Vereniging 'AV PEC 1910' op 'RunX Martinibokaal en NNK CD Junioren'

Prijzen

Christiaan Pleijter
  • Jongens Junior B - 100m - 13,33
Christiaan Pleijter
  • Jongens Junior B - 200m - 26,31
Dennis de Jong
  • Masters Mannen - Discus - 29,73
Dennis de Jong
  • Masters Mannen - Kogelsl - 45,05
Tessa Kamps
  • Meisjes Junior A - 400m - 1:10,03
Maaike Geerling
  • Meisjes Junior B - 100m - 13,68
Naomi Gooijer
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,82
Sara Meijer
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:25,03
Naomi Gooijer
  • Meisjes Junior D - Discus - 21,15
Emma Boeve
  • Senioren vrouwen - Kogel - 9,36
Emma Boeve
  • Senioren vrouwen - Kogelsl - 43,59

Hoogtepunten

Christiaan Pleijter JJB 200m
  • 26,31
  • Dennis de Jong Mmas Kogelsl
  • 45,05
  • Dennis de Jong Mmas Discus
  • 29,73
  • Emma Boeve Vsen Kogelsl
  • 43,59
  • Emma Boeve Vsen Kogel
  • 9,36
  • Christiaan Pleijter JJB 100m
  • 13,33
  • Maaike Geerling MJB 100m
  • 13,68
  • Maaike Geerling MJB 100mH
  • 16,97
  • Tessa Kamps MJA 400m
  • 1:10,03
  •  

    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    3 Christiaan Pleijter 13,33 -3.6 m/s12,22


    Jongens Junior B - 200 meter

    # Naam Res OBP
    3 Christiaan Pleijter 26,31 -3.0 m/s25,55


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Julien Jansen (BM) 3:16,67 3:08,90
    7 Bram Slabbekoorn (BM) 3:37,08 3:30,00


    Masters Mannen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    3 Dennis de Jong 29,73 30,67


    Masters Mannen - Kogelslingeren

    # Naam ResOBP
    2 Dennis de Jong 45,05 46,75


    Masters Vrouwen - Kogelslingeren

    # Naam ResOBP
    Femke Hollander DNS 49,15


    Meisjes Junior A - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Tessa Kamps 1:10,03 1:05,42


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    2 Maaike Geerling 13,68 -3.3 m/s14,00


    Meisjes Junior B - 100 meter horden

    # Naam Res OBP
    4 Maaike Geerling 16,97 -2.7 m/s15,12


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    1 Naomi Gooijer (BM) 8,82 -2.0 m/s8,52
    13 Jaïra Gooijer (BM) 9,79 -3.1 m/s9,24


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Sara Meijer (BM) 3:25,03 3:19,56
    5 Vallicia Bouman (BM) 3:32,15 3:35,59
    6 Naomi Gooijer (BM) 3:33,55 3:25,30


    Meisjes Junior D - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    2 Naomi Gooijer (BM) 21,15 17,41


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    6 Jaïra Gooijer (BM) 3,66 3,38 3,38 3,35 3,49 2,74 3,66 +0.8 m/s3,70


    Senioren vrouwen - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Emma Boeve X 9,02 8,48 9,05 9,36 9,22 9,36 9,82


    Senioren vrouwen - Kogelslingeren

    # Naam ResOBP
    1 Emma Boeve 43,59 46,03