Vereniging 'AV Wijchen' op 'Senioren 2e Divisie Poule 4 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Merel Kramer Vsen Kogel
  • 9,76
  • Bas Bernts Msen 200m
  • 24,29
  • Sacha van Swam Vsen 100m
  • 13,51
  • Jordi van Horssen Msen 400m
  • 52,73
  • Sander van Gelderen Msen 110mH
  • 17,41
  • Esther Jansen Vsen 800m
  • 2:44,11
  • Sanne Jansen Vsen 400m
  • 1:04,26
  • Koen de Jong Msen Ver
  • 6,08
  • Teri Rossen Vsen HSS
  • 10,04
  • Twan Evers Msen Ver
  • 6,36
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Bas Bernts AV Wijchen Mannen 11,96 -1.3 m/s11,80 589
    15 Cédric Fini AV Wijchen Mannen 12,16 -2.2 m/s11,40 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    15 Bas Bernts AV Wijchen Mannen 24,29 -2.7 m/s24,00 618
    16 Joris Kerckhoffs AV Wijchen Mannen 24,37 +1.0 m/s24,50 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Jordi van Horssen AV Wijchen Mannen 52,73 52,00 689
    18 Bjorn van de Lest AV Wijchen Mannen 56,40 53,50 0


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    15 Jeroen Driessen AV Wijchen Mannen 2:10,93 2:05,00 575
    Jens Gerrits AV Wijchen Mannen DQ 2:03,00 0


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    17 Joris de Baat AV Wijchen Mannen 18:41,47 --- 448
    18 Peter-Paul Balk AV Wijchen Mannen 18:44,25 --- 0


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    9 Sander van Gelderen AV Wijchen Mannen 17,41 -1.6 m/s17,00 628
    11 Joris Kerckhoffs AV Wijchen Mannen 18,08 -1.6 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV PEC 1910 Mannen (Zweedse) AV PEC 1910 - Msen 4 1:58,05 973
    2 GSAV Vitalis Mannen (Zweedse) GSAV Vitalis - Msen 4 2:02,40 898
    3 Ciko `66 Mannen (Zweedse) Ciko `66 - Msen 4 2:02,68 893
    4 Nijmegen Atletiek Mannen (Zweedse) Nijmegen Atletiek - Msen 4 2:03,55 879
    5 Altis Mannen (Zweedse) Altis - Msen 4 2:04,81 859
    6 NSAV `t Haasje Mannen (Zweedse) NSAV `t Haasje - Msen 4 2:07,89 811
    7 AV Wijchen Mannen (Zweedse) AV Wijchen - Msen 4 2:08,06 809
    8 AV `34 Apeldoorn Mannen (Zweedse) AV `34 Apeldoorn - Msen 4 2:08,71 799
    9 AV Impala Mannen (Zweedse) AV Impala - Msen 4 2:13,37 731
    10 Climax Mannen (Zweedse) Climax - Msen 4 2:17,10 681
    11 Isala `96 Mannen (Zweedse) Isala `96 - Msen 4 DQ 0
    11 WAV Tartletos Mannen (Zweedse) WAV Tartletos - Msen 4 DQ 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Maarten Kerckhoffs AV Wijchen Mannen 10,65 --- 507
    10 Robin Scholten AV Wijchen Mannen 10,56 --- 0


    Senioren mannen - Kogelslingeren 7,26 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Jannes de Vrijer AV Wijchen Mannen 32,64 --- 535
    15 Robin Scholten AV Wijchen Mannen 22,67 --- 0


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    14 Maarten Kerckhoffs AV Wijchen Mannen 1,65 --- 0
    14 Koen de Jong AV Wijchen Mannen 1,65 --- 540


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Robin Scholten AV Wijchen Mannen NM --- 0


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Twan Evers AV Wijchen Mannen 6,36 +1.2 m/s--- 684
    5 Koen de Jong AV Wijchen Mannen 6,08 +0.1 m/s--- 0


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Sacha van Swam AV Wijchen Vrouwen 13,51 +0.3 m/s--- 587
    13 Kim Peters AV Wijchen Vrouwen 14,03 +0.3 m/s13,89 0


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    14 Nienke de Jager AV Wijchen Vrouwen 29,81 -1.3 m/s29,00 493
    Hilde Walraven AV Wijchen Vrouwen --- 29,80


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Sanne Jansen AV Wijchen Vrouwen 1:04,26 1:03,50 654
    17 Cindy Jansen AV Wijchen Vrouwen 1:15,81 1:11,00 0


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    14 Esther Jansen AV Wijchen Vrouwen 2:44,11 2:36,00 530


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Ryanda Cornelissen AV Wijchen Vrouwen 12:20,55 13:00,00 440
    13 Manon de Milde AV Wijchen Vrouwen 16:05,60 --- 0


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    14 Nienke de Jager AV Wijchen Vrouwen 19,29 19,00 383
    17 Teri Rossen AV Wijchen Vrouwen 19,73 --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 NSAV `t Haasje Vrouwen (Zweedse) NSAV `t Haasje - Vsen 4 2:26,06 928
    2 GSAV Vitalis Vrouwen (Zweedse) GSAV Vitalis - Vsen 4 2:27,90 906
    3 AV PEC 1910 Vrouwen (Zweedse) AV PEC 1910 - Vsen 4 2:29,22 890
    4 Ciko `66 Vrouwen (Zweedse) Ciko `66 - Vsen 4 2:29,40 888
    5 WAV Tartletos Vrouwen (Zweedse) WAV Tartletos - Vsen 4 2:29,87 883
    6 Isala `96 Vrouwen (Zweedse) Isala `96 - Vsen 4 2:31,09 868
    7 AV `34 Apeldoorn Vrouwen (Zweedse) AV `34 Apeldoorn - Vsen 4 2:33,16 845
    8 AV Wijchen Vrouwen (Zweedse) AV Wijchen - Vsen 4 2:35,85 815
    8 AV Impala Vrouwen (Zweedse) AV Impala - Vsen 4 2:35,89 815
    10 AC TION Vrouwen (Zweedse) AC TION - Vsen 4 2:38,43 788
    11 Nijmegen Atletiek Vrouwen (Zweedse) Nijmegen Atletiek - Vsen 4 2:38,54 787
    12 Climax Vrouwen (Zweedse) Climax - Vsen 4 2:47,00 703


    Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Famke Verstraaten AV Wijchen Vrouwen 25,21 --- 442
    12 Merel Kramer AV Wijchen Vrouwen 23,10 --- 0


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Merel Kramer AV Wijchen Vrouwen 9,76 --- 573
    18 Famke Verstraaten AV Wijchen Vrouwen 7,60 --- 0


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    15 Sasja Willems AV Wijchen Vrouwen 1,30 --- 0
    15 Sacha van Swam AV Wijchen Vrouwen 1,30 --- 484


    Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Teri Rossen AV Wijchen Vrouwen 10,04 +0.0 m/s--- 646
    18 Imke Verstraaten AV Wijchen Vrouwen 7,64 +2.7 m/s--- 0