Vereniging 'Isala `96' op 'Senioren 2e Divisie Poule 4 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Jeroen van Veen
  • Senioren mannen - 110mH - 15,55
Jeroen van Veen
  • Senioren mannen - Polshoog - 3,80
Anneloes de Roo
  • Senioren vrouwen - 200m - 25,30
Anneloes de Roo
  • Senioren vrouwen - 100mH - 14,06
Diede van der Meer
  • Senioren vrouwen - Kogel - 10,88
Diede van der Meer
  • Senioren vrouwen - Hoog - 1,65

Hoogtepunten

Diede van der Meer Vsen Hoog
  • 1,65
  • Jeroen van Veen Msen Polshoog
  • 3,80
  • Anneloes de Roo Vsen 100mH
  • 14,06
  • Jeroen van Veen Msen 110mH
  • 15,55
  • Karsten van Ommen Msen 800m
  • 2:10,93
  • Sebastian van Hove Msen Hoog
  • 1,80
  • Jonne Siebrand Vsen Hoog
  • 1,55
  • Anneloes de Roo Vsen 200m
  • 25,30
  • Gejanne Lussenburg Vsen HSS
  • 11,07
  • Robert Teune Msen 200m
  • 24,45
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    20 Daniël Gouw Isala `96 Mannen 12,64 -0.9 m/s12,50 456
    21 Robert Teune Isala `96 Mannen 12,68 -0.9 m/s12,00 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    17 Robert Teune Isala `96 Mannen 24,45 +1.0 m/s24,00 604
    18 Julian ten Hove Isala `96 Mannen 25,06 +1.0 m/s--- 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    20 Daniël Gouw Isala `96 Mannen 57,26 56,00 521
    21 Guido Strijker Isala `96 Mannen 59,01 55,00 0


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    15 Karsten van Ommen Isala `96 Mannen 2:10,93 2:10,00 575
    18 Jens Mathijs Tybout Isala `96 Mannen 2:11,41 2:08,00 0


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    12 Jens Mathijs Tybout Isala `96 Mannen 17:35,85 --- 547
    16 Karsten van Ommen Isala `96 Mannen 18:32,21 --- 0


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Jeroen van Veen Isala `96 Mannen 15,55 -0.5 m/s15,50 792


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV PEC 1910 Mannen (Zweedse) AV PEC 1910 - Msen 4 1:58,05 973
    2 GSAV Vitalis Mannen (Zweedse) GSAV Vitalis - Msen 4 2:02,40 898
    3 Ciko `66 Mannen (Zweedse) Ciko `66 - Msen 4 2:02,68 893
    4 Nijmegen Atletiek Mannen (Zweedse) Nijmegen Atletiek - Msen 4 2:03,55 879
    5 Altis Mannen (Zweedse) Altis - Msen 4 2:04,81 859
    6 NSAV `t Haasje Mannen (Zweedse) NSAV `t Haasje - Msen 4 2:07,89 811
    7 AV Wijchen Mannen (Zweedse) AV Wijchen - Msen 4 2:08,06 809
    8 AV `34 Apeldoorn Mannen (Zweedse) AV `34 Apeldoorn - Msen 4 2:08,71 799
    9 AV Impala Mannen (Zweedse) AV Impala - Msen 4 2:13,37 731
    10 Climax Mannen (Zweedse) Climax - Msen 4 2:17,10 681
    11 Isala `96 Mannen (Zweedse) Isala `96 - Msen 4 DQ 0
    11 WAV Tartletos Mannen (Zweedse) WAV Tartletos - Msen 4 DQ 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Dennis Endeman Isala `96 Mannen 10,51 --- 497
    20 Julian ten Hove Isala `96 Mannen 8,85 --- 0


    Senioren mannen - Kogelslingeren 7,26 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Dennis Endeman Isala `96 Mannen 26,20 --- 418


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Sebastian van Hove Isala `96 Mannen 1,80 --- 680
    17 Guido Strijker Isala `96 Mannen 1,60 --- 0


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Jeroen van Veen Isala `96 Mannen 3,80 --- 754


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    14 Jeroen van Veen Isala `96 Mannen 5,61 +0.3 m/s--- 516
    18 Davy Koning Isala `96 Mannen 5,22 +3.6 m/s--- 0


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    10 Gejanne Lussenburg Isala `96 Vrouwen 13,81 -2.7 m/s13,20 538
    17 Natalja Duiveman Isala `96 Vrouwen 14,24 +0.3 m/s--- 0


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Anneloes de Roo Isala `96 Vrouwen 25,30 -0.7 m/s25,50 820


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    16 Natalja Duiveman Isala `96 Vrouwen 1:08,28 1:08,00 551
    18 Marije Salverda Isala `96 Vrouwen 1:21,89 --- 0


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Irene Bijman Isala `96 Vrouwen 2:28,47 2,25 689
    13 Natalja Duiveman Isala `96 Vrouwen 2:40,40 2:45,00 0


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Irene Bijman Isala `96 Vrouwen 11:36,01 --- 544


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Anneloes de Roo Isala `96 Vrouwen 14,06 +1.5 m/s14,60 859
    9 Jonne Siebrand Isala `96 Vrouwen 17,06 --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 NSAV `t Haasje Vrouwen (Zweedse) NSAV `t Haasje - Vsen 4 2:26,06 928
    2 GSAV Vitalis Vrouwen (Zweedse) GSAV Vitalis - Vsen 4 2:27,90 906
    3 AV PEC 1910 Vrouwen (Zweedse) AV PEC 1910 - Vsen 4 2:29,22 890
    4 Ciko `66 Vrouwen (Zweedse) Ciko `66 - Vsen 4 2:29,40 888
    5 WAV Tartletos Vrouwen (Zweedse) WAV Tartletos - Vsen 4 2:29,87 883
    6 Isala `96 Vrouwen (Zweedse) Isala `96 - Vsen 4 2:31,09 868
    7 AV `34 Apeldoorn Vrouwen (Zweedse) AV `34 Apeldoorn - Vsen 4 2:33,16 845
    8 AV Wijchen Vrouwen (Zweedse) AV Wijchen - Vsen 4 2:35,85 815
    8 AV Impala Vrouwen (Zweedse) AV Impala - Vsen 4 2:35,89 815
    10 AC TION Vrouwen (Zweedse) AC TION - Vsen 4 2:38,43 788
    11 Nijmegen Atletiek Vrouwen (Zweedse) Nijmegen Atletiek - Vsen 4 2:38,54 787
    12 Climax Vrouwen (Zweedse) Climax - Vsen 4 2:47,00 703


    Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Tiny Hellendoorn Isala `96 Vrouwen 28,30 --- 509
    13 Marije Salverda Isala `96 Vrouwen 21,82 --- 0


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Diede van der Meer Isala `96 Vrouwen 10,88 --- 648
    15 Marije Salverda Isala `96 Vrouwen 8,76 --- 0


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Diede van der Meer Isala `96 Vrouwen 1,65 --- 883
    4 Jonne Siebrand Isala `96 Vrouwen 1,55 --- 0


    Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Gejanne Lussenburg Isala `96 Vrouwen 11,07 +2.7 m/s--- 765