Vereniging 'CAV Energie' op 'Junioren C/D Poule 59 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

Sebastiaan den Hartog
  • Jongens Junior C - 150m - 18,12
Bram Schumacher
  • Jongens Junior C - 800m - 2:14,32
Sebastiaan den Hartog
  • Jongens Junior C - 100mH - 14,99
Benjamin den Hartog
  • Jongens Junior C - Speer - 36,81
Sebastiaan den Hartog
  • Jongens Junior C - Kogel - 13,20
Jasper Kaal
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,60
Lucas Bal
  • Jongens Junior C - Ver - 5,60
Jerry Woe
  • Jongens Junior D - 80m - 10,99
Shardion Carolina
  • Jongens Junior D - 80mH - 15,29
Ilse Stok
  • Meisjes Junior C - 150m - 19,94
Amber Bosman
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:25,21
Hannah Reijenga
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:30,93
Froukje Mons
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:34,00
Steffie Seher
  • Meisjes Junior C - 80mH - 13,32
Eline Verschueren
  • Meisjes Junior C - Speer - 25,58
Emma Dekker
  • Meisjes Junior C - Discus - 20,56
Maaike van Rijswijk
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,50
Eline Verschueren
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,40
Steffie Seher
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,68
Evi van der Linden
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,55
Lila van Nieuwkoop
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:19,64
Cecilia Lima
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:20,22
Cecilia Lima
  • Meisjes Junior D - Speer - 26,99
Lila van Nieuwkoop
  • Meisjes Junior D - Kogel - 9,51
Jade Bosman
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,31

Hoogtepunten

Bram Schumacher JJC 800m
  • 2:14,32
  • Maaike van Rijswijk MJC Hoog
  • 1,50
  • Amber Bosman MJC 800m
  • 2:25,21
  • Jasper Kaal JJC Hoog
  • 1,60
  • Lucas Bal JJC Ver
  • 5,60
  • Sebastiaan den Hartog JJC 150m
  • 18,12
  • Ilse Stok MJC 150m
  • 19,94
  • Evi van der Linden MJD 60m
  • 8,55
  • Sebastiaan den Hartog JJC 100mH
  • 14,99
  • Cinsi Leerdam MJD 60m
  • 8,56
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie JC 18,12 -0.3 m/s19,16 807
    7 Lucas Bal CAV Energie JC 19,13 +0.6 m/s21,21 701
    8 Bram Schumacher CAV Energie JC 19,80 -0.9 m/s20,03 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Bram Schumacher CAV Energie JC 2:14,32 2:13,42 728
    6 Halvar de Jager CAV Energie JC 2:22,51 2:24,70 635
    9 Marnix de Kunder CAV Energie JC 2:23,19 2:29,34 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie JC 14,99 +0.0 m/s14,99 727
    5 Benjamin den Hartog CAV Energie JC 16,56 +0.0 m/s16,62 589
    9 Menno Weeda CAV Energie JC 18,58 +0.6 m/s18,81 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 CAV Energie JC (4x100m) CAV Energie - JJC 4 49,35 738
    2 Typhoon JC Team 1 (4x100m) Typhoon - JJC 4 50,59 691
    3 AV Fortuna JC Team 1 (4x100m) AV Fortuna - JJC 4 52,34 628
    4 AV Spirit Oud Beijerland JC (4x100m) AV Spirit Oud Beijerland - JJC 4 52,84 611
    5 AV Passaat JC (4x100m) AV Passaat - JJC 4 53,09 602
    6 Rotterdam Atletiek JC (4x100m) Rotterdam Atletiek - JJC 4 53,29 596
    7 AV Fortuna JC Team 2 (4x100m) AV Fortuna - JJC 4 54,64 551
    8 Avantri JC Team 1 (4x100m) Avantri - JJC 4 56,45 496
    9 Fortius JC Team 1 (4x100m) Fortius - JJC 4 56,79 485
    10 Fortius JC Team 2 (4x100m) Fortius - JJC 4 58,17 446
    11 Avantri JC Team 2 (4x100m) Avantri - JJC 4 1:01,22 364
    12 Typhoon JC Team 2 (4x100m) Typhoon - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Benjamin den Hartog CAV Energie JC 35,93 33,73 33,07 36,81 36,81 --- 596
    16 Ward Ellewsen CAV Energie JC X 20,52 X X 20,52 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie JC 13,08 13,20 12,99 12,45 13,20 --- 666
    13 Jasper Kaal CAV Energie JC 6,85 6,90 6,98 7,50 7,50 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team 1.201.251.301.351.401.451.501.551.601.65ResOBPTeam punten
    1 Jasper Kaal CAV Energie JC O O O O O XXX 1,60 --- 702
    9 Menno Weeda CAV Energie JC - - - O XO XXO XXO XXX 1,50 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    2 Lucas Bal CAV Energie JC 5,13 5,26 5,34 5,60 5,60 +0.0 m/s--- 736
    8 Joshua Ismail CAV Energie JC 4,57 4,42 4,46 4,50 4,57 +1.2 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Jerry Woe CAV Energie JD 10,99 +1.9 m/s11,23 620
    8 Shardion Carolina CAV Energie JD 11,77 +1.7 m/s11,88 500
    15 Finn Heuving CAV Energie JD 12,12 +1.5 m/s12,35 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Finn Heuving CAV Energie JD 3:32,06 3:32,90 467
    11 Bas Scholtes CAV Energie JD 3:48,28 3:46,90 374
    22 Coen van Doremalen CAV Energie JD 4:15,17 4:01,00 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Shardion Carolina CAV Energie JD 15,29 -1.3 m/s16,08 379
    4 Björn Brown CAV Energie JD 15,55 -1.3 m/s15,99 359


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Fortuna JD Team 1 (4x80m) AV Fortuna - JJD 4 45,44 533
    2 AV Spirit Oud Beijerland JD (4x80m) AV Spirit Oud Beijerland - JJD 4 46,41 448
    2 CAV Energie JD (4x80m) CAV Energie - JJD 4 46,83 483
    4 Typhoon JD Team 1 (4x80m) Typhoon - JJD 4 47,24 468
    5 Spark JD (4x80m) Spark - JJD 4 49,44 396
    6 AV Fortuna JD Team 2 (4x80m) AV Fortuna - JJD 4 49,83 383
    7 AV Passaat JD (4x80m) AV Passaat - JJD 4 DQ 0
    7 AV Fortuna JD Team 3 (4x80m) AV Fortuna - JJD 0 DNS 0
    7 Fortius JD Team 1 (4x80m) Fortius - JJD 0 DNS 0
    7 Fortius JD Team 2 (4x80m) Fortius - JJD 0 DNS 0
    7 Rotterdam Atletiek JD (4x80m) Rotterdam Atletiek - JJD 0 DNS 0
    7 Typhoon JD Team 2 (4x80m) Typhoon - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    15 Finn Heuving CAV Energie JD 9,58 10,78 9,86 10,15 10,78 --- 109


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    5 Björn Brown CAV Energie JD 6,96 6,74 6,85 7,43 7,43 --- 390
    15 Coen van Doremalen CAV Energie JD 5,57 5,73 5,70 5,28 5,73 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team 1.001.051.101.151.201.251.301.351.401.451.501.55ResOBPTeam punten
    6 Björn Brown CAV Energie JD XO O O O O XO O XXX 1,35 --- 499
    10 Bas Scholtes CAV Energie JD O O O O XXX 1,25 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    4 Jerry Woe CAV Energie JD 3,98 4,02 4,05 - 4,05 +1.1 m/s--- 428


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Ilse Stok CAV Energi...MC Team 1 19,94 +0.7 m/s20,20 624
    7 Amber Bosman CAV Energi...MC Team 1 21,94 +0.7 m/s20,85 458
    8 Isa Schotanus CAV Energi...MC Team 2 22,00 +0.7 m/s23,15 453
    9 Maaike van Rijswijk CAV Energi...MC Team 1 22,11 +0.7 m/s22,46 0
    13 Nynke van der Geest CAV Energi...MC Team 2 22,73 +0.7 m/s23,03 400
    16 Sigrid Spek CAV Energi...MC Team 2 23,49 +2.7 m/s26,03 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Amber Bosman CAV Energi...MC Team 1 2:25,21 2:24,87 607
    2 Hannah Reijenga CAV Energi...MC Team 1 2:30,93 2:34,92 550
    3 Froukje Mons CAV Energi...MC Team 1 2:34,00 2:37,09 0
    8 Gonda Boer CAV Energi...MC Team 2 2:40,62 2:42,70 464
    13 Nynke van der Geest CAV Energi...MC Team 2 2:51,30 2:48,50 379
    14 Kira Prooi CAV Energi...MC Team 2 2:51,56 2:53,08 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Steffie Seher CAV Energi...MC Team 1 13,32 -0.7 m/s13,40 554
    4 Ilse Stok CAV Energi...MC Team 1 14,83 -0.7 m/s14,09 415
    6 Eline Verschueren CAV Energi...MC Team 1 15,16 -1.1 m/s15,21 0
    16 Jill Lagendijk CAV Energi...MC Team 2 18,06 -1.4 m/s15,60 197
    18 Sigrid Spek CAV Energi...MC Team 2 18,95 -0.4 m/s19,38 150


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Passaat MC (4x80m) AV Passaat - MJC 0 42,07 670
    1 CAV Energie MC Team 1 (4x80m) CAV Energie - MJC 4 42,07 670
    3 AV Fortuna MC Team 1 (4x80m) AV Fortuna - MJC 4 43,70 601
    4 Rotterdam Atletiek MC (4x80m) Rotterdam Atletiek - MJC 4 44,67 563
    5 Fortius MC (4x80m) Fortius - MJC 4 44,96 551
    6 Typhoon MC Team 1 (4x80m) Typhoon - MJC 4 46,24 504
    7 CAV Energie MC Team 2 (4x80m) CAV Energie - MJC 4 46,52 494
    8 Spark MC (4x80m) Spark - MJC 4 46,99 427
    9 Trackstars MC (4x80m) Trackstars - MJC 4 47,02 426
    10 AV Fortuna MC Team 2 (4x80m) AV Fortuna - MJC 4 49,09 407
    11 AV Spirit Oud Beijerland MC (4x80m) AV Spirit Oud Beijerland - MJC 1 DNS 0
    11 Typhoon MC Team 2 (4x80m) Typhoon - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Eline Verschueren CAV Energi...MC Team 1 24,46 22,80 25,58 23,58 25,58 --- 424
    5 Emma Dekker CAV Energi...MC Team 1 18,74 19,87 20,96 16,09 20,96 --- 0
    11 Emma Klootwijk CAV Energi...MC Team 2 16,78 X X 14,97 16,78 --- 260
    12 Ilana de Visser CAV Energi...MC Team 2 13,31 15,79 14,06 15,12 15,79 --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Emma Dekker CAV Energi...MC Team 1 16,79 20,56 19,26 19,84 20,56 --- 317
    6 Nathalia Montijn CAV Energi...MC Team 1 X 17,70 X X 17,70 --- 0
    9 Kira Prooi CAV Energi...MC Team 2 15,45 16,29 13,75 15,67 16,29 --- 234
    12 Nynke van der Geest CAV Energi...MC Team 2 12,20 11,41 11,42 12,09 12,20 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    4 Nathalia Montijn CAV Energi...MC Team 1 X 8,37 8,60 8,90 8,90 --- 468
    5 Kira Prooi CAV Energi...MC Team 2 8,35 8,00 8,15 7,95 8,35 --- 440
    6 Emma Dekker CAV Energi...MC Team 1 7,95 7,15 7,49 7,97 7,97 --- 0
    14 Gonda Boer CAV Energi...MC Team 2 5,90 5,92 6,33 6,35 6,35 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team 1.001.051.101.151.201.251.301.351.401.451.501.55ResOBPTeam punten
    1 Maaike van Rijswijk CAV Energi...MC Team 1 O O XO XXX 1,50 --- 623
    2 Eline Verschueren CAV Energi...MC Team 1 O O XXX 1,40 --- 0
    9 Isa Schotanus CAV Energi...MC Team 2 O O XO O XXX 1,25 --- 426
    10 Emma Klootwijk CAV Energi...MC Team 2 O O XXO XXX 1,25 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    2 Steffie Seher CAV Energi...MC Team 1 4,45 4,48 4,33 4,68 4,68 +0.0 m/s--- 556
    11 Jill Lagendijk CAV Energi...MC Team 2 3,58 3,63 X 3,48 3,63 +0.0 m/s--- 344
    15 Ilana de Visser CAV Energi...MC Team 2 2,83 3,05 3,13 X 3,13 +0.0 m/s--- 0
    Hannah Reijenga CAV Energi...MC Team 1 --- ---


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Evi van der Linden CAV Energi...MD Team 1 8,55 +2.4 m/s8,65 639
    4 Cinsi Leerdam CAV Energi...MD Team 1 8,56 +2.4 m/s8,74 636
    9 Jade Bosman CAV Energi...MD Team 1 8,95 +1.0 m/s9,07 0
    10 Esmee Stok CAV Energi...MD Team 2 8,96 +1.0 m/s9,06 556
    19 Jytte Spek CAV Energi...MD Team 2 9,41 +2.3 m/s9,66 474
    27 Isabel van Prehn CAV Energi...MD Team 2 9,93 +2.3 m/s9,50 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Lila van Nieuwkoop CAV Energi...MD Team 1 3:19,64 3:19,50 548
    2 Cecilia Lima CAV Energi...MD Team 1 3:20,22 3:20,98 544
    14 Bibi van 't Veld CAV Energi...MD Team 1 3:43,41 3:41,02 0
    17 Jytte Spek CAV Energi...MD Team 2 3:50,90 3:53,63 360
    26 Isabel van Prehn CAV Energi...MD Team 2 4:10,87 4:03,46 265
    29 Georgina ... Veerdonk CAV Energi...MD Team 2 4:14,73 4:01,12 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Lila van Nieuwkoop CAV Energi...MD Team 1 11,54 +1.1 m/s11,48 422
    5 Cinsi Leerdam CAV Energi...MD Team 1 11,61 +1.1 m/s11,56 414
    7 Esmee Stok CAV Energi...MD Team 2 11,73 -0.6 m/s11,80 402
    11 Annemaj de Jong CAV Energi...MD Team 1 12,09 +1.1 m/s11,57 0
    22 Esmee Palm CAV Energi...MD Team 2 13,38 +0.0 m/s12,95 254
    23 Eva van Cappellen CAV Energi...MD Team 2 13,42 -0.6 m/s12,10 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 CAV Energie MD Team 1 (4x60m) CAV Energie - MJD 4 33,50 637
    2 AV Passaat MD (4x60m) AV Passaat - MJD 4 34,35 594
    3 Spark MD (4x60m) Spark - MJD 4 34,90 566
    4 AV Fortuna MD Team 1 (4x60m) AV Fortuna - MJD 4 35,15 554
    5 Fortius MD Team 1 (4x60m) Fortius - MJD 4 35,34 545
    6 Rotterdam Atletiek MD Team 1 (4x60m) Rotterdam Atletiek - MJD 4 35,62 532
    7 CAV Energie MD Team 2 (4x60m) CAV Energie - MJD 4 35,70 528
    8 Fortius MD Team 2 (4x60m) Fortius - MJD 4 35,88 520
    9 Rotterdam Atletiek MD Team 2 (4x60m) Rotterdam Atletiek - MJD 4 37,51 448
    10 AV Spirit Oud Beijerland MD (4x60m) AV Spirit Oud Beijerland - MJD 4 37,62 444
    11 AV Fortuna MD Team 2 (4x60m) AV Fortuna - MJD 4 37,67 442
    12 Typhoon MD (4x60m) Typhoon - MJD 4 38,02 427
    13 Avantri MD Team 2 (4x60m) Avantri - MJD 4 38,31 415
    14 Avantri MD Team 1 (4x60m) Avantri - MJD 4 39,47 370
    15 AV Fortuna MD Team 3 (4x60m) AV Fortuna - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Cecilia Lima CAV Energi...MD Team 1 25,25 X 26,99 23,90 26,99 --- 447
    10 Jamilia de Jong CAV Energi...MD Team 2 14,56 16,44 X X 16,44 --- 253
    11 Pearl Verbeeten CAV Energi...MD Team 2 14,96 13,80 12,92 11,71 14,96 --- 0
    17 Bibi van 't Veld CAV Energi...MD Team 1 X 9,70 9,78 12,16 12,16 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Lila van Nieuwkoop CAV Energi...MD Team 1 9,51 9,08 9,06 8,55 9,51 --- 499
    8 Jade Bosman CAV Energi...MD Team 1 8,08 8,17 8,00 X 8,17 --- 0
    16 Isabel van Prehn CAV Energi...MD Team 2 - 7,25 6,79 6,87 7,25 --- 380
    23 Pearl Verbeeten CAV Energi...MD Team 2 5,63 5,67 4,65 5,38 5,67 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team 1.001.051.101.151.201.251.301.351.401.451.50ResOBPTeam punten
    4 Myrthe van Marrewijk CAV Energi...MD Team 1 O O O O O O XXX 1,35 --- 499
    8 Bibi van 't Veld CAV Energi...MD Team 1 - - O O O O O XXX 1,30 --- 0
    14 Olivia Matthijs CAV Energi...MD Team 2 O O XO XO XXO XXX 1,30 --- 462
    15 Esmee Palm CAV Energi...MD Team 2 O O O O O O XXX 1,25 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    3 Jade Bosman CAV Energi...MD Team 1 4,31 4,26 X 4,23 4,31 +0.0 m/s--- 480
    4 Esmee Stok CAV Energi...MD Team 2 3,62 3,59 3,72 4,16 4,16 +0.0 m/s--- 450
    11 Myrthe van Marrewijk CAV Energi...MD Team 1 3,76 3,46 3,43 2,51 3,76 +0.0 m/s--- 0
    21 Eva van Cappellen CAV Energi...MD Team 2 2,96 2,65 2,79 3,05 3,05 +0.0 m/s--- 0