Vereniging 'AV PEC 1910' op 'Senioren 2e Divisie Poule 4 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

Jordy Visscher
  • Senioren mannen - 100m - 11,24
Pierre ten Holder
  • Senioren mannen - 200m - 21,96
Niels Kok
  • Senioren mannen - 400m - 50,83
Jari Kouwen
  • Senioren mannen - Hoog - 1,80
Maaike Geerling
  • Senioren vrouwen - 400mH - 1:07,54
Iris Nass
  • Senioren vrouwen - Speer - 35,42
Iris Nass
  • Senioren vrouwen - Polshoog - 2,60

Hoogtepunten

Maaike Geerling Vsen 400mH
  • 1:07,54
  • Arjan Lantink Msen 200m
  • 23,08
  • Pierre ten Holder Msen 200m
  • 21,96
  • Niels Kok Msen 400m
  • 50,83
  • Iris Nass Vsen Speer
  • 35,42
  • Pierre ten Holder Msen 400m
  • 51,68
  • Jordy Visscher Msen 100m
  • 11,24
  • Suzan Plat Vsen 100m
  • 13,05
  • Nina Hol Vsen 200m
  • 28,66
  • Joanne Lehr Vsen 800m
  • 2:25,78
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Jordy Visscher AV PEC 1910 Mannen 11,24 +1.7 m/s11,00 747
    9 Niels Kok AV PEC 1910 Mannen 11,44 +4.0 m/s11,50 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Pierre ten Holder AV PEC 1910 Mannen 21,96 +2.7 m/s22,60 848
    7 Arjan Lantink AV PEC 1910 Mannen 23,08 +2.3 m/s23,20 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Niels Kok AV PEC 1910 Mannen 50,83 50,30 769
    7 Pierre ten Holder AV PEC 1910 Mannen 51,68 49,50 0


    Senioren mannen - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Bas de Jong AV PEC 1910 Mannen 4:12,67 4:11,00 714
    12 Jesse Nijmeijer AV PEC 1910 Mannen 4:24,82 4:22,00 0


    Senioren mannen - 400 meter horden (91cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    12 Jordy Visscher AV PEC 1910 Mannen 1:05,92 54,00 556


    Senioren mannen - 3000 meter steeplechase (91cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Daan Veenhuizen AV PEC 1910 Mannen 11:20,51 12:08,00 532


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Ciko `66 Mannen (4x100m) Ciko `66 - Msen 4 43,70 823
    2 Nijmegen Atletiek Mannen (4x100m) Nijmegen Atletiek - Msen 4 44,18 794
    3 Climax Mannen (4x100m) Climax - Msen 4 44,40 780
    4 GSAV Vitalis Mannen (4x100m) GSAV Vitalis - Msen 4 44,45 777
    5 AV `34 Apeldoorn Mannen (4x100m) AV `34 Apeldoorn - Msen 4 44,60 769
    6 AV PEC 1910 Mannen (4x100m) AV PEC 1910 - Msen 4 44,61 768
    7 Altis Mannen (4x100m) Altis - Msen 4 44,66 765
    8 WAV Tartletos Mannen (4x100m) WAV Tartletos - Msen 4 45,19 734
    9 AV Wijchen Mannen (4x100m) AV Wijchen - Msen 4 45,74 702
    10 Isala `96 Mannen (4x100m) Isala `96 - Msen 4 46,10 682
    11 AV Impala Mannen (4x100m) AV Impala - Msen 4 46,22 676
    12 NSAV `t Haasje Mannen (4x100m) NSAV `t Haasje - Msen 4 DQ 0


    Senioren mannen - Speerwerpen 800 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    8 Julian Vos AV PEC 1910 Mannen 46,32 48,78 46,65 47,73 48,78 --- 617
    9 David Kater AV PEC 1910 Mannen 47,54 X 46,69 X 47,54 --- 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    12 Frank Koopmans AV PEC 1910 Mannen 10,77 10,66 X X 10,77 --- 516
    19 Niek ter Horst AV PEC 1910 Mannen 8,39 9,17 9,17 --- 0


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam 1.401.451.501.551.601.651.701.751.801.851.90ResOBPTeam punten
    3 Jari Kouwen AV PEC 1910 Mannen O O XO O XXX 1,80 --- 680
    15 Julian Vos AV PEC 1910 Mannen XO XXO XXO XXX 1,70 --- 0


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    14 Jari Kouwen AV PEC 1910 Mannen 5,57 5,50 5,64 5,63 5,64 +1.2 m/s--- 523
    17 Ronnie Sentamu AV PEC 1910 Mannen 5,37 4,96 5,25 5,61 5,61 +1.5 m/s--- 0


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    10 Suzan Plat AV PEC 1910 Vrouwen 13,05 +3.5 m/s12,80 667


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    14 Nina Hol AV PEC 1910 Vrouwen 28,66 +1.5 m/s--- 567


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    17 Nina Jager AV PEC 1910 Vrouwen 1:21,26 --- 290


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Joanne Lehr AV PEC 1910 Vrouwen 2:25,78 2:20,00 720


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Mandy Hansma AV PEC 1910 Vrouwen 11:32,52 11:30,00 553


    Senioren vrouwen - 400 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Maaike Geerling AV PEC 1910 Vrouwen 1:07,54 1:07,00 743


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 NSAV `t Haasje Vrouwen (4x100m) NSAV `t Haasje - Vsen 4 49,22 807
    2 GSAV Vitalis Vrouwen (4x100m) GSAV Vitalis - Vsen 4 50,70 735
    3 Ciko `66 Vrouwen (4x100m) Ciko `66 - Vsen 4 50,73 733
    4 AV PEC 1910 Vrouwen (4x100m) AV PEC 1910 - Vsen 4 52,00 674
    5 AV Wijchen Vrouwen (4x100m) AV Wijchen - Vsen 4 52,63 646
    6 Nijmegen Atletiek Vrouwen (4x100m) Nijmegen Atletiek - Vsen 4 52,87 636
    7 WAV Tartletos Vrouwen (4x100m) WAV Tartletos - Vsen 4 53,13 624
    8 AV `34 Apeldoorn Vrouwen (4x100m) AV `34 Apeldoorn - Vsen 4 53,99 588
    9 AC TION Vrouwen (4x100m) AC TION - Vsen 4 54,39 571
    10 Isala `96 Vrouwen (4x100m) Isala `96 - Vsen 4 56,15 500
    11 Climax Vrouwen (4x100m) Climax - Vsen 4 57,40 453
    12 AV Impala Vrouwen (4x100m) AV Impala - Vsen 0 DNS 0


    Senioren vrouwen - Speerwerpen 600 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Iris Nass AV PEC 1910 Vrouwen 29,94 35,42 X 30,09 35,42 --- 692
    14 Brenda Oosterbosch AV PEC 1910 Vrouwen 21,44 21,63 25,00 24,01 25,00 --- 0


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    14 Brenda Oosterbosch AV PEC 1910 Vrouwen 8,49 8,33 8,87 8,81 8,87 --- 510


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam 1.301.351.401.451.501.551.601.65ResOBPTeam punten
    15 Nina Hol AV PEC 1910 Vrouwen O XO - XXX 1,35 --- 550


    Senioren vrouwen - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Iris Nass AV PEC 1910 Vrouwen 2,60 --- 476


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    17 Nina Hol AV PEC 1910 Vrouwen 4,00 4,32 4,18 4,09 4,32 +3.1 m/s--- 507