,20
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    4 Florian Faber 9,99 7,13 3,70 1411
    6 Akira Kerr 10,63 5,57 3,55 1194
    11 Christiaan Penning 11,22 5,32 2,87 966
    12 Jannick de Jong 11,38 5,45 2,90 961
    13 Finn Verhaar 12,12 6,19 2,85 915
    25 Mark Westra DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Akira Kerr 3:40,07 ---
    10 Christiaan Penning 4:28,07 ---
    17 Jannick de Jong 4:44,48 ---
    19 Finn Verhaar 5:05,35 ---
    Mark Westra DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Feniks JPA1 AV Feniks - JPA1 4 35,95 617
    2 AKU JPA1 AKU - JPA1 4 40,59 429
    3 Startbaan JPA1 team 1 AV Startbaan - JPA1 4 41,33 402
    4 Startbaan JPA1 team 2 AV Startbaan - JPA1 4 47,94 205
    5 Startbaan JPA1 team 3 AV Startbaan - JPA1 4 49,79 159


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    13 Kyan Valentijn 10,13 5,76 1,00 1191


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    12 Kyan Valentijn 4:12,54 ---


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    5 Tim Taanman 7,56 22,39 3,47 1199
    6 Sem Rossing 7,34 20,86 3,29 1185
    9 Jeroen Hoes 7,22 16,87 3,08 1110
    18 Jay van Kempen 7,91 16,98 2,63 890
    27 Sebastiaan... Schinkel 9,22 13,35 2,23 557


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Sem Rossing 3:50,57 ---
    9 Jay van Kempen 4:08,88 ---
    22 Tim Taanman 4:43,60 ---
    23 Jeroen Hoes 4:45,76 ---
    24 Sebastiaan... Schinkel 4:47,88 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Startbaan JPB team 1 AV Startbaan - JPB 4 27,8h 510
    2 AV Feniks JPB AV Feniks - JPB 4 28,7h 465
    3 AKU JPB AKU - JPB 4 30,3h 391
    4 Startbaan JPB team 3 AV Startbaan - JPB 4 32,2h 312
    5 Abcoude combi JPB, JPC & JPMini - JPB 4 32,8h 289
    5 Startbaan JPB team 2 AV Startbaan - JPB 4 32,8h 289


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    5 Ruben van Vliet 7,60 17,75 2,81 994
    8 Luuk van Manen 8,21 15,88 2,47 791
    13 Ruben Zijerveld 9,14 8,43 1,73 373


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    3 Luuk van Manen 2:27,78 ---
    5 Ruben van Vliet 2:32,53 ---
    10 Ruben Zijerveld 2:59,01 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Feniks JPC AV Feniks - JPC 4 29,5h 427
    2 Startbaan JPC AV Startbaan - JPC 4 30,4h 386
    3 AKU combi JPC & JPMini - JPC 4 30,9h 365


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    6 Roel Verlaan 8,18 11,82 2,23 679
    7 Jip Hofmijster 8,14 11,58 2,21 677


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    2 Roel Verlaan 2:29,63 ---
    3 Jip Hofmijster 2:32,17 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Startbaan JPMini team 1 AV Startbaan - JPMini 4 31,5h 340
    2 Startbaan JPMini team 2 AV Startbaan - JPMini 4 34,1h 242
    3 AKU Combi MMini & JMini - JPMini 4 34,6h 225
    4 Startbaan combi JPMini & JPC - JPMini 4 35,9h 182
    5 AV Feniks combi JPMini & MPMini - JPMini 4 38,2h 114


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    2 Esmee Kriger 10,00 5,61 3,57 1291
    7 Fleur Hofmijster 10,63 3,97 3,24 1020
    9 Mirte Gunther 11,30 5,04 2,58 879
    11 Marlou Smorenburg 12,03 4,09 2,60 733
    13 Nienke van Manen 12,41 3,36 2,61 639
    16 Isa Bouwman 12,81 2,16 2,46 459


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Esmee Kriger 3:40,16 ---
    3 Fleur Hofmijster 4:12,25 ---
    9 Isa Bouwman 4:41,84 ---
    10 Marlou Smorenburg 4:47,89 ---
    15 Nienke van Manen 5:19,68 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Startbaan MPA1 team 1 AV Startbaan - MPA1 4 38,98 489
    2 AKU MPA1 AKU - MPA1 4 41,06 412
    3 Startbaan MPA1 team 2 AV Startbaan - MPA1 4 48,60 188
    4 AV Feniks combi MPA1 & MPA2 - MPA1 4 DNS 0


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    2 Elin van Dijken 9,78 5,49 1,20 1376
    10 Tess van Tol 9,90 5,44 1,05 1243
    13 Sophie Ariëns 10,63 5,67 1,05 1151
    18 Melinda van Hoorn 10,71 5,39 1,00 1085
    20 Zara Velten 11,19 5,83 1,00 1052
    24 Izabelle Bosman 11,40 5,09 1,00 978
    29 Dagmar van den Berg 11,53 4,60 0,95 893
    31 Laura van Luinen DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Elin van Dijken 3:55,81 ---
    15 Tess van Tol 4:24,85 ---
    21 Dagmar van den Berg 4:58,93 ---
    22 Melinda van Hoorn 5:02,61 ---
    23 Sophie Ariëns 5:03,50 ---
    24 Zara Velten 5:03,84 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Startbaan MPA2 team 1 AV Startbaan - MPA2 4 37,00 570
    2 AVH MPA2 AV Haarlemmermeer - MPA2 4 38,92 491
    3 AKU MPA2 team 1 AKU - MPA2 4 40,18 443
    4 AV Feniks MPA2 - team 2 AV Feniks - MPA2 4 40,80 421
    5 AV Feniks MPA2 - team 1 AV Feniks - MPA2 4 41,21 407
    6 Startbaan MPA2 team 2 AV Startbaan - MPA2 4 41,33 402
    7 AKU MPA2 team 2 AKU - MPA2 4 42,92 349
    8 Startbaan MPA2 team 3 AV Startbaan - MPA2 0 DNS 0


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    5 Janey Nienhuis 8,11 16,60 2,81 886
    7 Naomi Keteku 7,91 14,80 2,58 846
    17 Abby Korver 8,32 11,32 2,54 710
    20 Arantxa Ligtvoet 9,20 14,39 2,40 611
    22 Zara Burgers 9,08 12,53 2,02 519
    26 Emmanuella Armani DNS DNS DNS 0
    26 Marit Wiedijk DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Janey Nienhuis 4:24,30 ---
    14 Naomi Keteku 5:00,28 ---
    16 Arantxa Ligtvoet 5:11,32 ---
    17 Zara Burgers 5:16,31 ---
    Marit Wiedijk DNS ---
    Emmanuella Armani DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Feniks MPB AV Feniks - MPB 4 28,5h 475
    2 Startbaan MPB team 2 AV Startbaan - MPB 4 30,1h 399
    3 Startbaan MPB team 1 AV Startbaan - MPB 4 31,3h 348
    4 AKU MPB AKU - MPB 4 32,3h 308
    5 AKU combi MPB & MPC - MPB 4 DNS 0
    5 AVH combi MPB & JPB - MPB 4 DNS 0


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    14 Josephine de Jong 8,68 8,63 2,46 586


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    14 Josephine de Jong 3:01,76 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Startbaan MPC team 1 AV Startbaan - MPC 4 30,5h 382
    2 AV Feniks MPC AV Feniks - MPC 4 31,5h 340
    3 Startbaan MPC team 2 AV Startbaan - MPC 4 33,3h 270
    4 Startbaan combi MPC & MPB - MPC 4 37,8h 126


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    3 Evi Schoen 8,87 10,03 2,41 578
    10 Rowan van Kempen 9,48 5,46 1,73 258
    11 Lea van den Berg 9,71 4,27 1,72 195


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    5 Evi Schoen 2:50,50 ---
    7 Rowan van Kempen 2:54,15 ---
    9 Lea van den Berg 3:02,24 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Startbaan MPMini AV Startbaan - MPMini 4 36,5h 171