Vereniging 'AV Feniks' op 'Pupillencompetitie regio 1, 3 & 4'

Prijzen

Eljahro Philipsen
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1725 punten
  • 60 meter   9,5
  • Kogelstoten 2 kilogram   9,02
  • Verspringen   4,30
Shae Riedewald
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1500 punten
  • 60 meter   9,5
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,47
  • Verspringen   3,64
Jayden Boldewijn
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1483 punten
  • 60 meter   9,6
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,44
  • Verspringen   3,63
Eljahro Philipsen
  • Jongens Pupil A1 - 1000m - 3:33,57
Jayden Boldewijn
  • Jongens Pupil A1 - 1000m - 3:36,02
Riley Groenbast
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1724 punten
  • 60 meter   9,3
  • Kogelstoten 2 kilogram   8,19
  • Hoogspringen   1,35
Denzel Jone Lunda
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1592 punten
  • 60 meter   9,5
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,92
  • Hoogspringen   1,30
Riley Groenbast
  • Jongens Pupil A2 - 1000m - 3:21,75
Mees Groenenberg
  • Jongens Pupil A2 - 1000m - 3:45,21
Thierry van Diggelen
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1291 punten
  • 40 meter   7,1
  • Balwerpen   22,77
  • Verspringen   3,40
Thierry van Diggelen
  • Jongens Pupil B - 1000m - 3:55,32
Jordan Woerdings
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1190 punten
  • 40 meter   7,7
  • Balwerpen   26,17
  • Verspringen   3,25
Elaijh Groenbast
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1097 punten
  • 40 meter   7,5
  • Balwerpen   22,29
  • Verspringen   2,84
Stijn de Jager
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1068 punten
  • 40 meter   8,1
  • Balwerpen   31,15
  • Verspringen   2,76
Elaijh Groenbast
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:18,04
Stijn de Jager
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:21,41
Devin Hoever
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 922 punten
  • 40 meter   7,7
  • Balwerpen   15,96
  • Verspringen   2,68
Genice Drielinger
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1145 punten
  • 40 meter   7,4
  • Balwerpen   15,92
  • Verspringen   3,43
Duska van Rijswijk
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 969 punten
  • 40 meter   7,5
  • Balwerpen   14,69
  • Verspringen   2,82
Salyshia Reemnet
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 999 punten
  • 40 meter   7,8
  • Balwerpen   16,78
  • Verspringen   3,02
Salyshia Reemnet
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:28,56
Zazza Groenbast
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 671 punten
  • 40 meter   8,5
  • Balwerpen   12,66
  • Verspringen   2,31
Zazza Groenbast
  • Meisjes Pupil Mini - 600m - 2:41,09

Hoogtepunten

Eljahro Philipsen JPA1 Kogel
  • 9,02
  • India Zantinge MPA2 Hoog
  • 1,20
  • India Zantinge MPA2 Kogel
  • 6,75
  • Eljahro Philipsen JPA1 Ver
  • 4,30
  • Nura van Harmelen MPA2 60m
  • 9,96
  • Duska van Rijswijk MPB 40m
  • 7,49
  • Riley Groenbast JPA2 Hoog
  • 1,35
  • Genice Drielinger MPB 40m
  • 7,32
  • Riley Groenbast JPA2 60m
  • 9,30
  • Riley Groenbast JPA2 1000m
  • 3:21,75
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    1 Eljahro Philipsen 9,42 9,02 4,30 1725
    2 Shae Riedewald 9,48 7,47 3,64 1500
    3 Jayden Boldewijn 9,56 7,44 3,63 1483
    5 Joey Heynneman 10,04 5,70 3,42 1261


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Eljahro Philipsen 3:33,57 ---
    2 Jayden Boldewijn 3:36,02 ---
    4 Joey Heynneman 3:45,05 ---
    14 Shae Riedewald 4:42,43 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Feniks JPA1 AV Feniks - JPA1 4 35,95 617
    2 AKU JPA1 AKU - JPA1 4 40,59 429
    3 Startbaan JPA1 team 1 AV Startbaan - JPA1 4 41,33 402
    4 Startbaan JPA1 team 2 AV Startbaan - JPA1 4 47,94 205
    5 Startbaan JPA1 team 3 AV Startbaan - JPA1 4 49,79 159


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Riley Groenbast 9,30 8,19 1,35 1724
    3 Denzel Jone Lunda 9,44 6,92 1,30 1592
    5 Mees Groenenberg 9,65 6,52 1,20 1461
    7 Jenairo Brammerloo 9,44 6,43 1,10 1417
    8 Emanuel Etnel 10,20 6,60 1,10 1306
    9 Royston Huiswoud 10,70 7,15 1,10 1267
    17 Aaron De Vries 10,53 4,11 0,90 948


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Riley Groenbast 3:21,75 ---
    3 Mees Groenenberg 3:45,21 ---
    5 Jenairo Brammerloo 4:03,19 ---
    8 Denzel Jone Lunda 4:07,09 ---
    13 Aaron De Vries 4:38,56 ---
    14 Royston Huiswoud 4:55,65 ---
    15 Emanuel Etnel 4:55,70 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Feniks JPA2 AV Feniks - JPA2 4 35,22 651
    2 Startbaan JPA2 team 1 AV Startbaan - JPA2 4 35,40 643
    3 Startbaan JPA2 team 2 AV Startbaan - JPA2 4 41,03 413


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    2 Thierry van Diggelen 7,06 22,77 3,40 1291
    7 Adne de Munnik 7,52 22,29 3,32 1175
    8 Kyan Bremer 7,13 14,91 3,19 1120
    12 Jonathan Bakker 7,72 21,63 2,91 1047
    15 Carlos O'Niel 7,80 17,09 3,02 989
    29 Naim Meiland DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Thierry van Diggelen 3:55,32 ---
    7 Kyan Bremer 4:04,06 ---
    8 Jonathan Bakker 4:08,87 ---
    15 Adne de Munnik 4:22,20 ---
    25 Carlos O'Niel 4:55,64 ---
    Naim Meiland DNF ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Startbaan JPB team 1 AV Startbaan - JPB 4 27,8h 510
    2 AV Feniks JPB AV Feniks - JPB 4 28,7h 465
    3 AKU JPB AKU - JPB 4 30,3h 391
    4 Startbaan JPB team 3 AV Startbaan - JPB 4 32,2h 312
    5 Abcoude combi JPB, JPC & JPMini - JPB 4 32,8h 289
    5 Startbaan JPB team 2 AV Startbaan - JPB 4 32,8h 289


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Jordan Woerdings 7,63 26,17 3,25 1190
    2 Elaijh Groenbast 7,43 22,29 2,84 1097
    3 Stijn de Jager 8,10 31,15 2,76 1068
    11 Tom Zantinge 7,79 16,90 DNS 666


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Elaijh Groenbast 2:18,04 ---
    2 Stijn de Jager 2:21,41 ---
    9 Jordan Woerdings 2:42,52 ---
    Tom Zantinge DNF ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Feniks JPC AV Feniks - JPC 4 29,5h 427
    2 Startbaan JPC AV Startbaan - JPC 4 30,4h 386
    3 AKU combi JPC & JPMini - JPC 4 30,9h 365


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    2 Devin Hoever 7,70 15,96 2,68 922
    16 Deen Akhtar 9,74 9,38 1,62 298
    17 Elijah Reemnet 10,26 8,69 1,85 272


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    6 Devin Hoever 2:37,10 ---
    15 Elijah Reemnet 3:25,48 ---
    16 Deen Akhtar 3:32,22 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Startbaan JPMini team 1 AV Startbaan - JPMini 4 31,5h 340
    2 Startbaan JPMini team 2 AV Startbaan - JPMini 4 34,1h 242
    3 AKU Combi MMini & JMini - JPMini 4 34,6h 225
    4 Startbaan combi JPMini & JPC - JPMini 4 35,9h 182
    5 AV Feniks combi JPMini & MPMini - JPMini 4 38,2h 114


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    4 Loewé Boid 10,38 5,97 3,33 1210
    10 Nora van Lunteren 11,51 3,40 2,71 758
    19 Lidewij N...wenhuizen DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    7 Loewé Boid 4:40,58 ---
    11 Nora van Lunteren 4:51,36 ---
    Lidewij N...wenhuizen DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Startbaan MPA1 team 1 AV Startbaan - MPA1 4 38,98 489
    2 AKU MPA1 AKU - MPA1 4 41,06 412
    3 Startbaan MPA1 team 2 AV Startbaan - MPA1 4 48,60 188
    4 AV Feniks combi MPA1 & MPA2 - MPA1 4 DNS 0


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    7 India Zantinge 10,94 6,75 1,20 1286
    8 Nura van Harmelen 9,96 5,24 1,10 1257
    14 Tahmina Gulam 10,47 5,09 1,05 1135
    15 Maren van Bommel 10,55 4,95 1,05 1115
    16 Lieke Dobma 10,77 4,84 1,10 1114
    19 Donya Bakker 10,72 4,80 1,05 1081
    23 Anna van Ek 11,22 4,78 1,00 979
    25 Fatou Cisse 10,86 4,43 0,95 963
    26 Sofie de Feijter 11,92 5,70 1,00 960
    31 Chanelva Mens DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Maren van Bommel 3:58,90 ---
    10 India Zantinge 4:16,27 ---
    13 Lieke Dobma 4:22,20 ---
    14 Nura van Harmelen 4:22,46 ---
    16 Tahmina Gulam 4:32,54 ---
    17 Anna van Ek 4:39,52 ---
    18 Donya Bakker 4:41,83 ---
    Chanelva Mens DNS ---
    Sofie de Feijter DNS ---
    Fatou Cisse DNF ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Startbaan MPA2 team 1 AV Startbaan - MPA2 4 37,00 570
    2 AVH MPA2 AV Haarlemmermeer - MPA2 4 38,92 491
    3 AKU MPA2 team 1 AKU - MPA2 4 40,18 443
    4 AV Feniks MPA2 - team 2 AV Feniks - MPA2 4 40,80 421
    5 AV Feniks MPA2 - team 1 AV Feniks - MPA2 4 41,21 407
    6 Startbaan MPA2 team 2 AV Startbaan - MPA2 4 41,33 402
    7 AKU MPA2 team 2 AKU - MPA2 4 42,92 349
    8 Startbaan MPA2 team 3 AV Startbaan - MPA2 0 DNS 0


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Genice Drielinger 7,32 15,92 3,43 1145
    3 Duska van Rijswijk 7,49 14,69 2,82 969
    7 Daantje van der Wild 8,24 17,06 2,68 846
    11 Tarayee Griffith 7,53 9,06 2,51 795
    15 Joya Sapthu 7,92 10,63 2,51 756
    19 Iris Eimers 8,43 12,57 2,31 670
    20 Zoya Akhtar 8,73 12,66 2,23 611


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    5 Daantje van der Wild 4:37,97 ---
    6 Duska van Rijswijk 4:38,64 ---
    7 Tarayee Griffith 4:42,77 ---
    9 Joya Sapthu 4:46,10 ---
    11 Genice Drielinger 4:52,57 ---
    21 Iris Eimers 5:22,89 ---
    23 Zoya Akhtar 5:31,62 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Feniks MPB AV Feniks - MPB 4 28,5h 475
    2 Startbaan MPB team 2 AV Startbaan - MPB 4 30,1h 399
    3 Startbaan MPB team 1 AV Startbaan - MPB 4 31,3h 348
    4 AKU MPB AKU - MPB 4 32,3h 308
    5 AKU combi MPB & MPC - MPB 4 DNS 0
    5 AVH combi MPB & JPB - MPB 4 DNS 0


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Salyshia Reemnet 7,72 16,78 3,02 999
    6 Jada Griffith 7,60 10,52 2,43 796
    8 Daantje Kraan 8,09 9,83 2,55 720
    16 Madée Heemskerk 8,71 9,55 1,89 486


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    3 Salyshia Reemnet 2:28,56 ---
    6 Jada Griffith 2:36,61 ---
    9 Daantje Kraan 2:47,14 ---
    13 Madée Heemskerk 2:55,12 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Startbaan MPC team 1 AV Startbaan - MPC 4 30,5h 382
    2 AV Feniks MPC AV Feniks - MPC 4 31,5h 340
    3 Startbaan MPC team 2 AV Startbaan - MPC 4 33,3h 270
    4 Startbaan combi MPC & MPB - MPC 4 37,8h 126


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Zazza Groenbast 8,43 12,66 2,31 671
    8 Inoa Bremer 9,68 6,19 1,85 278


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    2 Zazza Groenbast 2:41,09 ---
    8 Inoa Bremer 2:55,55 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Startbaan MPMini AV Startbaan - MPMini 4 36,5h 171