Vereniging 'AV PEC 1910' op 'Senioren 2e Divisie Poule 4 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Leon ten Klooster
  • Senioren mannen - 100m - 11,49
Jordy Visscher
  • Senioren mannen - 200m - 22,20
Leon ten Klooster
  • Senioren mannen - 400m - 49,26
Pierre ten Holder
  • Senioren mannen - 400m - 49,63
Dennis de Jong
  • Senioren mannen - Kogelsl - 46,12
Owen Beuckens
  • Senioren mannen - Polshoog - 4,20
Minke Nijhuis
  • Senioren vrouwen - 800m - 2:21,03
Lena Kater
  • Senioren vrouwen - Hoog - 1,60

Hoogtepunten

Owen Beuckens Msen Polshoog
  • 4,20
  • Minke Nijhuis Vsen 400m
  • 1:03,28
  • Minke Nijhuis Vsen 800m
  • 2:21,03
  • Pierre ten Holder Msen 400m
  • 49,63
  • Jordy Visscher Msen 200m
  • 22,20
  • Lena Kater Vsen Hoog
  • 1,60
  • Leon ten Klooster Msen 400m
  • 49,26
  • Suzan Plat Vsen 200m
  • 27,25
  • Joanne Lehr Vsen 800m
  • 2:32,50
  • Dennis de Jong Msen Kogelsl
  • 46,12
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Leon ten Klooster AV PEC 1910 Mannen 11,49 -2.2 m/s10,97 690
    10 Niels Kok AV PEC 1910 Mannen 12,01 -1.3 m/s11,60 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Jordy Visscher AV PEC 1910 Mannen 22,20 -0.1 m/s22,17 822
    7 Niels Kok AV PEC 1910 Mannen 23,46 -0.1 m/s22,80 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Leon ten Klooster AV PEC 1910 Mannen 49,26 48,50 839
    2 Pierre ten Holder AV PEC 1910 Mannen 49,63 49,20 0


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Ben van Boven AV PEC 1910 Mannen 2:03,65 1:59,00 686
    12 Jesse Nijmeijer AV PEC 1910 Mannen 2:07,59 2:05,00 0


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Bas de Jong AV PEC 1910 Mannen 16:07,76 16:30,00 701
    5 Sander Kloosterziel AV PEC 1910 Mannen 16:12,27 16:30,00 0


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Jordy Visscher AV PEC 1910 Mannen 16,06 -1.0 m/s16,40 743
    6 Pierre ten Holder AV PEC 1910 Mannen 16,52 -0.5 m/s15,60 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV PEC 1910 Mannen (Zweedse) AV PEC 1910 - Msen 4 1:58,05 973
    2 GSAV Vitalis Mannen (Zweedse) GSAV Vitalis - Msen 4 2:02,40 898
    3 Ciko `66 Mannen (Zweedse) Ciko `66 - Msen 4 2:02,68 893
    4 Nijmegen Atletiek Mannen (Zweedse) Nijmegen Atletiek - Msen 4 2:03,55 879
    5 Altis Mannen (Zweedse) Altis - Msen 4 2:04,81 859
    6 NSAV `t Haasje Mannen (Zweedse) NSAV `t Haasje - Msen 4 2:07,89 811
    7 AV Wijchen Mannen (Zweedse) AV Wijchen - Msen 4 2:08,06 809
    8 AV `34 Apeldoorn Mannen (Zweedse) AV `34 Apeldoorn - Msen 4 2:08,71 799
    9 AV Impala Mannen (Zweedse) AV Impala - Msen 4 2:13,37 731
    10 Climax Mannen (Zweedse) Climax - Msen 4 2:17,10 681
    11 Isala `96 Mannen (Zweedse) Isala `96 - Msen 4 DQ 0
    11 WAV Tartletos Mannen (Zweedse) WAV Tartletos - Msen 4 DQ 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    14 Owen Beuckens AV PEC 1910 Mannen 9,97 --- 458
    16 Dennis de Jong AV PEC 1910 Mannen 9,86 --- 0


    Senioren mannen - Kogelslingeren 7,26 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Dennis de Jong AV PEC 1910 Mannen 46,12 --- 748


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Owen Beuckens AV PEC 1910 Mannen 1,75 --- 634
    19 Ronnie Sentamu AV PEC 1910 Mannen 1,55 --- 0


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Owen Beuckens AV PEC 1910 Mannen 4,20 --- 858


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    8 Hoang Nguyen AV PEC 1910 Mannen 5,82 +2.3 m/s--- 564
    15 Ronnie Sentamu AV PEC 1910 Mannen 5,60 +1.8 m/s--- 0


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Suzan Plat AV PEC 1910 Vrouwen 13,58 -2.7 m/s12,80 576
    20 Nina Jager AV PEC 1910 Vrouwen 14,88 -1.7 m/s13,50 0


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Suzan Plat AV PEC 1910 Vrouwen 27,25 -1.1 m/s26,80 666


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Minke Nijhuis AV PEC 1910 Vrouwen 1:03,28 --- 680


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Minke Nijhuis AV PEC 1910 Vrouwen 2:21,03 2:18,00 777
    9 Joanne Lehr AV PEC 1910 Vrouwen 2:32,50 2:25,00 0


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Mandy Handsma AV PEC 1910 Vrouwen 11:46,97 --- 517


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Brenda Oosterbosch AV PEC 1910 Vrouwen 16,89 +1.5 m/s15,50 565
    18 Nina Hol AV PEC 1910 Vrouwen 20,03 -0.7 m/s16,80 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 NSAV `t Haasje Vrouwen (Zweedse) NSAV `t Haasje - Vsen 4 2:26,06 928
    2 GSAV Vitalis Vrouwen (Zweedse) GSAV Vitalis - Vsen 4 2:27,90 906
    3 AV PEC 1910 Vrouwen (Zweedse) AV PEC 1910 - Vsen 4 2:29,22 890
    4 Ciko `66 Vrouwen (Zweedse) Ciko `66 - Vsen 4 2:29,40 888
    5 WAV Tartletos Vrouwen (Zweedse) WAV Tartletos - Vsen 4 2:29,87 883
    6 Isala `96 Vrouwen (Zweedse) Isala `96 - Vsen 4 2:31,09 868
    7 AV `34 Apeldoorn Vrouwen (Zweedse) AV `34 Apeldoorn - Vsen 4 2:33,16 845
    8 AV Wijchen Vrouwen (Zweedse) AV Wijchen - Vsen 4 2:35,85 815
    8 AV Impala Vrouwen (Zweedse) AV Impala - Vsen 4 2:35,89 815
    10 AC TION Vrouwen (Zweedse) AC TION - Vsen 4 2:38,43 788
    11 Nijmegen Atletiek Vrouwen (Zweedse) Nijmegen Atletiek - Vsen 4 2:38,54 787
    12 Climax Vrouwen (Zweedse) Climax - Vsen 4 2:47,00 703


    Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Nina Hol AV PEC 1910 Vrouwen 25,28 --- 443


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Nina Hol AV PEC 1910 Vrouwen 9,26 --- 538


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Lena Kater AV PEC 1910 Vrouwen 1,60 --- 832


    Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

    # Naam Res OBPTeam punten
    9 Brenda Oosterbosch AV PEC 1910 Vrouwen 9,91 +1.4 m/s--- 631