Vereniging 'Groningen Atletiek' op 'RunX Martinibokaal en NNK CD Junioren'

Prijzen

Martijn Douwes
  • Jongens Junior A - 100m - 12,85
Bouwe van Leeuwen
  • Jongens Junior A - 200m - 24,62
Bouwe van Leeuwen
  • Jongens Junior A - 400m - 58,35
Martijn Douwes
  • Jongens Junior A - Speer - 40,46
Bouwe van Leeuwen
  • Jongens Junior A - Speer - 35,72
Anton Sarnatskiy
  • Jongens Junior A - HSS - 12,73
Aleksander Sarnatskiy
  • Jongens Junior A - Ver - 5,61
Ronald Mulder
  • Jongens Junior B - 400m - 1:00,58
Boas Okken
  • Jongens Junior B - 110mH - 17,13
Robin van Wijk
  • Jongens Junior B - Discus - 27,03
Piter Nijboer
  • Jongens Junior B - Kogel - 12,85
Piter Nijboer
  • Jongens Junior B - Kogelsl - 48,29
Robin van Wijk
  • Jongens Junior B - Speer - 32,04
Boas Okken
  • Jongens Junior B - Hoog - 1,75
Djalil Pater
  • Jongens Junior C - 100m - 13,21
Akaash Spikman
  • Jongens Junior C - 100m - 13,49
Wu Ping Kuiper
  • Jongens Junior C - 800m - 2:14,83
Akaash Spikman
  • Jongens Junior C - 100mH - 15,07
Jamil Sherif
  • Jongens Junior C - Speer - 25,79
Djalil Pater
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,65
Julian Keun
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:13,76
Arnel Ahmetspahic-van Haeringen
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:16,12
Wang van Ingen Schenau
  • Jongens Junior D - 80mH - 15,70
Kai Gorter
  • Jongens Junior D - Speer - 25,11
Cuno Harmes
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,40
Arjan Marchand
  • Masters Mannen - 3000m - 8:57,79
Onno Heerlien
  • Masters Mannen - Discus - 37,71
Onno Heerlien
  • Masters Mannen - Kogelsl - 47,67
Henk-Jan Schaaphok
  • Senioren mannen - 100m - 12,23
Jan-Paul Hoekstra
  • Senioren mannen - 100m - 12,65
Henk-Jan Schaaphok
  • Senioren mannen - 200m - 23,67
Alex Kuik
  • Senioren mannen - 800m - 2:06,16
Henk-Jan Schaaphok
  • Senioren mannen - 110mH - 19,90
Niels Venema
  • Senioren mannen - Polshoog - 2,06
Melina Congiu
  • Masters Vrouwen - 100mH - 17,81
Melina Congiu
  • Masters Vrouwen - 400mH - 1:13,26
Wendy Koolhaas
  • Masters Vrouwen - Kogelsl - 59,37
Gonny Mik
  • Masters Vrouwen - Kogelsl - 46,93
Melina Congiu
  • Masters Vrouwen - Ver - 4,50
Iris Veldt
  • Meisjes Junior A - 100m - 14,03
Danara Stoppels
  • Meisjes Junior B - 100m - 13,47
Denise Zanferrari
  • Meisjes Junior B - 100m - 13,70
Sara Mina Saberi
  • Meisjes Junior B - 200m - 27,91
Noortje Huitema
  • Meisjes Junior B - 400m - 1:03,52
Sara Mina Saberi
  • Meisjes Junior B - 400m - 1:07,76
Danara Stoppels
  • Meisjes Junior B - Discus - 38,84
Rozemarie Fokkema
  • Meisjes Junior B - Discus - 30,94
Lilian van Klinken
  • Meisjes Junior B - Discus - 29,89
Danara Stoppels
  • Meisjes Junior B - Kogel - 13,89
Sofie Dokter
  • Meisjes Junior B - Kogel - 12,27
Rozemarie Fokkema
  • Meisjes Junior B - Kogel - 11,86
Lilian van Klinken
  • Meisjes Junior B - Kogelsl - 37,97
Rozemarie Fokkema
  • Meisjes Junior B - Kogelsl - 37,15
Danara Stoppels
  • Meisjes Junior B - Speer - 42,38
Sofie Dokter
  • Meisjes Junior B - Speer - 37,86
Isabeau Leegwater
  • Meisjes Junior B - Speer - 31,39
Danique Huisjes
  • Meisjes Junior C - 80m - 10,98
Brecht van der Vliet
  • Meisjes Junior C - 80m - 10,98
Noortje Knoll
  • Meisjes Junior C - 300mH - 53,78
Maud Visscher
  • Meisjes Junior C - 300mH - 53,96
Maud Visscher
  • Meisjes Junior C - Discus - 26,29
Eva Martens
  • Meisjes Junior C - Discus - 21,63
Maud Visscher
  • Meisjes Junior C - Kogel - 11,05
Nikita Nie
  • Meisjes Junior C - Kogel - 9,72
Danique Huisjes
  • Meisjes Junior C - Kogelsl - 32,53
Nikita Nie
  • Meisjes Junior C - Kogelsl - 29,99
Ellis van Leeuwen
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,25
Brecht van der Vliet
  • Meisjes Junior C - Ver - 5,13
Danique Huisjes
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,66
Jip Boerema
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:27,25
Julia Dokter
  • Meisjes Junior D - 60mH - 10,33
Sascha Keukenkamp
  • Meisjes Junior D - 60mH - 10,60
Julia Dokter
  • Meisjes Junior D - Kogel - 10,18
Julia Dokter
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,55
Julia Dokter
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,92
Janette Bosma
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,20
Floortje van Kampen
  • Senioren vrouwen - 100m - 13,55
Floortje van Kampen
  • Senioren vrouwen - 200m - 26,16
Marlou Hospes
  • Senioren vrouwen - Kogelsl - 38,46
Anouk Trooster
  • Senioren vrouwen - Polshoog - 2,06

Hoogtepunten

Kai Gorter JJD Speer
  • 25,11
  • Lotte Woltman MJD 60m
  • 9,32
  • Julian Keun JJD 1000m
  • 3:13,76
  • Karel-jan Lensen Msen 3000m
  • 9:38,01
  • Brecht van der Vliet MJC Ver
  • 5,13
  • Wang van Ingen Schenau JJD 1000m
  • 3:23,61
  • Arnel Ahmetspahic-van Haeringen JJD 1000m
  • 3:16,12
  • Danique Huisjes MJC Ver
  • 4,66
  • Sascha Keukenkamp MJD 60m
  • 9,24
  • Jip Boerema MJD 1000m
  • 3:27,25
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Martijn Douwes 12,85 -3.6 m/s12,70


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Bouwe van Leeuwen 24,62 -0.4 m/s25,50


    Jongens Junior A - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Bouwe van Leeuwen 58,35 56,69


    Jongens Junior A - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Martijn Douwes 40,46 37,90
    2 Bouwe van Leeuwen 35,72 36,15


    Jongens Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam Res OBP
    1 Anton Sarnatskiy 12,73 +0.9 m/s13,11


    Jongens Junior A - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Aleksander...arnatskiy 5,15 5,46 5,61 5,46 5,40 5,41 5,61 +0.4 m/s5,87


    Jongens Junior B - 200 meter

    # Naam Res OBP
    Mejias Rosario --- 25,57


    Jongens Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Ronald Mulder 1:00,58 59,52


    Jongens Junior B - 110 meter horden

    # Naam Res OBP
    1 Boas Okken 17,13 -3.3 m/s16,53


    Jongens Junior B - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    3 Robin van Wijk 27,03 27,06
    Piter Nijboer DNS 35,60


    Jongens Junior B - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    2 Piter Nijboer 12,85 13,73


    Jongens Junior B - Kogelslingeren

    # Naam ResOBP
    2 Piter Nijboer 48,29 46,92


    Jongens Junior B - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Robin van Wijk 32,04 38,12
    Piter Nijboer DNS 42,32


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Boas Okken 1,75 1,90


    Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    Boas Okken DNS 3,16


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    4 Robin van Wijk - 4,35 4,53 4,07 4,30 4,32 4,53 +1.0 m/s4,61


    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Djalil Pater 13,21 -2.6 m/s12,27
    3 Akaash Spikman 13,49 -2.6 m/s12,42
    4 Jamil Sherif 13,87 -2.0 m/s13,57
    Thijs Sturing DNS 13,60


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    3 Wu Ping Kuiper 2:14,83 2:14,46
    Leroy Oostman DNF 2:11,00


    Jongens Junior C - 100 meter horden

    # Naam Res OBP
    1 Akaash Spikman 15,07 -0.9 m/s15,27
    Thijs Sturing DNS 19,12


    Jongens Junior C - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Djalil Pater DNS 17,97


    Jongens Junior C - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Jamil Sherif 25,79 20,00


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Djalil Pater 1,65 1,65


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Djalil Pater DNS 5,33


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    4 Arnel Ahm...Haeringen 11,92 -3.1 m/s11,39
    5 Noah Sherif 11,98 -2.4 m/s12,00
    7 Tim Hermans 12,60 -3.1 m/s11,88
    9 Martijn Thoen 15,26 -2.4 m/s21,97


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Julian Keun 3:13,76 3:07,80
    3 Arnel Ahm...Haeringen 3:16,12 3:10,87
    5 Wang van I...n Schenau 3:23,61 3:22,70
    8 Cuno Harmes 3:37,60 3:23,65
    9 Tim Hermans 3:37,78 3:36,99
    11 Robin Postma 3:43,82 3:35,36
    12 Jeroen Sibeijn 3:51,98 3:59,48


    Jongens Junior D - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    3 Wang van I...n Schenau 15,70 -0.8 m/s15,73
    4 Robin Postma 16,89 -0.8 m/s16,82


    Jongens Junior D - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    5 Noah Sherif 17,31 10,37


    Jongens Junior D - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    8 Martijn Thoen 5,19 5,82 5,98 5,51 - 6,13 6,13 5,47


    Jongens Junior D - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    3 Kai Gorter 25,11 23,93
    6 Robin Postma 17,71 13,55
    8 Jeroen Sibeijn 17,19 18,40
    9 Martijn Thoen 14,47 12,74
    10 Mart Groenboom 13,49 10,00
    11 Tim Hermans 12,85 11,56


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Cuno Harmes 1,40 1,50
    4 Arnel Ahm...Haeringen 1,35 1,30
    5 Mart Groenboom 1,30 1,20


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    5 Kai Gorter 2,73 3,95 3,46 X 3,99 3,83 3,99 +0.2 m/s4,25
    6 Cuno Harmes 3,92 3,79 X 3,73 3,76 3,65 3,92 +0.7 m/s4,28
    7 Mart Groenboom 3,57 2,91 1,98 3,11 X 2,96 3,57 +2.2 m/s3,30
    8 Robin Postma X 3,08 3,16 3,30 3,08 3,22 3,30 +1.0 m/s3,55
    9 Martijn Thoen 2,54 2,52 X - - - 2,54 +2.0 m/s2,55


    Masters Mannen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Arjan Marchand 8:57,79 8:44,42
    6 Lucas Buikema 12:17,49 11:59,00
    7 Marcel Pruijt 12:52,12 12:20,00


    Masters Mannen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    2 Onno Heerlien 37,71 36,03


    Masters Mannen - Kogelslingeren

    # Naam ResOBP
    1 Onno Heerlien 47,67 51,48


    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    2 Henk-Jan Schaaphok 12,23 -5.4 m/s11,37
    3 Jan-Paul Hoekstra 12,65 -5.4 m/s11,35


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Henk-Jan Schaaphok 23,67 +0.3 m/s23,15
    Jan-Paul Hoekstra DNS 23,93


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    2 Alex Kuik 2:06,16 2:05,71
    4 Robin Wassens 2:07,88 2:07,95


    Senioren mannen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    7 Karel-jan Lensen 9:38,01 9:40,00
    11 Martijn Tervelde 9:58,99 10:09,00
    13 Jamie Verhagen 10:24,00 9:53,44


    Senioren mannen - 110 meter horden

    # Naam Res OBP
    1 Henk-Jan Schaaphok 19,90 -3.3 m/s20,25


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Niels Venema 2,06 1,80


    Masters Vrouwen - 100 meter horden

    # Naam Res OBP
    1 Melina Congiu 17,81 -1.2 m/s17,21


    Masters Vrouwen - 400 meter horden

    # Naam ResOBP
    1 Melina Congiu 1:13,26 1:20,43


    Masters Vrouwen - Kogelslingeren

    # Naam ResOBP
    1 Wendy Koolhaas 59,37 65,34
    2 Gonny Mik 46,93 48,93


    Masters Vrouwen - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Melina Congiu NM 20,92


    Masters Vrouwen - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Melina Congiu 2,92 3,35 4,04 3,25 4,05 4,50 4,50 +1.8 m/s4,57


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    3 Iris Veldt 14,03 -1.3 m/s12,70


    Meisjes Junior A - 400 meter

    # Naam ResOBP
    Iris Veldt DNS 1:05,00


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Danara Stoppels 13,47 -1.3 m/s13,13
    3 Denise Zanferrari 13,70 -3.3 m/s13,30
    Esmee Douma DNS 13,40


    Meisjes Junior B - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Sara Mina Saberi 27,91 -2.2 m/s27,56
    Noortje Huitema DNS 27,39
    Esmee Douma DNS 27,40


    Meisjes Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Noortje Huitema 1:03,52 59,46
    2 Sara Mina Saberi 1:07,76 1:02,08


    Meisjes Junior B - 100 meter horden

    # Naam Res OBP
    6 Isabeau Leegwater 19,46 -2.7 m/s18,09


    Meisjes Junior B - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Danara Stoppels 38,84 41,81
    2 Rozemarie Fokkema 30,94 34,81
    3 Lilian van Klinken 29,89 29,57


    Meisjes Junior B - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Danara Stoppels X 12,98 13,89 X 13,15 X 13,89 14,82
    2 Sofie Dokter 11,67 12,06 11,44 12,27 X 11,53 12,27 13,39
    3 Rozemarie Fokkema X 11,56 X 11,86 11,42 11,52 11,86 13,04


    Meisjes Junior B - Kogelslingeren

    # Naam ResOBP
    1 Lilian van Klinken 37,97 40,67
    2 Rozemarie Fokkema 37,15 40,82


    Meisjes Junior B - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Danara Stoppels 42,38 47,40
    2 Sofie Dokter 37,86 41,30
    3 Isabeau Leegwater 31,39 31,14


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBP
    2 Danique Huisjes 10,98 -2.0 m/s10,75
    2 Brecht van der Vliet 10,98 -2.0 m/s10,44
    8 Noortje Knoll 12,36 -3.6 m/s11,74
    9 Renske Lolkema 12,61 -3.6 m/s11,61


    Meisjes Junior C - 300 meter horden

    # Naam ResOBP
    2 Noortje Knoll 53,78 56,98
    3 Maud Visscher 53,96 54,99


    Meisjes Junior C - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    2 Maud Visscher 26,29 25,88
    3 Eva Martens 21,63 24,51
    4 Nikita Nie 21,53 26,12
    9 Ellis van Leeuwen 13,39 12,00


    Meisjes Junior C - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Maud Visscher 10,67 10,16 11,05 10,76 10,29 10,15 11,05 11,19
    3 Nikita Nie X 9,66 9,50 9,72 9,55 9,29 9,72 11,09
    4 Eva Martens 8,93 9,65 X X 8,56 X 9,65 10,20


    Meisjes Junior C - Kogelslingeren

    # Naam ResOBP
    1 Danique Huisjes 32,53 15,00
    2 Nikita Nie 29,99 10,00
    5 Maud Visscher 21,34 16,00


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    3 Ellis van Leeuwen 1,25 1,25


    Meisjes Junior C - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    4 Danique Huisjes 1,86 2,16


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Brecht van der Vliet 5,13 -0.6 m/s5,11
    2 Danique Huisjes 4,66 -1.1 m/s4,90
    13 Eva Martens 3,70 -0.7 m/s4,05


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    5 Sascha Keukenkamp 9,24 -2.0 m/s8,86
    6 Lotte Woltman 9,32 -3.1 m/s9,00
    8 Janette Bosma 9,33 -3.1 m/s9,09
    11 Nynke Huitema 9,67 -2.0 m/s8,86
    11 Lisanna Mustafa 9,67 -3.1 m/s9,30
    15 Nynke Oosterloo 10,33 -3.9 m/s9,89
    19 Lisanne Lub 11,52 -3.9 m/s11,15
    Sterre Kievit DNS 8,87


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Jip Boerema 3:27,25 3:27,07
    10 Lisanna Mustafa 3:56,20 3:56,04
    11 Lotte Woltman 4:00,11 2:05,00
    12 Jonna Talens 4:10,79 4:06,24
    13 Lisanne Lub 4:31,54 4:16,44
    Sterre Kievit DNS 3:19,39


    Meisjes Junior D - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    1 Julia Dokter 10,33 -0.8 m/s10,13
    2 Sascha Keukenkamp 10,60 -0.8 m/s10,54
    5 Janette Bosma 11,17 -0.8 m/s11,55
    6 Nynke Huitema 12,25 -1.9 m/s13,60
    9 Lotte Woltman 13,13 -0.8 m/s11,00


    Meisjes Junior D - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    6 Nynke Oosterloo 16,54 10,97
    7 Lisanne Lub 15,33 14,13


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    3 Julia Dokter 9,53 9,83 - 10,18 10,03 9,17 10,18 11,01


    Meisjes Junior D - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    4 Nynke Oosterloo 21,33 20,32
    7 Lisanne Lub 16,73 16,00


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Julia Dokter 1,55 1,60


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Julia Dokter 4,92 4,55 4,53 4,47 4,76 4,74 4,92 +1.4 m/s4,83
    3 Janette Bosma 4,09 4,02 4,03 3,88 4,13 4,20 4,20 +0.3 m/s4,26
    Nynke Huitema - - - - - - DNS 3,67


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    2 Floortje van Kampen 13,55 -1.3 m/s13,18


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Floortje van Kampen 26,16 -1.7 m/s25,89


    Senioren vrouwen - Kogelslingeren

    # Naam ResOBP
    2 Marlou Hospes 38,46 40,99
    Eva Reinders DNS 47,00


    Senioren vrouwen - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Anouk Trooster 2,06 1,60