Vereniging 'Rotterdam Atletiek' op 'Junioren C/D Poule 59 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

Ivar Meesen
  • Jongens Junior C - 800m - 2:14,26
Yazz Dunya Mo-Ajok
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,25
Mees de Jong
  • Meisjes Junior D - 60mH - 11,30
Nicole Varela Cardoso Furtado
  • Meisjes Junior D - 60mH - 11,39
Keysha Tujeehut
  • Meisjes Junior D - Kogel - 9,98

Hoogtepunten

Ramon Jonathans JJC 150m
  • 20,38
  • Keysha Tujeehut MJD Kogel
  • 9,98
  • Arjan De Veer JJC Ver
  • 4,54
  • Ivar Meesen JJC 800m
  • 2:14,26
  • Sanae Benchellal MJD 60m
  • 9,15
  • Arjan De Veer JJC 150m
  • 20,54
  • Lauke Absil JJC Ver
  • 4,61
  • Arusha Biekram MJD 60m
  • 8,98
  • Nicole Varela Cardoso Furtado MJD 60m
  • 8,60
  • Rosa Drosterij MJD 60m
  • 9,04
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    12 Ramon Jonathans Rotterdam ...letiek JC 20,38 -0.3 m/s--- 585
    13 Arjan De Veer Rotterdam ...letiek JC 20,54 -0.3 m/s--- 571


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Ivar Meesen Rotterdam ...letiek JC 2:14,26 2:18,00 728
    25 Lauke Absil Rotterdam ...letiek JC 2:50,04 --- 389


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Amine Ajal Rotterdam ...letiek JC 17,61 -1.5 m/s--- 510
    11 Wouter Sybrandi Rotterdam ...letiek JC 19,52 -1.5 m/s--- 389


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 CAV Energie JC (4x100m) CAV Energie - JJC 4 49,35 738
    2 Typhoon JC Team 1 (4x100m) Typhoon - JJC 4 50,59 691
    3 AV Fortuna JC Team 1 (4x100m) AV Fortuna - JJC 4 52,34 628
    4 AV Spirit Oud Beijerland JC (4x100m) AV Spirit Oud Beijerland - JJC 4 52,84 611
    5 AV Passaat JC (4x100m) AV Passaat - JJC 4 53,09 602
    6 Rotterdam Atletiek JC (4x100m) Rotterdam Atletiek - JJC 4 53,29 596
    7 AV Fortuna JC Team 2 (4x100m) AV Fortuna - JJC 4 54,64 551
    8 Avantri JC Team 1 (4x100m) Avantri - JJC 4 56,45 496
    9 Fortius JC Team 1 (4x100m) Fortius - JJC 4 56,79 485
    10 Fortius JC Team 2 (4x100m) Fortius - JJC 4 58,17 446
    11 Avantri JC Team 2 (4x100m) Avantri - JJC 4 1:01,22 364
    12 Typhoon JC Team 2 (4x100m) Typhoon - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    11 Wouter Sybrandi Rotterdam ...letiek JC 23,40 X 23,72 X 23,72 --- 392
    12 Amine Ajal Rotterdam ...letiek JC 22,82 23,55 18,74 X 23,55 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    7 Amine Ajal Rotterdam ...letiek JC 8,14 8,73 8,75 8,75 8,75 --- 460
    Lauke Absil Rotterdam ...letiek JC --- ---


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team 1.201.251.301.351.401.451.501.551.601.65ResOBPTeam punten
    17 Ramon Jonathans Rotterdam ...letiek JC O O O XO XXX 1,35 --- 499


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    7 Lauke Absil Rotterdam ...letiek JC 4,56 X 4,61 X 4,61 +0.5 m/s--- 542
    9 Arjan De Veer Rotterdam ...letiek JC 4,54 4,47 4,27 4,48 4,54 +1.9 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Yazz Dunya Mo-Ajok Rotterdam ...letiek MC 21,51 +1.2 m/s--- 491
    10 Shalomy Karreman Rotterdam ...letiek MC 22,14 +1.2 m/s--- 443
    14 Ava Roscam Abbing Rotterdam ...letiek MC 22,80 +1.2 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    15 Teuntje Sluijter Rotterdam ...letiek MC 2:56,02 --- 346
    Kika de Kroon Rotterdam ...letiek MC DNS --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    9 Teuntje Sluijter Rotterdam ...letiek MC 16,09 -1.1 m/s--- 320
    10 Ava Roscam Abbing Rotterdam ...letiek MC 16,30 -1.1 m/s--- 305
    12 Roxanne Pronk Rotterdam ...letiek MC 17,11 -1.1 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Passaat MC (4x80m) AV Passaat - MJC 0 42,07 670
    1 CAV Energie MC Team 1 (4x80m) CAV Energie - MJC 4 42,07 670
    3 AV Fortuna MC Team 1 (4x80m) AV Fortuna - MJC 4 43,70 601
    4 Rotterdam Atletiek MC (4x80m) Rotterdam Atletiek - MJC 4 44,67 563
    5 Fortius MC (4x80m) Fortius - MJC 4 44,96 551
    6 Typhoon MC Team 1 (4x80m) Typhoon - MJC 4 46,24 504
    7 CAV Energie MC Team 2 (4x80m) CAV Energie - MJC 4 46,52 494
    8 Spark MC (4x80m) Spark - MJC 4 46,99 427
    9 Trackstars MC (4x80m) Trackstars - MJC 4 47,02 426
    10 AV Fortuna MC Team 2 (4x80m) AV Fortuna - MJC 4 49,09 407
    11 AV Spirit Oud Beijerland MC (4x80m) AV Spirit Oud Beijerland - MJC 1 DNS 0
    11 Typhoon MC Team 2 (4x80m) Typhoon - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    13 Shalomy Karreman Rotterdam ...letiek MC 15,63 12,15 14,45 12,78 15,63 --- 236
    15 Suella Richardson Rotterdam ...letiek MC 10,84 11,61 11,51 11,67 11,67 --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    7 Farrah-Lou...e Jordan Rotterdam ...letiek MC 17,07 14,56 15,52 17,34 17,34 --- 256
    15 Rosa Ouwerkerk Rotterdam ...letiek MC X 11,09 X - 11,09 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    13 Roxanne Pronk Rotterdam ...letiek MC 6,51 5,55 6,10 5,74 6,51 --- 337
    16 Suella Richardson Rotterdam ...letiek MC 4,98 5,07 5,55 5,31 5,55 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team 1.001.051.101.151.201.251.301.351.401.451.501.55ResOBPTeam punten
    5 Roxanne Pronk Rotterdam ...letiek MC O O O O - XXO XXX 1,35 --- 499
    Kika de Kroon Rotterdam ...letiek MC --- ---


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    3 Yazz Dunya Mo-Ajok Rotterdam ...letiek MC X 4,25 X 4,17 4,25 +0.4 m/s--- 468
    10 Ava Roscam Abbing Rotterdam ...letiek MC 3,35 3,22 3,82 3,72 3,82 +0.5 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Nicole Va...o Furtado Rotterdam ...MD Team 1 8,60 +2.4 m/s8,59 628
    11 Arusha Biekram Rotterdam ...MD Team 1 8,98 +1.0 m/s--- 553
    12 Rosa Drosterij Rotterdam ...MD Team 2 9,04 +2.1 m/s9,46 541
    15 Sanae Benchellal Rotterdam ...MD Team 1 9,15 +2.1 m/s9,39 0
    Izaskun Scheffers Rotterdam ...MD Team 2 DNS 10,44 0
    Lente Ruigrok Rotterdam ...MD Team 2 DNS 10,72 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Elin van den Berg Rotterdam ...MD Team 1 3:36,61 3:38,80 439
    11 Nina Stam Rotterdam ...MD Team 1 3:42,25 3:43,40 407
    12 Miek Sluijter Rotterdam ...MD Team 2 3:42,88 3:54,40 403
    18 Eva van der Molen Rotterdam ...MD Team 2 3:52,66 3:45,90 351
    22 Anniek Poot Rotterdam ...MD Team 1 3:57,59 4:01,00 0
    Lente Ruigrok Rotterdam ...MD Team 2 DNS 4:07,50 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Mees de Jong Rotterdam ...MD Team 1 11,30 +1.1 m/s11,20 447
    3 Nicole Va...o Furtado Rotterdam ...MD Team 1 11,39 +1.1 m/s11,00 438
    6 Edda van der Velden Rotterdam ...MD Team 1 11,68 -0.6 m/s11,90 0
    16 Miek Sluijter Rotterdam ...MD Team 2 13,02 +1.3 m/s13,36 283
    Izaskun Scheffers Rotterdam ...MD Team 2 DNS 13,62 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 CAV Energie MD Team 1 (4x60m) CAV Energie - MJD 4 33,50 637
    2 AV Passaat MD (4x60m) AV Passaat - MJD 4 34,35 594
    3 Spark MD (4x60m) Spark - MJD 4 34,90 566
    4 AV Fortuna MD Team 1 (4x60m) AV Fortuna - MJD 4 35,15 554
    5 Fortius MD Team 1 (4x60m) Fortius - MJD 4 35,34 545
    6 Rotterdam Atletiek MD Team 1 (4x60m) Rotterdam Atletiek - MJD 4 35,62 532
    7 CAV Energie MD Team 2 (4x60m) CAV Energie - MJD 4 35,70 528
    8 Fortius MD Team 2 (4x60m) Fortius - MJD 4 35,88 520
    9 Rotterdam Atletiek MD Team 2 (4x60m) Rotterdam Atletiek - MJD 4 37,51 448
    10 AV Spirit Oud Beijerland MD (4x60m) AV Spirit Oud Beijerland - MJD 4 37,62 444
    11 AV Fortuna MD Team 2 (4x60m) AV Fortuna - MJD 4 37,67 442
    12 Typhoon MD (4x60m) Typhoon - MJD 4 38,02 427
    13 Avantri MD Team 2 (4x60m) Avantri - MJD 4 38,31 415
    14 Avantri MD Team 1 (4x60m) Avantri - MJD 4 39,47 370
    15 AV Fortuna MD Team 3 (4x60m) AV Fortuna - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    5 Mees de Jong Rotterdam ...MD Team 1 17,65 21,33 18,94 15,62 21,33 20,98 349
    14 Keysha Tujeehut Rotterdam ...MD Team 1 13,57 X 14,05 X 14,05 NM 0
    15 Eva van der Molen Rotterdam ...MD Team 2 10,87 12,35 11,82 12,21 12,35 --- 161


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Keysha Tujeehut Rotterdam ...MD Team 1 9,98 8,87 9,37 9,14 9,98 9,72 522
    5 Mees de Jong Rotterdam ...MD Team 1 8,67 7,96 8,53 8,38 8,67 8,21 0
    19 Mies van Schooneveld Rotterdam ...MD Team 2 5,78 5,79 6,70 6,03 6,70 3,50 348


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team 1.001.051.101.151.201.251.301.351.401.451.50ResOBPTeam punten
    10 Edda van der Velden Rotterdam ...MD Team 1 - - - - - O XO XXX 1,30 1,35 462
    16 Sanae Benchellal Rotterdam ...MD Team 1 O O O XO XXX 1,25 1,30 0
    24 Rosa Drosterij Rotterdam ...MD Team 2 O O O XO XXX 1,15 1,17 352
    Izaskun Scheffers Rotterdam ...MD Team 2 --- 1,15


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    5 Nina Stam Rotterdam ...MD Team 1 4,07 3,96 3,97 4,13 4,13 +0.0 m/s3,66 444
    8 Arusha Biekram Rotterdam ...MD Team 1 X 3,71 4,01 3,88 4,01 +0.0 m/s4,25 0
    13 Mies van Schooneveld Rotterdam ...MD Team 2 3,73 3,55 3,59 3,73 3,73 +0.1 m/s4,67 364
    Lente Ruigrok Rotterdam ...MD Team 2 --- ---