Vereniging 'Climax' op 'OGOK Individueel'

Prijzen

Evelyn Navarro
  • Meisjes Junior C - 80m - 10,62
Evelyn Navarro
  • Meisjes Junior C - 80m_f - 10,57
Jisze Diemer
  • Meisjes Junior C - 300mH - 51,82
Dorine van Leeuwen
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,62
Lisa Navarro
  • Meisjes Junior D - Discus - 17,50
Lisa Navarro
  • Meisjes Junior D - Speer - 24,12

Hoogtepunten

Bram Verhoeven JJD Speer
  • 18,69
  • Jisze Diemer MJC 300mH
  • 51,82
  • Evelyn Navarro MJC Speer
  • 26,72
  • Ruben Schussler JJD 80m_f
  • 12,00
  • Jisze Diemer MJC 80m
  • 10,98
  • Ruben Schussler JJD 80m
  • 11,70
  • Ruben Schussler JJD 1000m
  • 3:29,80
  • Evelyn Navarro MJC 80m
  • 10,62
  • Eline Gerritsen MJD Ver
  • 4,18
  • Ruben Schussler JJD Speer
  • 26,91
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter horden

    # Naam Res OBP
    9 Ian Pennock 16,35 -0.4 m/s16,20


    Jongens Junior C - 300 meter horden

    # Naam ResOBP
    6 Ian Pennock 50,09 ---


    Jongens Junior C - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    10 Ian Pennock 28,63 28,41 - - - - 28,63 31,21


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    4 Ruben Schussler 11,70Q 11,72
    8 Bram Verhoeven 12,37q +1.8 m/s12,04


    Jongens Junior D - 80 meter finale

    # Naam Res Qm
    4 Ruben Schussler 12,00 -1.6 m/s11,70
    5 Bram Verhoeven 12,34 -1.6 m/s12,37


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    15 Ruben Schussler 3:29,80 3:23,62
    18 Bram Verhoeven 3:36,18 3:39,57


    Jongens Junior D - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    5 Ruben Schussler X 13,23 26,91 - X X 26,91 25,66
    8 Bram Verhoeven 18,69 - - - - - 18,69 16,76


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBP
    1 Evelyn Navarro 10,62Q +3.0 m/s11,00
    6 Jisze Diemer 10,98q +3.0 m/s11,20


    Meisjes Junior C - 80 meter finale

    # Naam Res Qm
    1 Evelyn Navarro 10,57 +2.0 m/s10,62
    5 Jisze Diemer 11,02 +2.0 m/s10,98


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    4 Jisze Diemer 2:31,57 2:31,60
    Celine van...erikhuize DNS 2:15,95


    Meisjes Junior C - 300 meter horden

    # Naam ResOBP
    2 Jisze Diemer 51,82 ---
    9 Evelyn Navarro 56,69 58,00


    Meisjes Junior C - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    4 Dorine van Leeuwen 22,04 22,51 - - 23,12 X 23,12 25,55


    Meisjes Junior C - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    8 Evelyn Navarro 26,72 26,72 26,68


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Dorine van Leeuwen 1,62 1,60


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    7 Lisa Navarro 8,71q +1.3 m/s8,90


    Meisjes Junior D - 60 meter finale

    # Naam Res Qm
    8 Lisa Navarro 8,81 +1.3 m/s8,71


    Meisjes Junior D - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Lisa Navarro 17,28 17,50 - - - X 17,50 17,88


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    5 Eline Gerritsen 7,67 7,88 8,25 7,25 7,82 - 8,25 8,77


    Meisjes Junior D - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Lisa Navarro X 24,12 - - - - 24,12 24,27


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    9 Eline Gerritsen 1,35 1,40


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6P7P8Res OBP
    7 Eline Gerritsen 4,18 4,12 4,18 4,17 X 4,17 4,18 -1.6 m/s4,22