Vereniging 'HAC `63' op 'RunX Martinibokaal en NNK CD Junioren'

Prijzen

Sander Baas
  • Jongens Junior A - 200m - 26,20
Rico Kleine
  • Jongens Junior A - 800m - 2:06,60
Sander Baas
  • Jongens Junior A - Discus - 30,81
Sander Baas
  • Jongens Junior A - Kogel - 10,10
Sander Baas
  • Jongens Junior A - Kogelsl - 27,76
Wouter de Roo
  • Jongens Junior C - 800m - 2:13,85
Harm Jan Martens
  • Masters Mannen - 3000m - 9:29,93
Job IJtsma
  • Senioren mannen - 3000m - 9:04,29
Patrick Vondeling
  • Senioren mannen - Kogel - 10,40
Patrick Vondeling
  • Senioren mannen - Kogelsl - 27,50
Patrick Vondeling
  • Senioren mannen - Speer - 34,31
Eva Stienstra
  • Meisjes Junior A - 100m - 14,01
Eva Stienstra
  • Meisjes Junior A - 200m - 28,32
Milou Karssies
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:24,36

Hoogtepunten

Wouter de Roo JJC 800m
  • 2:13,85
  • Eva Stienstra MJA 100m
  • 14,01
  • Rebecca Leune MJB 100m
  • 15,36
  • Jan Bouwknegt Msen 3000m
  • 9:45,57
  • Milou Karssies MJD 1000m
  • 3:24,36
  • Samantha Vondeling MJB 100m
  • 16,16
  • Nick Kerkhof Msen 3000m
  • 10:15,87
  • Harm Jan Martens Mmas 3000m
  • 9:29,93
  • Job IJtsma Msen 3000m
  • 9:04,29
  • Rebecca Leune MJB Kogel
  • 9,08
  •  

    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBP
    2 Sander Baas 26,20 -3.0 m/s25,68


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBP
    3 Rico Kleine 2:06,60 2:06,76


    Jongens Junior A - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    2 Sander Baas 30,81 29,50


    Jongens Junior A - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    2 Sander Baas 10,10 10,38


    Jongens Junior A - Kogelslingeren

    # Naam ResOBP
    1 Sander Baas 27,76 23,22


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Wouter de Roo 2:13,85 2:13,39
    6 Tim van Es 2:22,44 2:17,90


    Masters Mannen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Harm Jan Martens 9:29,93 9:09,39


    Senioren mannen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Job IJtsma 9:04,29 8:45,28
    9 Jan Bouwknegt 9:45,57 9:23,45
    12 Nick Kerkhof 10:15,87 9:45,00


    Senioren mannen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Patrick Vondeling DNS 28,41


    Senioren mannen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Patrick Vondeling 10,40 10,93


    Senioren mannen - Kogelslingeren

    # Naam ResOBP
    1 Patrick Vondeling 27,50 25,21


    Senioren mannen - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Patrick Vondeling 34,31 39,47


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    2 Eva Stienstra 14,01 -3.3 m/s13,43


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Eva Stienstra 28,32 -2.2 m/s28,06


    Meisjes Junior A - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    Eva Stienstra - - - - - - DNS 4,37


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    5 Rebecca Leune 15,36 -5.3 m/s14,38
    6 Samantha Vondeling 16,16 -5.3 m/s14,46


    Meisjes Junior B - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    5 Samantha Vondeling 15,32 19,88


    Meisjes Junior B - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    6 Rebecca Leune 9,08 8,73 7,86 8,22 8,39 6,86 9,08 9,72


    Meisjes Junior B - Kogelslingeren

    # Naam ResOBP
    4 Samantha Vondeling 18,76 18,22


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    Rebecca Leune - - - - - - DNS 3,92


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Milou Karssies 3:24,36 3:25,00