Vereniging 'Rotterdam Atletiek' op '100 jaar Rotterdam Clubkampioenschappen Rotterdam Atletiek'

Prijzen

Tomas van Wijngaarden
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 1692 punten
  • 100 meter   12,2
  • 800 meter   2:01,1
  • Speerwerpen   15,13
  • Verspringen   5,09
Yanick Geluk
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 1396 punten
  • 100 meter   13,2
  • 800 meter   2:42,2
  • Speerwerpen   34,14
  • Verspringen   5,19
Safouan Allach
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 1622 punten
  • 100 meter   12,4
  • 800 meter   2:39,2
  • Speerwerpen   29,61
  • Verspringen   5,80
Isaya Klein Ikkink
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 0 punten
  • 100 meter   DNS
  • 800 meter   DNS
Michiel Zunderman
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 2251 punten
  • 100 meter   13,2
  • 800 meter   2:22,2
  • Speerwerpen   26,90
  • Verspringen   4,50
Ramon Jonathans
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 2123 punten
  • 100 meter   13,3
  • 800 meter   2:31,7
  • Speerwerpen   22,06
  • Verspringen   4,83
Amine Ajal
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 2094 punten
  • 100 meter   13,5
  • 800 meter   2:36,6
  • Speerwerpen   27,61
  • Verspringen   4,58
Kobe de Jong
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 1412 punten
  • 80 meter   12,1
  • 1000 meter   3:49,5
  • Speerwerpen   16,09
  • Verspringen   3,60
Michiel Zunderman
  • Jongens Junioren Totaal - Meerkamp - 2251 punten
  • 100 meter   13,2
  • 800 meter   2:22,2
  • Speerwerpen   26,90
  • Verspringen   4,50
Ramon Jonathans
  • Jongens Junioren Totaal - Meerkamp - 2123 punten
  • 100 meter   13,3
  • 800 meter   2:31,7
  • Speerwerpen   22,06
  • Verspringen   4,83
Amine Ajal
  • Jongens Junioren Totaal - Meerkamp - 2094 punten
  • 100 meter   13,5
  • 800 meter   2:36,6
  • Speerwerpen   27,61
  • Verspringen   4,58
Stein van Eijmeren
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1780 punten
  • 60 meter   9,8
  • 1000 meter   4:23,6
  • Kogelstoten   6,94
  • Hoogspringen   1,20
Enzo de Jong
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1664 punten
  • 60 meter   10,0
  • 1000 meter   4:23,2
  • Kogelstoten   6,06
  • Hoogspringen   1,15
Jordan Tosch
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1558 punten
  • 60 meter   10,5
  • 1000 meter   4:08,0
  • Kogelstoten   5,79
  • Hoogspringen   1,05
Gyani Biekram
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 2687 punten
  • 60 meter   8,5
  • 1000 meter   3:22,9
  • Kogelstoten   9,01
  • Verspringen   5,02
Julian de Vent
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 2029 punten
  • 60 meter   9,5
  • 1000 meter   3:43,6
  • Kogelstoten   6,28
  • Verspringen   4,13
Dilano Smit
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1992 punten
  • 60 meter   9,4
  • 1000 meter   3:44,8
  • Kogelstoten   6,12
  • Verspringen   3,96
Lucius van der Velden
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1929 punten
  • 40 meter   7,1
  • 1000 meter   3:43,6
  • Balwerpen   30,44
  • Hoogspringen   1,15
Elijah Waalring
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1814 punten
  • 40 meter   6,9
  • 1000 meter   3:59,3
  • Balwerpen   28,83
  • Hoogspringen   1,05
Lewis Tol
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1631 punten
  • 40 meter   7,2
  • 1000 meter   4:00,5
  • Balwerpen   29,12
  • Hoogspringen   0,90
Lieven Vreugdenhil
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1693 punten
  • 40 meter   7,0
  • 600 meter   2:21,5
  • Balwerpen   26,90
  • Verspringen   3,42
Robin van der Gaag
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1572 punten
  • 40 meter   7,3
  • 600 meter   2:13,5
  • Balwerpen   19,40
  • Verspringen   3,28
Ferre Alkemade
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1494 punten
  • 40 meter   7,5
  • 600 meter   2:19,6
  • Balwerpen   24,09
  • Verspringen   3,04
Sam Huygen
  • Jongens Pupil D - Meerkamp - 1438 punten
  • 40 meter   7,3
  • 600 meter   2:20,8
  • Balwerpen   19,60
  • Verspringen   2,91
Asiah Bunt
  • Jongens Pupil D - Meerkamp - 1278 punten
  • 40 meter   7,5
  • 600 meter   2:28,7
  • Balwerpen   20,62
  • Verspringen   2,55
Elias van Mourik
  • Jongens Pupil D - Meerkamp - 1106 punten
  • 40 meter   8,2
  • 600 meter   2:47,4
  • Balwerpen   23,27
  • Verspringen   2,73
Gyani Biekram
  • Jongens Pupillen Totaal - Meerkamp - 2687 punten
  • 60 meter   8,5
  • 1000 meter   3:22,9
  • Kogelstoten   9,01
  • Verspringen   5,02
Julian de Vent
  • Jongens Pupillen Totaal - Meerkamp - 2029 punten
  • 60 meter   9,5
  • 1000 meter   3:43,6
  • Kogelstoten   6,28
  • Verspringen   4,13
Dilano Smit
  • Jongens Pupillen Totaal - Meerkamp - 1992 punten
  • 60 meter   9,4
  • 1000 meter   3:44,8
  • Kogelstoten   6,12
  • Verspringen   3,96
Richard Makkinga
  • Jongens Racerunners Junioren - 100m - 18,92
Colin van Tricht
  • Jongens Racerunners Junioren - 100m - 22,22
Steff Brouwer
  • Jongens Racerunners Junioren - 100m - 28,17
Richard Makkinga
  • Jongens Racerunners Junioren - 800m - 3:02,83
Colin van Tricht
  • Jongens Racerunners Junioren - 800m - 3:17,40
Steff Brouwer
  • Jongens Racerunners Junioren - 800m - 3:19,29
Kahlan Geluk
  • Meisjes Junior A - Meerkamp - 1857 punten
  • 100 meter   13,7
  • 800 meter   3:36,9
  • Speerwerpen   27,63
  • Verspringen   4,60
Eva van Wijngaarden
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 1489 punten
  • 100 meter   15,1
  • 800 meter   2:44,8
  • Speerwerpen   13,63
  • Verspringen   3,80
Teuntje Sluijter
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 1598 punten
  • 80 meter   11,3
  • 800 meter   2:55,7
  • Speerwerpen   17,62
  • Verspringen   3,89
Roxanne Pronk
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 1546 punten
  • 80 meter   11,8
  • 800 meter   2:58,8
  • Speerwerpen   18,20
  • Verspringen   4,06
Yazz Dunya Mo-Ajok
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 1330 punten
  • 80 meter   11,2
  • 800 meter   DNF
  • Speerwerpen   17,47
  • Verspringen   4,26
Edda van der Velden
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1835 punten
  • 60 meter   8,9
  • 1000 meter   3:46,2
  • Speerwerpen   19,55
  • Verspringen   4,65
Arusha Biekram
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1801 punten
  • 60 meter   8,7
  • 1000 meter   3:39,5
  • Speerwerpen   17,78
  • Verspringen   4,33
Mees de Jong
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1788 punten
  • 60 meter   9,0
  • 1000 meter   3:50,0
  • Speerwerpen   26,13
  • Verspringen   4,06
Kahlan Geluk
  • Meisjes Junioren Totaal - Meerkamp - 1857 punten
  • 100 meter   13,7
  • 800 meter   3:36,9
  • Speerwerpen   27,63
  • Verspringen   4,60
Edda van der Velden
  • Meisjes Junioren Totaal - Meerkamp - 1835 punten
  • 60 meter   8,9
  • 1000 meter   3:46,2
  • Speerwerpen   19,55
  • Verspringen   4,65
Arusha Biekram
  • Meisjes Junioren Totaal - Meerkamp - 1801 punten
  • 60 meter   8,7
  • 1000 meter   3:39,5
  • Speerwerpen   17,78
  • Verspringen   4,33
Faith Tujeehut
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1987 punten
  • 60 meter   8,9
  • 1000 meter   3:52,5
  • Kogelstoten   7,33
  • Hoogspringen   1,05
Lucie de Moor
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1417 punten
  • 60 meter   10,5
  • 1000 meter   4:30,9
  • Kogelstoten   5,68
  • Hoogspringen   1,00
Verona van Ballegoie
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1376 punten
  • 60 meter   10,8
  • 1000 meter   4:26,4
  • Kogelstoten   5,31
  • Hoogspringen   1,00
Georgina Taylor
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 2353 punten
  • 60 meter   9,2
  • 1000 meter   3:30,8
  • Kogelstoten   8,55
  • Verspringen   4,42
Eva Bouman
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 2317 punten
  • 60 meter   9,1
  • 1000 meter   3:37,4
  • Kogelstoten   8,44
  • Verspringen   4,44
Yenthe Vreugdenhil
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 2225 punten
  • 60 meter   8,9
  • 1000 meter   4:05,2
  • Kogelstoten   9,62
  • Verspringen   4,21
Mina Chokri
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1710 punten
  • 40 meter   6,9
  • 1000 meter   3:59,6
  • Balwerpen   20,48
  • Hoogspringen   1,05
Noor Klein
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1611 punten
  • 40 meter   6,8
  • 1000 meter   4:12,1
  • Balwerpen   16,22
  • Hoogspringen   1,05
Cherise van der Vlist
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1331 punten
  • 40 meter   7,1
  • 1000 meter   4:13,5
  • Balwerpen   11,17
  • Hoogspringen   0,90
Clarice Faes
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1050 punten
  • 40 meter   8,0
  • 600 meter   2:40,7
  • Balwerpen   13,58
  • Verspringen   2,81
Jazzy Nouws
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1014 punten
  • 40 meter   8,0
  • 600 meter   2:41,4
  • Balwerpen   13,10
  • Verspringen   2,65
Zus Frieswijk
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 597 punten
  • 40 meter   9,3
  • 600 meter   2:54,6
  • Balwerpen   10,69
  • Verspringen   2,15
Thura Schletterer
  • Meisjes Pupil D - Meerkamp - 667 punten
  • 40 meter   9,0
  • 600 meter   2:45,6
  • Balwerpen   8,82
  • Verspringen   2,24
Sterre Jochmann
  • Meisjes Pupil D - Meerkamp - 656 punten
  • 40 meter   8,9
  • 600 meter   2:50,3
  • Balwerpen   11,48
  • Verspringen   2,02
Kenzi Youssef
  • Meisjes Pupil D - Meerkamp - 489 punten
  • 40 meter   9,0
  • 600 meter   3:09,9
  • Balwerpen   8,07
  • Verspringen   2,08
Georgina Taylor
  • Meisjes Pupillen Totaal - Meerkamp - 2353 punten
  • 60 meter   9,2
  • 1000 meter   3:30,8
  • Kogelstoten   8,55
  • Verspringen   4,42
Eva Bouman
  • Meisjes Pupillen Totaal - Meerkamp - 2317 punten
  • 60 meter   9,1
  • 1000 meter   3:37,4
  • Kogelstoten   8,44
  • Verspringen   4,44
Yenthe Vreugdenhil
  • Meisjes Pupillen Totaal - Meerkamp - 2225 punten
  • 60 meter   8,9
  • 1000 meter   4:05,2
  • Kogelstoten   9,62
  • Verspringen   4,21

Hoogtepunten

Gyani Biekram JPA2 Ver
  • 5,02
  • Michiel Zunderman JJC 100m
  • 13,14
  • Arusha Biekram MJD 60m
  • 8,67
  • Tomas van Wijngaarden JJA 800m
  • 2:01,07
  • Georgina Taylor MPA2 60m
  • 9,12
  • Gyani Biekram JPA2 60m
  • 8,44
  • Eva Bouman MPA2 60m
  • 9,09
  • Yenthe Vreugdenhil MPA2 60m
  • 8,89
  • Michiel Zunderman JJC 800m
  • 2:22,20
  • Faith Tujeehut MPA1 60m
  • 8,88
  •  

    Jongens Junior A - Meerkamp

    # Naam 100m800mSpeerVerPunten totaal
    1 Tomas van ...jngaarden 12,19 2:01,07 15,13 5,09 1692
    2 Yanick Geluk 13,12 2:42,20 34,14 5,19 1396


    Jongens Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m800mSpeerVerPunten totaal
    1 Safouan Allach 12,40 2:39,20 29,61 5,80 1622
    2 Isaya Klein Ikkink DNS DNS --- --- 0


    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 100m800mSpeerVerPunten totaal
    1 Michiel Zunderman 13,14 2:22,20 26,90 4,50 2251
    2 Ramon Jonathans 13,26 2:31,70 22,06 4,83 2123
    3 Amine Ajal 13,47 2:36,56 27,61 4,58 2094
    4 Lauke Absil 13,94 2:46,32 23,14 4,60 1880


    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam 80m1000mSpeerVerPunten totaal
    1 Kobe de Jong 12,05 3:49,42 16,09 3,60 1412


    Jongens Junioren Totaal - Meerkamp

    # Naam 80m100m800m1000mSpeerVerPunten totaal
    1 Michiel Zunderman JJC --- 13,14 2:22,20 --- 26,90 4,50 2251
    2 Ramon Jonathans JJC --- 13,26 2:31,70 --- 22,06 4,83 2123
    3 Amine Ajal JJC --- 13,47 2:36,56 --- 27,61 4,58 2094
    4 Lauke Absil JJC --- 13,94 2:46,32 --- 23,14 4,60 1880
    5 Tomas van ...jngaarden JJA --- 12,19 2:01,07 --- 15,13 5,09 1692
    6 Safouan Allach JJB --- 12,40 2:39,20 --- 29,61 5,80 1622
    7 Kobe de Jong JJD 12,05 --- --- 3:49,42 16,09 3,60 1412
    8 Yanick Geluk JJA --- 13,12 2:42,20 --- 34,14 5,19 1396
    9 Isaya Klein Ikkink JJB --- DNS DNS --- --- --- 0


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
    1 Stein van Eijmeren 9,75 4:23,53 6,94 1,20 1780
    2 Enzo de Jong 9,93 4:23,17 6,06 1,15 1664
    3 Jordan Tosch 10,48 4:07,96 5,79 1,05 1558
    4 Gabriël ...jkerbuijk 10,26 4:08,33 4,67 1,00 1475
    5 David Stam 11,12 4:50,93 5,62 0,90 1187
    6 Cisco Helsen 11,86 DNF 3,82 0,85 725


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 JPA1 team 1 Rotterdam Atletiek - JPA1 4 42,02 379


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Gyani Biekram 8,44 3:22,86 9,01 5,02 2687
    2 Julian de Vent 9,48 3:43,51 6,28 4,13 2029
    3 Dilano Smit 9,40 3:44,71 6,12 3,96 1992
    4 Joseph van Wijk 9,92 3:40,07 7,22 3,80 1965
    5 Roman Cas... de Rooij 9,70 3:43,13 6,84 3,72 1946
    6 Jamie van Delden 10,04 3:48,37 6,97 3,26 1780
    7 Maas van Kesteren 9,59 4:08,44 6,04 3,65 1776
    8 Abenaezer ...ham Iftar 10,32 3:47,50 6,61 3,14 1697
    9 Thijs Bogaard 9,81 4:20,10 6,65 3,42 1681
    10 Dilano Rodrigues 10,13 4:24,51 4,84 3,12 1438
    11 Mattias va...jngaarden 10,43 4:35,71 3,92 3,28 1317
    12 Kevin de Munck 9,79 DNF 5,29 3,34 1258
    13 Lukas Appenzeller 10,64 4:20,72 3,74 2,78 1232
    14 Deneo Dreischor 10,79 DNS 5,92 2,91 1067
    15 Jasper Va...der Wolff DNS DNS DNS --- 0
    15 David van der Velden DNS DNS DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 JPA2 team 1 Rotterdam Atletiek - JPA2 4 38,51 507
    2 JPA2 team 2 Rotterdam Atletiek - JPA2 4 45,38 275


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mBalHoogPunten totaal
    1 Lucius van...er Velden 7,10 3:43,59 30,44 1,15 1929
    2 Elijah Waalring 6,85 3:59,21 28,83 1,05 1814
    3 Lewis Tol 7,17 4:00,46 29,12 0,90 1631
    4 Odario Jay Keeldar 7,97 4:00,33 18,10 0,95 1372
    5 Jonathan de Jong 8,16 4:01,27 16,70 0,95 1315
    6 Felix Knoester 7,77 4:38,32 11,41 0,85 1066
    7 Timo van der Stel 7,32 DNF 17,04 0,95 1064
    8 Leule Abraham Iftar 7,50 6:39,45 22,04 0,90 1063
    9 Mats Op de Coul 8,21 4:34,63 11,61 0,90 1044
    10 Dante Mijs 7,83 4:40,73 10,49 0,85 1028
    11 Killian Damjanic 8,32 5:41,89 15,46 0,80 822
    12 Hugo van Strien DNS DNS --- --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 JPB team 1 Rotterdam Atletiek - JPB 4 27,66 531
    3 JPB team 2 Rotterdam Atletiek - JPB 4 31,79 338
    4 JPB team 3 Rotterdam Atletiek - JPB 4 33,60 268
    6 JPB team 4 Rotterdam Atletiek - JPB 3 35,38 207


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Lieven Vreugdenhil 6,96 2:21,41 26,90 3,42 1693
    2 Robin van der Gaag 7,25 2:13,42 19,40 3,28 1572
    3 Ferre Alkemade 7,45 2:19,58 24,09 3,04 1494
    4 Filippe Heiberg 7,82 2:30,89 16,93 2,94 1219
    5 Tygo van Delden 8,01 2:35,16 13,34 2,80 1070
    6 Thijmen Ja...der Wolff 8,50 2:40,08 25,39 2,45 1066
    7 Safouan el...ouchtaoui 8,10 2:37,94 15,63 2,73 1061
    8 Dominic Berkhof 8,47 3:01,09 13,20 2,51 789


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    2 JPC team 1 Rotterdam Atletiek - JPC 4 29,60 433


    Jongens Pupil D - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Sam Huygen 7,25 2:20,74 19,60 2,91 1438
    2 Asiah Bunt 7,46 2:28,62 20,62 2,55 1278
    3 Elias van Mourik 8,15 2:47,35 23,27 2,73 1106
    4 Pieter van der Horst 8,30 2:34,66 13,03 2,73 1008
    5 Joep van Hooijdonk 8,34 2:44,28 15,78 2,50 941
    6 Benjamin de Jong 8,88 2:41,20 14,38 2,31 820
    7 David Tum...ll Rivera 9,16 2:50,75 16,20 2,24 741
    8 Malikai Goldmann 8,79 2:54,55 13,31 2,25 725
    9 Oscar van Ballegoie 9,40 2:41,41 10,78 2,08 640
    10 Aymar Nouhassi 8,92 2:51,08 11,21 1,88 614
    11 Floris van Strien 9,19 2:42,92 7,72 2,00 577
    12 Jax Otte 9,92 3:13,65 11,84 1,73 365


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    5 JPD team 2 Rotterdam Atletiek - JPD 4 33,97 255
    7 JPD team 1 Rotterdam Atletiek - JPD 4 39,36 89


    Jongens Pupillen Totaal - Meerkamp

    # Naam 40m60m600m1000mBalKogelHoogVerPunten totaal
    1 Gyani Biekram JPA2 --- 8,44 --- 3:22,86 --- 9,01 --- 5,02 2687
    2 Julian de Vent JPA2 --- 9,48 --- 3:43,51 --- 6,28 --- 4,13 2029
    3 Dilano Smit JPA2 --- 9,40 --- 3:44,71 --- 6,12 --- 3,96 1992
    4 Joseph van Wijk JPA2 --- 9,92 --- 3:40,07 --- 7,22 --- 3,80 1965
    5 Roman Cas... de Rooij JPA2 --- 9,70 --- 3:43,13 --- 6,84 --- 3,72 1946
    6 Lucius van...er Velden JPB 7,10 --- --- 3:43,59 30,44 --- 1,15 --- 1929
    7 Elijah Waalring JPB 6,85 --- --- 3:59,21 28,83 --- 1,05 --- 1814
    8 Stein van Eijmeren JPA1 --- 9,75 --- 4:23,53 --- 6,94 1,20 --- 1780
    8 Jamie van Delden JPA2 --- 10,04 --- 3:48,37 --- 6,97 --- 3,26 1780
    10 Maas van Kesteren JPA2 --- 9,59 --- 4:08,44 --- 6,04 --- 3,65 1776
    11 Abenaezer ...ham Iftar JPA2 --- 10,32 --- 3:47,50 --- 6,61 --- 3,14 1697
    12 Lieven Vreugdenhil JPC 6,96 --- 2:21,41 --- 26,90 --- --- 3,42 1693
    13 Thijs Bogaard JPA2 --- 9,81 --- 4:20,10 --- 6,65 --- 3,42 1681
    14 Enzo de Jong JPA1 --- 9,93 --- 4:23,17 --- 6,06 1,15 --- 1664
    15 Lewis Tol JPB 7,17 --- --- 4:00,46 29,12 --- 0,90 --- 1631
    16 Robin van der Gaag JPC 7,25 --- 2:13,42 --- 19,40 --- --- 3,28 1572
    17 Jordan Tosch JPA1 --- 10,48 --- 4:07,96 --- 5,79 1,05 --- 1558
    18 Ferre Alkemade JPC 7,45 --- 2:19,58 --- 24,09 --- --- 3,04 1494
    19 Gabriël ...jkerbuijk JPA1 --- 10,26 --- 4:08,33 --- 4,67 1,00 --- 1475
    20 Dilano Rodrigues JPA2 --- 10,13 --- 4:24,51 --- 4,84 --- 3,12 1438
    20 Sam Huygen JPD 7,25 --- 2:20,74 --- 19,60 --- --- 2,91 1438
    22 Odario Jay Keeldar JPB 7,97 --- --- 4:00,33 18,10 --- 0,95 --- 1372
    23 Mattias va...jngaarden JPA2 --- 10,43 --- 4:35,71 --- 3,92 --- 3,28 1317
    24 Jonathan de Jong JPB 8,16 --- --- 4:01,27 16,70 --- 0,95 --- 1315
    25 Asiah Bunt JPD 7,46 --- 2:28,62 --- 20,62 --- --- 2,55 1278
    26 Kevin de Munck JPA2 --- 9,79 --- DNF --- 5,29 --- 3,34 1258
    27 Lukas Appenzeller JPA2 --- 10,64 --- 4:20,72 --- 3,74 --- 2,78 1232
    28 Filippe Heiberg JPC 7,82 --- 2:30,89 --- 16,93 --- --- 2,94 1219
    29 David Stam JPA1 --- 11,12 --- 4:50,93 --- 5,62 0,90 --- 1187
    30 Elias van Mourik JPD 8,15 --- 2:47,35 --- 23,27 --- --- 2,73 1106
    31 Tygo van Delden JPC 8,01 --- 2:35,16 --- 13,34 --- --- 2,80 1070
    32 Deneo Dreischor JPA2 --- 10,79 --- DNS --- 5,92 --- 2,91 1067
    33 Felix Knoester JPB 7,77 --- --- 4:38,32 11,41 --- 0,85 --- 1066
    33 Thijmen Ja...der Wolff JPC 8,50 --- 2:40,08 --- 25,39 --- --- 2,45 1066
    35 Timo van der Stel JPB 7,32 --- --- DNF 17,04 --- 0,95 --- 1064
    36 Leule Abraham Iftar JPB 7,50 --- --- 6:39,45 22,04 --- 0,90 --- 1063
    37 Safouan el...ouchtaoui JPC 8,10 --- 2:37,94 --- 15,63 --- --- 2,73 1061
    38 Mats Op de Coul JPB 8,21 --- --- 4:34,63 11,61 --- 0,90 --- 1044
    39 Dante Mijs JPB 7,83 --- --- 4:40,73 10,49 --- 0,85 --- 1028
    40 Pieter van der Horst JPD 8,30 --- 2:34,66 --- 13,03 --- --- 2,73 1008
    41 Joep van Hooijdonk JPD 8,34 --- 2:44,28 --- 15,78 --- --- 2,50 941
    42 Killian Damjanic JPB 8,32 --- --- 5:41,89 15,46 --- 0,80 --- 822
    43 Benjamin de Jong JPD 8,88 --- 2:41,20 --- 14,38 --- --- 2,31 820
    44 Dominic Berkhof JPC 8,47 --- 3:01,09 --- 13,20 --- --- 2,51 789
    45 David Tum...ll Rivera JPD 9,16 --- 2:50,75 --- 16,20 --- --- 2,24 741
    46 Cisco Helsen JPA1 --- 11,86 --- DNF --- 3,82 0,85 --- 725
    46 Malikai Goldmann JPD 8,79 --- 2:54,55 --- 13,31 --- --- 2,25 725
    48 Oscar van Ballegoie JPD 9,40 --- 2:41,41 --- 10,78 --- --- 2,08 640
    49 Aymar Nouhassi JPD 8,92 --- 2:51,08 --- 11,21 --- --- 1,88 614
    50 Floris van Strien JPD 9,19 --- 2:42,92 --- 7,72 --- --- 2,00 577
    51 Jax Otte JPD 9,92 --- 3:13,65 --- 11,84 --- --- 1,73 365
    52 Jasper Va...der Wolff JPA2 --- DNS --- DNS --- DNS --- --- 0
    52 David van der Velden JPA2 --- DNS --- DNS --- DNS --- --- 0
    52 Hugo van Strien JPB DNS --- --- DNS --- --- --- --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 JPB team 1 Rotterdam Atletiek - JPB 4 27,66 531
    2 JPC team 1 Rotterdam Atletiek - JPC 4 29,60 433
    3 JPB team 2 Rotterdam Atletiek - JPB 4 31,79 338
    4 JPB team 3 Rotterdam Atletiek - JPB 4 33,60 268
    5 JPD team 2 Rotterdam Atletiek - JPD 4 33,97 255
    6 JPB team 4 Rotterdam Atletiek - JPB 3 35,38 207
    7 JPD team 1 Rotterdam Atletiek - JPD 4 39,36 89


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 JPA2 team 1 Rotterdam Atletiek - JPA2 4 38,51 507
    1 JPA1 team 1 Rotterdam Atletiek - JPA1 4 42,02 379
    2 JPA2 team 2 Rotterdam Atletiek - JPA2 4 45,38 275


    Jongens Racerunners Junioren - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Richard Makkinga 18,92 -0.8 m/s---
    2 Colin van Tricht 22,22 -0.8 m/s---
    3 Steff Brouwer 28,17 -0.8 m/s---


    Jongens Racerunners Junioren - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Richard Makkinga 3:02,83 ---
    2 Colin van Tricht 3:17,40 ---
    3 Steff Brouwer 3:19,29 ---


    Meisjes Junior A - Meerkamp

    # Naam 100m800mSpeerVerPunten totaal
    1 Kahlan Geluk 13,68 3:36,90 27,63 4,60 1857


    Meisjes Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m800mSpeerVerPunten totaal
    1 Eva van Wijngaarden 15,08 2:44,80 13,63 3,80 1489


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 80m800mSpeerVerPunten totaal
    1 Teuntje Sluijter 11,26 2:55,66 17,62 3,89 1598
    2 Roxanne Pronk 11,76 2:58,80 18,20 4,06 1546
    3 Yazz Dunya Mo-Ajok 11,20 DNF 17,47 4,26 1330
    4 Romaissae Chettou 12,17 3:19,80 19,92 3,61 1305


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 60m1000mSpeerVerPunten totaal
    1 Edda van der Velden 8,82 3:46,12 19,55 4,65 1835
    2 Arusha Biekram 8,67 3:39,41 17,78 4,33 1801
    3 Mees de Jong 8,94 3:49,91 26,13 4,06 1788
    4 Nina Stam 9,32 3:42,34 14,42 3,98 1519
    5 Anniek Poot 9,17 3:58,99 10,93 3,94 1368
    6 Noor Bogaard 9,55 3:50,62 15,40 3,52 1365
    7 Rosa Drosterij 9,15 3:59,02 12,30 3,69 1357
    8 Eva van der Molen 9,99 3:49,74 13,25 3,68 1282
    8 Miek Sluijter 9,65 3:47,83 10,20 3,74 1282
    10 Keysha Tujeehut 8,79 DNS 21,17 3,19 1192
    11 Danysha Berkhof 9,40 4:10,04 8,81 3,27 1084
    12 Mies Van Schooneveld 9,96 4:07,22 8,12 3,54 1039
    13 Elin van den Berg 10,86 3:39,93 9,00 3,01 969
    14 Lente Ruigrok 10,35 4:13,37 9,32 3,31 942
    15 Océane Ruigrok 10,60 4:16,54 8,52 2,84 776


    Meisjes Junioren Totaal - Meerkamp

    # Naam 60m80m100m800m1000mSpeerVerPunten totaal
    1 Kahlan Geluk MJA --- --- 13,68 3:36,90 --- 27,63 4,60 1857
    2 Edda van der Velden MJD 8,82 --- --- --- 3:46,12 19,55 4,65 1835
    3 Arusha Biekram MJD 8,67 --- --- --- 3:39,41 17,78 4,33 1801
    4 Mees de Jong MJD 8,94 --- --- --- 3:49,91 26,13 4,06 1788
    5 Teuntje Sluijter MJC --- 11,26 --- 2:55,66 --- 17,62 3,89 1598
    6 Roxanne Pronk MJC --- 11,76 --- 2:58,80 --- 18,20 4,06 1546
    7 Nina Stam MJD 9,32 --- --- --- 3:42,34 14,42 3,98 1519
    8 Eva van Wijngaarden MJB --- --- 15,08 2:44,80 --- 13,63 3,80 1489
    9 Anniek Poot MJD 9,17 --- --- --- 3:58,99 10,93 3,94 1368
    10 Noor Bogaard MJD 9,55 --- --- --- 3:50,62 15,40 3,52 1365
    11 Rosa Drosterij MJD 9,15 --- --- --- 3:59,02 12,30 3,69 1357
    12 Yazz Dunya Mo-Ajok MJC --- 11,20 --- DNF --- 17,47 4,26 1330
    13 Romaissae Chettou MJC --- 12,17 --- 3:19,80 --- 19,92 3,61 1305
    14 Eva van der Molen MJD 9,99 --- --- --- 3:49,74 13,25 3,68 1282
    14 Miek Sluijter MJD 9,65 --- --- --- 3:47,83 10,20 3,74 1282
    16 Keysha Tujeehut MJD 8,79 --- --- --- DNS 21,17 3,19 1192
    17 Danysha Berkhof MJD 9,40 --- --- --- 4:10,04 8,81 3,27 1084
    18 Mies Van Schooneveld MJD 9,96 --- --- --- 4:07,22 8,12 3,54 1039
    19 Elin van den Berg MJD 10,86 --- --- --- 3:39,93 9,00 3,01 969
    20 Lente Ruigrok MJD 10,35 --- --- --- 4:13,37 9,32 3,31 942
    21 Océane Ruigrok MJD 10,60 --- --- --- 4:16,54 8,52 2,84 776


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
    1 Faith Tujeehut 8,88 3:52,42 7,33 1,05 1987
    2 Lucie de Moor 10,49 4:30,90 5,68 1,00 1417
    3 Verona van Ballegoie 10,75 4:26,37 5,31 1,00 1376
    4 Elsa de Groot 10,47 4:25,31 3,95 1,00 1322
    5 Mina Charl...e Fricke 10,99 4:28,81 4,91 1,00 1308
    6 Ida Nabielek 10,23 4:24,76 3,75 0,95 1306
    7 Jolien Bottenberg 10,92 4:29,83 4,59 1,00 1291
    8 Noortje va...Hooijdonk 10,97 4:29,98 4,22 1,00 1257
    9 Diviëna C...s Barreto 11,18 5:03,98 5,80 1,00 1223
    10 Julika Poot 9,96 DNS 4,06 1,05 1137
    11 Anne Olieman DNS DNS --- NM 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    3 MPA1 team 2 Rotterdam Atletiek - MPA1 4 41,86 384
    4 MPA1 team 1 Rotterdam Atletiek - MPA1 4 43,09 344


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Georgina Taylor 9,12 3:30,80 8,55 4,42 2353
    2 Eva Bouman 9,09 3:37,37 8,44 4,44 2317
    3 Yenthe Vreugdenhil 8,89 4:05,16 9,62 4,21 2225
    4 Tessa Van Vlaanderen 9,29 3:48,91 6,22 4,05 2014
    5 Stella Heijnen 9,38 3:37,34 6,28 3,73 2002
    6 Merel van der Horst 9,57 3:42,26 6,18 3,78 1945
    7 Kirina de Vent 10,09 4:09,73 4,33 3,36 1518
    8 Fiene Burger 10,58 4:15,90 5,20 3,38 1486


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 MPA2 team 1 Rotterdam Atletiek - MPA2 4 34,89 667
    2 MPA2 team 2 Rotterdam Atletiek - MPA2 4 37,75 538


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mBalHoogPunten totaal
    1 Mina Chokri 6,83 3:59,56 20,48 1,05 1710
    2 Noor Klein 6,74 4:12,07 16,22 1,05 1611
    3 Cherise va...der Vlist 7,08 4:13,48 11,17 0,90 1331
    4 Melisa Bulut 7,19 4:27,62 13,08 0,95 1322
    5 Josephine Altona 6,74 DNF 18,22 1,00 1245
    6 Stine van den Berg 7,91 4:14,30 8,83 0,85 1083
    7 Jazz-Lynn Könemann DNS DNS --- --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 MPB team 1 Rotterdam Atletiek - MPB 4 27,68 530


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Clarice Faes 7,96 2:40,69 13,58 2,81 1050
    2 Jazzy Nouws 7,91 2:41,34 13,10 2,65 1014
    3 Zus Frieswijk 9,25 2:54,54 10,69 2,15 597


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 MPC team 1 Rotterdam Atletiek - MPC 4 35,72 196


    Meisjes Pupil D - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Thura Schletterer 8,94 2:45,51 8,82 2,24 667
    2 Sterre Jochmann 8,89 2:50,28 11,48 2,02 656
    3 Kenzi Youssef 8,98 3:09,85 8,07 2,08 489
    4 Asiya Waalring 9,05 3:41,56 6,94 1,79 363


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Pupillen Totaal - Meerkamp

    # Naam 40m60m600m1000mBalKogelHoogVerPunten totaal
    1 Georgina Taylor MPA2 --- 9,12 --- 3:30,80 --- 8,55 --- 4,42 2353
    2 Eva Bouman MPA2 --- 9,09 --- 3:37,37 --- 8,44 --- 4,44 2317
    3 Yenthe Vreugdenhil MPA2 --- 8,89 --- 4:05,16 --- 9,62 --- 4,21 2225
    4 Tessa Van Vlaanderen MPA2 --- 9,29 --- 3:48,91 --- 6,22 --- 4,05 2014
    5 Stella Heijnen MPA2 --- 9,38 --- 3:37,34 --- 6,28 --- 3,73 2002
    6 Faith Tujeehut MPA1 --- 8,88 --- 3:52,42 --- 7,33 1,05 --- 1987
    7 Merel van der Horst MPA2 --- 9,57 --- 3:42,26 --- 6,18 --- 3,78 1945
    8 Mina Chokri MPB 6,83 --- --- 3:59,56 20,48 --- 1,05 --- 1710
    9 Noor Klein MPB 6,74 --- --- 4:12,07 16,22 --- 1,05 --- 1611
    10 Kirina de Vent MPA2 --- 10,09 --- 4:09,73 --- 4,33 --- 3,36 1518
    11 Fiene Burger MPA2 --- 10,58 --- 4:15,90 --- 5,20 --- 3,38 1486
    12 Lucie de Moor MPA1 --- 10,49 --- 4:30,90 --- 5,68 1,00 --- 1417
    13 Verona van Ballegoie MPA1 --- 10,75 --- 4:26,37 --- 5,31 1,00 --- 1376
    14 Cherise va...der Vlist MPB 7,08 --- --- 4:13,48 11,17 --- 0,90 --- 1331
    15 Melisa Bulut MPB 7,19 --- --- 4:27,62 13,08 --- 0,95 --- 1322
    15 Elsa de Groot MPA1 --- 10,47 --- 4:25,31 --- 3,95 1,00 --- 1322
    17 Mina Charl...e Fricke MPA1 --- 10,99 --- 4:28,81 --- 4,91 1,00 --- 1308
    18 Ida Nabielek MPA1 --- 10,23 --- 4:24,76 --- 3,75 0,95 --- 1306
    19 Jolien Bottenberg MPA1 --- 10,92 --- 4:29,83 --- 4,59 1,00 --- 1291
    20 Noortje va...Hooijdonk MPA1 --- 10,97 --- 4:29,98 --- 4,22 1,00 --- 1257
    21 Josephine Altona MPB 6,74 --- --- DNF 18,22 --- 1,00 --- 1245
    22 Diviëna C...s Barreto MPA1 --- 11,18 --- 5:03,98 --- 5,80 1,00 --- 1223
    23 Julika Poot MPA1 --- 9,96 --- DNS --- 4,06 1,05 --- 1137
    24 Stine van den Berg MPB 7,91 --- --- 4:14,30 8,83 --- 0,85 --- 1083
    25 Clarice Faes MPC 7,96 --- 2:40,69 --- 13,58 --- --- 2,81 1050
    26 Jazzy Nouws MPC 7,91 --- 2:41,34 --- 13,10 --- --- 2,65 1014
    27 Thura Schletterer MPD 8,94 --- 2:45,51 --- 8,82 --- --- 2,24 667
    28 Sterre Jochmann MPD 8,89 --- 2:50,28 --- 11,48 --- --- 2,02 656
    29 Zus Frieswijk MPC 9,25 --- 2:54,54 --- 10,69 --- --- 2,15 597
    30 Kenzi Youssef MPD 8,98 --- 3:09,85 --- 8,07 --- --- 2,08 489
    31 Asiya Waalring MPD 9,05 --- 3:41,56 --- 6,94 --- --- 1,79 363
    32 Jazz-Lynn Könemann MPB DNS --- --- DNS --- --- --- --- 0
    32 Anne Olieman MPA1 --- DNS --- DNS --- --- NM --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 MPB team 1 Rotterdam Atletiek - MPB 4 27,68 530
    1 MPC team 1 Rotterdam Atletiek - MPC 4 35,72 196


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 MPA2 team 1 Rotterdam Atletiek - MPA2 4 34,89 667
    2 MPA2 team 2 Rotterdam Atletiek - MPA2 4 37,75 538
    3 MPA1 team 2 Rotterdam Atletiek - MPA1 4 41,86 384
    4 MPA1 team 1 Rotterdam Atletiek - MPA1 4 43,09 344