Vereniging 'AAC `61' op 'RunX Martinibokaal en NNK CD Junioren'

Prijzen

Manolito Musters
  • Jongens Junior A - 800m - 2:03,65
Owen Smidt
  • Jongens Junior A - Discus - 42,14
Mike Berends
  • Jongens Junior D - 80m - 11,47
Ate Clobus
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:15,30
Mike Berends
  • Jongens Junior D - 80mH - 13,59
Tim Duker
  • Jongens Junior D - Discus - 26,21
Mike Berends
  • Jongens Junior D - Discus - 22,93
Tim Duker
  • Jongens Junior D - Kogel - 9,87
Mike Berends
  • Jongens Junior D - Speer - 35,92
Mike Berends
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,40
Martijn Langen
  • Senioren mannen - Discus - 39,35
Sanne Niestijl
  • Meisjes Junior B - 800m - 2:33,04
Amber Slomp
  • Meisjes Junior B - Kogelsl - 19,01
Floor Dijkstra
  • Meisjes Junior B - Hoog - 1,60
Floor Dijkstra
  • Meisjes Junior B - HSS - 9,84
Lianne Vroom
  • Meisjes Junior B - HSS - 8,95
Lianne Vroom
  • Meisjes Junior B - Ver - 4,12
Olivia Carli
  • Meisjes Junior C - 80m - 10,94
Samarijn Pluijmert
  • Meisjes Junior C - 80mH - 13,65
Ilse Prins
  • Meisjes Junior C - 80mH - 13,98
Elin Slagt
  • Meisjes Junior C - 300mH - 53,27
Lotte Slomp
  • Meisjes Junior C - Kogelsl - 23,61
Lotte Slomp
  • Meisjes Junior C - Speer - 22,77
Olivia Carli
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,43
Celine Dijkstra
  • Meisjes Junior D - Kogel - 10,97
Celine Dijkstra
  • Meisjes Junior D - Speer - 24,54

Hoogtepunten

Tim Duker JJD Discus
  • 26,21
  • Tim Duker JJD Kogel
  • 9,87
  • Ate Clobus JJD 1000m
  • 3:15,30
  • Olivia Carli MJC Ver
  • 4,43
  • Samarijn Pluijmert MJC Ver
  • 4,24
  • Mike Berends JJD Speer
  • 35,92
  • Mike Berends JJD 80m
  • 11,47
  • Lotte Slomp MJC Ver
  • 4,32
  • Olivia Carli MJC 80m
  • 10,94
  • Celine Dijkstra MJD 60m
  • 9,14
  •  

    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Manolito Musters 2:03,65 2:00,27


    Jongens Junior A - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Owen Smidt 42,14 43,53


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    4 Sweder Visser 2:17,51 2:17,00


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    2 Mike Berends 11,47 -3.1 m/s10,87


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Ate Clobus 3:15,30 3:07,91


    Jongens Junior D - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    2 Mike Berends 13,59 -0.8 m/s13,75


    Jongens Junior D - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Tim Duker 26,21 24,27
    2 Mike Berends 22,93 25,98


    Jongens Junior D - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Tim Duker 9,87 9,83 8,68 9,64 8,63 - 9,87 9,62


    Jongens Junior D - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Mike Berends 35,92 36,71


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Mike Berends 1,40 1,62


    Masters Mannen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    Gerlof Bottema DNS 26,25


    Masters Mannen - 400 meter

    # Naam ResOBP
    Gerlof Bottema DNS 1:02,20


    Senioren mannen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    2 Martijn Langen 39,35 44,95


    Meisjes Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Sanne Niestijl 2:33,04 2:28,45


    Meisjes Junior B - 100 meter horden

    # Naam Res OBP
    5 Lianne Vroom 17,89 -2.7 m/s18,23


    Meisjes Junior B - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    4 Amber Slomp 24,65 28,21


    Meisjes Junior B - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    7 Amber Slomp 7,70 7,98 7,16 7,70 7,50 X 7,98 8,74


    Meisjes Junior B - Kogelslingeren

    # Naam ResOBP
    3 Amber Slomp 19,01 24,61


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Floor Dijkstra 1,60 1,61


    Meisjes Junior B - Hink-stap-springen

    # Naam Res OBP
    1 Floor Dijkstra 9,84 -0.6 m/s---
    3 Lianne Vroom 8,95 +0.6 m/s9,71


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    3 Lianne Vroom 4,02 4,12 3,98 3,93 X 3,79 4,12 +2.0 m/s4,35
    Floor Dijkstra - - - - - - DNS 5,13


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBP
    1 Olivia Carli 10,94 -2.0 m/s10,58
    5 Ilse Prins 11,45 -2.0 m/s11,15


    Meisjes Junior C - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    1 Samarijn Pluijmert 13,65 -0.8 m/s13,74
    2 Ilse Prins 13,98 -0.8 m/s13,58


    Meisjes Junior C - 300 meter horden

    # Naam ResOBP
    1 Elin Slagt 53,27 52,23


    Meisjes Junior C - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    5 Lotte Slomp 21,28 24,15


    Meisjes Junior C - Kogelslingeren

    # Naam ResOBP
    3 Lotte Slomp 23,61 15,00


    Meisjes Junior C - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    3 Lotte Slomp 22,77 26,87


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    3 Olivia Carli 4,43 +0.7 m/s4,67
    5 Lotte Slomp 4,32 +1.2 m/s3,96
    7 Samarijn Pluijmert 4,24 +0.7 m/s4,39


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    4 Celine Dijkstra 9,14 -2.0 m/s8,85


    Meisjes Junior D - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    4 Celine Dijkstra 17,89 21,92


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Celine Dijkstra 10,72 10,49 10,51 10,74 9,30 10,97 10,97 10,56


    Meisjes Junior D - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    2 Celine Dijkstra 24,54 22,50


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    4 Celine Dijkstra 3,75 3,82 3,93 3,85 3,97 3,95 3,97 +1.8 m/s4,31