Vereniging 'GSAV Vitalis' op 'RunX Martinibokaal en NNK CD Junioren'

Prijzen

Thijs Veenstra
  • Jongens Junior A - 800m - 2:04,41
Jeroen De Wolf
  • Jongens Junior A - HSS - 10,76
Eric van der Meer
  • Senioren mannen - 200m - 23,82
Hendrik Thelken
  • Senioren mannen - 200m - 24,53
Eric van der Meer
  • Senioren mannen - 400m - 54,73
Jorick Nijenhuis
  • Senioren mannen - 800m - 2:05,71
Wouter Olthof
  • Senioren mannen - 800m - 2:07,15
Hindrik Jagersma
  • Senioren mannen - 400mH - 1:07,61
Alex Wildeboer
  • Senioren mannen - Discus - 33,08
Alex Wildeboer
  • Senioren mannen - Kogel - 9,53
Anniek Nijhof
  • Senioren vrouwen - 100m - 13,29
Anniek Nijhof
  • Senioren vrouwen - 200m - 26,47
Noa Dhore
  • Senioren vrouwen - 200m - 27,12
Ineke van Koldam
  • Senioren vrouwen - 800m - 2:20,69
Marije Hulzebos
  • Senioren vrouwen - 800m - 2:20,98
Anja Bekema
  • Senioren vrouwen - Speer - 30,31

Hoogtepunten

Dennis Westra Msen 3000m
  • 9:35,74
  • Ineke van Koldam Vsen 800m
  • 2:20,69
  • Eric van der Meer Msen 200m
  • 23,82
  • Marije Hulzebos Vsen 800m
  • 2:20,98
  • Anniek Nijhof Vsen 200m
  • 26,47
  • Noa Dhore Vsen 200m
  • 27,12
  • Jorick Nijenhuis Msen 800m
  • 2:05,71
  • Hendrik Thelken Msen 200m
  • 24,53
  • Arjan Feenstra Msen 3000m
  • 9:26,84
  • Anniek Nijhof Vsen 100m
  • 13,29
  •  

    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBP
    2 Thijs Veenstra 2:04,41 2:00,46


    Jongens Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam Res OBP
    3 Jeroen De Wolf 10,76 +1.2 m/s10,92


    Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    4 Sam van der Pol 2,56 ---


    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    4 Hendrik Thelken 12,81 -5.4 m/s11,58
    Wouter Olthof DNS 11,28


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    2 Eric van der Meer 23,82 +0.3 m/s23,41
    3 Hendrik Thelken 24,53 +0.3 m/s23,91


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Eric van der Meer 54,73 52,65


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Jorick Nijenhuis 2:05,71 1:59,84
    3 Wouter Olthof 2:07,15 2:04,78
    5 Wouter Dijkstra 2:17,01 2:08,00


    Senioren mannen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Arjan Feenstra 9:26,84 9:19,00
    5 Dennis Westra 9:35,74 9:28,39
    14 Thijs Krukkert 10:51,16 10:10,11


    Senioren mannen - 400 meter horden

    # Naam ResOBP
    1 Hindrik Jagersma 1:07,61 1:05,00


    Senioren mannen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    3 Alex Wildeboer 33,08 33,65


    Senioren mannen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    2 Alex Wildeboer 9,53 11,25


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Anniek Nijhof 13,29 -1.3 m/s12,80


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    2 Anniek Nijhof 26,47 -1.7 m/s26,31
    3 Noa Dhore 27,12 -1.7 m/s26,87


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam ResOBP
    Noa Dhore DNS 1:05,00
    Eva Mollema DNS 58,91


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Ineke van Koldam 2:20,69 2:17,55
    2 Marije Hulzebos 2:20,98 2:21,52
    Yara Stunnenberg DNF 2:25,41


    Senioren vrouwen - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Anja Bekema 30,31 30,42


    Senioren vrouwen - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    Anja Bekema NM 3,20