Vereniging 'AV Haarlemmermeer' op 'Pupillencompetitie regio 1, 3 & 4'

Prijzen

Isa Stroet
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 4:25,60

Hoogtepunten

Lucas van Zeggelaar JPA1 60m
  • 10,61
  • Myrthe Steggink MPA2 Kogel
  • 6,55
  • Florian de Ruijter JPA2 Hoog
  • 1,25
  • Jessie de Vries MPA2 60m
  • 9,81
  • Myrthe Steggink MPA2 60m
  • 10,07
  • Florian de Ruijter JPA2 60m
  • 9,61
  • Jessie de Vries MPA2 Hoog
  • 1,15
  • Lynn Huijsmans MPB 40m
  • 7,66
  • Ishan Panta JPB 40m
  • 7,73
  • Florian de Ruijter JPA2 Kogel
  • 7,58
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    7 Lucas van Zeggelaar 10,61 5,55 3,30 1146
    10 Emiel Postema 11,07 4,74 3,00 970


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    6 Lucas van Zeggelaar 4:07,70 ---
    8 Emiel Postema 4:22,62 ---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    4 Florian de Ruijter 9,61 7,58 1,25 1564


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    7 Florian de Ruijter 4:06,01 ---


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    14 Ishan Panta 7,73 20,01 2,85 1011


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    18 Ishan Panta 4:27,45 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Startbaan JPB team 1 AV Startbaan - JPB 4 27,8h 510
    2 AV Feniks JPB AV Feniks - JPB 4 28,7h 465
    3 AKU JPB AKU - JPB 4 30,3h 391
    4 Startbaan JPB team 3 AV Startbaan - JPB 4 32,2h 312
    5 Abcoude combi JPB, JPC & JPMini - JPB 4 32,8h 289
    5 Startbaan JPB team 2 AV Startbaan - JPB 4 32,8h 289


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    14 Stijn van der Hoorn DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    6 Jessie de Vries 9,81 5,14 1,15 1311
    9 Myrthe Steggink 10,07 6,55 1,00 1248
    17 Sofie Moerkerken 11,02 6,12 1,00 1091
    28 Eefje Haaker 10,59 3,88 0,90 921


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    6 Jessie de Vries 4:02,07 ---
    7 Myrthe Steggink 4:06,19 ---
    8 Eefje Haaker 4:09,24 ---
    9 Sofie Moerkerken 4:11,31 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Startbaan MPA2 team 1 AV Startbaan - MPA2 4 37,00 570
    2 AVH MPA2 AV Haarlemmermeer - MPA2 4 38,92 491
    3 AKU MPA2 team 1 AKU - MPA2 4 40,18 443
    4 AV Feniks MPA2 - team 2 AV Feniks - MPA2 4 40,80 421
    5 AV Feniks MPA2 - team 1 AV Feniks - MPA2 4 41,21 407
    6 Startbaan MPA2 team 2 AV Startbaan - MPA2 4 41,33 402
    7 AKU MPA2 team 2 AKU - MPA2 4 42,92 349
    8 Startbaan MPA2 team 3 AV Startbaan - MPA2 0 DNS 0


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    4 Lynn Huijsmans 7,66 12,54 2,92 920
    6 Isa Stroet 7,77 15,21 2,57 875
    14 Bo van der Kleij 7,93 9,40 2,71 770


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Isa Stroet 4:25,60 ---
    4 Bo van der Kleij 4:32,50 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Feniks MPB AV Feniks - MPB 4 28,5h 475
    2 Startbaan MPB team 2 AV Startbaan - MPB 4 30,1h 399
    3 Startbaan MPB team 1 AV Startbaan - MPB 4 31,3h 348
    4 AKU MPB AKU - MPB 4 32,3h 308
    5 AKU combi MPB & MPC - MPB 4 DNS 0
    5 AVH combi MPB & JPB - MPB 4 DNS 0