Vereniging 'AV Lionitas' op 'RunX Martinibokaal en NNK CD Junioren'

Prijzen

Jing Oldhoff
  • Jongens Junior B - 800m - 2:21,13
Daan Sikkema
  • Jongens Junior D - 80m - 10,97
Daan Sikkema
  • Jongens Junior D - 80mH - 13,43
Daan Sikkema
  • Jongens Junior D - Kogel - 9,93
Daan Sikkema
  • Jongens Junior D - Ver - 4,71
Eline Ruige
  • Meisjes Junior B - 400m - 1:08,88
Marene Scholtens
  • Meisjes Junior B - 800m - 2:43,79
Meike Regeling
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:39,23
Shanara van Zandvoort
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,99
Maite Stienstra
  • Meisjes Junior D - 60m - 9,11
Edith Jensma
  • Meisjes Junior D - Discus - 23,37
Maite Stienstra
  • Meisjes Junior D - Kogel - 10,38
Edith Jensma
  • Meisjes Junior D - Speer - 25,89
Elsa Rijpstra
  • Senioren vrouwen - 3000m - 10:38,10

Hoogtepunten

Shanara van Zandvoort MJD 60m
  • 8,99
  • Maite Stienstra MJD 60m
  • 9,11
  • Daan Sikkema JJD 80mH
  • 13,43
  • Daan Sikkema JJD 80m
  • 10,97
  • Maite Stienstra MJD Kogel
  • 10,38
  • Daan Sikkema JJD Ver
  • 4,71
  • Daan Sikkema JJD Kogel
  • 9,93
  • Jan Oldhoff Msen 3000m
  • 9:37,51
  • Eline Ruige MJC 80m
  • 11,45
  • Edith Jensma MJD Speer
  • 25,89
  •  

    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBP
    4 Glenn De Vries 2:20,24 2:20,00


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Jing Oldhoff 2:21,13 2:15,00


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    1 Daan Sikkema 10,97 -3.1 m/s10,71


    Jongens Junior D - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    1 Daan Sikkema 13,43 -0.8 m/s12,96


    Jongens Junior D - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Daan Sikkema 9,93 9,50 8,91 9,00 9,71 9,06 9,93 9,52


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Daan Sikkema 4,71 4,32 - 4,69 4,01 3,95 4,71 +2.7 m/s4,79


    Masters Mannen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Ruben Muller 10:55,32 10:50,00


    Senioren mannen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    6 Jan Oldhoff 9:37,51 9:10,00
    Janco Rijpstra DNS 9:00,00


    Meisjes Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBP
    3 Eline Ruige 1:08,88 1:05,12
    Lisanne Haasdijk DNS 1:07,00


    Meisjes Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    3 Marene Scholtens 2:43,79 2:32,06
    4 Ramona van den Berg 2:54,08 3:00,00


    Meisjes Junior B - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    5 Carmen de Wolff 8,46 9,18 9,49 8,36 8,82 8,73 9,49 9,75


    Meisjes Junior B - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Carmen de Wolff DNS 33,90


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBP
    5 Eline Ruige 11,45 -2.0 m/s11,00


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    2 Meike Regeling 2:39,23 2:33,30


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    2 Shanara va...Zandvoort 8,99 -2.0 m/s8,55
    3 Maite Stienstra 9,11 -2.0 m/s8,70


    Meisjes Junior D - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Edith Jensma 23,37 25,10


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Maite Stienstra 9,37 9,63 8,75 10,38 9,68 10,02 10,38 10,16
    6 Shanara va...Zandvoort 8,51 8,10 7,96 8,07 7,16 X 8,51 8,89


    Meisjes Junior D - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Edith Jensma 25,89 27,70


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    7 Shanara va...Zandvoort 3,25 3,30 3,61 3,51 3,48 3,23 3,61 +0.7 m/s4,10


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Elsa Rijpstra 10:38,10 10:20,89